Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
2. júl 2009

Skolara tak si to odchlpenie uzi 😀 a dobruuuuuuuuuuuuu 😉

Ami no ved po dvore moze behat v slipkoch a snad do konca leta si zvyknu 😀 😉

no idem aj ja haji buvi 😵 pa pa a dobru nocku vsetkym 🙂

skolara
2. júl 2009

ami kup a uvidis ako som pisala vyssie Vionka sa v tom obchode normalne zahambila tak snad to pochopi a bude sa pytat. Uz hovori o 106 tak sa hadam ozve ked nebude chciet dalsi taky trapas ako v obchode. Uz je to len na nej.

amadora
2. júl 2009

No čo sa nervov týka tak Majko ma posledné dni normálne šokuje ako sa zlostí 😕 Začal vrčať do nás keď mu niečo zoberieme alebo zakážeme 😀 A hučí za každú blbosť. No a dnes sa za niečo nazlostil, rozbehol sa proti stene a hodil sa o ňu 😅 Len tak ho odhodilo na zem, ale ostal kľudný 😀

skolara
2. júl 2009

jooj este stale som tu uz ma dakto vykopnite 😅

ciarka
2. júl 2009

tak dakujem za radu ohladom gatiek.A beji to boli lacne.
A nechodte prec.To budem musiet ist fakt upratovat.

skolara
2. júl 2009

ami ze odhodilo ho na zem ale zostal kludnyyyy hahaha odpadnem 😀

ciarka
2. júl 2009

ami-tak tiez to mas pestre.Stena mu to vysvetlila a hned zostal kludny.
skolara-ale kam by si isla.

amadora
2. júl 2009

Skolara ďakujem 🙂 No veď po dvore môže behať aj holý a prípadne si čupne na trávnik 😅

amadora
2. júl 2009

No my sme len tak pozerali po ňom že to čo 😀

skolara
2. júl 2009

Majko si cupne a Viona curka po stojacky normalne som odpadla ked som to videla 😀 😀

skolara
2. júl 2009

idem ja aspon povesat to pradlo to bude minutka

skolara
2. júl 2009

no tak idem ja uz konecne do sprchy a potom spat. Dobruuuu

amadora
2. júl 2009

no dáko ste všetky zmizli 😕 tak idem aj ja teda... dobrú noc 🙂

skolara
2. júl 2009

este som tu ja lebo mi to neda. Mamicky pozrite si to a same usudte. Ja sa o ockovanie dost zaujimam a tu je dovod preco. Dajte mi vediet co si o tom myslite. Je to dost brutalne.
http://blip.tv/file/2224472/

skolara
2. júl 2009

oplati sa to vidiet a spravit si na vec vlastny nazor. Dnes sa neda verit nikomu. 🤐 Ja neverim farmaceutickym firmam.

alex21
2. júl 2009

Ja som este tu len som bludila po nete. A to si vzdy vravim ze pojdem skor spat. 😝
Ciarka ja som kupila gatky v kauflance a bolo ich 6 ks a stali 5 EUR.
Eliska stale nic nehovori a ani nemam pocit ze by sa citila previnilo ked sa pocika.

skolara
2. júl 2009

alex nic si z toho nerob ze Eli este nehovori aj Vionka zacala len pred mesiacom a mame kamaratku co je o 3 mesiace starsia a ta keca uz uplnne vsetko od roka. Uz aj basnicku recituje.
ja som stale tu pozeram to video 😔

alex21
2. júl 2009

skolara pozrem neskor uz idem naozaj haji nech sa stihnem dostat do postele este dnes aj ked zaspim az zajtra.

skolara
2. júl 2009

alex chod aj tak je to dlhe ja si to rozdelujem na dve casti a uz coskoro idem spat
dobru

jankapardon
2. júl 2009

ahojky...
skolara je to super, pozrela som si to do 15 min ale už idem spat, zajtra dopozerám...ja som tiež proti tým očkovaniam, my sme davali len tie základné, čo sme museli a nič viac...
dobru nocku prajem všetkým.

alex21
2. júl 2009

to video je asi dlhe musim povedat muzovi nech stiahne na inom nete na tomto mame obmedzeny limit.
A z toho ze Eli este nehovori si zatial nic nerobim aspon mi nemoze odpapulovat 😀 😀 😀 a ani nadavat 😀

alex21
2. júl 2009

tak dobru 😉

skolara
2. júl 2009

janka ja som dala 2 hexy a to tbc dalsie s muzom odmietame uz som to aj povedala lekarke. Neurobila som to na zaklade tohto videa ale dost som o tom precitala.A je to des!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co robia ludia pre peniaze 😅

skolara
2. júl 2009

inak ja lutujem tie 2 hexy a tbc. Lutujem ze som nepocuvala moju vlastnu intuiciu a rozum !!!!!!!!!!!!!! 🤐 🤐 🤐 ☹ ☹

amadora
3. júl 2009

Dobré ránko!

Ja som sa zobudila s fajnou migrénou 😝

Náš tatko išiel na posudkovú, som zvedavá s čím príde...

Skolara ja mám tiež dátovo obmedzený net, nemôžeš mi v skratke zhrnúť o čo tam ide? 😕

aja7
3. júl 2009

Ahojte kocky 🙂

nestiham vas absolutne, a to som ani nic nepiekla tento tyzden. Teda piekla, ale taky humus na objednavku, ze dovi dopo. Aminmu manzelovi by sa pacilo 😀 Bolo to na rozlucku so slobodou pre zenicha, tak si viete predstavit 😝

A zacali prazdniny, vsetky deti doma, tak len kmitam medzi Adamkom a kuchynou 😝

Buduci tyzden idem na cely tyzden k sestre do LC, strasne sa uz tesim, este prezit tu cestu, idem sama autom s drobcom. Asi mu navarim makoveho odvaru, lebo si neviem predstavit, ako vydrzi 3hodky v aute 😝

Idem si aspon v rychlosti mrknut fotky, chvalim vsetky deticky, ktore uz cikaju do nocnika a na travicku! u nas mozno o 2roky 😀

Vsetkym krasny vikend zelame 🙂

bejca
autor
3. júl 2009

dobre ranko a krasny slnecny den vsetkym 🙂

dnes mame to stretko dufam ze nam vide pocasie 😅 😉

Ami co to citam 😕 ze sa odrazil od steny 😅 😉 no teda dufam ze to bolo bez nejakeho urazu 😵 a migrenu rychlo zazen 😉

aj Petko je taky nervny 😅 co uz .... sem tam sa sponuje , hodi rukami tak ako od nervov , alebo zacne jačať , co ma v ruke hned zahodi , ale obcas sa zacina ze aj " plesknut o zem " ale to vacsinou ked sedi aby si nahodou neublizil 😉

my tiez curame postojacky a este aj sleduje ako to tecie 😀 a vo vani ak sa pocika tak pozera ked sedi ze aka fontana 😀 😉

Skolara no asi to je veru dlhe 😅 ale zhrn o co tam ide ak sa ti chce 😵

Janka aj ja davam len povinne a dali sme iba to proti klietom koli nasmu psovi - sem tam donese kliesta domov 😅 u nas je ich veru hodne 😝 a chodime casto do lesa ... ale inak tiez nemienom davat nic ine 😉

amadora
3. júl 2009

Ajka mňa napadlo, mám jeden mail s tortami, som na teba hneď myslela že ti pošlem na inšpiráciu. Ak chceš, tak mi pošli do IP mailovú adresu a pošlem ti to 🙂

skolara
3. júl 2009

ahojte kocky
tak je to tazke zhrnut ale proste je tam vsetko o vakcinach, ako vznikli, kto ich vytvoril, ake strasne skodlive latky su v nich no proste som v strede skoro plakala co som dala malej do tela. Hovori o tom odbornicka ktora strasne dlho vsetko studuje.Oplati sa to vidiet ale ked to nejde tak to nejde. Ja som to pozrela preto lebo chcem urobit informovane rozhodnutie ci dat alebo nedat ockovat. A mne sa velmi nepaci ze je to nariadene zakonom. Mnoho rodicov si mysli ze ked to je nariadene statom tak to nemoze byt zle ale opak je pravdou. Ockovania su proste malo efektivne plus vakciny obsahuju takzke kovy vo velkych mnozstvach ako je napriklad formaldehyd, ortut, hlinik, su vyvinute na rakovinotvornych bunkach jednej zeny ktora zomrela na velmi rychle postupujucu rakovinu v 8otych rokoch. No proste des bes. je to podla mna nenormalny obchod so strachom.
a je tam ovela viac no proste neda sa to zhrnut ale je to skvele video. Moje druhe dieta nedam ockovat nicim.
😔

amadora
3. júl 2009

Ja neviem, nechápem to... v poslednej dobe sa toľko hovorí o očkovaní, aké je to hrozne zlé a škodlivé a podobne... ale koľké generácie ľudí sú očkovaných, nás nevynímajúc a tu sme. Určite je nejaké percento ktoré malo s očkovaním problémy ale keď si zoberieme koľko ľudí umieralo na čierny kašeľ, záškrt, kiahne a podobné veci ktoré práve vďaka očkovaniu v dnešnej dobe nie sú žiadna veľká hrozba... je to na zamyslenie všetko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre