Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
27. jún 2009

Tami neboj, určite už bude ok, len mu dávaj veľa piť a nepúšťaj ho dnes von ak sa dá 🙂 A oddýchnite si keď ste mali zlú noc 🙂

Ja varím obed, moje malé zlatíčko pozerá Kubka a Maťka a tatko mi dvore drží z dosahu ožratého svokra 😖

tami712
27. jún 2009

no dnes je tu poriadne pusto 😒

ami díkes, ale Viktor celý deň leží a má zvýšenú horúčku ☹ už si aj pospal, tak neviem či je to ten úpal alebo čo 😕

aja7
27. jún 2009

Ahojky 🙂

som KO, som hore od vcera rana...tento tyzden som to prehnala 😝 ale organ sa velmi pacil, tak som bola happy 🙂 kuk kto chce 🙂

bejca
autor
27. jún 2009

ahojte 😵

tak vsetko sa zjedlo 😀 to je hlavne 😉 torta pri prenasani k babke a dedkovi mala uraz 😅 udrela sa o ruku a cely bok bol v tahu 😅 ale tak zjedla som ho ja 😀 a co uz .. nejaku smolu som mala s tou tortou tento krat ☹ dokonca majitel/ka ruky z toho bol/a dost z toho hotovi/á a dost aj plakal/a a vycital/a si to ale som ho/ju upokojila ze je to v poho aj ked som najprv penila 😅 ale bola super torta jahodovo+kakaovo+broskynova 😵 a aj etko si dal 1 chlebicek a aj z torty 😵 uz spinuska srdiecko moje a ja nahravam fotky na Fb potom sem hodim link 😉

idem si vas precitat 🙂

amadora
27. jún 2009

Tami to ma mrzí ☹ Neviem či to môže byť úpal, ja keď som mala tak len jeden deň a keď som to poriadne vyležala a vyspala tak to bolo ok. Ale ak áno, tak zajtra už hádam bude fit 🙂

Ajka 😲 😲 😲 Umelecké dielo!!! Gratulujem! A choď spať 😉

Beji hlavné je že chutila a Peťko mal radosť 😉

aja7
27. jún 2009

Beji....ty si teda mala peripetie s tou tortou..Ale dolezite je, ze chutila!!!!!

Ami...vdaka...idem, lebo ma uz klepne 😝 😝 😝 nespala som ani minutu pocas dna 😝

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔 😔

bejca
autor
27. jún 2009

Ami dik ze na mna myslis 😉 a ten link co si dala tak to mozes objednat po kuse ?? a s tym ranom 😀 a ak by vstal neskor co sa pocuras ?? 😀 😀

Izka aj u nas maju radsej zelatinu ako marcipan ale s marcipanom lepsie vyzera 🙂 😉 a dakujem ze na mna myslis a aj za pofukanie 😵 ten MS drzim palce aby vysiel tak ako si zelas ty 😉 a na kolko maju zvysit ?? a odkedy ??? 🙂

TAmi je mi luto ze ste mali zlu noc 😔 dufam ze uz je Viktorovi lepsie a ze si si trosku cez den aj oddychla 😵 dufam ze uz nema teplotu 😒

Ajka no teda super organ 🙂 ja uz ani neviem ako to mam ohodnotit lebo ja som z tych tvojich tort normalne paf 😨 😕 😀 😎

amadora
27. jún 2009

Ajka pokojné a krásne sny ti želáme 🙂

Beji neviem, lebo sa mi odtiaľ neozvali. Tak im skúsim v pondelok zavolať a uvidím a objednala by som tam aj oplátku rovno.

bejca
autor
27. jún 2009

AJka dobruuuuuuuuuuuuuuu a hlavne poridne dlhu aspon do 10, tej 🙂 a veru bol to nejaky blby osud tej torty 😅 konecne je zjedena - sice kusok v chladnicke ale to uz neva 😉 😀

Ami ved skus si objednat mna ani nenapadlo tam zistovat ci predavaju po kusoch 😅 dokonca z toho co si mi dala link som si objednala len 5 ks tych " cipiek " pod trortu a z inej 3 ks 😅 a poslali 😉

martina1982
27. jún 2009

Ahojte,

Tak my sme dnes boli Stevkovi kupit papucky lebo tieco mal mu uz boli akurat a boli sme aj tatkovi kupit oblek(ideme 1.8 na svadbu).Ja som si kupila korzetovu podprsenku .Pominali sme peniaze 😝

Inac celu noc sa mi snivalo ,ze peciem torty 😀 ,co si stale tu rozpravame o nich.A ako som sa docitala tak rovno s Ajkou som mala sluzbu 😀

Ajka krasny organ .Dobru nocku.

tami ,to je mi luto ,ze Viktor ma upal.Aj ste boli u doky?

Beji , s tou tortou to mas tak ak chces nieco ,aby bolo typ top tak sa to vsetko serie ....prepacte .No vidis ,ze vsetkym chutila.

martina1982
27. jún 2009

Inac uz mi je lepsie 🙂

amadora
27. jún 2009

No v pondelok zavolám a uvidím. Ak nie tak som našla ešte jednu stránku a tam majú pekné holubičky aj prstienky, v balení po viac kusov a za smiešne ceny, tak prípadne objednám tie a z inej stránky kvietky a oplátku 🙂

Maťka no aj nás to čaká na september, tatko už asi tiež neoblečie oblek, mne dáke šaty a Majkovi požičiame oblek 🙂 A super že ti je lepšie 😉

martina1982
27. jún 2009

Stevko dnes a ani vcera nechcel jest :( a uz druhy den nekakal .Dufam ,ze sa zajtra vykaka.hovorim si ,ze vsak toho vela nezjedol tak preto.

amadora
27. jún 2009

Mati ani my nekakáme vždy každý deň 🙂

Beji no kde sú tie fotky?

martina1982
27. jún 2009

Ami, Stevkovi kupila moja sestra nohavice aj koselu s kravatou a vesticku .Ale budu fesaci Ty nasi chlapcekovia 🙂

amadora
27. jún 2009

Maťka susedovci požičiavali niekde tuším v Šali za 10 euro, krásny oblek aj s motýlikom 🙂 A košieľku už kúpime a topánky je jedno aké bude mať. Veru budú fešáci, najkrajší družbovia 😀

martina1982
27. jún 2009

Ami,ja mam vzdy strach Stevko ked mal 6mesiacov ked raz 2dni nekakal tak to bolo hrozne ani nechcem na to spominat .az sme boli na pohotovosti ☹

amadora
27. jún 2009

Ja som čítala že keď dieťatko nekaká 3 dni tak je to ešte ok 😕

martina1982
27. jún 2009

Ami veru tak najkrajsi druzbovia 😀 U nas sa to neda pozicat keby sa dalo tak by sme pozicali.Lepsie sa to oplati vsak len nohavice stali 20eur ☹

martina1982
27. jún 2009

Ami,aj ja som to citala .Dakujem za povzbudenie.Pre tie deti je to vsetko drahe ☹

amadora
27. jún 2009

No tu vraj stačí pomerať dieťatko, zavolať im miery a potom sa len zastaviť pre oblek 🙂

martina1982
27. jún 2009

ami,tak to je super

bejca
autor
27. jún 2009
bejca
autor
27. jún 2009

MArtinka super ze sa citis uz lepsie 😵 a obcas si treba spravit radost a aj ked treba jasne 😉 a nepec tolko 😉 😀 a stou tortou to je presne tak ako pises 😔 😅 my mavame tiez sem tam dni ked nekaka 😉 neboj isto zajtra nalozi za 3 dni 😉 😀

Ami uz ich tam mas 😉 len tolko fotiek to aj trva 😀 😵

a obleky vraj poziciavaju uz aj panske 😉

martina1982
27. jún 2009

Beji ,dost si toho nafotila.

amadora
27. jún 2009

Beji tak som sa dočkala 😀 A už som aj pozrela, krásne sú 🙂

Inak mne sa minule snívalo že nám Bzuci písala na MK z dovolenky, že sa vrátia s jedným členom rodiny naviac 😉 🙂

Viem že obleky požičiavajú ale muž oblek zúžitkuje, či do kostola, na pohreb či svadbu, to sa oplatí skôr kúpť 🙂

bejca
autor
27. jún 2009

MArtinka ako keby ste ma nepozali :D

Ami ved jasne ak ho vyuzijete tak super 😵

a ze Bzuci pride o 1 neho viac s tym pocitame 😀

bejca
autor
27. jún 2009

a dakujem vam 🙂 🙂

amadora
27. jún 2009

No veru im držíme palce 🙂 Len potom sa asi prestaneme stretávať ☹

tami712
27. jún 2009

beji super fotky 😵

a díky za Viktora, celý deň ležal, mal najviac 38,1 teplotu, stále bol horúci, teraz večer okolo 21.00 zázračne ožil a už stihol aj hrať na PC, tak dúfam že to prejde a noc bude kľudná 😖

a kedy sa má vrátiť bzucinka?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre