Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
27. júl 2009

dobre ranko
skolarka, nieco idem vymysliet a vsetko mi robi jasan ze kamoska kadernicka, inak by som sa bala davat si farbu na farbu 🙂

ami krasne fotecky, ale ja by som sa strasne bala ze vypadne a ani vestu nemal, ale super ste to zvladli 🙂
a kludne pridte, budeme radi,len dajte vediet kedy asi, lebo zatial nic nemame, ale nieco urcite vymyslime 🙂

bzucinka2
27. júl 2009

ami a to svetielko reklamujte ak este mate blok 😠

beji uzasne fotecky a strasne ti sekne novy strih 🙂 vidiet, ze ste si dovcu uzili a oddychli si

amadora
27. júl 2009

Bzuci ďakujeme! On bol hlboko v tej loďke posadený, prakticky mu trčala len hlava a navyše bol mne medzi nohami takže by som ho "zmačkla" keby mal také úmysly 😀 Tak povedzme predbežne v stredu, okolo 9:00? A blok nemáme, stálo to pár korún, to také neodkladám 😒

Ja som taká naštvaná ľudia 😠 Muž bol v robote pre tú výpoveď a šéf hovorí špeditérovi že nech mu povie to o čom sa bavili v piatok. Tak že či by u nich neostal na tom aute čo jazdil predtým 😠 Dofrasa tak keď sa mu chodil doslova vyprosovať či nemá predsa pre neho niečo, či má teda odísť tak nie, on tam má miesto neho náhradu ktorá sa mu osvedčila. Lenže milý chlapec mu s tým autom vbehol pod nízky most a dokrčil mu ho tak zrazu Maťo hybaj naspäť 🙄 A to nemal ani toľko odvahy aby ho o to poprosil sám! Idiot!!!!!!!!!!!!!

bejca
autor
27. júl 2009

ahojte 😵

tak ja som uz navarila kel 🙂 chcela som ist do tych jasiel sa popytat ale je u nas krasne tak ideme asi sa kupat a jasle odlozim na neskor 😉 no a kupili sme Petkovi v Tescu v Ziline ten " hovoriaci klavir " tak stale hra na neho 😉 a aj vcera ked sme boli v Kauflande zbadal motorku taku tu umelu - odrazadlo - sadaol na neho a hybaj a ani keby co bolo pustit ... tak sme mu ho kupili - bolo v akcii za 9,90 euro z 19,90 tak co uz a teraz stale vsade len na motorke 😀

Ami ten tvoj muz ma teda pech 😅 a ako sa teraz rozhodnete ?? zostane tam ci ide do naovej ??? ale verim ze si vyberie to lepsie 😵 a aj ja odhadzujem blocky ked je to za malo peniazkov 😅 a fotecky su uzasne 🙂 ste si to veru uzili 🙂

Bzuci tak ked mas kamosku kadernicku to je super a mohla by ti spravit taky ten melir veru to by si mala pekne 😉 a dakujem za pochvalu 😵 aj fotiek aj ucesu 😉 ja tiez chcem este tu farbu zmenit lebo uz som tz tejto " unavena " 😉 😀

bejca
autor
27. júl 2009

zabudla som Ami ze ta ako si odfotena ze sa bojis nema chybu 😀

amadora
27. júl 2009

Beji zajtra má nastúpiť do novej práce takže nebolo o čom rozmýšľať 😒 To by bolo nefér teraz to zrušiť. Ale myslím že by radšej ostal tam kde bol doteraz, síce šéf je totálny blbec ale práca istá a dobre platená.

A ďakujeme za pochvalu fotiek 🙂 Aj bojazlivej maminky 😅 😀

Kočky tak neprezradíte mi ten recept na tú šošovicu s kari? 😀 Ktorá ste to tu vtedy písali? Maťka? Či Skolara? 😅

kacenkab
27. júl 2009

Beji, super fotky..... 🙂
Pekny den vsetkym

amadora
27. júl 2009

Kočky, hrozne sa teším, kmotrovcom schválili ten úver čo sme im pomáhali cez známeho vybavovať 🙂 🙂 🙂 Konečne po všetkých úradníckych peripetiách!

A boli sme v elektre kúpiť svetlo do izby, mali len tie čo sme mali teraz a že im prídu dáke iné v týždni. Ale nakoniec sme sa rozhodli inak a kúpili sme takú úplne maličkú normálnu lampu na žiarovku do zástrčky, s matným bielo sivým sklom a úplne najslabšou žiarovkou. Síce také nič a 15 euro v ... ale aspoň budem spokojná že sa nič nestane a sa to vyrovná ako by sme mali kupovať každého pol roka ďalšie svetielko 😒

danka.k
27. júl 2009

ahojte.. tak my sme sa vcera vratili z dalsej mini dovolenky, skoda ze sme boli zas bez tatka 😢 ale tak aspon jeden den tam bol s nami... tak a teraz uz zasa dlho ziadna dovolenka ale dufam ze koncom augusta este dame daku par dnovu 😀 😀 😀

a idem vas trosku precitat a pokukat foto.. 😉

danka.k
27. júl 2009

baby supeeeeeeeeeeeeeer foto 😉

veva55
27. júl 2009

ahojte, zase som sa dlhsie nehlasila, ale pri adamovi sa vobec neda 😒
beji, krasne fotky, vidno, ze ste si to tam super uzili 🙂 . ked tak pozeram fotky vsetkych co boli na dovolenke, presne tak som si predstavovala tu nasu, ale co uz. beji, uz to tu nechcem znovu pisat, ale mali sme sa hrozne, lebo adam robil vsade sceny a nic sa mu nepacilo. hodim vecer aj par fotiek na FB, vlastne ich uz natahujem, ale prave mi to vyhodilo eror, tak neviem, co s tym je.
alex, my sme s nocnikom podobne, doma uz 2 tyzdne vobec nenosi plienky, davam mu len na noc a ked ideme von.
ami, tak drzim palce muzickovi v novej prace, veru uzili ste si uz dost....

veva55
27. júl 2009

no uz mi to konecne stiahlo, posielam link:
http://www.facebook.com/album.php?aid=21603&id=...
dufam, ze tento x sa vam to bude dat otvorit, minule ste tusim pisali, ze vam to neslo

danka.k
27. júl 2009

veva krasne foto.. aj maly vyzera tam byt spokojny... bude asi herec ked sa vie tak krasne pretvarovat pred fotakom 😀 😀 😀 aspon troska ste si uzili

amadora
27. júl 2009

Vevi aj ja som pozerala fotky, sú nádherné, hlavne tie zvieratká v bazénoch sa mi hrozne páčia a veru ako píše Danka tak Adamko na tých fotkách vyzerá byť spokojnučký 🙂

veva55
27. júl 2009

ved to sme vzdy fotili hned pri prichode (ci uz k moru, alebo inde), lebo prvych 5 minut zvycajne nereval 😀 no a pacilo sa mu jedine na tych autickach a vlacikoch, co su na mince, takze tych fotiek mame vela, tam aj usmev vystruhal 😀

amadora
27. júl 2009

Vevi 😀 Ale máte krásne fotky na pamiatku a na to ostatné rýchlo zabudnúť 😉

bzucinka2
27. júl 2009

ami oki, budeme vas netrpezlivo cakat 🙂

vevi, krasne fotky, ale ja ta asi nemam v priateloch, lebo mi nejde komentovat ti ich ☹ ale maly je nadherny, ty si ako dievcatko ,ale na niektorych vyzeras velmi unavena 🙂a maly ako najspokojnejsi adamko na svete 🙂 tie dinosaouri, mackovia, slon korytnacka su uzasni 🙂 paradne prostredie 🙂

amadora
27. júl 2009

Bzuci neviem sa dočkať, dlho sme sa nevideli, teším sa 🙂 🙂 🙂

danka.k
27. júl 2009

pridala som 4 foto

amadora
27. júl 2009

Danka no teda pracanta máte riadneho 🙂

danka.k
27. júl 2009

ami tak tak 😀 a to najprv starkej vsetko v dome poupratoval. nesmie mat len tak handricku polozenu niekde.. keby si tak svoje hracky upratoval 😀

amadora
27. júl 2009

No aj náš veľmi rád pomáha pri upratovaní, aj keď aj ten bordel najprv spraví sám 😀 A dnes mi asistoval pred zrkadlom keď sme išli do mesta, som sa obliekla a postavila som sa pred zrkadlo sa učesať, tak mi podal gumičku do vlasov, potom ešte raz hrebeň (že mami ešte si to uprav) a ako som mala ruky hore tak mi tričko vyskočilo tak mi ho ťahal dole (že mamina pupok ti trčí, schovaj ho) 😀

danka.k
27. júl 2009

no aky zlaty.... nas tak upratuje sam od seba... ale doma nieeeee... on vsade naokolo... 😀 zlate su tie deti

amadora
27. júl 2009

Veru Danka,úžasné sú tie naše deťúrence 🙂

danka.k
27. júl 2009

a kde su dnes vsetky??

amadora
27. júl 2009

no to by som aj ja rada vedieť 😒

amadora
27. júl 2009

Alex, surfujem tu po koníku a našla som jednu tému (materská - rodičovská a opäť materská) kde vidím že si písala, tak sa chcem opýtať ako to je... keď ja som mala pracovný pomer na dobu určitú a k 1.3.2008 som dostala výpoveď, tak keby ešte pred skončením materskej s Majkom otehotniem znovu, tak nedostanem materskú, ale len rodičovský príspevok? Pochopila som to dobre? 😅

alex21
27. júl 2009

ami ty mas stastie ze cakam na maminu nasej prazdninarky tak som tu 😉
Hej pochopila si to spravne.
A prides aj niekedy v priebehu buduceho tyzdna do LV aby sme mohli hodit nejake stretko. 😵

alex21
27. júl 2009

nahodila som fotky zo stretka v Modre na farme a potom z Pezinka kam sme sa presunuli. Tak mozete nakuknut. Ale nemam cas a ani sa mi nechce davat popisy.

alex21
27. júl 2009

hah zabudla som hodit link 😀 😀 😀
http://picasaweb.google.sk/anemethova/Modra#

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre