Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

alex21
31. aug 2009

beji tiez dakujeme. Snad bude coskoro fit lebo ja som zas nejaka znicena.
ami pri 8 babach by sa majko ani nemohol hnevat 😀 A tiez dufam, ze muz pochopi a nepojde zaviest svokra.
bzuci drzim palce aby si bola tehu ked uz ste mali medove dni. 😵

amadora
31. aug 2009

Beji ďakujeme 🙂

Alex no on ani nedýchal poriadne, len pozeral čo sa okolo neho deje 😀

Tami, pozerala som si ešte raz ten recept na krém z tých ľadových gaštanov a šľahačiek a asi ho skúsim, pozdáva sa mi. Len mi povedz prosím či dať aj niečo podeň alebo nie, myslím lekvár alebo ovocie alebo tak 🙂

bejca
autor
31. aug 2009

baby a tvarohovy krem neviete niekto ??????????

danka.k
31. aug 2009

ahojte

tak mi sme mali dnes zly den.. teda poobedie... najprv maly spadol na skalky, tak fajne boli hranou dohora ze hlava rozbita... ale nastastie nie moc, tak nebolo treba sit, potom sa hral s detmi starsie od neho, ale on ich ma strasne rad no a jeden kamarat sa vozil na bicykli tak jasne ze tukol do maleho.. ale len trosku... no a nakoniec utekal a spadol a rozbil usta ☹ ☹ som povedala ze ak my dnes neskoncime na pohotovosti tak to bude zazrak... nastastie sme doma

jankapardon
31. aug 2009

Eli tiež prajeme, aby bola čím skor fit!!
Ami mali ste krasny dník, jej tolko babskej spoločnosti si Majko užil, ten sa má🙂))
My kašleme zahadne menej odkedy teda od obeda som jej už nedala mlieko, tak sme ani negrcali, aj sa vyspala cez dve hodinky a bez kašla...Takže ani večer nebolo mlieko...
Vyskúšala som med pri nachladení..teplý so škoricou...no nebolo to nič dobré ale tie tri dni vyskúšam / aj ja som chytená...kašlem a tak.../ a uvidíme ako ma to odhliení.-)))

amadora
31. aug 2009

Danka no teda 😕 Posielame pusky 🙂

Jani no mlieko zahlieňuje tak asi za to, super že je vám lepšie 🙂

bejca
autor
31. aug 2009

Dabka waaaaaaaaaw 😕 🙄 posielame pusinky velmi vela na bobenka 😵

Janka dufam ze uz prejde kaesl 😵 a tebe zelam aby med so skoricou zabral daj vediet 😉

bejca
autor
31. aug 2009

* ze Dabka 😅 Danka tam malo byt 😉

alex21
31. aug 2009

beji tvarohovu nepoznam 😖
Ja robievam len kremove (vyslahane vajicka nad parou s cukrom + maslo) A ked sa mi nechce slahat tak puding + maslo. Ja by som chcela recept aj na nejaku ovocnu tortu. Teda hlavne nejaku plnku ovocnu plnku alebo plnku na ktoru sa da dat ovocie. Alebo aj cely recept lebo ja ani neviem ako sa ovocne robia. Este som nikdy taku nerobila.
Jani veronike zelame skore uzdravenie.
Dani Rastikovi posielame cmuk na bolacky.

bejca
autor
31. aug 2009

Alex no ved ja by som chcela spravit taku co predavaju v cukrani - tu tvarohovu co je na vrchu bud visna jedna alebo broskyna a na vrchu zele .... mnam ja to tak lubim 😉

amadora
31. aug 2009
bejca
autor
31. aug 2009

Alex IP 😉

Ami jeeeej super dakujem 😵 isto skusim 😉

amadora
31. aug 2009

Beji nemáš za čo 🙂

alex21
31. aug 2009

beji IP precitane a odpovedané 😀
Kocky idem off. Dnes ma Eli zobudila uz pred siestou a v noci tiez bola viac krat hore.
Pa a dobru 😉

bejca
autor
31. aug 2009

no kocky kopa hodin 😅 idem ja hajat 😉 pa pa

inak muz zajtra robi ........................... 😝

amadora
31. aug 2009

no pekne, som sama a opustená 😢 😀 no dobrú noc teda 🙂

tami712
31. aug 2009

ahojte 🙂
Veronke a Eli skoré uzdravenie 😨
Rastíkovi pusinky na boľačky 😉

ami my sme s tým krémom fakt spokojný, aj malá mala na 1. narodeniny s týmto krémom a bolo to super 🙂
a bola to klasická torta, piškóta - orechová, kakaová a biela a tento krém, pod ním bol lekvár, ovocie žiadne,
ale ja som teraz robila ten koláč s týmto krémom a dávala som pod krém banány a tiež super 😉
ale skús prečítať na tej stránke pod receptom sú aj skúsenosti a rady, myslím že to tam preberali 😉

Janka a Frederik sa už teší do školy ? 😀 Viktorovi začína škola až budúci pondelok, lebo im v škole vymieňajú okná, tak je celý šťastný 😀

amadora
31. aug 2009

Tami ďakujem ti veľmi pekne, niečo teda vymyslím 🙂

amadora
1. sep 2009

Ahojte!

Máme za sebou hroznú noc, Majko každú chvíľu mrnkal a o 6:00 bol hore. Toto ani káva nespraví 😖 Aspoň že tatko je doma a budeme na neho dvaja 🙂

amadora
1. sep 2009

Ozaj, mala som pravdu, v tej relácii to bol ten Zicon z MK. Inak je to riadny prípek, založil tu jednu tému (odtiaľ si ho aj ja pamätám) "stojí to za 150 euro" kde sa sťažoval že mali ísť na dovolenku ale manželke vyskočila chlopňa v oku a hrozila jej operácia tak dovolenka padla a ešte ho chudáčika donútila ísť pre zálohu 150 euro čo za dovču dali a tým utrpela jeho hrdosť 😝 Tú tému mu zatvorili a on si ju otvoril znovu lebo vraj to nebolo doriešené 😀 No čistý cvok.

martina1982
1. sep 2009

Ahoooooooooooooojte,

Dufam ,ze sa mate dobre ,nemala som cas si Vas precitat,ale vecer sa pokusim.

My sa mame dobre.Uz my je smutno za domovom ☹ Sestricka este nic .

Vsetkym psielame cmuuuuuuuuuuuuuk.

bzucinka2
1. sep 2009

ahojte, my sme vstavali 7,20 a uz pekne spinkame a mama si tu pise a pozera telku 😀
eli skore uzdravenie cmuk cmuk 🙂
dankovcom cmuk na kazde bobo, vcera si icht eda narobilparadne, ale co uz, ked vsade musia byt, vsetko vidiet, skusit 🙂
bejji, ja mam jednu tvarohovu vyskusanu, tak ma vecer kopni, pohladam, teraaz nejdem do kuchyne, maly spi a potom ideme k nasim, tak vecer mi pripomen 😉
matka nesmut, ved coskoro ste doma 🙂
alex dakujem za priania, no medove az tak neboli, navstivili nas rusi 😀 😀 😀 😀

jankapardon
1. sep 2009

beji, že manžel Ti dnes pracuje....no ten moj..... som rada, že aspon v nedelu je doma....aj to večne niečo rieši, min. 5 telefonatov a tak....

jankapardon
1. sep 2009

Tami, Frederik sa neskutočne teší...fakt, ale to asi nevie do čoho ide🙂)) akurat včera hovoril, že 2. septembra bude jeho najštastnejší den v jeho živote 😀 😀 😀 😀

jankapardon
1. sep 2009

Mati prídeš domov a budeš lutovat po čase, že si už doma.... 😵 A ešte Tami Viktorovi je hej ked ma posunuté prazdniny.....Ale si to vedeli krasne vyratat aby to stihli ešte počas prazdnin, na hlavu...fakt, kebyže si v práci a nevieš kde maš nechat synčeka, tak žiadna sranda...fakt....

danka.k
1. sep 2009

ami daco mi hovor o tejto noci.. nase vcerajsie nestastia neskoncili rozbitymi ustami vecer.. neviem ako ten nas zbojnik spal ale z jednej strany bola na postely zabrana z druhej ja tak on spadol na konci noh.. takze ho najprv treslo o skrinu a potom na zem... modrina cez cele lice.... chudtako moje... to sa mu stalo o jednej a do piatej bol hore... ☹ ☹ ☹ dufam ze uz si vycerpal vsetky nestastia na cely rok

tami aj moj bracho idu do skoly az v pondelok a on povedal ze to len genialni ludia..takze aj tvoj synator je genialny 😀

amadora
1. sep 2009

No my sme sa boli trochu previezť do Tesca na nákup a o chvíľu zaľahneme spať 😅 Som si pokúpila aj veci na pečenie a doma tak rozmýšľam že ja som si určite kúpila zlé múky... pravdaže, miesto hladkej polohrubú 😀 Chcela som robiť tú plnku z kinder čokoládiek ale mali vypredané tak som sa rozhodla pre kofilovú, som zvedavá 🙂 Mám ešte čas na to ale po troche nech mám pomaly všetko doma.

amadora
1. sep 2009

Obedný spánok zase o ... 😒 Som nad tým rozmýšľala, zase spávame super keď sa nám blíži že máme ísť niekam. Aby z toho nevypálilo že kvôli nemu sa nepôjde nikam lebo sa s ním nebude dať vyjsť ☹

bzucinka2
1. sep 2009

ami chytili sme od vas mrchavu naladicku, alebo je mrchavy z mojej mrchy alebo zo zubkov, nic nie je dobre, nikoho poriadne nechce len mamu a hned sa hneva ako certik ked nie je po jeho a nechcem mu dovolit hrat sa s nozikomi 😀 uz nech ide spat a bude dobre, konecne si oddychnem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre