Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
13. nov 2009

Dobré ránko!

No takže noc ako som predpokladala, spala (ak sa to tak dá nazvať) som v obývačke na gauči lebo som kašľala jak starý tuberák len čo som sa dala do polohy ležmo, pod hlavou operadlo, veľký aj malý vankúš, viac som sedela ako ležala. A to ja obvykle kvôli chrbtici spávam úplne bez vankúša, takže dnes očakávam migrénu jak divá sviňa 😅

Janette super že si nás prišla pozrieť 🙂 A veľmi sa tešíme na ďalšie nádherné okaté bábo ako malý Sebinko 😵

Megi ak ten laptop niekde uvidím tak ti ho kúpim, len ak máš dáky link tak hoď aby som vedela aký presne 😉 Rúška ešte neprišli. A darček... nemá tvoj muž dáky koníček, šport alebo tak že by si mu niečo také že by si mu darček v tom štýle kúpila?

mm1
13. nov 2009

Ami, zatiaľ nechaj tak, poprosila som kolegynku do Senice, nech mi ho pozrie, ale vďaka....
Dnes už ale musia prísť... veď to išlo cez našu poštu.... jaj.

Inak včera som ti zabudla napísať, že si kúp v lekárni STODAL!!!!!!! nie je to drahé, je to homeo sirup a naozaj zaberá....
odporúčam. Keď som bola tehu s Natali tak v 8 mes. ma chytil taký kašlisko, že som myslela, že ju vykašlem von.... spávala som po sediačky, proste horor. a nič, ani Hedelix ani iné kvapky mi nepomohli, len tento sirup.

amadora
13. nov 2009

Megi už beriem toľké množstvo liekov 😝 Mne zaberal Colderx Broncho, ale ho nemali v lekárni tak mi dala Robitussin... o ničom 😒

aja7
13. nov 2009

Ahojte 🙂

Adamko je tiez nachladeny, alebo mu idu stolicky 😒 jemu sa to vzdy takto prejavuje 😖

Konecne mam volno, normalne neviem, ze co s volnym casom 😀 asi idem zehlit, lebo skrine uz zivaju prazdnotou 😝

vcera nam prisiel balik s vlacikom, tak sme sa vecer s tatkom hrali, chlapi su vecne deti, tesil sa akoby ta draha bola jeho 🙂

Idem sa este modlit, aby boeingu neodpadli kridla, kym si ponho pridu 😀

Vsetkym krasny slnecny den a nech vas choroby obchadzaju 🙂

mm1
13. nov 2009

Ved prave ze vsetky sirupy boli o nicom, ale tento mi zabral hned.....

Aji, pridala si aj fotecku?

aja7
13. nov 2009

mm, nepridavam sem, len na FB, tu mi adminky zrusili album ☹

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/5794/images

aspon takto
😉

amadora
13. nov 2009

Ja len v skratke, lebo nemám čas ani náladu dáko písať... Majko má dnes otrasnú náladu, takého som ho ešte nezažila, robí všetko do prieku, už aj muž na neho robil taký krik že až a čakala som že prvýkrát od neho vyfasuje aj po zadku 😒

Boli sme na nákupoch a máme ďalšie vianočné darčeky z krku, tak aspoň to mi trochu zlepšilo náladu 🙂

A v Lidli mali dnes ochranné rúška, 50ks balenie za 3 euro, tak sme hneď kúpili 🙂

bejca
autor
13. nov 2009

haloooooooooooooooooo u 😉

aj mam ist citat ci tu uz nikto neni 😕 😉

amadora
13. nov 2009

haloooooooooooooooooooooo u 😉 😀

bejca
autor
13. nov 2009

JAnettka srdečna gratulacia 🙂))))))))))) tešime sa a vamia drzime palceky 😵 posielame pusinky 😵 a to FB je v pohode 😉

Ami je mi luto ze ti je tak na figu ☹ dufam ze sa ti coskoroi polavi 😵 a ti nasi drobci su asi naozaj podobni lebo aj Petoko mal dnes naladu na dve veci ..len ma jedoval 😒 a super si teda kupila ruska 😉 a aj vianocne nakupy 😉 daj tip 🙂 a co svokrovci boli ??

Ajka ty si workoholik 😀 ze nevies co s volnym casom 😀 jaaaaaaj vyloz nohy a oddychuj 😉 a veru chlapi si to viac uzivaju ako ti nasi drobci 😉 a to lietadlo je uzasne 😵

Meggi ja som ti pisala kup zlato ..........................

bejca
autor
13. nov 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz som sa bala ze idem spat 😀

bejca
autor
13. nov 2009

inak chlascem vino 😉

bejca
autor
13. nov 2009

nas Petko dnes v noci od cca 3 tej do cca 5,30 akosi si spravil ze kecaci a prehadzovaci cas v mojej posteli 🙄 takze rano mi skoro hlava vybuchla 😝 tak som si dala tabletku a cez obed sa mi spat nedalo lebo nejaky " ing " prave od cca 12,15 do cca 14 tej vrtal , buchal a pod... 😠 som myslela ze pojdem asi niekam revat od jedu 😅 a to sa mi prosim pekne doobeda Petko " vykupal " v mlake vonku skoro ma slak trafil ako som na neho nakricala a aj po riti dala .... no potom som ho striedavo niesla a tahala domov lebo sme boli trochu dalej od domu vinimocne .... no hruza ... pooobede ma len hneval ... no piatok 13 teho darmo .... este ze uz spi a dufam ze bude az do rana v pohode 😅

bejca
autor
13. nov 2009

................................................................................. 😕 😕 😕 😕 🤐 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 🙄 🙄 🙄 🙄

amadora
13. nov 2009

Beji ďakujem ti 🙂 Už som nervózna aj sama zo seba, po stenách by som sa škriabala 😒

A keby dnes vidíš čo ten môj syn dokazoval... celé balenie čoko piškót rozmrvil po koberci, narobila som krik, nafasoval metličku a lopatku a hybaj upratovať. Len čo som sa otočila tak stiahol zo stola pohár s cukríkami a rozsypal ich po kuchyni. Zase som mu nakázala si to upratať. Dala som mu čaj, najprv si ho nalial na brucho a potom na chrbát aby nebol mokrý len z jednej strany 😠 Išiel jesť výživu, vykydal ju po stole a rukami roztieral, výživa bola všade 😖 Obed to isté, nabral na lyžicu a rozhadzoval okolo seba 🙄 No vravím, sme ho nespoznávali. Ale asi mu idú stoličky tie posledné zadné lebo poobede si stále strkal ruku do pusy dobre že nie po zápästie.

Na vianoce sme dnes kúpili mojej mamine tú dosku na cesto čo som spomínala, otčimovi a svokre kozmetiku. Babkám kúpime tiež také vyšívané uteráky ako bráchovi a švagrinej, s nápisom "najlepšia babka" , drobcom hračky, svokrovi muž vymyslel poľovnícky nôž na vyvrhovanie zvery 😝 😀 a môjmu ocinovi s priateľkou niečo do nového bytu čo im pochybí...

Svokrovci boli, nevyjadrujem sa... ja sa vo vlastnom dome budem prispôsobovať im a ich počúvať čo si zmyslia... napríklad tie perníky zo stola odlož lebo Majka je zapečená, nech to neje - nevadí že Majko ich papal a my tiež 😒 S hračkami to isté... toto odlož nech sa Majka s tým nehrá - nevadí že Majko sa s tým zabával. A podobne... ale tak doniesli Majkovi takú sanitku na baterky a kinder čokoládky a mužovi skrutkovače, čiernych princov, mikinu a dvoje nohavice, tak nakoniec fajn 😵

amadora
13. nov 2009

No Beji vy ste mali tiež veselo 😅 Som sa rozpísala tak neviem či si neušla medzitým 😀

bejca
autor
13. nov 2009

no u nas je to podobne tiez ma prsty stale v puse alebo dudinku pyta ..tiez si myslim ze zuby tie posledne stolicky ☹ s tym cajom to poznam aj u nas to tak byva .......a svokrovci .. no ale co narobime ze treba obcas ustupit sem tam ..aby sa nieco moc nepokazilo ...... ale ved nakoniec fajn 😉 cmuk 🙂

amadora
13. nov 2009

každopádne som hrozne rada že je dnešný deň za nami 😅

bejca
autor
13. nov 2009

inak ja vazne rozmyslam ci som ja v poriadku ☹ 😅 asi fakt navstivim nejakeho doktora alebo nejake sedenia na to sebaovladanie ... ked som potom este ked sa Petko vykupal v tej bacorine 😝 isla kupit chleba bola tam veduca - pozname sa - tak ked som jej hovorila co a ako tak mi hovorui ze : ved ale vy ste na vine nie on .....no tak asi som fakt vadna ked mam take nervy a hucim po nom a nacapem mu po plienke po riti .......lebo neni minuty co mu nepoviem nechod po blate , nechod po vode a pod.. ale akosi sledovat aj maleho aj psa .....akosi nestiham .... nestihnem ani kuk a on na tej motorke svojej tak rychlo sa rozbehne ze ani nestihnem a uz je v tej nahlbsej bacorine a cvachce sa tam ..... no ale ja som vinovata ☹

bejca
autor
13. nov 2009

juuuuuuuuuuj tak to som aj ja rada ze je uz vecer a Petko spinka 😅 len kto bude spat somnou 😀 aby aj Petko neutiekol zo spalne -D kuwa tusim uz aj 7- me deci vina pijem 😀 😉

bejca
autor
13. nov 2009

v nedelu 15.11. by mala byt neter v telke - co sa hlada to byvanie s Vostinarom 😉 tak ak sa chce a kto chce pozerajte 😉 asi tam bude aj jej sestra a mozno moja segra ich mama 😉 jaaaaaaaaaaj tak ma mrzi e akosi nas vztah je niekde daleko kde sme neni my ☹

amadora
13. nov 2009

Beji mne normálne oči vybehli... že ty si na vine? 😕 A to akože prečo? 😕

Aj ja by som si dala víno, keby neberiem toľko liekov 😝 A aj tak na p... ich beriem keď tá chrípka sprostá nie a nie odísť heš 😠

bejca
autor
13. nov 2009

no tak ja keby berem lieky tiez si nedam .... 😉 das si na buduce 🙂 a ja od jedu ze som menzes dostala 😀 muzik mi kupil nehňjake schardone ci ako sa to pise 😀 😉

a ani ja neviem preco ja som na vine ........... ale tak co uz ... niekedy si fakt myslim ze som divna ked tak po nom hucim ale ved kuwa uz by mohol aspon co to vediet ... ved ak mu 100 x za den nepoviem aby neisiel po vode alebo blete tak ani raz ...a on este aj povie : blato no no no .. a hned za chvilku uz je v nom .. takze isto chape ale proste to podla mna chce a hotovo ......

bejca
autor
13. nov 2009

ozaj a vcera som sa rozhodla ze budeme mat iny stromcek koli Petkovi 🙂 mavali sme modro - zlaty 😉 ale tento rok spravime farebny 😉 🙂

amadora
13. nov 2009

Beji dúfam že na to nezabudnem, rada si to pozriem 🙂 A divná som potom aj ja, ja tiež robím krik, ale si myslím že je to normálne, keď mu 100x niečo povieš a aj tak si spraví po svojom a ešte sa ti bude škeriť do tváre tak nerob krik. Vychovávať ich treba... a na ten menzes treba sexovať, nie chlastať, to si mýliš 😀

bejca
autor
13. nov 2009

😀 😀 😀 😀 no tak ked mam menzes tak radsej si dam vinko 😉 po menzese zacnem to druhe 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
13. nov 2009

čo ty vieš, možno práve teraz by sa vám zadarilo a ty takto prechlasceš príležitosť 😀 😀 😀

bejca
autor
13. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 xixixi 😉

no idem asi sprchenzi a hajenzi 😉

snad Petko dnes bude spinkat az do rana 😅

a tebe nech sa polavi uz konecne 😉

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

amadora
13. nov 2009

Ďakujem a dobrú noc 🙂

martina1982
13. nov 2009

Ahojte ,

Ja som tiez bola nakupovat vianocne darceky do Michaloviec lebo tieto Vianoce budeme doma.

Ami ,tak aj vy uz mate darceky nakupene.Je mi luto ,ze Ta Majko nepocuval.Inac Stevko sa mi smeje do tvare provokacne ked ho hresim.

Beji ,inac neviem ci som to citala v mamine ,ze ked sa nedari babo tak treba skusat cez menzes 😉 Musime to vytrpiet tych nasich deticiek nervaky nic ine nam nezostava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre