Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jerry
6. dec 2009

ami držím palce, silno silno

v mojom okolí sa to akosi hemží tehuľkami. Švagriná čaká v júni, jej sestra v marci a kamoška teraz niekedy medzi sviatkami. Najhoršie na tom je, že začínam mať také "kučeravé" myšlienky, že aké by to bolo keby sme mali bábätulko ďalšie. Dúfala som , že ma to po Tinke prejde ale pomooooc je to to zas

danka.k
6. dec 2009

jerry a ved tak si este spravte jedno.. a potom ta to chyti zas a budete mat kopu detiiiii 😀

amadora
6. dec 2009

no asi tu už nikto nie je, ale ahojte, som tu 😀

a ste toho popísali, neviem na čo reagovať 😅

Beji nevadí, vyzerá to že aj my budeme mať rušný víkend, takže by z toho najskôr aj tak nič nebolo. Ale už by som ťa veľmi chcela vidieť osobne 😉 A na adminov sa vy... , ja mám občas pocit že sú tu len na to aby buzerovali za každú hovadinu 😝

Jerry ďakujem ti 🙂

amadora
6. dec 2009

a nerobte tu chute takto navečer, Danka, Beji, hej?! 🙄 😀

danka.k
6. dec 2009

ami dnes vecer uz nebudeme.. zasa az zajtra 😀 😀

amadora
6. dec 2009

toto nem dopadne dobre... spravím si hranolky!!! 😀

danka.k
6. dec 2009

ami 😀 😀 😀 😀 😀

jerry
6. dec 2009

že hranolky o 22.18 ja odpadnem 😀

jerry
6. dec 2009

ja radšej idem lebo tu ešte niečo chytím

amadora
7. dec 2009

Dobré ránko!

Jaj ale sa mi nechcelo dnes vstávať 😝

amadora
7. dec 2009

Inak Beji super účeš 🙂 A fotky z Mikuláša sú kde? 😉

mm1
7. dec 2009

dobré ráno, idem vás prečítať.....
som stráááááááááááášne unavená.

amadora
7. dec 2009

ahoj Megi 😵

mm1
7. dec 2009

no už som vás aspon prečítala....

super mikulášikov ste mali.......🙂 u nás tiež sme chutnali z každého rožka troška, ale najviac nám teraz chutia tie cukríčky PEZ tak ich kúše, až mňa z toho zuby bolia...
ale tým že sme neboli spolu celý víkend, tak včera sme sa tak ťuťulkali až sme spolu v objatí zaspali a ja som sa zobudila o 22.00 že niečo ma tlačí na oku a to bola Natálkina nožička... 🙂

amadora
7. dec 2009

Megi 😀

mm1
7. dec 2009

no to ja som zvyknutá.... minule som sa v noci trhla, lebo som dostala facku a tak podobne..... 🙂

amadora
7. dec 2009

Megi Natali spáva stále s vami?

mm1
7. dec 2009

nie s nami Ami ale so mnou..... a náš tatino v obývačke..... 🙂
do našej izby sa totiž trietia posteľ nevojde, ak chcem aby tam mala kutik na hranie.... a nemáme jej zatiaľ kde spraviť vlastnú izbičku.... už máme len obyvku a v tretej izbe je babina....

amadora
7. dec 2009

no my to máme podobne čo sa miesta týka, keď bude druhé bábo tak neviem ako budeme spávať lebo ďalšia postieľka sa nám už do izby nezmestí a potom máme už len obývačku

mm1
7. dec 2009

to sme si robili minule s mužíkom srandu, že ak by sa náhodou pritrafilo ( čo mi neplánujeme ) tak si kupime dve poschodove postele ako v pionierskom tabore.... 🙂

amadora
7. dec 2009

Megi to nie je zlý nápad s tou poschodovkou 😉 😀

Volala som krčnej pre výsledky z výteru, sú negatívne, všetko je v poriadku 😵 Hrozne sa teším 😵

mm1
7. dec 2009

tak super, teším sa s tebou....... 🙂

amadora
7. dec 2009

Megi ďakujem 🙂

mm1
7. dec 2009

dnes sa mi nič nechce, som taká nijaká a robot som si rozrobila tri naraz...... asi som fakt z toho vikendu unavena...
a to este musim ist niekam pozriet novy luster do haly..... ☹

bzucinka2
7. dec 2009

ahojte, my sme vstavali 5,15, skoro som odpadla, ale potom si este hodinku polezal, tak sa dalo 😉
ami super, ze mate vysledky v poriadku, tesime sa s vami 🙂

mm1
7. dec 2009

ahoj bzuci, že 14 tt krásne ti tie tt nabiehajú 🙂

amadora
7. dec 2009

Megi ja som taká istá dnes! A v noci som spala ako zarezaná, zobudila som sa až ráno na budík. To upratovanie nás riadne zmohlo 😅

Inak aj s Majkom sa dnes nedá vydržať, mrnčí za všetko a za nič, už som sa nevedela dočkať kedy konečne pôjde spať 😝

Bzuci ďakujem 🙂 A počuj, kde máme fotky fazuľky, hm?! 😉

bejca
autor
7. dec 2009

ahojte 😵

nestiham citat az vecer tak prepacte 😉

my sme spinkali super klop klop do 7,45 v poslednej dobe tak skoro stale 😉 ale v noci sa budil asi sa mu snivalo o Mikulasovi 😀 😉 a aj vykrikoval : " mňamky " mňamky " ceeeeeeeeeeem " a pritom plakal - vzlikal zo sna ....a ja som sa rehotala potichu ako kon 😀 som hnusna ja viem 😀

Megi ak si tu mas IP 🙂

Ami tesim sa ze su vysledky oki 😵

Bzuci super budicek ti dal Alexik este ze sa dal ukecat na lezkanie aspon na tu hodinku 😉 cmuk ti 🙂

a ja idem hajde haji k Petkovi natiahnut stare kosti 😵 paaaaaaaaaaaaa

mm1
7. dec 2009

no presne toto mi chyba, odkedy chodim workovat.... natiahnut sa k natali cez obedny spanok....
a este je i mizerne pocasie...

jaj cela som dnes na nic. dufam, ze si to neodnesie muzik, ked pridem domov, to by som nerada....

mm1
7. dec 2009

🙂 Beji, pekný účes pristane ti.....
a tá výslužka nemá chybu........
u mna neuspech, lebo vo vajíčku nebol hrošík.... no čo už..... ale inak sa tiež potešila.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre