Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
12. aug 2009

danka IP 😉 🙂

amadora
12. aug 2009

Tami ďakujem 🙂

Pridala som dve fotky s Majkom a dve videá na FB 🙂 Tie fotky s mačkami si nevšímajte, to sú pre baby z inej témy 😅

tami712
12. aug 2009

ami zlatý je Majko 🙂 a prečo si nemáme všímať mačky ? veď aj nám sa páčia 😀 😀

amadora
12. aug 2009

Tami ďakujem 🙂 A to len aby ste si nemysleli že mi z toho behu dnes kape na karbit že čo tam dávam za fotky 😀 Tak len pre vysvetlenie 😀

jankapardon
12. aug 2009

ahojte 😉
riešite pracu..hm..ja som ju počas materskej stratila....takže si budem užívat 😕 😕 😕 materskej asi do troch rokov ☹ ☹ ☹ , povodne som chcela nastupit čím skor sa bude dat, a potvory jedny zrušili našu prevádzku v KE....BEJI dajako bude, je to blbe, no čas to určite vyrieši 😵 😵 😵 ,
Tami aj ja chcem vediet kde pracuješ 😅 😅

jankapardon
12. aug 2009

dnes sme mali premieru s malým kočiarom von...Veronka si ho tak poslušne tlačila pred sebou, a ked išiel niekto oproti tak sa mu postavila do cesty a ukazovala, čo má. 😵 😵 😵 v nom.
Chlapov mám chorých, aj velkeho aj maleho, no hotová sodoma komora, 😀 😀 😀 😀 😀
Didi je vybitá šikovníčka 😵 😵 😵 😵 mam na mysli to cikanie....

alex21
12. aug 2009

ami aj Eliska rada nosi moje topanky. 😉
Kocky chcela som vam este povedat ze v augustovej Mame a ja je super clanok o tom kedy je dieta pripravene na nocnik.
Co sa tyka prace tak ja som jediny zamestnanec vo firme ktora je uz 9 mesiacov v konkurze. 😖 😝

amadora
12. aug 2009

Je to na ... s tou prácou 😒 Jani som na tom rovnako ako ty. Preto premýšľam že potiahnem hneď druhú materskú, lebo ak nastúpim do práce tak o ňu nebudem chcieť potom znovu prísť pre ďalšie tehu.

A Jani Veronka musela byť zlatučká 🙂

spapulka
12. aug 2009

Jani a kde ste kocikovali?

Alex a neurobis len taky vycuc pre nas? ci toho je vela?

jankapardon
12. aug 2009

Len blízo našho bloku, lebo Frederik kedže je chorý, ostal sám doma....mal sa 😵 😵 mohol konečne v klude pozerat svoj serial, zalubil sa mi do hany montany, taký je zlato zalubený, 😵 😵 😵

jankapardon
12. aug 2009

Ami dakujeme 😵 😵
Alex to je ale sranda, že? U nás je asi všetko možné....

amadora
13. aug 2009

Dobré ránko!

No ja som sa včera išla osprchovať keď som odišla odtiaľto, vyberiem si strojček že si idem oholiť nohy a bum, zase vypli elektriku 😠 Tatko za mnou naklusal s lampášom 😀 Ale našťastie po chvíli zapli takže som to zvládla 😀

Jani to musí byť zlaté taká platonická láska 🙂

Ja som trochu sklamaná, dnes majú môj ocino a brat meniny a mali sme budúci víkend oslavovať všetko naraz, také malé rodinné posedenie. Ale brat včera začal s tým že pre neho oslava ani nemusí byť a podobne. Tak som to vravela ocinovi čo na to povie a on tiež že dobre, že neoslavujeme. My sme vždy pri sviatkoch urobili rodinný slávnostný obed, žiadne veľké dary, ale bola rodina spolu. Neviem čo sa to s mojou rodinou v poslednej dobe deje ☹

martina1982
13. aug 2009

Ahojte ,

Ami ,co ste tak skoro hore???Vsetko naj ocinovi a bratovi 🙂 Krasne fotky s maciatkami a este krajsi Majko.

Janka ,tak Veronika kocikovla musela byt strasne zlatucka.

Beji ,to je mi luto ,ze nemozes nastupit na to iste miesto ☹

martina1982
13. aug 2009

Janka chlapom tvojim skore uzdravenie .Co je im???

Ami, krasna kosielka mi sme taku peknu nemali a pochval ocinka ,ze dobre kupil.

Bzuci ,krasny je Alexik na fotke 🙂

martina1982
13. aug 2009

Tami ,tak ste si boli ponakupvat .Co ste nakupili?

martina1982
13. aug 2009

Mne sa tak chce strasne spat ,ale urcite pojdem dnes so Stevkom.

martina1982
13. aug 2009

U nas je hrozne uprsane pocasie ☹

bejca
autor
13. aug 2009

ahojte

dakujem za podporu ste zlate

co sa tyka mojej funkcie .. tak ja som s kolegom , ktory mi teraz robi " sefa " firmu rozbiehala robila som tam od 6 do 22 hod bez prestavky a to 6 dni v tyzdni a pri nejakych opravach aj v nedelu .... odrobila som tam vsetky sviatky a podobne .. nikto moje miesto - zastupcu mojmu sefovi - nikdo nechcel robit az po 5 mesiacoch som " ukecala " jedneho co robi na opacnej smene a konecne som mohla chodit aspon trosku aj domov lebo som ho este par mesiacov aj zaskolovala , nikdy som nemarodovala a vsetky mozne nadcasy som robila ...... no a po tomto vsetkom by ma mali odstavit na " 5 kolaj " ??????????????????? a za co ?? vy si neviete predstavit cvo prezivam ... od 95 roku robim v tejto firme a robila som aj v sklade aj zastupkynu aj veducu .. jje to o ukladani tovaru + chystani na palety + rozkladani tovaru + neustalej kontrole zaruk a pod... ja som tam robila 10 rokov a z toho mam v prdeli chrbticu , platnicky , klby a vsetko ..... takze do skladu sa jednoznacne nevratim 😝

co sa tyka toho ze tak to pise zakon .... vzdy ak sa chce tak sa da takze som od nich takyto podraz necakala .. ale dnes rano som bola za riaditelom uvidim co a ako .. na buduci tyzden mam ist za nim za co a ako .. tak som zvedava ... uvidim ......

Ami krasna kosela 🙂 a Majko este krajsi 😵 macicky su tiez pekne ako vyuzivaju Majkovu tatrovku 😉

este raz vam dakujem 😵

idem varit 😉

pa

bejca
autor
13. aug 2009

MArtinka mne ide hlavu roztrhnut od vcera 😝 a tiez je u nas take na nic pocasie 😝

a este ma najviac sere ze ten moj " sef " nebol chlap a nedokazal mi to zavolat na telefon a musela som osobne sa ho prist opytat a ani do oci mi to poriadne nevedel povedat .... svina ...... 😒

martina1982
13. aug 2009

Beji ,tak to je mi luto ☹ to je svinstvo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ajka ako chrbatik????Sestricka tvoja este neporodila?????

amadora
13. aug 2009

Tak ja mám upratané, opraté, obed navarený a o chvíľu bude hotová aj bublaninka 🙂

Inak včera sa mi ozvala jedna baba odtiaľto z MK že odkiaľ presne som, že spoznala na fotkách materské centrum a sme zistili že ona je od nás z Novej Bani a má len o niečo mladšiu dcérku od Majka, tak si ideme dať stretko asi budúci týždeň 🙂

Maťka my tak skoro vstávame každý deň posledný týždeň 😒 A ďakujem veľmi pekne za gratulácie aj pochvaly 🙂 A ak Majko bude aspoň z polovice taký fešák na svadbe ako bol váš Števko tak bude super 😉

Beji to by nahnevalo a sklamalo každého ☹ Máš to ťažké ale tak hádam si to ešte rozmyslia, alebo sa vám dovtedy podarí miminko a môžeš sa na nich... 😉 A tiež ďakujeme za pochvaly 🙂

jankapardon
13. aug 2009

beji, nechcem byt aj ja svina ale taký je dnes svet.....svinský.....ja sa s tým neviem tiež zmierit, s istými vecami okolo...Laco ma postupne prevychováva,...... 😝 ak nedáš ani Ty nemáš....ale zase na druhej strane výsledky máš ok, zdravého synčeka a máš ešte čas si niečo určite lepšie nájst.....Ale držím Ty pršteky aby si si vybojovala svoje...!!!!!!
martinka aj ja som jako mechom udretá, dám kavu, snad preberie🙂)))

danka.k
13. aug 2009

beji no tak to by som sa ani ja do toho skladu nevratila.. mas pravdu... a strasne dufam ze sa vam postasti druhe mimino

ami super ze ste sa takto s dievkou nasli 😉 tak potom prijemne stretko

jankapardon
13. aug 2009

baby ja varím dnes koložvarsku, má niekto chut? 😵

bzucinka2
13. aug 2009

ahojte, baby co mate vacsie deti potrebujem poradit v rozpravkach:
ktora disneyho postavicka ma snimatelny chvostik?-dupak, oslik, prasiatko?????????
kto sa priatelil s bambim?- zajac trap, prasiatko , sova

diiiiky 🙂
a idem vas citat 🙂

bzucinka2
13. aug 2009

janka mnam taku s ryzou a kapustou, to by som si dala, ale mozes nam hodit receptik 🙂

beji, to myslis vazne, ze ta takto osr...li 😠 a neda sa s tym sefom nejako dohodnut? tak to potom ani nemusis petka davat do jasiel a mozes s nim byt doma ☹ no snad sa to nejako vyriesi 😒

bzucinka2
13. aug 2009

a my sme dnes ako 100 certov, uz ma z neho usi bolia, co za vsetko mrauci a zuri 😝

martina1982
13. aug 2009

Ami, Majko nebude len z polovice fesak ,ale cely.Super ,ze budes mat stretko ,tak Majko ma oklo seba len same kamosky 😀

Janka , ja by som si dala kolozvarsku posli cez IP trocha 😀

Bzuci, neporadim ☹ Coze je taky Alexik ????

amadora
13. aug 2009

Bzuci ja by som len tipla: oslík a zajac.

Maťka ďakujem 🙂 A veru väčšinou len baby tu máme 😀 A jedna fešanda čo sa chodíme aj kočíkovať spolu ide aj na svadbu s nami tak som zvedavá či si dajú spolu dáky "lepák" 😀

amadora
13. aug 2009

A akurát sme sa krásne vykakali na nočník 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre