Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
3. júl 2009

ami ale nebolo tolko autizmu, rakoviny, downa, cukrovky, parkinsona a inych.a tie choroby co si pisala hore existuju oficialne vyskumy ze boli na ustupe uz pred zavedenim vakcin a to pre zlepsenie hygieny, kvality potravin a vody. Je to fakt na zamyslenie.

skolara
3. júl 2009

a este som chcela ze nechapem ze ked maju vyrobcovia nabytku zakazane morit nabytok s farbami s obsahom formaldehydu lebo je rakovinotvorny aj ked sa vylucuje s toho nabytku tak nech mi proste niekto vysvetli preco je vo vakcine a my ho davame dobrovolne do tiel babatiek a to nehovoriac o inej chemii. Proste nepochopim.
😅

veva55
3. júl 2009

ahojte,
tak nakoniec nikam neideme, maly dostal v noci horucky.....takze mozem zacat s vybalovanim veci 😝
nechapem, preco sa ta smola stale na nas lepi, je mi nanic. 😝 😝 😝 😝

skolara
3. júl 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj veva to snad nieeeeeeee. ☹ to je mi luto strasne strasne

amadora
3. júl 2009

Vevi to ma hrozne hrozne hrozne mrzí ☹ ☹ ☹

Skolara je to také rozporuplné, laický človek nevie čo si o tom myslieť a kompetentní ti pravdu nepovedia 😒

Ajka poslala som ti to, však len tak, pre oko 😉

bejca
autor
3. júl 2009

Skolara no co dodat ☹ ja to tiez nechapem ...a clovek pritom chce len to najlepsie pre svoje deti ale aj seba a pod... fakt je to na zamyslenie 😅 😔

Vevi a nema to zo zubkov ??? co ak mu ustane ta teplota za par hodim ?? ja by som to este zvazila 😅

bejca
autor
3. júl 2009

Ajka tortu si radsej ani nepredstavujem 😀 😉

Ami veru mas pravdu .... je to tak ze my sa cistu pravdu nedozvieme ..... 😔

piekla som dnes tortu ☹ no vcelku som spokojna len ta jedla fotka bola prasknuta 😠 a vyzara to blbje 😝 ale tak co uz narobim ... kamoska mala narodky , jej muz meniny a dcerka ich bude mat meninky tak som im chcela ze spravit radost ....+ nejake drobnosti k tomu ...... ja mam v poslednej dobe nejaky pech na tie torty 😝 este stastie ze teraz dlho hadam piect nebudem 😅 mozte kuk ak chcete v albume ....

bzucinka2
3. júl 2009

ahojte, strasne vela ste tohopopisali, mam problem to docitat 😝

beji nie uz vobec nekojim, mliecko vypije ochutene,ale pomaly sa ucime aj na obycajne 🙂
slipy mame aj my na 2=3 roky a tiez je to tusim 92 a su mu celkom fajn, na nocnik ani my nechodime resp posedi, ale nic ttam neurobi, al evcera ked sa pocikal hned mi ukazoval, ze ma mokre slipy a myslim ze uz aj to je uspech 🙂
spinkame v kratkom bodinku nezakryty, okno zatvorene, lebo trosku pokasliaval, ale inak je v celom byte otvoreene okno 🙂

tami ved sa mozme dohodnut aj na stretku vo vyhniach zvyknemem tam cez leto chodit 🙂

bzucinka2
3. júl 2009

vevi, ale ved to moze mqt ibq zo zubku, skoda ze nejdete, zmen a by vqm prospela 😒

beji krasna torticka, mnam 🙂

ja sa k ockovaniu nevyjadrujem, podla mna ma vsetko pre a proti a keby mi dieta zomrelo napriklad na tbc, len za to ze som ho nedala zaockovat, tak by som si to v zivote neodpustila ☹ jasne ze su aj vynimky u deti co suockovane, ale tych pripadov nie je vela ☹ a keby sme zacali vsetko dopodrobna studovat, tak by sme zistili, ze tu na tomto svete nie je uz nic zdrave, ani jedlo, pitie, vody, vzduch,.. ☹ tot len moj nazor 🙂

a mame vonku 12.zubok 🙂 konecne 🙂

bejca
autor
3. júl 2009

Bzuci gratulujeme k zubku 🙂 a dakujem za pochvalu torty 😵

pozerala som to kupko vyhne a sa mi paci 😉 a podla mapy vraj do cca 1 hodina 40 minut od nas tak mozno niekedy " ukecam " muzika 😉 mohli by sme sa tam stretnut 😵

jankapardon
3. júl 2009

beji, no ja neviem, ale tá torta vyzerá super a hlavne chutne!!!! ja už tretí den sa snažím nejest sladké, ale toto mi urobila tolko slín v ustach, že až!
bzuči, prosím zisti, s kade ste to stahovali, dakujemm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vevi a kedy mate ist? Ja by som teda ešte počkala tiež, držím pršteky nech sa to na dobré obrati!

jankapardon
3. júl 2009

a blahoželám Alexíkovi k zubku. 😵

bzucinka2
3. júl 2009

beji, janka dakujeme 🙂
www.waresforum.cz tusim, snad to pojde 🙂
beji no to by bolo super, tak ukecaj muzika a ja sa prisposobim 🙂

tami712
3. júl 2009

ahojte 🙂
bzuci no to by bolo super, my to nemáme ďaleko a možno by sa ešte niekto pripojil 😵 včera tam bolo fakt super, málo ľudí, ráno keď sme prišli, boli 4 autá 😉 tak môžme niečo dohodnúť 😉

hodila som zopár fotiek, tak môžte kuk :

http://picasaweb.google.sk/emkaviktor/Leto2009#

beji a tortička vyzerá super, určite poteší 🙂

veva55
3. júl 2009

dakujeme za povzbudenie, zatial to nevyzera dobre, uvidime, co bude vecer. zo zubkov to nebude, lebo pri kazdom jednom zubku sme hnackovali a teraz nist. a teploty sme mavali len zvysene, nie tak vysoke. doky povedala, ze ma trochu cervene hrdielko, ale CRP bolo v norme, takze zatial nema ziaden zapal v sebe. mali sme ist dnes vecer okolo 22,00. uvidime aka bude noc, ak s teplotami, tak dovolenku rusime, ak by bol uz bez teploty, pojdeme zajtra vecer. no necham sa prekvapit. ale uz ma to stve, preco nam nikdy nic nevyjde. minuly rok sme tiez prisli o dovolenku, nikde sme neboli, potom ten nestastny silvester, co sme skoncili v nemocke, a teraz toto. cely rok je zdravy a zrovna ked si nieco naplanujeme, tak drb.

martina1982
3. júl 2009

Ahojte 🙂

Veva,to mi je strasne luto ☹ Dufam ,ze to bude zo zubkov.Drzim palce ,aby vsetko ok dopadlo.

Ja ma dobru spravu uz nebudeme chodit na tu nefrologiu HURAAAAAAAAAAAAA 🙂 taka som rada.

Dnes ideme do Dudiniec

Skolara sikovna je Vionka ked uz nema plienku.Inac aj ja som Ti gratulovala k meninkam.

Bzuci ,gratulujem k zubku.

Beji ,torta mnam a Petko fesak v slipkoch.

S nocnikom je to u nas tak vydrzi na nom sediet aj 30min.Niekedy sa nam podari vykakat aj vycikat .Neviem ako by mi povedal mama chcem cikat .

Uz ani neviem na co som chcela reagovat.

martina1982
3. júl 2009

Tak sa mi tu majte ohlasim sa v nedelu vecer papa.

amadora
3. júl 2009

No ste popísali, neviem na čo všetko som chcela písať 😅

Beji za to že obrázok bol prasknutý predsa ty nemôžeš. A podľa mňa aj tak tá torta vyzerá super a keby mi moja kamoška takú urobila tak som dojatá k slzám a hrozne šťastná 🙂

Bzuci mám presne ten istý názor ako ty 🙂 Už ani neviem či som na niečo počula že to škodlivé nie je 😒 A gratulujeme k zúbku 😵 😵 😵

Tie Vyhne sú fakt super! Síce trochu drahé podľa mňa a je tam obmedzený počet lehátiek a miesta na tráve málo ale je tam krásne a väčšinou tam našťastie býva málo ľudí. Keby si tam dohodneme stretko tak sa radi pridáme 🙂

Tami krásne fotky 🙂

Vevi presne viem ako sa cítiš, u nás je to tak isto, stále sme len doma a z tých pár akcií čo sme mali naplánovaných nám ani jedna nevyšla ☹ Držím palce aby vám to ešte vyšlo zajtra 🙂

Maťka pekný víkend želáme a užite si to keď vám to konečne vyšlo 🙂 A super že už nemusíte chodiť po doktoroch!

skolara
3. júl 2009

Matka sorry zabudla som ze aj ty si mi blahozelava ja som ale hlava derava.
Ami a bzuci ved to je na vas ja co a ako robite. Ja som ineho nazoru.
Beji torta vyzera mnamky eno nuno
Martinka vionka mi hovori a aaaaaaaaa ked chce cicak ale nie vzdy dakedy to odignoruje 😖

amadora
3. júl 2009

Skolara ja som nehovorila že nesúhlasím s tvojím názorom 😉 Len že dnes už fakt človek nevie čo je škodlivé a čo nie. Napríklad mlieko, jedni hovoria pite ho čo najviac, druhí že mlieko je škodlivé. Tak si vyber 🙄

My sme boli v záhrade oberať ríbezle a maliny na lekvárik a pritom sme sa pravdaže popásli 😀 Majko tlačil do seba ako mlynček 😀

mimkao
3. júl 2009

Ahojte, 🙂
Bejči, len tak v skratke som zazrela, že kupko Vyhne, tak ti to chcem véééééééľmi odporučiť, naša tohtoročná dovolenka bola práve tam. A bolo fantasticky. Manželovho otca bratranec tam má chatu, krásnu, mám aj foto v albume, ja keď na foto tak nevynikne. ☹ Je to 50m od kúpaliska. My sme tam boli posledný májový týždeň a práve bolo otvorenie kúpaliskovej sezóny. Fakt je tam naozaj nádherne. 😵 😵

amadora
3. júl 2009

Mimka aj my sme tam chodili na chata, presne oproti kúpalisku cez cestu na kopci 🙂 Je to firemná chata nášho známeho tak sme tam chodievali celá partia ešte za slobodna 😉

amadora
3. júl 2009

Tento link dala kočka v jednej téme, je to kratučká rozprávka, ale fakt nádherná 🙂
http://www.wimp.com/partlycloudy/

bzucinka2
3. júl 2009

matka ami, dakujeme 🙂

bejca
autor
3. júl 2009

ahojte 😵 stretko bolo super deti sa vysantili a Petko hned zalomil po kupeli a mliecku 😵 dam potom nejake fotto na FB ak uz kocky nahodou nedali 😵 🙂

idem si vas precitat 😵

bzucinka2
3. júl 2009

ami pekna rozpravocka na dobru noc 🙂

amadora
3. júl 2009

Bzuci veru pekná, len škoda že mi to sekalo 😒

Beji tešíme sa na fotky 🙂

My sme dnes mali trochu lepšiu náladu, neboli nervičky tak som rada 🙂 Možno tým že ďalší očný je už skoro na svete, rátam že zajtra je vonku 🙂

Dnes sme boli trochu u svokrovcov a Majko bol nejaký vyplašený z malej Majky ☹ Najprv mu všetko brala (a on je taký ťuťulík že si nechá) a potom sa náhodou zrazili a už bol z nej hotový, len čo sa k nemu priblížila tak utekal mne na ruky, fňukal, hračky nechal tak... ma to tak mrzí že je taký nepriebojný lebo nemá veľmi často kontakt s deťmi v jeho veku 😒

bejca
autor
3. júl 2009

vsetkym dakujem za pocvalu torty ste zlate 😵 dufam ze aspon chutit bude 😉 ten obrazok ma fakt mrzi ... 😒 😔

Janka drzim palce na chudnutie 🙂

Tami fotecky uzasne vyzara to tam super 🙂 a krasne mate doma na dvore aj bazeniky aj ihriska 😉 😵 zavidime v dobrom 😵

Vevi fakt velmi drzim palce aby ste zajtra vyrazili a ty si ti potom uzi 3 nasobne 😵 posielame pusinky aby vsetko dobre dopadlo 🙂

Martinka tak sa velmi tesim ze uz tam nemusite chodit jupiiiiiiiiiiiii 😵 posielame cmuky cmuk 🙂 a vikend si uzi a oddychujte kupte sa a podobne 😵

Ami dakujem si zlata 😵 a teda ste sa pekne " napasli " 😀 a rozpravocka je krasnucka 😵

Mimkao dakujem velmi pekne 😵 ved uvidime ako sa nam podari 🙂

Bzuci ten link tam je ako co 😅 akosi neviem co tam mam kde hladat 😅

amadora
3. júl 2009

Beji určite sa bude páčiť a chutiť už ani nevravím 😉

Pridala som pár fotiek 🙂

bejca
autor
3. júl 2009

Ami aj mne to sekalo a pozerala som to bez zvuku 😅 ale zajtra pozrem este raz s Petkom 😵 a s tym nervacenim sme na tom podobne + aj so zubkami uz uz vykukaju a nie a nie von 😅

co sa tyka deti nas Petko zasa je hned hrrrrrrrrrrrr a ja ho brzdim lebo sa bojim aby neublizil a potom budu pozerat na nas ze co to robi ... tie co vedia ako Petko hned na kazdeho kto mu je sympaticky si sada , taha ho k sebe , bozkava , mojka, obima ale aj poskriabe ..a tak niekedy sa tak divne pozeraju tak ho radsej berem prec vzdy 😅 aj ked viem ze to neni spravne 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre