Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
24. jan 2010

ami toto vam ocino urobi?? ze vas nezavola na svadbu... prepac ale ona ho tak zmanipulovala ako nikto.. ale toto ty vsetko vies.. dobra koza to je....

a majko dobry sinter 😀 😀 posielame boztek na monokel

amadora
24. jan 2010

Danka už som si myslela že to bude ok, cez tie vianoce som sa celkom zmierila s ňou, ale toto keď mi ocino povedal že ona rozhodla že nám nedajú ani vedieť, že len potom oznámia že sa zobrali, vraj aby nemuseli hostinu platiť a radšej ona chce ísť niekam do Tatier za tie peniaze lyžovať 😕 Ešte že ocino jej vravel že im chcem piecť tortu a ona na to že však o rok bude mať otec 60, tak mu môžem potom upiecť, že príležitostí bude dosť 🙄

A ďakujeme za pusinku, modré to má teda statočne 😀

danka.k
24. jan 2010

no trapna je... boze ten tvoj ocino.. musi byt strasne zalubeny do nej ked nic nevidi........ no neviem ako by som ti pomohla ☹

amadora
24. jan 2010

danka nemáš ako,ale ďakujem... ja to už viac menej beriem tak že nech si robí čo chce... ale slepý je ako baran 🙄

bejca
autor
24. jan 2010

ahojte 😵

tak sme doma, bolo fajn , snehu menej ako u nas ..ale nevadi ,bolo nam fajn , deti sa pohrali , posankovali , mali sme aj uraz ☹ pusila som Petka v zone na sankovanie na boboch ...a trochu ho stocilo a narazil do takej tycky ☹chuda male traumu ma zasa na dobre dlho , normalne som myslela ze asi sa mu aj nieco stalo ☹ muz nestihal dobehnut ...viac taku hovadinu nespravim .... co uz ked som vadna 😝 😅 ale inak vsetko v pohode , boli sme aj na Snilovskom sedle - lanovkou na Chleb ...strasne tam fucalo a bola kosa .... tak sme sa len po okoli chaty pomotali ale bolo fajn , pocasie sme mali fajn 🙂 menzes som dostala hned rano vo stvrtok 😝 co uz .,.... musite mi prepacit ale citat nejdem😅 😉 fotky pridam na FB potom pozrite ak budete chciet 🙂

amadora
24. jan 2010

Beji super že ste sa mali dobre 🙂 A ten úraz ma mrzí, ale neboj, detičky sú v tomto úžasné a rýchlo zabúdajú 😉

bejca
autor
24. jan 2010

mi aj vam posielame cmuk ako tu citam tak MAjko tiez vymysenik na jednoitku 😉 a teda tatino ..... ta jeho ....nemam slov ☹ 😔 a verim ze ta to mrzi 😖

amadora
24. jan 2010

Beji ďakujem ti 😵

bejca
autor
24. jan 2010

ze mi 😔 😅 😀 tam malo byt my !!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

inak dufam ze ste vsetci oki a nikto neni chorucky 😉 ale aknahodou aj hej tak posielame pusinky aby vsetci boli rychlo fit 😵

amadora
24. jan 2010

neviem o nikom chorom myslím 🙂

amadora
25. jan 2010

Dobré ránko!

Megi by dnes mala ísť s Natali domov 🙂

A nám príde domov náš tatko 😵 Joj tak sa teším!!! Len keby nám ho chceli nechať aspoň pár dní doma, ale sa bojím že zajtra ho zase pošlú preč 😒

danka.k
25. jan 2010

ahojte moje dieta si prave supe pomaranc a nejd mu to rukou tak si siel zobrat skrabku na zemiaky 😀 😀 😀 a este mi hovori tak tak tak... 😀 😀

beji aspon pocasie vam vyslo... no a s tym snehom to vies ako je.. si chcela tak som ti vsetok odtialto poslala to trnavy 😀 😀 😀 preto tam bolo tak malo 😀

megi dufam ze vas isto pustia

tami712
25. jan 2010

ahojte 🙂
beji no z fotiek vyzerá, že ste si to tam celkom super užili, Peťko mal super kamoša 🙂 🙂

ami to ti verím že sa už tešíte na ocka 🙂 🙂

amadora
25. jan 2010

no tak maminu prehnali ďalšími možnými vyšetreniami, rtg pľúc, sono brucha, žlčníku a neviem čo ešte. Našli jej cystu na obličke 😒 Ešte nehovorila s lekárom čo s tým idú robiť a či to mohol byť problém, alebo len potrebovali konečne niečo nájsť aby ju tam nedržali zbytočne 🙄

martina1982
25. jan 2010

Ahojte ,

Ami, maminke drzim palce .ozaj napisala som tej pani o tu podlozku , ze mi ju bude moct poslat ,le fotku jej poslem 6.2 lebo idem ku kadernicke 🙂 s babkou som dohodnuta , ze nas odfoti .Diky za radu.Sup , sup na babo ked pride tatko 😉

Ja som nachladnuta tak sa liecim bola som si kupit caj aj cukriky na cmulanie .

Stevko cez vikend vrackal a ani moc nejedol , tak my uz mame 20 zubkov len tak s kazdeho po troche prerezane .normalne si dal aj natierat s tym gelom .

Beji vitaj doma 😉

Majkovi a Petkovi posielam pusinky na bolacka .

Tami , dala si super stranku na typ na Valentina som sa zasmiala 😀 Ako sa ma Viktor?

Danka , Rastik sikulka ked si supe pomaranc so skrabkou na zemiaky 😀

martina1982
25. jan 2010

Ami este som zabudla reagovat na tvojho ocina nemam slov 😠

amadora
25. jan 2010

Maťka ďakujem za maminu 🙂 A som ti vravela že je to veľmi milá pani 🙂 Ona vlastne aj robila fotografku na svadbe našim kmotrovcom čo sme boli v septembri. Má aj fotky odtiaľ na stránke: http://www.silviafoto.sk/fotogaleria/svadba.htm...
Inak mne písala akurát dnes že podložka je hotová a môžem si pre ňu prísť 😵
A skoré uzdravenie tebe aj Števkovi 🙂

martina1982
25. jan 2010

ami , dakujem 😉 Karsne fotky

bejca
autor
25. jan 2010

ahojte 😵

Ami tesim sa s tebou ze tatko uz pride 😵 a drzim palce aby ste si ho uzlili do syta 🙂 maminku pozdravujeme a nech uz je vsetko oki 😵

Danka no teda super 🙂 a ja ze preco to tak je 😀 a Rastik teda riadny sikulka 😀

Tami dakujeme 😵 a bolo fajn 🙂 s MAtkom sa maju radi tak si to uzili 🙂 a ak by sa ti chcelo hod ten super link este raz 🙂 😉 dakujem 🙂

Martinka dakujem 😵 a ty sa co najskor vyliec 🙂 Stevkovi letia pusinky aby uz zubky neboleli 😵

amadora
25. jan 2010

Beji ďakujeme pekne 🙂

amadora
25. jan 2010

maminu pustia v stredu domov 😵 že výsledky má všetky v poriadku a tá cysta tam nie je problém, že s tým netreba ani nič robiť 🙂

tami712
25. jan 2010

ami tak to je super, že maminu pustia domov 🙂 🙂

beji :
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=123837

Maťka Viktor sa má celkom OK, muž ho vozí a aj chodí pre neho do školy a už sa nevieme dočkať piatku - majú mu dať dole sádru. Takže si v piatok nemôže ísť pre vysvedčenie, dostane už vo štvrtok 🙂

amadora
25. jan 2010

Tami ďakujem 🙂 A super, vidíš Viktorko už bude mať za chvíľu po tom a zlomenina bude už len zlou spomienkou 🙂

bzucinka2
25. jan 2010

ahojte
ami, to je sila s tou svadbou, asi by som ocinovi povedala, ze pozyvat na hostinu vas nemusia, ale aspon na sobas ste si hadam zasluzili 😠 je to nejaka mrcha, uz ju nemam rada a to ju ani nepoznam 😠 a super, ze mamca uz pojde domov, tak snad sa jej uz nic take nestane 😉 cmuk na monokel, lapajkovi 😉
beji, tesim sa ze ste si to uzili a posielame cmuk za havariu 😉
matka skore uzdravenie 😉
nam ide stolicka, je cely taky umrncany a strka si prsty do pusy a mne kaze masirovat a priam si tu masaz dasienka uziva 😉 dnes som vracala, maly mi asistoval a prikazoval mi stale vracat, tlacil ma od chrbta a kazal mi bleee aby on mohol splachovat 😀 no uzasne mile je to moje dieta 😀 😀 😀

danka.k
25. jan 2010

ami super ze maminku pusita 😉

bzuci no maly aky sikovny ked ti kaze vrackat 😀 😀 😀

martinka skore uzdravenie vam....

ja netusim kolko mame zubov.. ci uz mame posledne 4 von alebo nie.. maly si pozriet neda a ja sa mu nasilu nepozeram.. raz mozno ukaze 😀

bejca
autor
25. jan 2010

Ami super dobre spravy 🙂 tesim sa s tebou 😵

Tami Viktor musi byt veru cely stastny ze uz pojde sadra dolu 🙂 a dakujem za link som sa nasmiala 😀

Bzuci dakujeme 😵 a teda ten tvoj Alexik je teda cislo 😉 😵

Danka ja vzdy poviem aby mi silno otvoril pusinku a ja mu pozrem 😉

ja neviem co to s Petkom v poslednej dobe jeale nechce sam zaspavat , a dokonca ani v svojej posteli ...odkedy sme boli v Terchovej tak chce spat na nasej velkej ...potom ho prekladam ...no a ak to takto pojde dalej tak ani vecer uz nebudem mat cas sem prist lebo niekedy uz uz zaspavam s nim alebo mam inu pracu 😔 😅

amadora
25. jan 2010

ahojte, ja len na skok, ocka už máme doma, akurát sa sprchuje tak vás pozdravím a pôjdem hupsnúť k nemu 😉 😀

Bzuci ďakujem ti 🙂 A Alexík ohromný teda, dúfam že si mu spravila radosť a vracala si aspoň trikrát 😀 😀 😀

Danka ďakujem za maminu 🙂 A ja zuby kontrolujem keď mu umývam že mu rýchlo strčím prst do úst a pátram 😀 A vyzerá že nám idú zadné spodné stoličky, lebo už ich cítim že každú chvíľu vyjdú.

Beji aj tebe ďakujem 🙂 A neboj, hádam si Peťko rýchlo nájde zase svoj režim 🙂

danka.k
25. jan 2010

ja mu mozem aj hovorit a palec vkladat... jhned hryzie alebo sa zuri.... mozno uz mame strasne dlho vsetky a ani nevieme 😀

bejca
autor
25. jan 2010

Ami tak som rada ze muzik uz je doma , uzite si ho 😉 a pracujte na tehu 😉 a s Petkom hadam budes mat pravdu alebo mu zrusim aj tu 1,5 hodku spanku cez obed ..... 😅

Danka no teda vidis co mu mas co zuby kontrolovat 😀 a aj mna hned hryzie ked mu dam prst do ust 😉 😝 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre