Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

alex21
4. sep 2009

Aj ja sa idem o to pokusit len v poslednej dobe neviem zaspat a zaspavam az po pol noci. 😠
Tak dobru

bejca
autor
4. sep 2009

Ami no tak by mala byt oki 😵 a hej to je ako papier hrubsi 😉

Alex nejde obrazovak zapnut a sem tam zhasne aj pocitac ale za chvilku sa sam zapne 😅

no kocky idem hajat buvat dnes som KO a od 5 tej hore 😝

pa a dobru

amadora
5. sep 2009

Dobré ránko!

Zase budíček 6:00 😝 A počasie teda nevyzerá že by sa chcelo umúdriť ☹

amadora
5. sep 2009

Bzuci ukazovala som tatkovi tvoju tortu. Mu hovorím že poď sa pozrieť akú tortu spravila Majka. Prišiel a spravil "hmm". Vravím že sa nezdá Majka. A jemu vtedy doplo že nie Ajka ale Majka, vytreštil oči a vraví že čo? Že tak to klobúk dole, že je perfektná. Na Ajkine diela je už aj on zvyknutý ale tvoje mu vyrazilo dych 😉

amadora
5. sep 2009

Tu dnes ešte nikto okrem mňa nebol? 😕

My sme boli na obed u babky, hody sú síce zajtra ale svokor ide preč a môj muž ide do práce tak sme hodovali už dnes. Bože či som sa napchala! Mali sme kačičku, knedlíky, kapustu a pečienku, mňam 😀 A počasie sa zatiaľ celkom drží tak poobede snáď pokračujeme 🙂

smejkoo112
5. sep 2009

krasny dnik
🙂 🙂

martina1982
5. sep 2009

Ahojte

My sme dnes boli Stevkovi kupit vetrovku na teraz a ciapku.ja som si kupila opasok a penazenku co som dostala od svokrovcov peniaze k narodeninam.

Necitala som si Vas ☹ ked bude cas.

Ami, tak ste sa dobre napapkali 🙂

My sme mali budika dnes na 7:45hod. 🙂 Pojdeme dnes pozriet do Bojnic sutaz policajnych psov .Neviem ci tam este budu ,ale ked nie tak sa pojdeme prejst.

veva55
5. sep 2009

ahojte, opat po dlhej dobe, trosku som vas precitala. u nas tiez pretrvava vzdorovite obdobie, aj ked je to uz o nieco lepsie jak cez leto. a tiez si myslim, ze uz to dlho trva, ved zacal byt neznesitelny zaciatkom leta a uz je september. s jedlom ziaden pokrok, stale nechce jest, ani sa nedivim, ze za posledny polrok skoro nic nepribral ☹ v noci sa stale budime, placeme.....neviem, kedy sa dockam prespanej noci. ci sa vobec niekedy dockam....
pred par dnami som urobila inventuru v jesennych a zimnych vecickach, okrem overalu nemusim nic kupovat, vsetko mam, je to sice po svagrininom synovi, ale kedze je to hotova garderoba, polovicu z toho vsetkeho asi ani nenosil, lebo to neni skoro vobec obnosene. tak sa tesim, ze trosku usetrime. aj ked vcera som "fakt usetrila", som kupila kamoske co nedavno porodila taku krasnu supravu a domov som ju uz nedoniesla, niekde mi musela vypadnut z kocika, co sa ani necudujem, lebo adam tam od prvej chvile vrieskal, takze v jednej ruke decko, v druhej kocik, obcas sa krpec rozhodol v tom amoku skocit mi z ruk, len len ze sa neprizabil, som ho tam aj 2x vytrieskala, mi bolo jedno, ze ludia po mne kukaju, ale uz som bola taka vytocena ze az. uz ma potom vytacali aj zenske, ktorym decka s usmevom sedeli v kociku a kukali po mne, ze co mam za spratka. sa niekomu povie, ked mu decko sedi v kociku, nema problem si ponakupovat alebo dat si kavu, ale ja s tym mojim divochom nemozem nic. dnes vynimocne dlho drichme, uz vyse 2 hodin, tak asi idem kuknut, co sa deje 😀

veva55
5. sep 2009

no a este som zabudla, minuly tyzden mi dosla ta kamoska ukazat maleho, boze bol taky krasny, ze keby nebol adam zlobr, mozno by som sa nechala ukecat aj na druhe 😀 😀 😀 a vcera som stretla kolegynu, tiez caka chlapca, no....je to take na zamyslenie....keby to 1,5 rocne dieta vedelo pochopit, ze svojim spravanim sa sam ukracuje o surodenca 😀 😀 😀

bejca
autor
5. sep 2009

caute

nepozerate skvely den ???????????? to je u nas v robote .......... kolegynu nahradila Laiferova....bude tam aj pan riaditel a aj moj sef tam aj ten co tam dali namiesto mna

amadora
5. sep 2009

Beji pozerám 🙂

Vevi no radosť s tým oblečkom 😕 Ale hádam do zimy už bude z Adamka anjelik 😅

My sme sa pred chvíľou vrátili zo slávností, boli perfektne! Bolo tam pódium a rôzne súbory a kapely, dva skákacie hrady, jedna veľká nafukovacia šmykľavka, remeselnícke stánky, stánky s jedlom a pitím, kútik z materského centra pre malých drobcov, koníky aj konské záprahy a dva gazdovské dvory s rôznymi dobovými pomôckami, krojmi a podobne 🙂 Večer hádam hodím dáke fotky. Ostali by sme aj dlhšie ale už ostala poriadna zima tak sme išli domov aj sa najesť a prebaliť. A kúpila som Majkovi taký obrázok, na skle maľovaného anjelika, zavesím mu ho nad postieľku 🙂

amadora
5. sep 2009

tak som pridala fotky, môžete pozrieť 🙂

bejca
autor
5. sep 2009

no a idem reagovat a popisat 😵

my sme dnes boli na kacicu + lokse + lokses krvou alebo lokse s pecienkou 😵 tak sme sa nacvalali 🙂 zakuskov bolo kopu + ta torta od nas 🙂 a Skolara neuveris ale spomenula som si na teba ked som ju jedla 😀 a inak bola asuper stavnata mnaaaaaaaaaaaaaaam 😵 som rada ze vsetkym chutila 😉 a babka s dedom mali radost 😵 to je najhlavnejsie 😵 bola som s nim aj na kolotoce pozret ale jasne ze Petko len na vlacik tak 2x za 1 euro ..im sibe euro za trosku povozenia ale tak co uz ze 🙂 a kupila som mu traktor velky tak sa tesil 🙂 zajtra pojdeme tiez na kolotoce ale skusim aj s nim ist asi na labute a uvidime 😉 ci to prezijem ja ....alebo tie labute 😀 😉

co sa tyka toho skveleho dna tak ten co tam pobehoval sem tam pri Laiferovej v tych okuliaroch to je ten moj " sef " 😝 a ten co bol v " mojej " kancelarii na zaciatku - tak to je ten co ma nahradil ............v mojej kancelarii , no a nakoniec ten v okuliaroch taky silny to bol riaditel ..... viac nekomentujem .....

Ami je mi luto ze ste tak kratko spinkali dufam ze zajtra si to vynahradite 😵 a aj my ideme na hody zajtra tak sa zasa prezereme aj my aj vy 😀 😉 a krasne fotecky muselo byt super 🙂

Vevi no asi by ma porazilo s tym obleckom 😔 a Adamkovi odkazujem aby uz posluchal lebo inak velka tetka pride a tiez mu naloozi na ritku 😉

MArtinka ako ste pochodili ??? boli tam este tie psy ?? alebo ste mali iny program nakoniec 😉 😵

amadora
5. sep 2009

Beji tak ste mali aj vy krásny dník, super 🙂 A asi si mala dosť "zvlášte" pocity keď si pozerala ten skvelý deň čo? 😒 My zajtra nehodujeme, iba ak by sme išli k niekomu na návštevu 😀 Ale tak dnes sme si to vynahradili. A ďakujem za pochvalu fotiek 🙂

O 22:00 by mal byť ešte ohňostroj, ale asi ho neuvidíme lebo tatko musí ísť spať, o 1:00 ide zaviezť svokra do tej BA 😒 Neviete aký mám strach o neho ☹

Inak máme v dedine jednu takú šišnutú, ona chodí aj do krčmy mladým chlapcom striptíz robiť a hrozne je hrdá na to že je tanečnica. A o 17:00 začala hrať kapela Sčamba a ona pred pódiom hybaj tancovať. Ľudí tam kopu, ona má tak 50 rokov, dohabaná chodí ako posledná bezďáčka, zásadne bez spodného prádla, dobre je pri tele, no pohľad pre bohov 😀 Už začala aj zvršky dávať dole, bola len v priesvitnom tieločku. Všetci rehot, si ju fotili, natáčali. Najprv ju bol kmotrin ocino vyhodiť, skoro mu nacápala. Potom bol starosta. Nakoniec prišli policajti 😀 Ale keď sme odchádzali tak tancovala vytrvalo ďalej.Tam dnes zaručene ešte striptíz bude 😀

bejca
autor
5. sep 2009

Ami tak ste mali teda super program 😀 😀 😀 😀 a ten ohnostroj .... no co uz ale na buduci rok isto pojdete kuk uz aj s Majkom 😉 s tym svokrom ....no coment 😠

a o pocitoch ani nehovor ...mna nesere ze ze to nebudem robit ....ale ma sere ten pristup akym mi to bolo podane a ako sa teraz chova ...... aj tak by som casom musela hladat nieco ine na 1 smenu .....cakala som len trosku ludskosti a vdaky za to co som tam odrobila a spravila a ze nieco po mne " zostalo " vidiet ...ale tak co uz ..... 😒

amadora
5. sep 2009

Beji toto boli slávnosti na počesť 800. výročia založenia obce, budúci rok to nebude 😅

A s tou robotou ti verím, človek naivne čaká že si budú vážiť čo všetko si pre nich urobila a že sa podľa toho budú k tebe aj chovať. Ale ako sa hovorí, božie mlyny melú pomaly ale isto, neboj sa 😉

bejca
autor
5. sep 2009

no tak co uz ... potom bude ohnostroj za dalsich 800 rokov tak si pockate 😉 😅

a tie mlyny ..... no dufam ze aj hej 😉

jankapardon
5. sep 2009

baby aj u Vás sa pozerá futbal?

jankapardon
5. sep 2009

ja som ten skvelý den nepozerala, ale pozriem si ho zo záznamu, už len zo zvedavosti....ani neviem čo to je skvelý den....šak pozriem a uvidím...a kde na akej televízii to išlo?

amadora
5. sep 2009

Beji také zlé to zase nebude, ale 10 rokov si počkáme určite 🙂

Jani my pozeráme Joj-ku

tami712
5. sep 2009

ahojte,
janka aj u nás je futbal 😠 😠 😠 😝

tami712
5. sep 2009

ami pekné fotky, tak supe že ste mali pekný deň a ozaj krásne máte to nové ihrisko, aj ja to poznám, aj ja som sa vytešovala keď u nás v dedine také podobné spravili 😉 ale my máme aj doma taký menší detský raj 😵
a riadnu striptérku máte ...

beji ja som ten skvelý deň tiež nepozerala, ale určite si to pozriem na nete 😕
a spravila si mi chute na tú kačicu a lokše, mňam by som si dala 😀

Jani a ako Frederik v škole, spokojný je zatiaľ ?

jankapardon
5. sep 2009

tami tak nezávidím ☹ ☹ ☹ Už začínate aj Vy zo školou, že? Prajeme Viktorovi len same jednotky a žiadne prusery 😀 😀 😀 , lebo náš Frederik už druhy den povedal svojej vychovavatelke, že je čudná 😅 😅 😅 a ked som sa ho doma spýtala, že prečo, tak povedal že mala na čele take dve vyrážky 😀 😀 , že vyzerala tak čudne 😀 😀 😀

veva55
5. sep 2009

beji, stavaju sa aj horsie veci, takze nejak to oblecko snad predycham 😉 moja lasocka uz buvinka, dnes bol celkom dobrucky az na par vystupov, idem si aj ja lahnut, nejaka mi je kosa. a to nas tatino je na tom zapase SR-ČR vo futbale, ja by som tam asi zmrzla.
ty vole, prave kukam, ze som skoro cele pukance zozrala, nechcelo sa mi robit veceru a nejak na mna hlad dosiel, fuj, zas mi bude zle.
beji, s tou robotou to mate blbe, ved uz som ti pisala, ale mam pocit, ze v tejto dobe je to skoro vsade o tom istom, ja som dopadla podobne, makala som na ministerstve vyse 4 roky, nadcasy, vikendy.....a drb,som doma na materskej a dojde mi list, ze zrusili moje miesto. moj muz posledne 2 vyplaty bez odmien, cize plat onicom a tiez ich rusia, takze sa moze stat, ze o mesiac zostaneme bez prijmu.....no radsej na to nemyslim, lebo mi je nanic, snad sa nieco podari.
kuva, pukance som dorazila, idem prasknut, hamba mi. dobru noc vsetkym 😉

jankapardon
5. sep 2009

jej Ami som si aj ja teraz pozrela foto, aký krasny usmev mal Majko na tej šmýkalke 😵 😵 😵

amadora
5. sep 2009

Tami ďakujem 🙂

bejca
autor
5. sep 2009

ja pozeram tu Penelope a muz futbal 😉

martina1982
5. sep 2009

Beji,na koniec sme neboli nikde ,ale tatko bol na prechadzke so Stevkom a nasim psom a videli aj srnku a ja som si za ten cas upratala.

Ami, mali ste krasny den .Inac pekne fotky a mne sa zda ,ze ked som Ta videla na fotke tak si aj schudla do tvare inde nemozem posudit.

Aj u nas je futbal ☹

My sme mali u nas hody ked sme boli v Michalovciach .

martina1982
5. sep 2009

Vevi posielam vela sily.Super sa mate ked nemusite nic kupovat.

jankapardon
5. sep 2009

no u nás to buraca, sused z druhého kríči 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre