Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
15. okt 2009

Maťka kiež by, ale nerobím si zbytočné nádeje, hrozne ma to mrzelo a sklamalo pri Majkovi, nečakala som to. Takto v to radšej nebudem dúfať a ak sa podarí tak to bude nádherné a budem šťastná a ak nie tak aspoň nebudem sklamaná 🙂

amadora
15. okt 2009

pridala som pár fotiek 🙂

a kočky, chcela som sa opýtať, tie čo u vás ešte nie je sneh, ako obliekate drobcov? už zimne? zimné veci aj topánky? či ešte jesenné veci a tenisky ale teplo ich pod to oblečiete?

danka.k
15. okt 2009

janett gratulujem uz aj ja a budem aj potom 😉 😉 😉

my vstavame zatial vzdy okolo pol osmej, dufam ze nezakriknem 😉

baby u vas este stale nesnezi??? uz mame 20 centakov a iba to kyda a kyda ☹ ☹

amadora
15. okt 2009

u nás sú zatiaľ hory naokolo dediny biele ale tu padá skôr dážď taký, občas mrznúci

zajtra sme chceli ísť do LV na jarmok, v tomto počasí môžeme ísť akurát tak do ... 🙄

amadora
15. okt 2009

ozaj, dnes keď sa Majko hojdal tak povedaj "hojda" a keď chcel aby som mu podala hračkársky skrutkovač a ukazoval naň prštekom tak som sa ho spýtala že chceš toto a on že "toto" 🙂

alex21
15. okt 2009

ahojte
dakujem vam za vase rady a nazory aj ked ste uz asi zabudli co ste mi pisali 😀 Len ja fakt nemam cas pisat a niekedy ani energiu. S muzikom sme trochu pokecali ale u nas je to presne tak ako napisala izka. Chlapa proste neprerobim a o toho mojho sa maminka starala do 28 rokov, vsetko mu s prepacenim strkala do huby, robila mu poriadok a kominky v skriniach tak sa chlapec nemal kde naucit. Ale snazi sa aspon upratovat (teda musi) ked uz s Eliskou to nevie. A s detmi sa to chudak ani nemal kde naucit. Ked som videla co robia s Filipom tak som pochopila, ze niekto sa proste nikdy nenauci robit s detmi. Ved som vam v lete pisala co robili ked sme tam boli. Len mi je luto hlavne Filipa lebo ja si Elisku este ustrazim.

ami mozem aj ja odpovedat lebo u nas neni sneh 😀 Ja davam zimnu bundu lebo jesenna sa mi zda strasne tenka a jesenne topanky lebo zimne este nemame. 😝
Ja potrebujem Eli kupit zimnu bundu a topanocky len co vas tak citam tak u nas je to s cenami hrozne. Ja som jej pozerala cizmicky stali 35 EUR a bunda 32 EUR. Budnu ma zatial iba taku na behanie po Filipovi. Chcem jej kupit nejaku dievcensku nech jej stale nehovoria ze je chlapec. No a topanky asi budeme musiet take drahe. Nart mame tiez vyssi ale nie az taky vysoky len musime hlavne s pevnou patou kvoli nasim nozickam. No co uz Eli bude mat drahsie cizmy ako mama. Aj papuce ma. Tie kupujem za 14 EUR a to su len papucky. 😝

Zajtra sme mali cestovat na vikend do LV len Filip ochorel tak budeme doma. Mozno buduci vikend. Skoda chcela som jej na jarmoku pozriet bundu a v obchode nejake tie cizmy. Konecne som Eliske upratala skrinku a vytriedila male veci. Takze viem co mame dokupit. Este musim upratat svoju a odlozit letne veci a povytahovat zimne. A potom sa chystam na umyvanie kuchynskekj linky lebo je strasne oprskana a spinava. Takze stale je co robit. A my sme zatial boli kazdy den vonku. A vcera napr. aj na vlaciku. Takze my sme stale akcny a ked nie sme vonku tak sme bud v mat.centre alebo plavame ako dnes. Potom Eli nema cas sa nudit alebo nervacit. Ona ma stale nejaky program a tym padom aj ja s nou.

Aji adamko je sikulka ked sam papa. Aspon mas o jednu starost menej.

janetka gratulujeme super, ze tu je dalsia tehulka. 😵 Posielame cmuka na brusko

Terezkam vsetko naj 😵

alex21
15. okt 2009

uf ale som toho napisala no aspon bude mat beja vecer co citat 😀
Este ma napadlo ze Eliska ma novu skrinku v detskej tak od vcera si pekne sama vecer upratuje hracky. Vcera to sice trvalo skoro hodinu ale nevadi. Som zvedava dokedy jejt o vydrzi.
Idem pozberat a upratat oprane pradlo. Tak sa tu majte a dufam, ze ked vas pridem znovu pozriet tak tu bude dalsia tehulka. Co ty na to beji 😉 Lebo zatial to tak funguje. 😀

amadora
15. okt 2009

Alex ďakujem za odpoveď 🙂 My máme jesennú bundičku takú hrubšiu na spôsob kožúšteka (je aj v albume v nej odfotený) tak zatiaľ chodí v nej, aj čiapku zatiaľ dávame jesennú a tenisky nosí, pod nohavice pančušky a ešte ponožky na ne.
Škoda že nejdete do LV, mohli sme sa stretnúť 😒 No možno nabudúce...

amadora
15. okt 2009

My sme boli poobede trochu u babky a potom boli u nás kmotrovci trochu tak nám dnes rýchlo ušiel deň 🙂 Tatko ešte vykladá v Žarnovici a potom ho máme doma. A poprosili ho či nepôjde aj v pondelok pre nich do Francúzska.

Bzuci ak zajtra nebude pršať ani snežiť, stretneme sa na jarmoku? 😉

Inak sesterka s Tomáškom sú už doma, prišli domov trochu skôr lebo v LV v nemocnici sa nekúri (bolo to aj v správach teraz), že tam mali 15° 😕 To je sila! Vraj hrozí že zoberú nemocnici licenciu. Dúfam že nie a že sa to dá do poriadku, lebo potom už fakt netuším kam od nás budeme chodiť keď nám všetko na okolí zatvárajú 😒

Ja som dnes v šoku, spolužiaci zo ZŠ organizujú stretávku cez FB a dali tam aj nejaké fotky z našich školských čias, no ja nemôžem z toho, ani neviem kedy sa také fotky tam robili a tie ksichty naše - teda hlavne môj... 😀 😀 😀

bzucinka2
15. okt 2009

ahojte, tak ja som mala perny den doobeda som dokoncila tortu a pozmyvala podlahy, potom som si s malym schrupla hodinku, prisiel k nam kamos na hranie, tak som ich strazila a hrala sa s nimi , potom som nachystala veceru , prisli nasi , bracho a svokrovci, takze den za nami 😉
ami krasne foto, ja davam malemu zimnu bundu a zatial jesenne topanocky, tenisky uz nie 🙂
zajtra sa doobeda na jarmok chystame kym nie je vela ludi, tak kludne dobehnite 🙂 aj ja dufam, ze prsat nebude, lebo uz mame deficit cerstveho vzduchu 😝
idem hodit asi foto nejake 🙂

bejca
autor
15. okt 2009

ahojte 😵

nejde mi pisat 😠 😠

bejca
autor
15. okt 2009

uz ideeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

idem si vas precitat 😉

amadora
15. okt 2009

Bzuci aj my by sme išli doobeda na jarmok, tak môžeme ísť spolu ako vlani 🙂 A hoď foto tortičky 😉

amadora
15. okt 2009

júj, krásna, tatko mal určite radosť 🙂

bejca
autor
15. okt 2009

fuuuuuuuuuu tolko ste popisali ze ani neviem na co reagovat 😅 tak asi radsej ani nebudem 😅 len na Alex si pamatam ez som sa usmievala a ze dufam ze bude mat pravdu 😵

my nosime overal - on sice neni moc teply ale pod neho len nieco take ako pancuchy a natelnik + tricko 😉 a ked fakt ze fuci tak aj teplaky + mikinku 😉 a boty my jesenne nemame takze uz cizmicky 😵

a vsetky ste sikulky a robite ako mulice len ja sa stale flakam a nic sa mi nechce 😅 ledva raz za tyzden umyjem zem a povysavam a prach utieram ako mam cas 😅 no a akurat denne varim .... takze klobuk dolu co vy vsetko stihate 😕 a kuchynsku linku by som aj ja mala vydrhnut ale asi mna vsetky taketo funkcie pockaju pred vianocami a to si vybavim krstnu Petkovu na varovku a bude sa mu venovat aby som ja mohla robit ....

bejca
autor
15. okt 2009

Ami a zabudla som fotecky nadherne a ta posledna je uzasna 😵

Bzuci naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherna torticka 😵 aj som zabudla napisat ze tatkovi vsetko naj 😵

bzucinka2
15. okt 2009

beji, dik, bracho ju okamentoval, ze ake bombardaky 😀 😀 😀 ale ked som ich chcela este upravit, tak sa mi to uz nedalo odlepit, takje tam len taka ciara ako ozdoba, co som chcela odrezat 😀 😀 😀

bzucinka2
15. okt 2009

ami, jasne, zavolaj mi potom a nechaj zvonit, ak by som nepocula ako obvykle 😀 😀 😀 😅 😅 😅

amadora
15. okt 2009

Bzuci, Beji, ďakujem za pochvalu fotiek 🙂

bzucinka2
15. okt 2009

beji, cakaaaam na ip 🙂

bzucinka2
15. okt 2009

ami, ty si tie cviciace dvd nechcela? 🙂 ked uz objednavam, nech ta nevynecham 😉

bejca
autor
15. okt 2009

Bzuci idem hladat tu kde sme to davali tak snad nevadi ze to bude neskor 😉

bzucinka2
15. okt 2009

vad som ti poslala link do ip
🙂

bejca
autor
15. okt 2009

ja to nemozem najst ☹

bejca
autor
15. okt 2009

no len ja viem ze som tam pozerala viac tych sad dvd- ciek tak som chcela pozret to co som davala link ze chcem ... idem este popozerat do toho IP ci to tam nenajdem 😉

bzucinka2
15. okt 2009

tak hladaj prtko hladaj, len nie do rana 😀

bejca
autor
15. okt 2009

xixi xuz nehladam kaslem na to uz ma oci boli 😀 poslala som ti IP 😉 a cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

amadora
15. okt 2009

Bzuci jasné, brnknem ti 🙂 A ja som dvd nechcela, ale ďakujem že na mňa myslíš 😉

bzucinka2
15. okt 2009

nasla som, aj ja som si to vybrala 🙂
tak pa pa 🙂

bejca
autor
15. okt 2009

Bzuci pa pa a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

Ami no ja musim zo sebou zacat cosi robit lebo som zasa ako slon 😝 a to som ani tehu neni 😒 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre