Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

miminkoo
22. feb 2010

Bzuci fakt perfektne 😀

veva55
22. feb 2010

bzuci, velmi vystizne, najma co sa chlapov tyka a ich slova typu "som hotovy" 😀
joj ami, to je hrozne, nechces zavolat pohotovost?
nam tiez hovorili, ze nasilu sa ta predkozka nema stahovat do 4 rokov. ze len skusat, pokial ide, ale nie nasilu.
nam sa do leta vobec nedala stiahnut, potom sme boli u chirurga a ten mu to nejak ani neviem jak trochu stiahol, ale nie nasilu, maly vobec nic, takze ho to nebolelo, som nechapala, lebo mne to doma vobec neslo, a pri kazdom kupani mu to skusam, ale nie vzdy mi to ide, lebo on je taky divoky, ze nechce sediet a drzat, takze nie vzdy sa mi to podari. a ak ano, tak vzdy len dvomi rukami - normalny proces kym to stiahnem, jednou nam to vobec neide.
megie diky

nicky77
22. feb 2010

Kočky hodila som foto z oslavy. 😉

bejca
autor
22. feb 2010

ahojte 😵

vsetkym vcerajsim aj dnesnym oslavencom posielame pusinky k 2 rockom a aj tym ostatnym 😉

pridala som par fotiek do albumu pre tie co nechodia na FB 😉 ak chcete tak kuk 😵

idem si vas precitat 🙂

a inak do albumu kto chcete pridavajte fotky dvojrocnych slecien a chlapov 😉 ja som uz dala 😉

bejca
autor
22. feb 2010

no taaaaaaaaaaak 😀

Bzuci mali ste teda super oslavu 😵 aspon si si oddychla 😉 a teda ta basen 😀 uzasne presne😀 😀 a ak mas nejaky tip na chlapcensku izbu mozes hodit inspiraciu aj mne 😉 😀

Ami boze chudiatko Majko ☹ a s tym pipikom .... jaaaaaaaaaaaaj chuda male ☹ posielame pusinky a verim ze zajtra uz budete fit myslim aspon bez teploty 😉 drzim palce aby ujo vybavil u policajtov ....

Megi nadherne fotecky 😵 Natali je krasna kocka 😵

Ciarka aj Sabi letia pusinky aby teploty zmizli 😵

Nicky fotecky uzasne 🙂 a teda ste si to uzili super 😵 torticky krasne 😵 a Risko fesak 🙂 Petko by tak nesedel pri torte ta by to asi cela nezvladla 😀 no a ten traktor mame aj my 😀 😉

Vevi ani my nestahujeme uplne len pokial ide a vtedy mu praskla raz na tej jednej strane a na drúhej nie tak to ma tak bokom ale stale to nie je uplne az za tu predkozku a tiez mi bolo povedane od doki ze nemam nic na silu 😉

nicky77
22. feb 2010

Asi tu nikto nie je, čo? 🙂
Bejci - práve preto má v rukách čipsy. Inak mu ich nedovolíme, ale teraz sme mu ich dali, aby mal zamestnané ruky. 😀
Ozaj Bejci, ako máme pridať foto do februárovčatiek? To môžeš iba Ty, nie?

mm1
23. feb 2010

ahojte babulky, pekné ránko....

Ami, teda, dúfam, že dnes už bude lepšie..... aspoň nech teplotky rýchlo pominú a pipík sa čoskoro zahojí... a verím, že ho to bolí, chúďa malé

Beji, teeeeda, Peťko je už tiež veľký fešáčik, tá posledná fotka s jeho postojom ťažkého frajera nemá chybu 🙂
a krásna tortička....

Nicky teeeeda Riško mal 3 tortičky? no super..... všetky tri vyzerajú mňam......

a beji, hoď mi prosím do IP heslo a meno k februárovčatám, pridám foto, ale zabudla som... vieš, stárnem moja....
Ďakujem, 🙂

amadora
23. feb 2010

ahojte, tak zatiaľ dnes bez teploty, akurát mu varím repíkový kúpeľ a ideme vymočiť a natrieť toho nášho malého neposlušníka 😒 ja som včera zaľahla o 21:00 a vstali sme pred siedmou a stále som na smrť unavená, asi skôr psychicky... no dúfam že už bude lepšie. ďakujeme že na nás myslíte 🙂

inak Megi si nás včera riadne doplietla s tými oslávencami, všetci sme Riškovi gratulovali svorne deň dopredu 😀

mm1
23. feb 2010

Ami, ale ja som to tam napísala, že dnes, akože včera má terezka a akože zajtra teda dnes má ifkin Riško....
taaaaaak všetko najlepšie oslávenci

a aj Romankom a Romankám.......🙂

nicky77
23. feb 2010

Krásne ráno!!!!!!!!!

Všetkým oslávencom tisíc pusiniek!

Megi - áno, mal 3 tortičky. Tieto robíme na každú detskú oslavu. Ja robím sacherovu a smotanovú. A moja mama penovú. Tieto tri milujeme a nemáme radi kupované. Ani zákusky ani torty. Radšej spravíme 3 torty doma a stačí nam aj na zjedenie aj trošku na rozdaj. Teraz som robila s marcipánom a tŕpla som, ako to bude spolu pasovať Sacherka a marcipán... 😲 ale bolo to super. 😵

ami - som rada, že Vám je lepšie, a že ste dobre spinkali. Nedivím sa, že si unavená. Ale snáď to už bude lepšie dneska. Držíme palce!

bzucinka2
23. feb 2010

ahojte
ami super, ze vam je uz lepsie a snad vam to uz aj vydrzi 🙂
beji akonahle najdem nieco chlapcenske, tak hodim link 🙂
teraz sme bez plienky, tak musim drobca sledovat, kedy zasignalizuje, ze mu treba cikat 😀
romankom a romankam , zaroven aj narodeninovym oslavencom posielame cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

amadora
23. feb 2010

megi prepáč, asi som to prehliadla 😅 😀

Nicky, Bzuci ďakujem vám, aj ja v to veľmi veľmi dúfam že už bude lepšie, akurát sme sa vykúpali v repíku (pol obývačky mám mokrej ale hlavne že z toho mal radosť) a natrela som mu to nejako ako sa mi dalo, len on chúďa si to nechce dať ani chytiť takže je to boj a ja mu to nechcem nasilu úplne stiahnuť, tak dúfam že mu to pomôže aj tak a masť sa dostane tam kam sa má 😒

inak gratulujeme aj oslávencom aj k bezplienkovým úsechom (Peťko a Alexík) 🙂

baby tie čo používate kvapky BioGaia, ako ich dávate? myslím či non-stop, či dáte balenie a potom dáka pauza alebo tak. chcem niečo na imunitu Majkovi, užívame ju ako je doma z nemocnice.

mm1
23. feb 2010

Ami, keď sme boli s Natali vtedy v nemocke s bruškom tak povedali nám, že jedny kvapky, potom dva mesiace pauza a znova... takže to vychádza tak 4 bal. do roka..... 🙂

amadora
23. feb 2010

a tá fľaštička vydrží mesiac? lebo do nej nevidno koľko v nej je a pripadá mi hrozne malá 😅

mm1
23. feb 2010

cca 3 tt... dávaš 5 kvapiek denne na lyžičku....

amadora
23. feb 2010

Megi ja mu to dávam do čaju 🙂

volal mi ujo, s tými policajtmi je to vybavené, išiel tam dáky policajt (klasický, nie mestský) jeho známy a že vraj tam ani vôbec nemali záznam že tam mám prísť na pohovor 🙄 tak by ma zaujímalo o čo chlapovi išlo keď som tam mala prísť cez víkend, o 20:00 a bez záznamu... 😀

mm1
23. feb 2010

😀 no bola si sympoška, tak to pre to.... 😀

no u nás je to IPAMINE a ten papame s lyžičky.... 🙂

amadora
23. feb 2010

však som tam len volala 😀

no môj keď vidí že mu dávam niečo z lyžičky tak automaticky vie že lieky a beží kade ľahšie 😅

amadora
23. feb 2010

ozaj, Majuško okrem toho že pekne sám papá lyžičkou alebo vidličkou úplne všetko, tak sa naučil aj piť z normálneho pohára, tak už len v lete sa tých plienok zbaviť a môže ísť do škôlky 🙂

mm1
23. feb 2010

Ami, šak hlas si mala sympatický no nie????? 😀
aj my pijeme z veľkého pohára..... 🙂

bzucinka2
23. feb 2010

ami tak uspechy to zatial nie su ziadne, ale dakujeme 🙂
gratulujeme k pitiu z pohara, ste sikovnucki 😉
my papame najma lyzickou, teraz chcel jest s mojou velkou, tak mal polievku az na nose 😀 a druhou rukou si tu lyzicku tak krasne pridrziava, aby sa trafil 🙂

mm1
23. feb 2010

Nati má obľúbenú lyžicu na polievku ešte tú, čo som mala ja... fakt.......

nicky77
23. feb 2010

Náš mládenec už tiež pekne papá lyžičkou aj vidličkou. Dudlovú fľašu sme tiež už zrušili. Pekne pije s pohára, alebo z tej fľašky so slamkou.
Len tie plienky ešte zrušiť. 😀 Uvidíme, kedy sa začne pýtať. Zatiaľ to len skúšame. 🙂

nicky77
23. feb 2010

Nepije s pohára samozrejme, ale z pohára. 😀 😀 😀

mm1
23. feb 2010

Nicky pošli mi prosím prihlasovacie údaje do nášho albumu, nech pridám Natálkinu foto.... ďakujem za IP 🙂

amadora
23. feb 2010

My sme doteraz pili z pohára so sosákom, ale ako je chorý tak mu dávam aj s dudlom zase lebo z neho viac vypije, alebo ten normálny pohár 🙂 A papá dlho lyžičkou alebo detskou vidličkou, podľa toho čo máme na obed 🙂 Inak Megi, Majko zase papáva z môjho detského tanierika čo som mala ja 😉

Akurát som ho uložila búvať, teplotu zatiaľ stále nemáme 🙂 Uvidíme čo bude keď vstane, ale pre istotu mu ešte dávam Nurofen, však to je aj proti zápalu aj proti bolesti, tak nech sa mu to ľahšie lieči 🙂

amadora
23. feb 2010

aj mne prosím pošlite heslo aby som pridala fotku 🙂

veva55
23. feb 2010

ami super, ze je majkovi lepsie, tesime sa s vami.
inac okrem toho, ze mame konecne pohodove obdobie, zacal adam v noci dobre spat, takze konecne som sa aj ja dockala 🙂 . zatial to trva nieco vyse tyzdna, ale snad to vydrzi.
my pohar pouzivame uz rok, prve mesiace som mu ho pridrzala, ale uz v lete sa vedel krasne sam napit z pohara. co sa tyka jedla, vie sa tiez sam napapat, ale ma radsej, ked mu ja davam. ale s polievkou sme na tom horsie, kym si trafi do ust, polovicu vyleje 😀 ....takze to musime este natrenovat, kym pojde do skolky.

amadora
23. feb 2010

Vevi ďakujeme a super že máte už pohodové obdobie 🙂 Majko ten zase všetko sám, pohár si musí držať sám, kŕmiť sa musí sám, ale tak našťastie sa mu pekne darí od začiatku hneď tak nemusím riadiť po ňom 😀

Super, Nicky ďakujem za to heslo, už som aj pridala fotku 🙂

mm1
23. feb 2010

tak už som i ja pridala fotečku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre