Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
19. sep 2009

dobré ránko 🙂

no počasie zase nanič, uvidíme či sa to cez deň vyčasí 😒

dáko sa neviem prebrať, ešte by som spala 😅

bzucinka2
19. sep 2009

ahojte ja len na skok 🙂
ami super fotecky, vidiet, ze sa majkovi paci 🙂 a nech uz tie zuby nebolia 🙂
my sme dnes spali do 9,20, takze parada, on 3 dni spi len raz za den a potom to dohana 🙂

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Soutezn...
dakujeme 😉

danka.k
19. sep 2009

u nas je krasne pocasie uz od rana... teraz siel spinkat a ked sa zobudi pojdeme asi na kolotoce 😉

amadora
19. sep 2009

Už sa vyčasilo aj u nás 🙂

Bzuci ďakujeme za pochvalu 🙂 A odhlasované 😉 Dokedy sa vlastne hlasuje?

danka.k
19. sep 2009

a to co?? kde ste vsetky?

bejca
autor
19. sep 2009

ahojte kocky 😵

no tak nam bolo dnes celkom fajn 😉 sme boli rano plavat ani sme nezaspali 😀 Petko sa zobudil cca 5 minut pred zazvonenim budika 😀 potom sme isli k svokrovcom 🙂 chlapi robili hrozno stacali a my sme sa s Petkom prechadzali hrali aj so svagrinou a podobne tak sme si uzili krasny slnecny den 😵 svagrina mi dala spravit / pozasivat / tu zaclonu novu kupenuu tak ked sme prisli vecer domov som muza " vyhnala " s Petkom von a ja som si previekla duchne a umyla okno v obyvacke + oprala zaclonu a zavesila nez prisli tak som spokojna 😵 juuuuuuuuj šak je pekna 😀 😀 😀 sa chvalim co 😉

Danka ako bolo na kolotococh 😉 kolko stali ??? 😅

danka.k
19. sep 2009

beji neboli sme.. maly dlho spal a este bolo treba ist po auto, tak to by uz bolo chladno tak sme nesli..

bejca
autor
19. sep 2009

hm ☹ no skoda 😅 ale ved zajtra pojdete 😉

danka.k
19. sep 2009

no ved uvidime... ale tak nic sa nestane ani ked nepojdeme 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
19. sep 2009

to je tiez pravda 😀 😀 ale je uzasne vidiet ako sa bavia na kolotococh 😉

danka.k
19. sep 2009

no len horsie je ked tam nechce byt a jačiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

bejca
autor
19. sep 2009

jaaaaaaaaaaj tak to je potom o inom 😅 😉

naseho Petka to bavilo uplne a hlavne skumat co kde je a pod 😀 a co by vymyslel pri kazdom kolecku som musela na neho zakricat " sed a soferuj " alebo " nevyhybaj sa von " alebo " nechaj to napokoj " 😀 a podobne 😀 😀 😀 😀

amadora
19. sep 2009

Ahojte, už sa hlásim aj ja 🙂

Aj my sme dnes mali pekný dník, doobeda som si rýchlo porobila čo bolo treba a išli sme pozrieť tatka do roboty a cestou sme si rovno spravili nákupy, domov sme prišli až na obed. Najedli sme sa, zaľahli sme spať a o 14:00 prišiel tatko domov lebo nemali robotu (aj zajtra sú doma) 🙂 Tak sme si urobili fajnú večeru a išli sme von, pohrali sme sa na dvore a potom sme ešte išli pozrieť svokru a Majku a prišli sme až na kúpanie 🙂

Beji krásny deň ste mali tiež 😉

danka.k
19. sep 2009

ami a aka bola ta fajna vecera?? 😉

bejca
autor
19. sep 2009

no teda tak vy ste si to dnes tiez super uzili 😵 a s tatkom teda zajtra niekam vybehnete asi 😉

amadora
19. sep 2009

Danka upiekli sme si pizzu a malý mal cesnakový podevník a čajík 🙂

Beji no uvidíme,tatko má už na zajtra naplánovanú dáku robotu, tak ešte zbadáme 😉

danka.k
19. sep 2009

ami co je podevnik???

amadora
19. sep 2009

Danka je to taký ako bochník, z úplne krehulinkého cesta s chrumkavou kôrkou, mňam 😵

bejca
autor
19. sep 2009

no tak to by aj mna zaujimalo 😀

bejca
autor
19. sep 2009

aha 😀

pozeram ten film na jojke o tych psoch a teraz mi ale 10 minut neisiel TV 😠

amadora
19. sep 2009

krásne je to, aj my pozeráme 😵

danka.k
19. sep 2009

ja to nepozeram.. muz si pustil supermana.. a kym uspaval maleho som kukala nema 😀

amadora
19. sep 2009

ale ja pozerám len tak na pol oka lebo v takýchto filmoch sa stane vždy niečo zlé (ako teraz ☹ ) a mne je potom smutno

danka.k
19. sep 2009

ami preto to nepozeram 😉

bejca
autor
19. sep 2009

no ten havinko uhynul ☹

a preco tam zostali sami ?? a preco sa on nevracia za nimi ??? neisiel mi ten TV 😠

amadora
19. sep 2009

to už bolo aj na tatka veľa, už to prepol 😅

bejca
autor
19. sep 2009

chudiatka ze 133 dni sami ☹

amadora
19. sep 2009

Beji nemá sa ako ☹ A áno, zomrel ☹

No idem ja asi spať radšej 😅 Dobrú nôcku

martina1982
19. sep 2009

Ahojte ,

Tak ste mali vestky krasny dnicek .My sme robili gulas party 🙂 Rano sme este boli na nakupe muz si kupil topanky a Stevkovi sme kupili tricka s dlhym rukavom.Aj mu pozera supermana.Idem ja spinkat lebo ma boli hlava dam si este pred tym tabletku .Dnes som pila malo vody to asi preto .

bejca
autor
19. sep 2009

Ami dobru 😵

Martinka tak ste nakupili a aj ste mali krasny den 😵 super 🙂 len teda ta hlava 😉 pekne snicky a rano nech si ako rybicka 😉 dobruuuuuuuu

aj ja uz idem pa a dobru nocku 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre