Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
8. nov 2009

ahojte 😵

my sme mali vcelku fajn den 😵 doobeda bol Petko s tatkom vonku , potom sme sa napapali a pospali 🙂 potom sme isli na nakupy a na navstevu k tete Miske a Martinkovi 🙂 torta im vraj chutila tak sa tesim 😵 posedeli sme ale 2 hodky chlapci sa pohrali super 😵 az som sa divila ako si pekne delili hracky 🙂 vecer sme sa okupali , malo papal 😕 asi tie stolicky 😝 no uvidime aka bude noc 😅 snad dobra 😉

Ami tak vy ste mali cellkom fajn den aj co sa spanku tyka 😵 a Vevin Adamko uz veeeelmi dlho spi vo svojej izbe a vo velkej posteli 😉 co sa tatka tyka .. neviem ci je lepsie ti zelat ze nech je doma alebo ti zelat nech ma robotu 😅

Vevi dik 😉 a teda noc si mala super 😵 aj ked asi by som infarkt dostala 😀 ale ako pises rano ti to vynahradil super spankom 😵

Ciarka dakujem 😵 a ja davam Petkovi od 3 mesiaca stale bio gaya kvapky kazdy den 5 😉 inak mu nedavam nic 😉

Ajuska dakujem 😵 a tvoje torty su uz umelecke diela 😵 to ze Adamka zanedbavas vieme uz velmi dlho 😀 😉 len neviem ako to napadne niekoho ineho nez nas 😕 😀 😀 kasli na debilov 😉 my vieme ze ty si sikulka a pracujes na tortach ked mas cas 😵 len ma stve ze nas moc zanedbavas 😠 😀 😉 a my mame tiez babiku doma s dudlikom a place alebo sa smeje len teraz nefunguje .. musim kupit baterky 😉 a ja tiez zatial drahu neriesim 😉

DAnka posielame pusinky aby teplota zmizla 😵 tesime sa ze si len nasa 😵 😀 a teda si sikulka ked sa ti tak dari v peceni 😉 ale neboj ono to pojde neskor 😵

amadora
8. nov 2009

Beji ďakujem 🙂 A ja neviem tiež či chcem aby prišiel domov alebo ostal tam 😅 Lebo je možné že keď prídu sem tak už robota nebude žiadna a je možné že pôjdu robiť do Nitry - čo by bolo super. Tak uvidíme...
A vy ste mali tiež super deň dnes 🙂 A želáme aj super noc!

Mne je dáko nanič, mám aj náladu dáku divnú, horko - ťažko som si poriadila, som sa nevedela rozkývať, len som hladkala Majkove autíčko a mala som dáku depku 😒 A ešte mi je aj dáko blbo od žalúdku a grcno, neviem či sa mám najesť aby to prešlo alebo mi bude ešte horšie 😝

bejca
autor
8. nov 2009

si tehu si tehu 😉 a divne dni mame akosi v poslednej dobe vsetky 😅 😕

amadora
8. nov 2009

nie som nie som 😀 neviem, mám blbé myšlienky dáke že som zlá matka a že muž ma už nemá rád, neviem čo ma to chytilo ☹

bejca
autor
8. nov 2009

hm tak to mame asi vsetky take divne myslienky obcas ... ale neboj ked muzik pride domov vystiska ta a uz aj bude 😉 to len ze ti chyba 😉

amadora
8. nov 2009

asi máš pravdu... keď cez ten telefón je ten rozhovor taký o ničom, ešte keď tam má kolegov pri sebe dupľom a mne to chýba počuť niečo pekné 😒

bejca
autor
8. nov 2009

ved to ved to 😉 nebojkaj vsetko je oki ked pride domov to bude super 😵 cez telefon je na prd vsetko 😀 😀 😀

jerry
8. nov 2009

ahojte mamulky, chrípka ma zmohla 😝

amadora
8. nov 2009

ďakujem Beji 🙂

ahoj Jerry, to ma mrzí, rýchlo sa vylieč 🙂 a dúfam že nie prasacia 😅 😀

bejca
autor
8. nov 2009

juuuuuuuuuuj Jerry tak sa nam liec a ako kocky ?? dufam ze su oki 😵 a tatinko snad okolo vas skace 😉

veva55
8. nov 2009

no, moj drahusik mi to vynahradil este aj poobede, spal jubilejnych 3,5 hodiny......doteraz som z toho paf 😕
ami, hej, adam odmalicka spi na velkej posteli, ma tam zabranu, ale na konci pri nohach ma priestor na zlezenie. no a vypyta si uz vsetko, len nehovori chcem, ale chces. alebo namiesto vidim povie vidis,vsetko dava do druheho tvaru. takze vlastne povie: chces cikat, chces cajicek, chces papat....aj podakovanie je u neho dakujes namiesto dakujem 😀 vzdy ho opravim, ale zbytocne, snad sa to neskor nauci.
ajka, fakt klobuk dole, nechapem, jak to stihas, ja doma urobim len pocas adamovho spanku a to akurat navarim, operiem a obcas sa stihnem aj najest. a finito. neviem, kedy by som robila torty. a inac divim sa, ze chodite na 2 hodky von. my v tomto pocasi nechodime skoro vobec, ked tak do obchodu.
jerry, skore uzdravenie prajem 😉
ozaj, komu fandite v superstar? mne sa ti chalani (okrem chodura) zdaju byt dost onicom. no a este ten bendig je celkom fajn, ale len v urcitych styloch. no a z bab sa mi pozdava ta dominika asi.

bejca
autor
8. nov 2009

Vevi suhlasim z nazorom na superstar 😉

co sa kecania tyka tak Petko brble uz vsetko len teda niektore su take japonske vyrazy 😀 - dakujem - mememej .. naprikklad ale snazi sa 😀 a mne zasa Petko povie pekne - tatovi , s mamou , ......ale zasa nepovie ze chce nieco ja sa ho musim pytat : chces cajik ?? povie - cajik aňo alebo cajik ne-ne 😀 a podobne 🙂 vymenuje celu rodinu - babky dedko kto sa ako vola aj ako sa volam ja alebo tato a tak 😉

bejca
autor
8. nov 2009

a aj zvieratka uz zacina vsetky hovorit pekne - konko , havo , baran - bajan , pipa - sliepka , hus , had , zajo , .....a podobne 😉

amadora
8. nov 2009

Vevi šikovný je Adamko 🙂 Ja tak čakám kedy sa aj nášmu princátku ráči rozhovoriť a dáko ništ 😒 Keď mu hovorím dáke slovko nech ho zopakuje tak on mi ukáže to čo mu ja hovorím a povie "tam" 😀
S tým chodením von sme na tom podobne, keď neprší tak vybehneme vonku na dáku hodinku a inak tiež maximálne do obchodu.
A v superstar sa mi najviac páči Chodúr a z chalanov ešte Ben a z dievčat Dominika a celkom aj Monika 🙂

martina1982
8. nov 2009

Ahojte
Tak mi hnackujeme ☹ tiez to mame zo zubov lebo ukazuje do pusinky a hovori ,ze bobo.

Bzucinka , ako pise Danka bran sa rukami nohami 😀

Danka ,tak aj Vas trapia zubky ☹ nech uz su tie stolicky vonku .

Veva ,tak Adamko je vymyselnik som sa nad tym zasmiala ,ze prisiel s tatrovkou za tebou 😀

Ajka, nic si nerob z ludi ,co kecaju sprostrosti to je len zavist!!!!Drzim palce s dietou !

Ami, ja som robila uz tie cestoviny zapekane to su bolonske aj ja mozem odporucit 😉

amadora
8. nov 2009

Maťka neviem aké je to s cestovinami, skúsim aj to ale so zemiakmi je to mňam 😵 Akurát papám 😅

Ako čítam tak sme jediný čo nerozprávajú ☹

jerry
8. nov 2009

kroch kroch 🙄

kočky našťastie zdravé, Lucka trošku pokašlieva, dopujem ju sirupom. Doobeda ich tato zobral von, "uštval" moje malé srdiečko Tinušku doniesol ju na pleci, ani nevedela, kedy sme ju povizliekali a spala tri hodiny čo obyčajne 1-1,5

nestíham vás čítať len tak trošku, trápim sa s fotkami

bejca
autor
8. nov 2009

my chodime von denne aj 2x a to ak ma muz rannu tak doobeda na cca hodku a potom podvecer aj na 2 alebo hodinku ako kedy , a ak ma muz poobednu tak chodime az po poobednom spanku a to aj na 2 hodky a vecer este znovu ale na hodinku 😵 a to v kazdom pocasi 😉 jedine ak prsi tak ideme von ale teda o nieco kratsie 😵

Martinka tak nech hnacky rychlo prejdu a zubky von 😵

amadora
8. nov 2009

Jerry to si sa urazila? 😕

jerry
8. nov 2009

ami vydrž, časom budeš aj rada keď bude chvíľočku ticho 🙂

jerry
8. nov 2009

ja a uraziť, chi chi, jasné že nie 😉

bejca
autor
8. nov 2009

Ami nebud smutna neboj ved uz povie tam to je zaklad 😵 😉 a za chvilku sa rozkeca az az 😉 a ked nam zacnu papulovat tak si radi spomenieme ked este nevedeli brblat 😉

amadora
8. nov 2009

som sa zľakla, som to nemyslela v zlom, ja len že človek kýchne a v telke z toho robia hneď epidémiu tak za to 😉

bejca
autor
8. nov 2009

Jerry tak sa rychlo vyliec 😵

amadora
8. nov 2009

hej, len všetky detičky už aspoň niečo hovoria len náš absolútne žiadna snaha 😒 mám pocit že mi budeme rozprávať tak možno o rok 🙄

bejca
autor
8. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj ze to riesis a este ze sa aj tym trapis 😉 ono to tak pride den ododna ze sa ani nenazdas 😵 a neboj ani nas nerozparva vsetko 😀

martina1982
8. nov 2009

Jerry skore uzdravenie .

Inac ja som kupila vitaminy volaju sa pikovit to je sirup.

ami,ja to vyskusam so zemiakmi 😉 dobru chut.

dakujem Vam za Stevka.

My chodim von 2krat .Okolo 10hod. to na hodinku a okolo 16 hod.hlavne ked je pekne pocasie.

amadora
8. nov 2009

Beji ty si sa tu minule trápila či nie ste náhodou posledný čo ešte majú plienku 😉 Si predstav keby Peťko vôbec nerozprával ani slovko a všetky ostatné detičky už hej...

bejca
autor
8. nov 2009

ja ani nie ze sa tym trapim len ma zaujimalo ci este niekto okrem nas ma plienky 😉

martina1982
8. nov 2009

Ami, jeden nas sused je od Stevka starsi o rok a ten vobec nerozpraval a ked sme ho stretli o mesiac tak kecal ,ze som sa pozerala ,ze ci je to Filipko a pytam sa jeho maminy ,ze od kedy tak rozprava ,ze z jedneho dna na den zacal .Tak aj Majko zacne neboj!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre