Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
10. jún 2009

Dobre, nachystám ešte jeden tanier... robím z kila hranoliek tak snáď nám bude dosť 😀

Ja chcem miminko 😅

danka.k
10. jún 2009

ami a co ti brani??? 😉

amadora
10. jún 2009

Peniaze, peneži, peníze, many, prachy, lóve, dengy... 😀

danka.k
10. jún 2009

prachy boli su aj budu... 😀

keby aspon ta materska bola vyssia... ale oni su schopní ju este znizit

amadora
10. jún 2009

Ja hovorím že prachy boli aj budú... len nie sú 😀

Už mám zmastenú polovicu hranoliek 😀

amadora
10. jún 2009

Ok, idem hajať, dobrú noc 🙂

danka.k
10. jún 2009

ami dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bejca
autor
11. jún 2009

ahojte 😵

tak ako citam tak ste najedene boli vcera az az 😀 😉

my sme vstavali o 6:15 😝 tato isiel do roboty a zazvonil mu telefon 😠 😝 tak sa Petko zobudil a bolo po spanku 😠 tak co uz .... a znovu tato pride az okolo 18.30 .... ach yo asi pojdem do mesta mu nieco kuk k meninkam 😉

idem pridat par fotto ;)

bejca
autor
11. jún 2009

uz su tam 😉 konecne som ich stiahla 😅 su tam tie sandalky ...a ako sa mame ked sme u babky na dvore a na humne 😉

aja7
11. jún 2009

Ahojte 🙂

beji, dakujem 😉

Petko aky hospodar 😀 zlaty 🙂 my sme este jahody nejedli, skusil, ale nechutili, tak som aj rada, jahody su dost silny alergen, tak nemusi zatial 🙂

Zajtra pridu segrovci na vikend, tesim sa, idu do PL kupit kocik a jahody, tak vecer budem mat co robit 😝 a v nedelu oslavy 🙂 zase sa "natlacim" zdravo 🙂 idem skusit upiect marlenku, som zvedava na vysledok 😉

vsetkym krasny den prajem 🙂

amadora
11. jún 2009

Dobré ránko!

My sme vstávali o 8:00. Majko sa zobudil s dákym plným noštekom tak dúfam že to bolo len zo spania a že nebude chorý, veď len teraz sme sa tých soplíkov zbavili 😕

Beji krásne fotky, Peťko aký pomocník 🙂 A sandálky sú super a špeciálne venovanie ma normálne dojalo 😉

My jahody tiež zbožňujeme, aj včera večer sme sa boli prejsť po dedine a pod horou sme zbierali lesné jahody, nestíhala som hľadať a zbierať čo mu tak chutili 😀

Aj naši kmotrovci idú v sobotu do PL na nákupy na svadbu, vraj sú tam lacné obleky aj šaty spoločenské. Hneď by sme išli s nimi!

katkabes
11. jún 2009

Ajojte uz som tu dlho nebola,konecne som bola doma na Slovensku,prideme do rakuska a tu je zima a prsi,Leo uz 2tt nic nechce papat,len mlieko.3dni ma hnacku,lebo sa mu nemoze prerezat 1stolicka-chudatenko len place a vsetko hryze a cely den ho musim mat na rukach,vam co pomahalo na hnacku?
Beji Petko je zlaty,aky pomocnik,aky je velky,ako 2-rocny.aj mi mame take iste sandalky az c.23 a na slovensku som mu teraz kupila v kauflande a c.21 je iste ako tie 23.a ako ti pekne papa ovocie,mne Leo len banany,jablko lubil ked bol maly a teraz nic nechce,vsetkeho sa boji a strastne sa zacal hanbit,neviem co taky zostal. ☹

bejca
autor
11. jún 2009

dik za pochvalu 😵 ste zlate 🙂

Ajka neni za co 😉 a tu nedelu si uzi 😉 😵 take zdrave papanie je najlepsie 😵 a aj ja som sa bala davat niektore ovocie a pod ..ale ved skusam ci moze ci nie 😅 a kedze sa nevyhadzal tak predpokladam ze snad to bude oki 😵

Ami no ty si chcela foto sandalok hned ako som spominala ze sme ich kupili tak preto je tam to " venovanie " 😉 ale bavili sme sa tu viacere o sandalkoch tak len pre inspiraciu 😉 a co ti brani ist s nimi do PL ??? muzik povaruje a ty hor sa na nakupy 😵 a ani sa mu nedivim ze mu lesne jahodky chutili 😵 tie su mnam 🙂

KAtkabes no kocky spominali na hnacku ryzovy odvar 😅 my sme este take nemali hnacky takze neviem poradit 😅 ale vraj su dobre aj probioticke kvapky tak skus 😉 drzime palceky aby zubok rychlo bol von a hnacky prec 😵 posielame cmuky cmuk 🙂 tie sandalky aj my maem z KAuflandu 😉

co sa ovocia tyka ani Petko nechcel ziadne .... iba jablcko .... banan zje trosicku .... ale teraz posledne 3 dni mu zacali chutit jahodky domace zo zahradky od babicky a maju tam aj take malilinke ako keby lesne 😉 😀 a tie mu chutia najviac lebo su aj najviac sladke 😵 a nektarinky ked su take sladucke tak zje skoro celu len je cely okvapkany a polepeny 😀 ale ved nevadi hlavne ze mu chuti 🙂 😉 😀

bejca
autor
11. jún 2009

inak Petko spinka od 11 tej aj som si k nemu lahla a zasa nemozem spat 😠 ach yo .. ale myslim ze uz sa co chvilku zobudi , obleceme sa vyvencime Benyho a my pojdeme do mesta 😵

bejca
autor
11. jún 2009

ako som predpokladala uz sme hore 😀 tak a do vecera uz spat nebude 😅 takze ideme von 😉 pa pa pekny den vsetkym vecer mozno nakuknem 😉

Ami ☹

amadora
11. jún 2009

Beji oni idú piati v aute takže by som musela ísť sama naším autom. To len tak sme premýšľali že by sme išli a malého dali cestou k mamine ale to by sme museli ísť skoro ráno.

My ovocie ľúbime asi všetko, banány, jablká, marhule, broskyne, nektarinky, kivi, jahody, čerešne a čo ja viem čo ešte 😀

Inak predsa len máme zase soplíky ☹ ☹ ☹

Beji a 😉 🙂 v pohode

veva55
11. jún 2009

ahojte, prebehla som poslednu stranu, viac nestiham 😒
u nas nic nove, akurat som krpca uspala, tak papam pecene zemiacky a aby to nebolo az take zdrave, samozrejme s tatarskou 😀
u nas ovocie 0 bodov, uz som z toho zufala, nezje nic, len sem tam si cucne z pomaranca a sem tam z modreho hrozna, takze vitaminy nema prakticky ziadne, ani vyzivu mi nechce. uz sme mali sladunke jahody, nektarinky, broskyne, melon.....nic, uz neviem co mam robit. no a z ostatneho tiez moc nepoje. okrem jogurtov, to by jedol stale. takze ani moc nepribera, len rastie do vysky, taky sliz je z neho. mojho baculateho chlapceka obdivujem uz len na fotkach z minuleho roka 😒

amadora
11. jún 2009

Kočky a keď vám drobci nechcú ovocie, neskúšali ste dať aspoň šťavu z ovocia? Tú by možno vypili 😉

izka
11. jún 2009

ahojte.
beji, krásne fotečky. vidno, že peťkovi je vonku najlepšie. zlatúšik je.
a blahoželám, že už máš po injekciách.

idem troška pochváliť emu. včera aj dnes je neskutočne dobrunká. normálne sa v pohode celý deň hrá. čo mi dieťa vymenili ? cez deň spí síce ledva pol hodinku, ale už dve noci spala v kuse od 22,30 do 7,30 😕
jednoducho pohodička. dúfam, že jej to vydrží čím dlhšie. 😉
kiahne už skoro poodpadali, len tie dve veľké na čele sú stále a asi tam naozaj ostanú jazvy. škoda, že som tie homeopatika nemala skôr.

izka
11. jún 2009

ovoce ema ľúbi všetko. jahodky a čerešne a maliny si najradšej trhá sama. a zatial žiadnu reakciu nemala. klop, klop.

izka
11. jún 2009

ami, idem si do teba trocha rýpnuť.
prepáč, ale nemôžem nereagovať na tvoj príspevok ohľadom žitného.
je to naozaj sympaťák a prvé, čo ma napadlo po tej autonehode bolo : chudák, celý život si ponesie bremeno viny zy smrť. ale pak som si predstavila tú hrôzu, čo prežívajú rodičia tomáška.
vieš si predstaviť, že by sa to nedajbože stalo tvojmu majkovi?. určite by si si želala spravodlivý trest.

ako napísala bejca, každého bežného človeka by odsúdili...

izka
11. jún 2009

filipa mi zrazilo auto pred domom. nikdy nezabudnem na ten zvuk nárazu a brzdenia. srdce sa mi zastavilo.
joja som položila v kuchyni na zem- mal 3 mesiace a filip 3 roky - a schody som brala bosá po 4och. celý ten okamih som sa len modlila, aby bol živý. našťastie ho zachránil bicyklík a malá rýchlosť auta a bol len doudieraný a mal zlomenú kľúčnu kosť a posunutú krčnú chrbticu. síce má následky doteraz, ale žije!
ešte stále, len čo počujem prudké brzdenie auta, ma až srdce zabolí, ako sa ľaknem a ďakujem bohu, že to dobre dopadlo.
vodiča nepotrestali, lebo že vraj dieťa nemá čo robiť na ceste. pritom to nieje hlavná cesta, je rovná, čiže výhlad dobrý, bolo to pred naším domom a bol pri kraji. chodníky tu nemáme doteraz,ale to je iná kapitola. ☹

tak len toľko.

amadora
11. jún 2009

Izka to prirovnanie s Majkom si si mohla odpustiť ☹ Ja som nenapísala nič také že si nezaslúži basu ani o rodičoch toho chlapčeka, tí majú plné právo sa hnevať a zúfať a podobne. Ale som písala o tom že každučký boží deň za vyše roka čo sa to stalo ho niekde pretriasajú tým štýlom akoby zavraždil, nie zabil. On si to bremeno ponesie do konca života a toto má k tomu ako "bonus" 😒 Koľko je takých šoférov čo dokonca opitý sadli za volant a niekoho zabili a dokonca jazdia ďalej autom, nehovoriac o tom že nesedeli v base? O tých vieš? Nie, lebo neboli mediálne známi a nepretriasajú ich všetky médiá. Čo komu toto pomôže že o ňom stále hovoria a píšu? Rodičom? Jemu? Alebo nebodaj tomu chlapcovi? Hm? ☹ Myslím že keby Žitného zavreli a odsedel by si to bez titulkov v novinách tak by to bol menší trest ako toto čo prežíva. A preto ho ľutujem. Mimochodom, ty si nikdy nešla rýchlejšie autom ako je povolená rýchlosť? Lebo ja som opatrný šofér ale priznám sa že rýchlosť som nie raz prekročila. Mala som len šťastie a osud že sa nikomu nič nestalo. A nešoférovala som tak s úmyslom že idem niekoho zabiť. Proste sa stalo...

aja7
11. jún 2009

ako vas tak citam (posledna strana) prispejem aj ja...sice od veci, ale zmizla nam hrcka 😀

bzucinka2
11. jún 2009

ahojte, nasa noc bola trosku horsia, ale den ok 🙂 pomaly chystam veci na dovcu, sladkosti, periem zehlim, dnes som malemu kupila nike supravu kratasy a tielko za 12 €, umbro sustakovu supravu za 14 €, sebe kratasy reebook za 10€, nasli sme taky superny obchodik, hlavne ze si isiel muzik kupit gate a on nic a my dvaja sme si nakupili 😀

z ovocia aj my jeme jahody, banan, jablka, ale len ked ma chut, niekedy nechce vobec a inokedy sa nevie dojest, ceresne je asi tak, ze si ju da do pusy a vypluje celu, akoze kostka, niekedy do nej aj zahryzne, ale nezje 🙂

ja uz tiez davam cele vajicko vsade a spapka to v pohode aj dnes si asi urobime prazenicku 🙂

u nas sa pred 10 minutami rozprsalo ako dive priam leje 😠

amadora
11. jún 2009

Ajka super!!! 🙂 🙂 🙂

draga
11. jún 2009

kurňa holkyyyy to jste se musely pojmenovat skoro stejně jak my 🙂)) pořád mě matete 🙂)

kristi
11. jún 2009

a ja klikam podle jmena 😀 😀 😀

danka.k
11. jún 2009

no caute kocky...

takze ja mam oddnes antibiotika... 😠 tak ocinko prisiel pekne krasne na ošetrovačku a ja si idem liecit...

a aji gratulujem ze zmizla hrcka 😉

bzucinka2
11. jún 2009

ajka super, tesime sa s vami a posielame cmuuuuk 🙂

juuuj danka, tak s arychlo vyliec a ocka nechaj nech si riadne zamaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre