Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
11. júl 2009

kde ste vsetky???? ☹

danka.k
11. júl 2009

ahojte.. dik ze ste mi vsetky odpovedali ze kam sla veva na dovolenku.. ale uz som si zvykla ze ma niekedy ignroujete.. ☹ ☹

ciarka aj ja ti prajem vsetko najlepsie k narodeninam, 😉 😉

ami a hribikov kolko chlapi nazbierali?? 😉

martina1982
11. júl 2009

Danka asi isli do Talianska neviem urcite 😉

bejca
autor
11. júl 2009

Martinka dobry recept skusim 😉

Ami aj tvoj sa mi pozdava tiez vyskusam 😉

DAnka ale no 😉 ja tiez neviem presne ale zda sa mi ze TAliansko 😵 tam mali ist povodne ale ci aj teraz tam isli ..... ved zistime 🙂 a na take oztazky by mala odpovedat dotycna 😉

martina1982
11. júl 2009

Beji ,nam chuti a k tomu robim uhorkovy salat mnam 🙂

bejca
autor
11. júl 2009

no ja moc nevymaslam lebo muz moc novoty nemusi 😉 ale skusim pre mna a Petka 😉 a aj fazulu som si prave ulozila 😀 tak mozem varit 😵

amadora
11. júl 2009

Ahojte, ešte ste mi tu? 🙂

bejca
autor
11. júl 2009

no idem ja hajuskat 😵 dobru nocku vsetkym 🙂 pa pa

Ami a ty kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ?????????? 😉

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bejca
autor
11. júl 2009

Ami ahoooooooooooooooooooooj 😵

amadora
11. júl 2009

Beji dúfam že máš pravdu a mačiatka sa budú mať dobre. Len chudiatko ich mamina dnes celý deň vyplakáva a zvoláva ich ☹

Maťka chudiatko Števko 😒 Ale hádam mu tie liečiky pomôžu a už bude dobre 😉

Danka to sa nedá všetko čítať, ja v poslednej dobe málo stíham tu čítať, nemôžeš to brať osobne 😉 A ja ani neviem kam išli 😅

Ciarka všetko naj naj naj k narodeninám a tvojho tatka ti veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi závidím 🙂

amadora
11. júl 2009

Beji starky skypoval 😉

bejca
autor
11. júl 2009

no teda starky aky akcny 😀 ale ved treba 😉 no ja uz fakt idem hajuskat tak dobru nocku 😵 a macicky mi je luto ☹

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

izka
11. júl 2009

ešte som sem kukla 😉 samozrejme posledná.

beji, som rada, že ste si krásne užili v senci. ja som sa emu bála vziať na ten tobogán, ale na budúce skúsim. vyzerá to, že by sme išli v utorok, lebo u nás nebude celý deň elektrina a má byť aj pekne teplo 😎

ozaj písala som ti recept na tú hríbovicu, všimla si si ? to by hádam aj tvoj muž jedol, môj to strááášne ľúbi. včera som hneď spravila a zjedol sám skoro celý hrniec 😉

môj brat je teda riadny exot, ale čo narobíme. ja mu poviem svoje, ale on verí všelijakým šarlatánom viac než zdravému rozumu 😠

martinka, števkovi posielame bočko, aby chytro vyzdravel.

eme už dnes bolo lepšie. len v noci ju ešte prehnalo, ale cez deň už nie. pred našimi sa predvádzala a bláznila . to ona miluje spoločnosť a keď sa na nej smejú, ale to asi všetky deti.

čiarka, všetko naj naj k narodeninám. takého muža ti môžeme len závidieť, koľko si dá roboty aby ťa prekvapil. krásne romantické.
aj ja som rak, na budúci týždeň mám narodky, len trocha starší rok výroby 😀 a budem šťastná, ak sa s mužom nepovadím, nie aby ma niečím prekvapil 😅 pred 19 rokmi som aj kvety dostávala, ale to už teraz nehrozí 😝
len keď som bola raz na dovolenke v egypte mi volával ako ma miluje a ako mu chýbam, ale to mal nejakú slabú chvílku, keď mu nemal kto variť 😵

amadora
12. júl 2009

Dobré ránko!

No čo sa romantiky týka tak môj muž mi naveľa niečo kúpi alebo zapáli sviečky k intímnym chvíľam keď mu týždeň pílim uši 😠

Naši chlapi boli včera na hubách, doniesli za košík a mali ísť aj dnes, ale starký čaká o 9:00 skype hovor 😀 takže dnes sa už nepôjde nikam.

danka.k
12. júl 2009

ze romantika... a to co je??? to ja take doma ani nepoznam 😀 😀 😀 😀

ami nechcem byt drza, ale vas starky by uz mal od vas odist... lebo ked on skypuje ty nas zanedbavas 😀 😀 😀 😀 😀

tami712
12. júl 2009

ahojte 🙂
no my máme "super" noc za sebou, najskôr sa poriadne pos...la tak, že bola mokrá aj plachta aj matrac. takže sme sa v noci sprchovali a potom hneď sa aj povracala 2-krát ☹ chceli sme ísť aj na pohotovosť, ale vydržala do rána spať pri nás a teraz vyzerá že je v pohode, tak uvidíme. A včera sa tiež 3-krát poriadne pos...la 😒 😒

neviem či máme nejakú črevnú chrípku, alebo sú to zuby, ale aj ja som včera celý deň ležala, lebo ma strašne bolel žalúdok 😠

Ami a poraď keď ste vy boli v tej nemocnici tak čo Majko papal, či mal len infúzie? lebo ráno som jej nedala ani mlieko, našťastie chcela piť čaj, ale doteraz skoro nič nejedla, len nejaké tyčinky. Som zvedavá či zje obed - som jej uvarila takú diétnu polievku /mrkva, ryža, zemiak/ 😕

tami712
12. júl 2009

bzuci a aj my máme veľa cukiny, ja mám v pláne vyskúšať toto :

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15898

alebo:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2798&order=1

amadora
12. júl 2009

Danka neboj, poobede už ide domov tak večer som vaša 😀 😀 😀

Tami dúfam že vám to rýchlo prejde ☹ My sme tie tri dni plus týždeň doma mali diétu, papali sme sucháre, suché rožky, slané tyčinky, kukuričné chrumky a z vareného hlavne varené zemiaky a ryžu. Povedali mi že žiadne omáčky a hlavne žiadne mliečne výrobky a dlhodobo brať probiotiká. A piť veľa čierneho čaju. Mliečne výrobky sme nasadzovali postupne asi po 5. dni, začali sme probiotickými jogurtami asi 2 dni a potom sme až dali mliečko.

Inak našim Ninuškám želáme všetko naj naj naj k meninám 😵 😵 😵

tami712
12. júl 2009

ami díky ☹ a aké beriete probiotiká ? 😕 len neviem ako to večer vydrží bez mlieka, lebo už ráno pýtala mlieko.

ja som jej nemala čo v noci dať, nemám nič ani na hnačku, musím niečo kúpiť ..

amadora
12. júl 2009

Tami my berieme Probional Baby, dávam mu to vždy po poobednom spánku do čajíku. A neboj sa, bez mlieka vydrží, ja som bola až prekvapená ako dobre to zvládol, lebo je tiež naučený každé ráno len čo vstane na mlieko a pred spaním tiež. Proste som mu miesto mlieka dala čajík a nemal problém 🙂 Na hnačku daj Hylak. A ak bude ešte zvracať tak štvrťku Kinedrylu (neviem aké y/i 😅 ).

danka.k
12. júl 2009

ami a nie je hylak az pre deti od 2 rokov? mne sa zda ze som to tam tak vycitala.. a kinedryl nam v lekarni neodporucali pre take male deti..... neviem co je na tom pravdy

amadora
12. júl 2009

Danka ja som sa tu minule pýtala na to isté. Mne doki vravela už dávno že hylak na hnačku ale nikdy sme ho nepotrebovali. Ale nakoniec som sa dočítala aj tu že kedysi bol hylak pre deti ale teraz je len tento, ale v menšom dávkovaní (3x10 kvapiek) ho môžu aj naši drobci. A kinedryl nám dávali aj v nemocnici a aj mne ho doktorka predpísala aby sme ho mali doma pre istotu.

tami712
12. júl 2009

ami a ten Probional je bez predpisu?? A Kinedryl nemám a Hylak mám, len nemám už krabičku od neho, tak neviem koľko jej mám dať 😕
ale dnes zatiaľ nekakala, ani nezvracala, aj trošku zjedla polievky 😉 a práve teraz zaspala 😵

danka.k
12. júl 2009

ami ja mam pocit ze tí lekari sa v kazdom meste ucia nieco ine 😀 😀 kazdy povie inak

jankapardon
12. júl 2009

tami na hnačku je dobrá aj smecta...ta je bez predpisu..a hylak sme brali aj my ked sme mali riedku stolicu tak ako písala ami 3x10kv.
ja už mam pobalené, trochu sa obával cesty, berieme aj notebook, tak sa vám s tamade ozvem.
monika ninkova aj my sme boli na kose pred dvoma rokmi, kde presne idete? my sme boli Gaia .....vilage tuším, ale nás cestovka obabrala tak na druhy den sme sa stahovali do gaia royal tuším...tam už bolo supééér. tam už s nami bola aj veronka, ani sme o tom netušili 😵 😵 😵 😵

tami712
12. júl 2009

jani šťastnú cestu !!!! a oddýchnite si 🙂 🙂 🙂

ciarka
12. júl 2009

martinka,bejca,danka,ami, izka dakujem vam vsetky za gratulacie.A nemusite zavediet.No snazi sa ten moj muzicek.Este som zabudla dostala som aj kvietok so srdieckom a retiazku.

Inak som dnes nahnevana,lebo ako najust Sabi ma sople,a teplotu 37,5.Tak neviem co zas ide na nu.Poriadne nechce spat, co tie sople jej stekaju.Ja ich nenavidim.

ciarka
12. júl 2009

Jani.stastnu cestu a uzite si to.
Tami- aj my mame smectu na hnacku a davame vtedy probiotika Biogaia.

Inak Ninuskam vsetko naj,naj k meninkam.

Ked maju deticky sople tiez nemozu spat?Alebo im to nevadi.Neviem ci zas chytila daky virus ci co.Fakt ma to stve,a hlavne koli dovolenke,ci bude dovtedy fit.

jankapardon
12. júl 2009

čiarka nám sa velmi osvedčil sinupret, hned ako začínaju soplíky, veronke to pekne zaberá...
tami, čiari dakujem...snad si aj oddýchnem, ale čaká ma aj varenie tak nic moc ☹

jankapardon
12. júl 2009

my ak mame sople, tak sa jednoznačne budíme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre