Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
23. feb 2010

Megi krásna fotka 🙂 Bože ale sa tie naše detičky menia!

mm1
23. feb 2010

🙂 že??? ja to tiež vravím... ako 1 ročné boli ešte také bábatká a teraz? už sú to osobnosti.... 🙂

mm1
23. feb 2010

Ami, mala si dať Maťkovu fotku kde je mu pekne vidieť do tváričky..... 🙂

amadora
23. feb 2010

Megi z oslavy mám len pár fotiek a takú kde by bolo vidno že je to z narodenín mám najkrajšiu túto. Mne sa páči 🙂

amadora
23. feb 2010

jaj taký je skvelý vzduch vonku, hneď by som išla na prechádzku 😒 keď si predstavím ďalšie poobedie zatvorení doma... 😝

mm1
23. feb 2010

Ami aj mne sa páči.... zlatý je, len som chcela vidieť jeho rozžiarené očká pri takej krásnej tortičke... 😵

amadora
23. feb 2010

Megi no my sme mali problém na tej oslave porobiť vôbec tých pár fotiek,on inokedy rád pózuje pred foťákom, ale vtedy bol taký vytešený zo všetkého a hlavne že tam má toľko detí, že nebola šanca, horko - ťažko sme mu zagratulovali a spravili pár záberov 😀

nejako na mňa doľahla clivota, je mi smutno ☹

mm1
23. feb 2010

Aminka, hlavu hore... neboj, bude zasa veselšie, Majko sa vylieči, fazuľka bude pekne rásť, tatík vám príde domov....... 😉 cmuk a objatie.

amadora
23. feb 2010

Megi ďakujem 🙂 Hlavné je že je Majkovi lepšie a snáď po troche už budeme môcť čoskoro ísť aj von, len mi je dnes nejako smutno samej a pristala by som aspoň nejakú návšeevu alebo tak 😅

bzucinka2
23. feb 2010

aj mn e hodte heslo please 😉
vevi super, gratulujeme k dobrym nociam, tak asi preto sa tie nase trosku pohorsili 😀

amadora
23. feb 2010

kočky ja presne viem teraz kedy chce Majko cikať, lebo si chytá plienku ako za pipíka a mrnká a asi sa mu lepšie ciká teraz do nočníka (asi ho nacikaná plienka štípe na to) tak som mu povedala že keď mu treba cikať nech si donesie nočník a tak dnes pekne cikávame do nočníka 🙂 možno mu to vydrží aj keď budeme zdravý a bude sa pýtať 🙂

bejca
autor
23. feb 2010

ahojte 😵

vidim ze ste popridavali fotecky niektorych detureniec uzasne ako nam rastu a menia sa 😵 jaaaaaaaaaaaaaaj ze uz maju dva rocky 🙂

idem citat 🙂

a my asi pojdeme na svadbu 😀 😉

amadora
23. feb 2010

tak drobček už búva 🙂 dnes celý deň bez teploty, hrozne sa teším 😵 už len nech sa mu ten cvrček zahojí, dúfam že mu ho dobre liečim, snažím sa 😒

a stratil dve dudy z troch tak ak ich nenájdem pomaly asi bude bez nich úplne lebo nové kupovať nemienim 😅

Beji a komu? 🙂

bejca
autor
23. feb 2010

dnesnym oslavencom dvoj rocnym letia pusinky a aj Romanke od Minitroble k meninkam 😵

Megi dakujem za pochvalu Petka a aj torty 😵 a heslo si uz asi dostala kedze je fotecka v albume 😉 sorry ze som tu nebola ....

Ami tesim sa ze uz teplotky nemate 😵 a verim ze uz zajtra aj von vybehnete 😵 s tym cikanim ma to mrzi ☹ ale mozno ako pises tak si Majko zvykne a uz bude cikat len do serblika 😵 a dakujeme 😉 co sa tyka kvapiek bio gaya ja ich davam stale ale my mame tie kvasinky v stolici tak to preto ... 😉 super ze ta " pokuta " je vybavena 🙂

nam sa zatial klop klop dari doma chodi bez plienky 😵 mne sice nepovie a aninesignalizuje ze sa mu chce ale ma nocnik tak ze ho vidi a on ide sam 😉

Nicky a aka je to ta sacherova torta ??? 😅

Bzuci 😉 dakujem 😵 a s nocnikom drzim palce😉

Vevi velmi sa tesim ze Adamko ma lepsie obdobie 😵 hadam aj trosku priberies 😉 a do prace drzim palce 😵

a ako citam tak vy uz krasne papate vsetci sami 🙂 my papame ako kedy obcas sam ale to aj tak vyzera 😅 a radsej povie - maminka - aby som mu davala 😉 asi sa boji ze by som mu nadavala 😅 ja neviem ci sa vobec nauci sam normalne papat 😅 no budem musiet " zatat " zuby a nejako sa prekonat aby sa naucil a mne to az tak nevadilo 😅 z pohara pije sem tam , vacsinou jupika alebo z takej flase co ma sosacik 😉

bejca
autor
23. feb 2010

Ami veeeeeeeeeelmi sa tesim ze ste uz nemali teplotu a neboj pipik sa zahoji sup sup len macaj a natieraj 😉 s dudinkami sme na tom podobne mame tri a ak si strati alebo roztrhne nebude mat 😉

co sa tyka svadby este nechcem predbiehat ale asi bude aj babatko 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎

amadora
23. feb 2010

Beji ďakujeme pekne 🙂 Vonku ešte nebudem riskovať, ale musíme zbehnúť aspoň do obchodu a lekárne a možno pozajtra na chvíľu von, uvidíme ako bude 🙂 A svadba - neter? 😉 😅

alex21
23. feb 2010

Ahojte
Davnejsie ste si posielali nejake rychle recepty do IP. Prosim poslete ich aj mne.

amadora
23. feb 2010

Alex neviem ktoré myslíš, ale pošli mi do IP mail a pošlem ti nejaké čo mám od Megi a od Bzucinky 🙂

bejca
autor
23. feb 2010

Ami tak nejako 😉 a presne tak som tomyslela s tym ist von 😉

Alex to sa posielame ma email 😉

amadora
23. feb 2010

bože ja mám spavú nemoc, už mi tu oči zatvára. mala by som sa ešte najesť a osprchovať, ale neviem či spánok nad tým nezvíťazí 😀

bejca
autor
23. feb 2010

Ami len chod ty mas na to pravo byt unavena 😉 pohladkaj fazulku za mna 🙂 inak aj mne sa chce spinkat 😉 😀

bejca
autor
23. feb 2010

a tlacim inak chipsy , dala som si pivko 😉 a uz len do sprchy 😀 😉 a hajat 😵

amadora
23. feb 2010

Beji si zlatá 🙂 Fazuľka pohladkaná 😉 A ešte tlačím do seba šalát a pôjdem spať 😀

minitrouble
23. feb 2010

ahojte 🙂 Beji dakujeme 😉 🙂
a ta story co hodila bzucinka bola dobra ...velmi mi pripominala nas denny "rezim" 😀

mm1
24. feb 2010

Ahojte babulky tak dobré ránko... vyspinkané???????
počúvam tu hokej od rána... a strašne fandím našim... a chudák Bartečko.... ☹

My sme mali včera celkom pohodový deň. Ale večer Natinka potláchala piate cez deviate, tak mi potom chúďa grckala.... a bola z toho tak vystrašená, že strašný rev spustila, že sa nejde ani kúpať... no trvalo mi, kým som ju utíšila. ale už bude hádam dobre..... 😲

amadora
24. feb 2010

Dobré ránko!

Tak ja zase hneď na raňajky magnézium aby som mohla vôbec fungovať 😝 Dokedy toto bude trvať?! 😀

Megi my sme vstali len pred pol hodinkou a zistila som si akurát stav v hokeji. Čo sa stalo Bartečkovi? 😕 ☹

Neboj, Nati bude ok už dnes 🙂

amadora
24. feb 2010

no do riti, sa ten stav pekne zvrtol 🙄

mm1
24. feb 2010

dúfam, že to tí naši chalani ustoja... zaslúžia si to.....
a ako krásne viedli...

Bartečko dostal náraz od Nóra a ako padol na zem, tak mu spadla prilba, takže na ľad hlavou, má tam vraj tržnú ranu, ale teraz vraveli, že nevyzerá to až tak vážne..... počúvam rádio....

amadora
24. feb 2010

už zase vedú 🙂 a teda chudák Bartečko 😒

aj my sme mali práve úraz, Majko nejako spadol z motorky a udrel sa rovno nosom na roh skrinky, má to trochu napuchnuté a červené, ale keď mu to chytám tak ho to nebolí, tak dúfam že to nie je nič vážne ☹

mm1
24. feb 2010

nie, len bude mať krásnu modrinku............. fúúúúka teta megi na diaľku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre