Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
15. mar 2010

no tak opat pusto ☹ tak idem kuk TV 😵 dobru nocku 🙂

mm1
16. mar 2010

dobré ránko.... 🙂

amadora
16. mar 2010

ahojte kočky 🙂 dúfam že si ešte na mňa pamätáte 😅 prebehla som vás len tak zbežne, keď bude trochu času tak vás dočítam poriadne 😉 ďakujem vám veľmi pekne že ste na nás mysleli. vo štvrtok som bola u ženského a ten že prečo ma obvodná poslala za ním, že čo s tým on 😒 tak ma poslal na interné, volal doktorke aby ma zobrala, ale tá že ona chce najprv odbery (aj keď som tam bola na lačno) tak že v pondelok. tak nás brat prišiel zobrať ku mamine, dopujem sa magnéziom a veľa som oddychovala a je lepšie (klop klop klop) len sa mi nepodarilo na pondelok nikoho zohnať kto by nás hodil domov ani kto by mi ostal s malým tak som sa musela preobjednať a prvý voľný termín je vo štvrtok. ale večer príde drahý domov a vybavil si voľno do konca týždňa takže už to mám poistené 😉 len vám poviem že sa doma necítim vôbec dobre, myslím psychicky ☹ za posledný mesiac sa furt niečo udialo, už mám pocit že náš dom je prekliaty 😅 no ale čo narobím...

Moni tak ešte raz oficiálne gratulujem a super že je všetko v poriadku 🙂 A na kedy ti doki vyrátal termín? Mne podľa UTZ na 17.10. 🙂

mm1
16. mar 2010

AHoj Ami, no mysleli sme tu na teba všetky, ale som rada.... že sa cítiš lepšie.... a neboj už bude len a len dobre... dúfam, že vám nepočarovala nová ježibaba v rodine.... 😠

katrin82
16. mar 2010

Ami, super, ze ti je uz lepsie.... 🙂 neboj, uz bude len dobre... 😉 zelam ti, nech sa uz nic podobne nezopakuje a nech mas uz cele tehu bezproblemove 🙂

moniqe3
16. mar 2010

Ahoj Ami som rada, že ti je už lepšie. A super, že aj mužík príde domof.. a ak sa ti zdá, že fakt môže byť Vás dom "zakliatý" vyskúšaj nejaké sviečky popáliť alebo si zožeň svätenú vodu od farára. No fakt radšej vyskúšaj aby si lepšie spávala.

mm1
16. mar 2010

Katrin - chodíte na Draždiak, to si tam niekedy môžeme dať zraz 🙂

katrin82
16. mar 2010

megi, ano chodime 🙂 v lete sme tam stale, a aj teraz v zime chodime na prechadzky popri ramene od kauflandu k Drazdiaku, niekedy az po Antolsku a spät 🙂 a jasne, velmi rada, kludne mozeme dat nejaky ten zraz 🙂 a ty si z petrzalky? 😕

moniqe3
16. mar 2010

baby od včera mi je tak zle... fu normál stále na vracanie a niekedy ma naprázdno napne.. 😅 už to začína.. ale som rada, lebo mi dobre pracujú hormóny. 😅

mm1
16. mar 2010

MOni, tak si to užívaj ale s mierou.... 🙂

moniqe3
16. mar 2010

megi: heh že užívaj.. sa furt sťažujem.. 😀

monique02
16. mar 2010

ami dakujem pekne, on ti mi vlastne termin ani nepovedal, len mi ukazal ze mu bije srdiecko, najblizsie mam ist 6.4. na uzv, potom poradna a potom zase odbery a nieco vravel ze z tych odberov co mi brali teraz, tak asi az nabuduce mi povie aj knizku mi da, ale myslim ze mne to vychadza tiez tak okolo 17.10. 🙂

a som rada ze uz ti je lepsie, drzim palce aby to uz bolo ok

monik tak uz to zacina, mne je stale tak blbe, akurat teda nevraciam, ale zle mi je cely den, a minule este aj v noci 😝 pevne dufam ze to s prvym trimestrom skonci

katrin82
16. mar 2010

moni, to je "super", ale aspon vies, ze je babo ok.... 🙂 pri alexovi aj mne zacalo byt zle v 7tt, ale bolo mi zle cele dni vkuse, od rana do vecera...a preslo to v 11tt...
musis to len nejako vydrzat...a potom bude uz len dobre...🙂

mm1
16. mar 2010

no tak mne pri Natali celých 9 mesiacov nič nebolo, len raz som sa kamošila s WC misou a pôrod som mala tiež v poho.... vravela som si, že takto by som mohla byť tehu a rodiť každý mesiac 😀 😀

moniqe3
16. mar 2010

monik, kati: no mne pri Viki bolo zle od 5tt do 6mesiaca.. 😅 a to som v 4.mesiaci musela ísť aj na infúzky. Dúfam, že toto tehu bude iné, lebo predsa len musím sa starať o Viki. Vtedy som nemala nič na starosti nijakú zodpovednosť.

mm1
16. mar 2010

dobre kočky, odmlčím sa... práca volá 😒

moniqe3
16. mar 2010

megi: tak nech ti to rýchlo ujde.. 😉

amadora
16. mar 2010

ďakujem kočky, ste zlaté 🙂 no poviem úprimne že mám už panický strach byť sama ak sa zase niečo zomelie 😒 som hrozne zvedavá čo bude vo štvrtok. len ma trápi že keď mám takéto problémy teraz, čo bude ešte za tých 30tt ?! ☹

Moni3 ja som to spomínala už dávnejšie že mám pocit že s týmto naším domom nie je všetko ok a že by som ho dala vysvätiť alebo tak, ale mužovi sa to veľmi nepozdáva 😒

Moni2 mne kázali prísť 31.3. na odbery, že v 11tt robia nejaké špeciálne odbery po novom (odkedy som čakala Majka) a potom ma pozrie aj doktor rovno. Knižku už mám, aj prvú fotku aj keď veľa na nej nevidno lebo to robil narýchlo len s účelom či je bábo ok a nie aby to bol estetický zážitok, ale tak je to krásne 🙂 A do knižky mi podľa MS napísal termín 13.10. ale viac verím tomu podľa UTZ 😉

od včera večera bol u nás môj otec, nás doviezol s tým že tu ostane aby mi pomohol a tak... ráno už chodil nervózny hore-dole, začal že ho kríže strašne bolia a neviem čo a o 9:00 sa už rýchlo dekoval domov 🙄 keby ste počuli ako Majko plakal ☹ hlavne že chodia lyžovať s "drahou" a to ho nič nebolí... hrozne ma sklamal 😔

mimkao
16. mar 2010

Čafte kočky. 🙂
Ami, teba vidieť... 🙂 vitaj 😉
Moniq3, tak už to začalo...? Neznášam tie návštevy na WC, prečo to nemôže ženy obísť...? Prečo to nemajú chlapi...? 😅 😀 😝
Vevi, presvedčila si ma.... Ak to bude dievčatko, bude Dianka... Hodila som doma do éteru a deťom sa viac páči Dianka, ako Kamilka, takže sa rozhodlo.... Len momentálne ma presviedčajú aj o tom, že nech nebude Matúško, ale Dávidko... Tak tam ešte musím porozmýšľať... 🤐
Konečne som si vytvorila albumík aj pre krpčeka, ale dokopy tam ešte nič nemám. Čakala som na peknú fotku z 4D sono, ale nejak sa nepodarila... 😒
Náš René práve dostal kiahne... tak teraz neviem, či to má nejaký dopad aj na mňa, alebo nie... 😕 JA som už ako dieťa kiahne prekonala. Len moja máti ma straší, že to neni pre mimi dobré... Neviete niekto o tom niečo bližšie...?

mm1
16. mar 2010

Mimkao - ak už si mala kiahne ako dieťa, nedostaneš... ale všetci v okolí, aj dospelí, ktorí nemali, to môžu čakať...
vlastná skúsenosť, mali sme v lete...
a tým pádom, ani tvoje dieťatko v brušku nie je ohrozené, pretože ty si ich už mala.... 🙂

mimkao
16. mar 2010

mm1, dík, tiež mi to nejak tak vychádza, že keď som ich už ja prekonala, tak by to malo byť o.k., len som sa chcela uistiť...Alke mangel ešte nemal... takže sa asi má na čo tešiť... 🤐

bzucinka2
16. mar 2010

ahojte, ami super ze ste doma a ocino teda fakt mohol vydrzat, chudacik a co mas potom povedat ty, sama doma, Majko, tehotna a este aj so zdravotnymi problemami 😒 ale hlavne ze Matko pride domov a trosku ti pomoze

bzucinka2
16. mar 2010

beji no vstavame skoro, ale zase on chodi skoro spinkat, lebo dlhsie nevydrzi a potom je uplakany 😉

mm1
16. mar 2010

Mimkao... tak dúfam, že manžel bude mať rýchly priebeh... u nás to od Natálky chytila moja mamina aj sestra a výsledok ???? 3 tt PN, milion vyrážiek, horúčky, slabosť.....

mimkao
16. mar 2010

To fááákt? No, to by teda bolo...Môj muž by asi skolaboval, bo on je taká citlivka na také... 😅 Tak už len dúfať, že to nechytí, alebo že to preneho nebude mať taký hrozný priebeh. Lebo Renko ani nemá veľa vyrážiek, len to že má teplotu od rána. Ale ináč sa ani veľmi neškrabe, ani nič také...

tami712
16. mar 2010

ahojte 🙂
mimkao keď som bola tehotná s Emou tiež mal môj Viktor kiahne a ja som sa bála či ma to nemôže ovplyvniť, ale bola som sa spytovať mojej doki a keď som to už mala v detstve tak sa nič nedeje 😉

ami máš to ťažké 😔 ja by som s tým vašim domom niečo skúsila poriešiť, na také veci ja verím 😨

amadora
16. mar 2010

Mimi ja som mala kiahne v 18-tich a celkom ok priebeh na to že som ich mala tak neskoro, nesvrbeli, nemala som teplotu, len 2 týždne byť doma 🙂 tak držím palce mužíkovi ak to chytí nech to má tiež taký ľahký priebeh 🙂

Bzuci ďakujeme 🙂 A ja sa radšej nad otcom nevzrušujem, snažím sa teraz byť psychicky v kľude pokiaľ možno za každých okolností a nerozčuľovať sa. Ale Majkovi som povedala ako je, že starký na nás kašle a má iné priority ako nás, že sa mu neoplatí pre neho plakať, nech vie od malička akého má starkého a ten sa raz zbadá, len už bude neskoro...

Tami ja tiež na také verím, mám pocit že to začalo vtedy ako mi zomrela svokra, vtedy sa tu diali čudné veci, kým nám neporadili že máme otvoriť všetky okná a dvere na dome aby duša mohla odísť, vtedy to prestalo. Ale aj Majko keď bol malý tak keď sme boli v BB bol spokojný a ako náhle sme prišli domov tak ako čert, len plakal a plakal. Už vtedy som nad tým začala premýšľať a proste to cítim že tu nie je niečo dobré, že je tu nejaká zlá energia... poviem ti pravdu že hrozne ľutujem že ten dom nie je náš, lebo by som neváhala ani minútu ho predať a za peniaze si kúpiť iný a presťahovať sa niekam preč 😒

mimkao
16. mar 2010

Ami, a nemôžete ísť niekde do podnájmu?

tami712
16. mar 2010

ami určite skús niečo s tým poriešiť 😕
ja by som sa tam tiež necítila dobre a ešte aj keď si väčšinou sama doma 😒

amadora
16. mar 2010

Mimi môjho muža by som do bytu nedostala, on je čisto dedinský typ, on by sa mi v byte zbláznil 😅

Tami skúsim sa opýtať babky, ona aj robila v kláštore kuchárku, či by nám nemohla vybaviť nejakého "exorcistu" 😅 Len teraz je na liečení a príde o 2 týždne, tak musím počkať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre