Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
25. júl 2009

ami 😀 co si mu dala uspavadlo 😀 , to bude tym skorym vstavanim, chuda, ze zaspat na nocniku, to sa nam stat nemoze 🙂

no tak prijemne clnkovanie, ci radsej nech prsi? 😀

amadora
25. júl 2009

Bzuci no vyzeral tak akoby ho niekto zhypnotizoval alebo čo 😀 A ďakujem, radšej nech je pekne a nech sa malému ráta 🙂

Katka cez obed aj my pospíme tie 3 hodinky 🙂

bzucinka2
25. júl 2009

kde ste vsetky nesexujte tolko 😀 😀 😀 alebo sexujte bude viac deticiek 😀 😀 😀

bzucinka2
25. júl 2009

a tie co netutuli nemutuli, neporadite mi niektora ako zistim majitela pozemku ak mam adresu? 🙂

amadora
25. júl 2009

Tak my sme len teraz zaspali 🙂 Boli sme u svokrovcov a malí boli takí úžasní a tak sa krásne hrali že sa nám ani domov nechcelo. A na futbalovom ihrisku bol dáky turnaj a potom zábava, tak bolo počuť hudbu po celej dedine a mňa to tak super naladilo, joj, hneď by som si išla zatancovať 😀

Inak mamina nakoniec na tú svadbu išla tak som rada 🙂

bejca
autor
25. júl 2009

ahojte 😵

tak uz sme doma 😵 chcela som sa vam ozvat odtial ale mali vypadky netu aj telefonov... bolo mi za vami smutno 😉 inak sme sa mali super 🙂 fotky hodim na picasa a potom dam link 😉 dufam ze ste vsetci zdravucki 🙂 nam narastla konecne ta 4ta stolicka tak uz len 3 ocne a mame 16 zubov 😵 chodili sme na prechadzky +plavat tak bolo super 🙂 Petko este pred chvilkou bol hore dufam ze uz spinka 😅 ja som zavarala s muzikom cucoriedky co sme si tam kupili tak budeme mat mnam 🙂

neviem ale asi nestihnem precitat co nove tak ak sa vam chce niekomu trosku mi to zhrnte 🙂 dakujeeeeeeeeem

a skor sa mi nedalo sa ozvat lebo sme prisli okolo obeda a hned sme boli pozvaní k obedu svokrovcom + sme potom isiel Petko spinkat ja som prala apod... a museli sme potom ist hned na nakup lebo doma pusto 😀 a stretli sme tam kamosov tak sme skocili na kafco na chvilku no a kupat .. zavarat ... a pod.. takze az teraz sa mi podarilo 😅 😉 cmuuuuuuuuuuuuuuk

amadora
25. júl 2009

Bejiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Konečne si tu, chýbala si nám! Sme radi že ste sa mali super a gratulujeme k zúbkom a tešíme sa na fotky 🙂

bejca
autor
25. júl 2009

ahooooooooooooooooj Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja sa tesim ze uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 a fotky uz mam v pc tak co chvilku to bude 😉

bejca
autor
25. júl 2009

inak som chcela zavolat Danke ale akosi nemam na nu telefon ☹ mohli sme sa stretnut 😅

a stretli sme sa s Geenou a jej muzikom + Rebekou tak sme trosku boli spolu 😵 je to super rodinka 😵 a Beba je takaaaaaaaaaaaaaaaaaa ukecana som normalne nechapala ako krasne zrozumitelne rozprava 😵 zlata je 🙂

bejca
autor
25. júl 2009

a dakujem som zabudla 😉

amadora
25. júl 2009

No čo ti porozprávam v skratke, to je ťažko 😒

Bzuci má prefarbené vlasy na čierno
Maťka má vytrhnutý zúbok
Tamin muž je dlhodobo PN kvôli ramenu
Ciarkovci nejdú nakoniec do Chorvátska ale budú dovolenkovať na SR
Ajka a Moni2 sú na dovolenke.
Janka sa vrátila z dovči a má výron v kolene.
Veva je tiež už doma z dovolenky ale Adamkovi sa tam nepáčilo
Náš tatko v utorok nastupuje do práce.

Prepáčte kočky ak som na niečo dôležité zabudla, to ma len v skratke napadlo 😅 Doplňte ma 🙂
A pravdaže všetky detičky sú zo dňa na deň krajšie a úžasnejšie 🙂

tami712
25. júl 2009

ami 😀 😀 😀 😀 no super si to zhrnula všetko 🙂 🙂

beji a vitaaaaaaj doma, už si tu strašne chýbala, práve dnes som rozmýšľala že by si sa už mohla aj ozvať 😉
teším sa na fotky 😉

amadora
25. júl 2009

Tami 😅 Inak to sme Bejču privolali, aj ja som práve na ňu myslela že je tu pusto bez nej 😉

bejca
autor
25. júl 2009

jeeeeeeeeeeeej dakujem ti velmi pekne 😵

takze :

Bzuci waaaaaaaaaaaw cierna ?? ja idem si nieco do medena 😉 ked som uz skratila tak aj prefarbim 😉

Matka 😅 au au dufam ze moc nebolelo trhanie 😉 ale uz bude dobre 🙂

Tami muzikovi skore uzdravenie 😵

Ciarka aj va Sr je super 😵 uzite si to 🙂 a kam idete ??

Ajka a MOnika oddychujte a krasne pocasie zelame 🙂

JAnka ako koleno ?? dufam ze uz je lepsie 😵

Vevi a preco sa Adamkovi nepacilo ??? ale dufam ze ty si si oddychla 😉

Ami gratulujem muzikovi k praci 😵 a co a kde a ako a pod 😉 jaaaaaaaaaj tak sa tesim 🙂 prajem vam to 🙂

a ta posledna veta je svata pravda 🙂 😉 😵

bejca
autor
25. júl 2009

xixixiix no ved ved kto by tu vypisoval cooooooooooooo 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a inak vam dakujem za privitanie 🙂

amadora
25. júl 2009

Beji ak chceš tak v mojom albume Majko je aj Bzucinkina fotka 🙂 A teším sa na tvoju zmenu 😉 Ďakujeme pekne že sa tešíš s nami z práce, nastupuje miesto svokra lebo ten si našiel miesto v únii tak zajtra odchádza a Maťko pôjde miesto neho tam kde robil doteraz, na stavbu diaľnice.

bejca
autor
25. júl 2009

Ami no tak sice tazka praca 😅 ale tak co uz .... a teda svokor takto ide prec ... no a nebude ti chybat 😅 😉

a idem kuk tu fotto 🙂

mne to akosi dlho trva 😅 asi pridam fotky az zajtra 😅

amadora
25. júl 2009

Beji to robil aj predtým, minulý rok, len cez zimu tam nebola práca. To vozia kameň a piesok z lomu. A po čase by mal možnosť ísť do jednej firmy tu u nás, majú robiť Francúzsko, v pondelok z domu a vo štvrtok naspäť, stále to isté kolečko. Tak mu šľúbili že keď to bude aktuálne tak ho zoberú. A veru svokor mi bude chýbať, mesiac bude preč 😀

bejca
autor
25. júl 2009

😀 jaaaaaaaaaaaj veru svokor ze ti bude chybat sa ani necudujem 🙂 a na tu pracu muzikovi drzim palce 😵 to Francuzsko by mal fajn si myslim 😉

no fotky uz stahujem ale popis sa mi uz nechce ... je vela hodin 😅 tak zajtra 😉 paaaaaaaa a dobru nocku vsetkyyyyyyyyyym 🙂

amadora
25. júl 2009

Beji dobrú noc 🙂 a ešte raz ďakujeme 🙂

jankapardon
25. júl 2009

beji, fotky stahuj, čakame 😵 😵 😵
vitaj u nás doma 😵 😵 😵 😵

bejca
autor
25. júl 2009

Ami a fotky kraaaaaasne 🙂 a teda Bzuci aka kocka sexica 😉 😵

JAnka a ty kde mas fotky z dovci ???? nech popozeram aj ja 😉

no a idem hajat paaaaaaaaaa

fotky fakt az zajtra dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

jankapardon
25. júl 2009

beji na FB 😵 😵 😵
DOBRU 😉

izka
26. júl 2009

ahojte. my sme hore 😨
prehadzovala sa už ale 2 hodiny, až sme museli vstať.

beji, ahoj, super, že ste už doma a gratulujem k zúbku.
ami na mňa zabudla 😢 my sme si užívali v senci, takže nič nové 😉

včera som zavárala ešte uhorky a cibulku, dnes ideme na oslavu a musím si navariť na zajtra a v pondelok nastupujem do roboty. už teraz ma brucho bolí, ako to zvládneme.

ozaj, klárka dostala prvé krámy, tak sme radi 😎

a máme novú au pairku 😉 filip si sám vypýtal emu a berie ju na detské ihrisko a tam sa o ňu starajú jeho kamarátky. som ich sledovala , jej sa to strašne ráta medzi nimi,ako ju obletujú 😎

peknú nedeľu všetkým 🙂

amadora
26. júl 2009

Dobré ránko!

Beji ďakujeme za pochvalu fotiek 🙂

Izka ja som písala že ma doplňte ak som na niečo zabudla 😒

bzucinka2
26. júl 2009

ahoj bejiiiiiiiiiiiiiiiii, no povodne to mala byt cokolada, ale je tmava, tak ju idem asi trochenzi v pondelok zosvetlit 😀 a cakam stale na link na tie fotky 😀 😀 😀 a tesime sa aj my ze si uz domka a nebude to tu tak viaznut 🙂

izka, tak to mas super au pair 🙂 uz ides riadne do roboty a emka bude s kym? s klarkou teraz cez prazdniny a potom??? 😨 nejaka si bola vcera aktivna, super, sikulka 🙂 a emke odkazujeme, ze tak skoro sa nevstava a uz vobec nie cez vikend 😀

amadora
26. júl 2009

No tak moja mamina aj s otčimom nakoniec boli na tej svadbe do 5:00 rána a maminu aj kríže prestali bolieť a celú noc tancovali 😀

amadora
26. júl 2009

Ozaj, my sme dnes mali úraz ☹ Neviem čo Majko robil, ale len som počula šupu ako sa udrel o stolík a on ležal na zemi a držal si uško a plakal. Neviem či sa mu šmyklo a udrel sa na roh rovno uškom alebo čo, ale aj teraz ho má opuchnuté a bordové ☹

skolara
26. júl 2009

ami no teda. Posielame bocu na usko. My sme boli minuly sobotu na chirurgii na pohotovosti lebo mala sa smykla na chate v sprche a rovno spadla na vydlazdickovany roh do zadu a chrbat. Tak sme sli na rengent pre istotu lebo tam mala aj ranku na hlave. Strach a hroza. Nic si s toho nerob zajtra bude lepsie. Celu sobotu som bola z toho otrasena.
Beji vitaj naspat z dovolenky.
Bzuci mne sa ta tmavsia na tebe paci.
Janka ako koleno?

izka
26. júl 2009

ami, som žartovala, že si na nás zabudla 😉

majkovi fúkam na uško, nech ho nebolí.
to majú teraz takú výšku, že akurát narážajú do stola. ema tiež včera a ona príde, že fú fú jej mám urobiť.
no ale večer si obula moje topánky na podpätku - to je momentálne naj zábava, obúvať si cudzie topánky - a zakopla a tak si buchla noštek ☹ normálne tam má modrinu.

gratulujem mužovi k robote 🙂

ja len týždeň budem zastupovať úradníčku, tak to hádam vydržíme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre