Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

veva55
18. dec 2009

ahojte, zase po dlhej dobe sa hlasim 🙂
dufam, ze sa mate vsetci dobre, trosku som prebehla par stran, vidim, ze uz vypekate a robite stromcek. ja budem robit stromcek a trosku piect cez vikend, aj ked neviem kedy, ked muzicka nebudem mat doma ☹ ratala som s tym, ze ho dam na par hodin svagrinej, ale zrovna teraz musela ochoriet, takze budem to musiet zvladnut pri adamovi. darceky mam kupene uz mesiac, tak som sa vyhla tym davovym psychozam v nakupnych centrach. jedine co neviem zohnat su nerozbytne vianocne gule, doma mame len zo skla a to pri adamovi nehrozi, tak musim zohnat nejake plastove, ci z coho sa to robi. bude to sice take gycove, ale co uz, jeden rok vydrzime, o rok uz bude snad mudrejsi 🙂
ozaj baby, podavate si ziadost o zvyseny rodicovsky? ja som najprv nechcela kvoli jednemu mesiacu obehavat urady, som myslela, ze by mi to dali len za januar, ale vraj sa do toho rata aj februar, tak rozmyslam, ze podam tu ziadost. neviete, ci je aj niekde na internete? a kam sa to vobec odovzdava, do SP? Dakujem

amadora
18. dec 2009

ahoj Vevi 🙂 ty to určite zvládneš aj popri Adamkovi všetko, neboj 😉 a inak ja rozdiel medzi tými nerozbitnými a normálnymi guľami nevidím, keď sme robili stromček som vravela mužovi že by sa nám zišli pri malom nerozbitné a on mi hovorí že však máme nerozbitné, tie čo práve vešiam 😀 a s tým zvýšeným rodičovským, ráta sa aj január aj február, žiadosti sa podávajú až po novom roku a tuším že to treba ísť na úrad sociálnych vecí a rodiny, tam ti tú žiadosť aj dajú... Janka tu dávala link o tom ale už neviem kde to je...

amadora
18. dec 2009
amadora
18. dec 2009

pridala som nové foto

jankapardon
18. dec 2009

ami krasne foto, ja som ho videla na FB...
VEVI aj my sme mali že nerozbitné gule, a čuduj sa svete oni sa rozbili, ked spadli...som si vtedy spomenula na film Pelíšky a nerozbitné durit pohare s NDR 🙂)))
my sme dnes rano spadli zo schodíkov z poschodovej postele, rano sme absolvovali chirurgiu + našu lekárku sme ok, len ju mam ešte sledovat...bol to pre mna poriadny šok, aj som nechtiac nakričala na Frederika, čo ma teraz velmi mrzí...a kedže sme sami bez tatina, nemáme ani odvoz, bolo to dost blbe...
nechysta sa niekto cez sviatky do Tatier?

amadora
18. dec 2009

Jani a aj sa Veronke niečo stalo? 😕 Chudiatko, posielame pusinu na boľačku

amadora
18. dec 2009

kočky ešte vás pozdravím kým sa pôjdem obesiť... prala som si veci na tú stretávku a teraz som to vešala usušiť, sušiak máme rovno nad pecou. a keď som išla na chvíľu do kúpelne tak som počula niečo padnúť, vrátim sa a tričko čo mi požičala kmotra ležalo na peci. rýchlo som ho strhla dole, ale boli na ňom také dva tmavé fľaky ☹ rýchlo som ho šupla znovu do práčky, ale s tým už asi ani Pán Boh nič nespraví... mňa si porazí ☹ ☹ ☹

bejca
autor
18. dec 2009

ahojte 😵

hodila som na chvilku do albumu nase pohladnice , ktore budem posielat rodine 😉 ak chcete tak kuk 🙂 a kedze sa Petko nechce dat fotit tak necakajte zazrak 😅 😉

a idem citat 😵

bejca
autor
18. dec 2009

Ami super spanok 😵 a Majko musel byt fakt prekvapeny ked sa ten kapor pohol 😉 a co s tym psom ste si ho nechali ?? 😀 😉 s tym trickom mi to je luto ☹ kmotra to isto pochopi neboj len teda je to skoda ☹ nebud smutna 😉 cmuuuuuuuuuuk 🙂

Ajka tak to asi bolo tou zmenou pocasia + snezenim 😅 este ze je ibalgin 😉 Kubovi drzime palce nech su vysledky v pohode 😵 a prosim ta nepec uz tolko 😉 setri sa 😵 som rada ze je Adamkovi lepsie 😵 posielam pusinky 😵

Vevi no tak to ti veru nezavidim ale verim ze to zvladnes aj s Adamkom ty si sikulka 😵 a take pekne nerozbitne som videla v Ikee 😉

JAnka juuuuuuuuuuuj chuda Veronka 😅 hroza citat ... a ako sa mate uz je dobre ?? dufam ze nic vazne posielame pusinky 😵

bejca
autor
18. dec 2009

Ami a zabudla som nadherna fotecka 😵 super darcek 🙂

amadora
18. dec 2009

Beji čo sa ti nepáči na tej pohľadnici? 😕 Podľa mňa je úplne perfektná, závidím 😉 Kto vám robil? No Majko potom chodil obzerať kapra do kúpeľne a hrozne sa z neho tešil 🙂 A tričko som oprala znovu, som zvedavá keď uschne aký bude rozsah škôd 😒 A s tou migrénou máte šťastie že vám zaberá ibalgin, mne voľnopredajné lieky nezaberajú vôbec ani jeden 😝

bejca
autor
18. dec 2009

no tie dve fotky su z kupelky 😀 inak sa nechce dat vobec odfotit 😅 a ta spolocna este z jula z dovolenky 😀 a robila som to vo fotolabe tam maju vela nametov a len doplnis fotky 😉 dakujem za pochvalu 😵 a neboj tricko bude v pohode 😉

tami712
18. dec 2009

ahojte 🙂
Jani no chúďa Veronika ☹ to ti teda ten strach nezávidím a ešte aj bez tatka doma 😖 dúfam že budete OK 😉

beji no fotka super 🙂 a mám teda aj ja robiť ?? 😕 🙂

ami no tomu sa hovorí fakt smola 😢 a mne na migrénu tiež ibalgin vôbec už nezaberá, ale kúpila som si MIG a ten mi už 2-krát pomohol 😵

bejca
autor
18. dec 2009

Tami dnes som ti posielala fotky 😵 a hej sprav mi to budem posielat cez email 😉 dakujem 😵 a ako Emka ?? uz lepsie ?? posielame pusinky 😵

bejca
autor
18. dec 2009

Ami uz ti prisiel ten overal ???? 😕

tami712
18. dec 2009

beji áno prišli mi a práve niečo vymýšľam 🙂
A Ema je OK až na to, že zle spí - v noci plakala aj 5-krát, cez obed sa zobudila po hodine, čo ona spáva 3 hodiny ako zabitá, tak neviem čo je jej ☹ ale stoličky necítim že by jej rástli 😒

bejca
autor
18. dec 2009

kam ste zasa zmizli ??? 😕

amadora
18. dec 2009

mňa muž vytlačil z PC 🙄

bejca
autor
18. dec 2009

😖 😒

amadora
18. dec 2009

Beji prišiel, už dávnejšie som to písala.

Inak som pozerala to tričko a vyzerá byť v poriadku, tak dúúúúúúúúúúúfam 😅

Aj ja chcem pohľadnicu 😅 😵

amadora
18. dec 2009

Tami ani ja dáko necítim stoličky ale určite idú, aj hnačky nám včera začali 😒

bejca
autor
18. dec 2009

ja tiez nevidim stolicky a ani biele a ani napuchnute 😅 len si stale pcha tam prsteky a stale dudluje 😅 no a v noci tiezz mrnci a stale krici : mammima ne ne ne ne ... neviem preco 😅 ani chytit ho nemozem lebo len neeeeeeeee tak mu dam dudu a spi dalej 😅 😉

Ami si spokojna s tym overalom ?? a pohladnice si mozes spravit vo fotolabe 😉

bejca
autor
18. dec 2009

a Tami dakujem ti velmi pekne 😵

amadora
18. dec 2009

Beji veľmi, je ako nová, fakt krásna a bude mu určite ešte minimálne rok 😵 No hej, len to mi už nestihnú vyvolať do vianoc, mne by stačili také čo by som aspoň mailom poslala

bejca
autor
18. dec 2009

to som rada ze je dobra 😵 tesim sa s vami 🙂

bejca
autor
18. dec 2009

no idem ja teda spinkat 😔 dobru 😉

tami712
18. dec 2009

beji ja pracujem 😀 počkaj idem ti poslať na mail 1 môj výtvor 🙂

ami ak chceš tak 1-2 fotky ti nejako zbúcham 🙂 🙂

bejca
autor
18. dec 2009

TAmi ja som tu len klikam aj inam 😉 to ja len aby som tu nestrasila sama 😀 ale ked si tu ja budeeeeeeeeem tiez 🙂 😉

bejca
autor
18. dec 2009

Ajuska setri sa a vyliec sa 🙂 pekne sa aj vypot aby horucka zmizla 🙂

amadora
18. dec 2009

a ja sa akože nerátam či čo? 🙄

Tami bola by si taká zlatá? ďakujem 🙂 pošli mi mail do IP a hodím ti foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre