Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

veva55
5. feb 2010

ahojte, pamata si este niekto na nas? 😀
dufam, ze sa mate dobre a ste zdravucki, nemam sancu citat za 1,5 mesiaca co ste tu napisali, aj som uz chcela viac x zavitat, ale vzdy ma nieco vyrusilo...
tusim riesite torticky, my sme oslavovali cez vikend, som rada, ze uz to mam za sebou, kedze som mala zabitu aj sobotu aj nedelu. zase nam pribudli hracky, amen maria, asi z dveri strhnem stitok "rod. Lopuova" a nalepim tam "materske centrum" :D
inak nic nove, akurat ze mame dobre obdobie, adam je poslusnejsi a da sa s nim aj dohodnut, len tie nestastne noci pretrvavaju.
skolku budeme riesit od septembra aj my, muz pravdepodobne pride na jar o robotu, takze neni o com. dost sa toho bojim, ze bude revat maly, no snad si zvykne.
no, idem rychlo papat, kym sa zobudi krpec, tak sa pekne majte, posnazim sa prist castejsie. papa

bzucinka2
5. feb 2010

vevi parada a kde su fotecky??? 😉
prave mi volal mm, ze nevie kedy pride, lebo ze cestou su same zavaje, neodhrnuta cesta, lad, tak sa teda tesim, snad pride domov v poriadku ☹

amadora
5. feb 2010

Bzuci a kam išiel mužík? Prídeme vás pozrieť keď sme tie slamené vdovy obidve 😀

Náš tato už odstavil konečne, že domov má ešte 230km, a že do práce ide až v pondelok, tak sa teším na tých pár spoločných chvíľ 🙂

A druhá ovečka je hotová 😵

amadora
5. feb 2010

objednala som maminke zo zahraničia aloe vera gel na pitie na posilnenie imunity 🙂 dúfam že jej to pomôže 🙂

bzucinka2
5. feb 2010

ami a preco zo zahranicia, kamoska to kupovala aj tu 😉
a mm bol pre simu 🙂
super a kolko tych oveciek chces urobit? 😉

amadora
5. feb 2010

Bzuci ja som to hľadala na nete a našla som len zahraničné stránky. A kmotra aj jej švagor to užívajú a im to nosí nejaká baba zo zahraničia, tak mi sľúbila že mi vybaví aj pre maminu 🙂
A ovečky budú tri 🙂

Mne je zleeeeeeeeeeee 😝 Dúfam že nemám aj ja dáku črevnú pliagu 😒

bzucinka2
5. feb 2010

ami ziadne pliagy si domov nenos, co si pipi? 😉

amadora
5. feb 2010

Bzuci ja nechcem, ee 😀

bzucinka2
5. feb 2010

tak ich vyhod do tej zimy pred dvere 😀

amadora
5. feb 2010

no už hádam odišli, len bruško a kríže ostali bolieť, ale to vydržím 😅

bzucinka2
5. feb 2010

to sa teším, ja už asi idem do hajan, tak brú noc 😉

amadora
5. feb 2010

dve kamošky odtiaľto z koníka sa dnes priznali že pred pár dňami vyfasovali od manžela. jedna je v 24tt 😕 ja to nechápem 🙄

amadora
6. feb 2010

Dobré ránko!

Tak tatko nám prišiel domov o 4:30, teraz sa snaží si trochu pospať ale nemá šancu, Majko sa najprv rýpal za ním na gauč a teraz mu pchá prst do ucha 😀 Sa tu šúlam 😀

amadora
6. feb 2010

Katrin Alexkovi želáme všetko najlepšie k jeho druhým narodeninám a posielame pusinky 🙂

bejca
autor
6. feb 2010

ahojte 😵

tak u nas klasicka sobota 😉 upratane , posankovaní sme 😉 uz nam je lepsie klop klop tak som rada 😵 nejake ozdoby mam pripravene ..snad ich aj pouzijem a nerozpadnu sa nez ich dam na tortu 😀 😉 ved uvidim 😉

Katrin Alexikovi vsetko naj k dvom rockom 😵

Megi bol to len virus a teda hnusoba nas s Petkom sa drzal 😝 uzite si vikend 😵

Bzuci aj ja som rada ze nic nenasli 😉

a v pondelok mam aj ja nejake vysledky tak uvidime ... 😅

Ami super ze tato je uz doma uzite si ho 😵

amadora
6. feb 2010

Beji ďakujeme pekne 🙂 A neboj, ozdoby budú určite super!

bzucinka2
6. feb 2010

ahojte
ami super, ze tatko dosiel v p=oriadku a maly si ho uziva 😀
beji neboj, ozdobky urcite vydrzia 🙂
my sme sa dnes 1x vycikali a 3.x vykakali do nocnika taaaaaaaaaaaaaak sme sa vytesovali, hoci mal nejaku hnacku, co moze mat zo zubkov, lebo inak mu nic nie je 😉
Alexkovi od Ksatrin aj my prajem e vseeeeeeeeeeeeetko naj naj najkrajsie 😉

amadora
6. feb 2010

Bzuci super, gratulujeme k nočníkovaniu, šikovní ste 😵

jerry
6. feb 2010

pekný večer no kde sa túlate kočky?

jooj už majú dva roky tý naši drobci to ale letí, tak všetko najlepšie všetkým, my to už vezmeme tak mesiac plus mínus pre vás.
Pridala som nejakú možno inšpiráciu tortičky. Takú mala naša Tiny. a je tam aj Luckina.

Najnovšie Tinka už odmieta plienku aj na noc. Našťastie sa už nepociká, takže s plienkami sme už dúfam skoncovali.

Dnes ma svokra prvý krát po mesiaci nášho "spolunažívania" riadne vytočila. Dosť dlho jej to trvalo 😀 bosorka stará.

Tinka má na takéto osoby super slovo "šibaba" (ježibaba)

Dnes sme boli pozrieť kamoškinu malú Mišku. Má len tri týždne. je nádherná, tak krásne vonia

lalupa
6. feb 2010

ahojte babulky,
chcela som vas len poprosit,kto nepotrebujete kuponiky na sunar mliecko z dm, pridu k 2.narodkam, ci by ste mi ich nemohli poslat, postovne vam uhradim, napiste mi prosim do ip, dakujem krasne za pomoc

amadora
7. feb 2010

dobré ránko 🙂

Jerry a čože ťa šibaba vytočila? 😀

jankapardon
7. feb 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
školarka Vionke všetko najlepšie k narodeninkám....veľa zdravíčka, lásočky, kopec darčekov a krásnu oslavu!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

skolara
7. feb 2010

janka dakujeme ale Viona sa narodila 11steho 🙂
Beji tak ste si super uzili sobotu a vsetko ste stihli
Jerry sibaba sa aj mne paci asi to zacnem pouzivat 😀
Jerry uz aj ja asi prestanem davat plienku aj na noc lebo rano vstava sucha. No obcas aj popisana. Ale ja ju budem davat piskat spiacu predtym ako pojdem spat ja a tak snad sa nepopisa v noci.

amadora
7. feb 2010

veď som ráno pozerala a dnes nikto neoslavuje tak som teraz ostala pomýlená 😕 😅 😀

jerry
7. feb 2010

ahojte
dnes sme nocovali u našich aj som kukala či tu ste a tu kde nik tu nik 😔
Kočky teraz spinkajú potom pôjdeme do bábkového divadilka do bb "O víle menšej ako makové zrnko" už som na tom raz bola len s Luckou, Tinuška bola ešte malinká. ale tak sa mi to veľmi páčilo, že to musí vidieť aj Tinuška. Aj tato ide s nami. Už sa teším, hrajú to v malej miestnosti len pre pár detí a zapájajú herci aj detičky do deja, sedí sa dokola a dvaja herci behajú po celej miestnosti. Je to super.

a k šibabe. Som rada, že sa vám tento terminustechnikus páči. Mala pindy k obsahu mojej tašky. Pobalila som si nejaké veci k našim a ona nerváčila pred mužom, že ona nemá mlieko a ja ho berem k našim (mimochodom chceli sme variť halušky, tak k tým haluškám. Ona mala v chladničke krabicové) a že suchý chlieb beriem a ona nemala omrvinku chleba(každý deň sa jej muž pýta čo jej má kúpiť a ked donesie chlieb tak vždy mi ho vtíska, že aby som si zobrala hore, že ona ho jesť nebude). Aj Peťo povedal, že čistá provokácia, že aby som si ju nevšímala.

amadora
7. feb 2010

asi by som ju tým chlebom naštopala a zaliala aj mliekom, nech sa s prepáčením zadrhne 😠 😀
a užite si divadlo 🙂

danka.k
7. feb 2010

ahojte babulky.. tak my sme vyplesovany, boli sme do pol piatej, este som nic nespala tak tusim dnes konecne po dlhom dlhom case zaspim tusim o deviatej 😀

oslavencom vsetko najlepsie

jerry svokru si nevsimaj.. sa budes zbytocne vytacat a vrasky na tvari si robit

jankapardon
7. feb 2010

jaj, ja som pozerala na termín nie na porod...v tej tabuľke, čo už.....popleta som 😀 😀 😀

bejca
autor
7. feb 2010

ahojte 😵

no a vikend za nami .....a zehlenie predomnou 😝 😀 😉

Jerry nenechaj sa sibabou vytocit 😉 a som rada ze muzik si ta zastal 🙂 dufam ze kocky sa na divadle bavili 😵

Bzuci gratulujeme k serblikovaniu 😵 a pozearam ako krasne ti pribudaju tyzdne 😵 zavidiiiiiiiiiiiim v dobrom 😉 a dakujem 😉

Ami Majko musel byt uzasny ked si tak " doberal " tatina 😉 a dufam ze si ho este dlho uzijete domenka 😵 a dakujem 🙂

Skolara teda Vionka sikulka ked tak krasne uz spinka 😵 ale ja by som asi na noc este nechavala plienocku pokial nebude stale sucha 😉

Danka tak ste sa teda zabavili super 😵

amadora
7. feb 2010

tak my sme dnes mali pekný dník, doobeda sme sa spolu hrali, ja som navarila, upratala popri tom, cez obed sme mali rodinného šlofíka 😀 potom sme sa boli prejsť, po prechádzke sme išli nakúpiť a potom na návštevu k babke kde sme boli až do večera a nakoniec doma sme strihali Majkovi vlásky, okúpal sa a išiel búvať 🙂 a ja sa idem povenovať teraz drahému kým ho mám ešte tu 😉

Danka tak ste super plesali, paráda 🙂

Jani aj ja som sa zo začiatku mýlila keď som to pozerala 😀

Beji ďakujeme 🙂 A ocka si užívame už posledné chvíľky, zajtra nám zase odchádza 😒 Ale tak tento víkend nás dobil energiou zo spoločných chvíľ tak to dáko vydržíme zase 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre