Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
27. okt 2009

prave smazim na zajtra muzovi do roboty slaninku na bryndzaky 😉

bzucinka2
27. okt 2009

beji to znie dobre len ci sa to aj dobre grcka 😀
tami no zvladame to horko tazko, ale snazi sa mi aj mm velmi pmahat kedy sa da 😉 a dakujem za palceky 😉

bejca
autor
27. okt 2009

a preco Emka nechce papat ?? nejdu jej zubky ???

mne dnes sam papal polievku brokolicovu a stale hovoril mnam a aj vyoblizoval tanierik 😀 ale teda cely bol spinavy 😀

danka.k
27. okt 2009

tami a skusala si jej dat jest samej.. lebo ako nahle ja mam maleho krmit nezje ani lyzku a ked sam tak plny tanier

beji slaninku ---- super konecne viem na co mam chut 😀 😀 😀 dlho som rozmyslala a nevedela som prist na to 😀

tami712
27. okt 2009

beji ja fakt neviem, pekne doteraz všetko jedla a teraz asi 2-3 týždne je to strašné ☹
vyváram jej fakt normálne jedlá čo viem že má rada a ona sa ešte len pozrie na jedlo na tanieri a povie "niéééé" a už vstáva zo stoličky a už sme dojedli 😝 😝 😝
a možno jej idú aj ďalšie očné zuby, zatiaľ má len jeden, ten jej už riadne trčí, ale ostatné ešte nič 😒

a brokolicovú mala strašne rada aj Ema a teraz už ani tá nezaberá, ja čo si navarím, tak si s mužom aj sami zjeme, lebo aj Viktor je strašne vyberavý a brokolicu a karfiol nechce ani on jesť 😝

tami712
27. okt 2009

danka ona je už dávno len sama, ja len pri nej sedí a trošku občas pridržím lyžičku hlavne keď papá polievku, lebo mladá dáma neznáša žiadne podbradníky 😠 😠
a teraz už ani sedieť nemôžme pri nej, normálne nás vyháňa, hovorí - "šic" 😀

ale tak hádam ju tá nechuť prejde a tukových zásob má na zimu dosť 😀

bejca
autor
27. okt 2009

Bzuci no neviem ako sa z toho grcka 😉 ale tak ved treba skusit 😅 😉 cmuk 😵 len nech ti neni zle 🙂

Danka dnes som robila bryndzove halusky uz mi muz dlho pilil usi a uz som fakt ze nevedela co tak som mu ich urobila 😵 a ma aj na zajtra tak nech sa tesi 😀

TAmi no mozu to byt tie ocaky oni vraj velmi bolia a aj Petko vtedy dost tak vymyslal .... 🙄 nech uz vylezu a mate pokoj a Emka znovu krasne papa 😵 inak recept na brokolicovu mam od teba 😉 a je fakt ze mnaaaaaaaam 🙂

danka.k
27. okt 2009

tami podbradnik nasmu nesmiem ani ukazat 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
27. okt 2009

no tak ja Petka stale krmim 😅 to by sa asi moc nenajedol a ja by som asi infarkt dostala lebo by bolo vsetko na zemi a vsade inde 😅 😝 ale dnes ako som robila halusky tak som mu tam nechala ten tanierik a bolo tam na dne ... no tak sa snazil z lyzickou a ked mu to neislo tak chytil tanier a pil to z neho 😀 tak mu to tieklo vsade mozne 😀 ale veeeeelmi sa tesil aky je sikulka 😀 tak som ho nechala 😉 ma taky podbradnik s vackom tak mu to tieklo tam 😉

bejca
autor
27. okt 2009

inak ja som zjedla prave ananas z plechovky co mi zostal z torty a teraz tlacim este jablko 😅

danka.k
27. okt 2009

beji nas sa nechal krmit a zrazu z nicoho nic sam... a my mame podlahy takze nam to tiect moze.. len utreme 😉

bejca
autor
27. okt 2009

no ved uvidime 😅 my mame tiez dlazbu v kuchyni ale ja som proste potom na nervy ked je to vsade a neviem potom ani kolko spapa 😅

bzucinka2
27. okt 2009

no u nas tiez len bez podbradnika, ale necha sa v pohode krmit, polievka mu este velmi nejde 😉
beji aj ja som sa chystala dnes na brokolicovu, ale nemala som doma smotanu, tak som urobila karfiolovu a brokolicovu ak budem doma tak v piatok 🙂
mnam bryndziaky milujem 🙂 za ne aj koleno prevrtat 🙂

amadora
27. okt 2009

no a Majko aj sám papá aj teraz nechce 😒 a kŕmiť ho nesmiem ani omylom... tak nech je hladný keď chce, truhlík malý 🙄

bejca
autor
27. okt 2009

aj karfiolova je super 😵 a aj ja mam rada bryndziaky 😵 take mnam zemiakove origoš 😵

zajtra spravim asi svieckovu ...alebo hovadzie v rajcinovaj ... uvidim 😉

danka.k
27. okt 2009

bryndzaky to su halusky s bryndzou?? ci??

bejca
autor
27. okt 2009

hej 😀

bzucinka2
27. okt 2009

ja len origos zemiakove robim a aj svieckovicu mozem asi sa nastahujem k tebe 🙂
amiked vyhladne naje sa neboj 😉

bejca
autor
27. okt 2009

kludne pridite spravim viac 😵 ale ziadne grckanie to musis babulke vysvetlit 😉

Ami no tak Majko je uz velky chlap 😵

tami712
27. okt 2009

jój beji nerob chute 😀 bryndzové halušky to aj ja môžem jesť aj každý deň 🙂

a Ema v pohode jedáva aj polievku sama, teda už dávno nejedla 😒
ale čo ešte zje tak je klasická slepačia polievka s písmenkami, tú ma fakt rada

bzucinka2
27. okt 2009

tami zeleninova a aj slepacia ide aj u nas, aj fazulova kysla, ale len stavu a zemiaky z nej 🙂
beji juuuj, takto bubulke skusim vysvetlit, ale nezarucujem vysledok 😀

bejca
autor
27. okt 2009

no kocky idem ja hajuskat 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
27. okt 2009

no to dúfam, lebo už na neho nemám nervy vidieť ako sa s tým hrá 😠

danka.k
27. okt 2009

beji aj ja sa idem k tebe nastahovat 😀 a ja bryndzu nemozem takze nic s nou nejem ☹

bzucinka2
27. okt 2009

to by nas tam bolo stretko ubejci na svieckovici a bryndziakoch 😀
beji bru noc, idem uz aj ja off, krasne snicky 🙂

danka.k
27. okt 2009

bruu beji, bruuu bzucinka a bruuu bzucinkyne miminko v brusku a nehnevaj zajtra maminku 😉

amadora
27. okt 2009

tak dobrú noc kočky teda 🙂

izka
27. okt 2009

po dlhšej dobe vás zdravím 🙂

správa dňa : naša kika urobila skúšky v autoškole !!! 😵 už len počkať, kým jej spravia vodičák a ďalšia starosť z krku.

čiarka, je sa dávam očkovať proti chrípke už 5 rokov a som spokojná. žiadne vedlajšie reakcie som nemala.

veľa ľudí si zamieňa bežné prechladnutie s chrípkou a proti tomu to nefunguje.
ja som naozaj odvtedy nebola poriadne chorá. ak cítim, že ne mňa niečo ide, tak si šlahnem Paragripe a do druhého dňa som v pohode.
predtým som vždy od detí chytila, čo som ani z postele nevládala vstať, nie sa ešte o všetkých starať a navyše chodiť do roboty 😝 to sa smrti rovnalo. len som sa dopovala liekmi 😖 a s teplotami som plakala v robote 😲

izka
27. okt 2009

ale deti očkovať nedávam, tie majú čas ležať 😉 a že vraj sa im tým buduje imunita.

ema je malý generál. všetkým chce rozkazovať 😠 si myslí, že všetci ju budú poslúchať.
navyše je strašne lakomá na svoje veci. žiadne vysvetlovanie nepomáha.
snáď sa zmení, kým pôjde do škôlky.

jesť chce takisto sama. striedavo úspešne, ale tak musí trénovať. však to lahko upracem. 😉

inak som tiež mávala nervy z rozhádzaných vecí, ale s pribúdajúcim počtom detí to prestávam brať tragicky 😎
raz za čas spravím krik a preletím bytom a pozbieram povalujúce sa predmety.
ale kým prídem na koniec, je tam zas niečo iné. proste deti milujú hádzať veci po zemi a akonáhle sa tam ocitnú, už ich nepotrebujú. 😖
takže, keby ste prišli k nám na návštevu, asi ma pekne ohovoríte 😉 😀

izka
27. okt 2009

vevi, však ty chodíš naším smerom, tak čo nedonesieš adamka na prázdniny 😉 ?

ja som svoje deti nasilu natlačila mojim rodičom na prázdniny. oni sami by si ich neboli pýtali. a pekne si zvykli obidve strany a už sa z toho stala tradícia 🙂
a takto bežne cez rok kolkorazy poprosím švagriné a tie ochotne postrážia. ale je pravda, že sa mi samé ponúkli. v tomto mám veľké šťastie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre