Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
14. aug 2009

Ahojte!

No my sme dnes konečne spali do 7:30 ako predtým, tak dúfam že už sa ku skorým vstávaniam nevrátime.

Len to zobudenie nebolo príjemné, už ma čakala sms od brata o otcovi tak sme si potom aj volali a sme sa rozprávali o tom ako sa otec zmenil, že ho už nezaujímame a navyše začal dosť veľa piť... je mi z toho neskutočne smutno baby ☹

bejca
autor
14. aug 2009

ahojte 😵

my spavame do cca 7 mej sem tam sa podari do 7.30 😀 a aj my sme mali minuly tyzden take dni ze sme vstavali v noci 😝 a aj skoro rano 😅 ale tiez uz klop klop spime trosku lepsie 🙂 pred 3 dnami sme vstavali o 5,30 😅

Ami super ze spite lepsie 😵 a drzime palce na romantikus vecer 😵 zabudla som ti vcera napisat ze otcovi a bratovi vsetko naj k meninkam 😉 no a verim ti ze ta to trapi ze sa otec tak zmenil 😅 😔 skuste sa z bratom s nim porozpravat 😉 u nas to z mamou sice nefunguje ale nie su vsetci taki 😉 treba skusat 😵

idem piect tortu Nikolke ma narodeninky + meninky 😵 tak idem nieco vymysliet - cize klasika moja torta 😀 ja ine neviem ☹

bejca
autor
14. aug 2009

Ajka a ty si kde ????????????????????????????????? ako sa mas ???????????? halooooooooooooo 😉

amadora
14. aug 2009

Beji ďakujem 🙂 A brat sa s ním rozprával že či sa mu nezdá že veľa pije a otec tvrdil že nie (ktorý alkoholik si prizná problém 😒 ) a pritom dnes ide do práce a ráno bol ešte naliaty od včera. A jediné čo na to povedal bratovi že hádam ho majster neuvidí (pritom chodí v práci aj na aute) ...

Kým som toto písala buchli mi vchodové dvere. Som si myslela že náš tatko prišiel dnu, lebo je v dielni a zvára (odpadlo nám dno na kukani). Ale počula som zvonku brúsku tak mi došlo že to nebol on a išla som sa pozrieť. A môj syn v papučkách na strede dvora 😕 Skoro som infarkt dostala, nechápem ako dočiahol na kľučku. No už zamykáme 😀

martina1982
14. aug 2009

Ahojte

My sme spali do 7hod.

Ami ,je mi luto tvojho ocina ☹co sa tak zmenil ?Tak Majko uz dociahne na klucku 😀 sinter jeden.Nas Stevko si sada na stolicku mam strach ☹ Nech sa vydari romatikus vecer 😀

Beji , vsetko naj Nikolke.Co by si nevedela piect vies to ja neviem ☹

amadora
14. aug 2009

Maťka ja neviem,on je taký odkedy má tú novú priateľku. My s bratom a naše rodiny sme ho prestali zaujímať a navyše začal dáko veľmi piť. A mám o neho strach lebo aj hrozne zabúda. 😒 Chcem urobiť mužíkovi krásny narodeninový deň ale vôbec nemám náladu 😔

Majko si už predtým otvoril dvere do chodby, ale na vchodové ešte nedočiahol. Musíme na neho dávať pozor teraz 🙂

martina1982
14. aug 2009

Ami,nechapem co mu je s nou zle ked pije ???To ti verim ,ze nemas naladu ked Ta trapi tvoj ocino ☹

Stevko ,dnes strasne rychlo zaspinkal uz 11:40 spinkal Dnes som varila spenat strasne mu chuti ,tak sa riadne napraskal 🙂

bzucinka2
14. aug 2009

ahojte, matka dakujem zatial spinkava dobre, klopklop, aby som nezakrikla, dnes vsak asi bude spat len raz , lebo rano spal zazrakom do 7,30 🙂 tak teraz spinka ako polienko 🙂

beji, tak skus napisat IP priamo gape 😉

ami, muzikovi zelame vsetko najlepsie 🙂 a cmuk posielame letecky 😀 a nech sa vydari vecer, urcite sa velmi potesi 🙂
a s tym otcom nas to mrzi, ale snad sa este spamata, ved ked je tak zalubeny, to by zato pit nemusel 😔

matka, my budeme mat spenatik zajtra 🙂

martina1982
14. aug 2009

Ami,zabudla som takovi vsetko naj.

Bzuci ,klop klop nech len spinka 🙂

danka.k
14. aug 2009

no my sme dnes boli na kardiologii a ked sme po 1,5 hodinovom cakani boli konecne na rade, tak nam sestricka povedala ze ked sme tam prvy krat musime ist na rengen.. este ze nas tam s protekciou zobrali hned... a prisli sme znova tam kde sme cakali dalsie dve hodiny a ked sme prisli dnu tak nam sestricka povedala ze my sme vobec nemuseli ist na rengen lebo ze uz sme tam boli... ja na nu kukam jak puk ze este nikdy a ona na mna vyvali ze ked bol maly v nemocke tak ze s nim boli.. ale stratili zazanam o tom takze nikto nevedel ze on tam uz bol... tak sme mali krasne doobedie za sebou... hlavne ze je vsetko v poriadku

martina1982
14. aug 2009

Danka ,som rada ,ze je Rastik ok.tak to je zdravotnictvo nase.

Ideme sa balit papa .Sturovo vola 😀 aj sa u nas vyjasnuje .

amadora
14. aug 2009

Bzuci, Maťka, tatko vám veľmi pekne ďakuje 🙂

No tá jeho priateľka je ešte stále na Malorke, tak neviem či pije preto že mu tak chýba alebo čo 😒 On aj predtým raz za čas skočil na pivo, lenže ona mu ho zakázala piť lebo vraj z piva sa priberá. Tak teraz pije víno, vodku a podobne ☹

Danka to je sila 😕 Ale hlavne že ste ok 😉

Maťka užite si to 🙂

izka
14. aug 2009

ahojte z cudziny 😎

odkedy som tu naposledy písala, tak mi začal horor . všetci aj dedko s babkou mi chytili nejakú črevnú chrípku 😝 vracali, hnačkovali, teplotovali. filip skončil až na infúziách. iba ja s emou sme odolné a nič nám nebolo 😵 ale dnes už im bolo dobre, tak išli na kone a pak na chatu na lipno. takže sme zostali samé ženy u našich v byte.

zajtra má byť pekne, tak pojdeme za nimi. dúfam, že sa aspoň trocha okúpame 😅

čítala som len zbežne, tak prepáčte.

beji, to ma mrzí, že s tebou takto vybabrali v robote. zo zákona na to majú nárok, ak nenastúpiš po pol roku. ale z ludského hladiska je to teda nefér. my sa vždy snažíme vo firme, aby sa vrátili naspať, ale nie vždy je to možné. tieto pracovno právne vzťahy sú naozaj zložité, ale šéf má vždy možnosť rozhodnúť a nájsť riešenie, ak by chcel.

danka, na kardio je to asi všade rovnaké. presne toto isté som zažila tiež. dokonca keď som si pýtala ten odporúčací lístok na rtg, lebo som tam bola už niekolkokrát, aj tak ma nechala čakať. normálne mi bolo do plaču, aká som bola nasratá. a to tam majú nápisy, akí sú priatelskí k deťom 😠
už tam viac nepojdem, nič im nezistili, to si len naháňajú pacientov.

ami , užite si oslavu 😉 a majko je dobrý výmyselník. ale inak tu majú nižšie klúčky než my doma a ema si tiež otvorí a uteká , našťastie len na schody.

majte sa pekne.ideme ešte na nočnú prechádzku do mesta.

bzucinka2
14. aug 2009

danka, no parada a noco im je rtg? ja som bola s malym tiez na kardio a rtg nepotrebovali ☹ ale tak to je hrozne, takto prehanat matku s dietatom, aspon ta mali potom hned zobrat a nie nechat dalsie 2 hodky cakat 😠 ale hlavne ze je ok maly 😉

matka tak krasnu dovcu prajeme 🙂

izka, tak ste mali riadny lazaret doma, este ze ste vy dve odolacky 😀

amadora
14. aug 2009

Izka teda to ma mrzí že ste mali takéto trápenie na dovolenke 😒 Držíme palce nech je zvyšok už len a len super 😉 A ďakujeme!

No náš tatko ide zajtra na brigádu ku kmotrovcom na dom a má im doniesť aj dáke náradie. Takže o polhodinku kmotrovci zavolajú či by im to nemohol doniesť ešte teraz večer, takže uložíme malého a tatko pôjde a ja budem chystať 😉 Držte mi palce nech sa prekvapenie podarí 🙂

A dobrú noc všetkým 🙂

bzucinka2
14. aug 2009

baby co chodite na tury, ak tu poskladate obrazok, mali by ste dostat palice, vela stastia 😉
http://www.moliklub.sk/home-sk/?acc=sutaze

bzucinka2
14. aug 2009

ami drzime vsetky palce co doma mame a potom napis aj co si prichystala, nech sa inspirujeme 😉

danka.k
14. aug 2009

baby ja netusim naco im to rtg bolo.. ked tam bola segra tak jej ho nebolo treba.. je to na porazenie s tymi lekarmi 😠 😠

my mame zajtra rodinny gulas tak rano a padame a prideme az dakedy vecer.. takze po roku sa zideme zas cela rodina z maminkynej strany.. 😉

amadora
14. aug 2009

všetko pripravené, už ho netrpezlivo čakám 😅 Bzuci ďakujem 🙂

bejca
autor
14. aug 2009

ahojte 😵

tak ja mam maso schovane co muzik kupil 🙂 a aj ho naporcoval a dal do mrazaku 😉 a ja som zehlila 😵 zajtra ideme svokrovcom Nikolka ma narodeninky tak som zvedava ako bude spokojna s tortickou 😉 fotto nepridam lebo nemam uz volne miesto na disku 😕 a ani nic nepisem lebo ona sem tam nas tu " šmíruje " 😉 a pozera fotky 😵

idem si vas precitat 😵

danka.k
14. aug 2009

beji a ja citam ze nic nenapises... ja ze si sa nahnevala na nas 😀 😀 ale potom som to docitala 😀

bejca
autor
14. aug 2009

Ami no aj my vchodove zamykame uz davno ved som spominala 🙂 tak vitajte v klube 😵 Majko je sikulka 😵 a m,uzikovi vsetko naj naj 🙂 drzim palce aby vsetko dopadlo super a zajtra sa tesime na presne info 😀 😉

MArtinka dakujem odovzdam 🙂 a torta no ved pisem ze bude klasika ako robim 😉 nic zlozite 😵 a uzite si Sturovo a oddychuj 😉

Bzuci kto je gape ?? ja nechodim inam len sem a do 35 tiek 😉 a som rada ze Alexik dobre spinka 😵

DAnka mali ste to dnes sice na figu .. co narobime z tym nasim zdravotnictvom 😅 ale klop klop fajn ze ste oki a vsetko mate supeeeeeeeeeeer 🙂 a uzite si zajtra rodinne posedenie 😉

Izka no teda 😕 ste to mali " vesele " este stastie ze vy ste boli oki 😵 a dufam ze uz bude len dobre 😵 a co sa roboty tyka presne tak to citim aj ja 😅 keby chceli vsetko ide .....

bejca
autor
14. aug 2009

Danka 😉 😀

alex21
14. aug 2009

Ahojte kočky
izka to mi je luto zelame skore vyliecenie.
danka co dodat snad len to ze na slovensku je to tak! 😖
Eliska este nedosiahne na klucku teda nie tak aby otvorila dvere ale vie zasunut klucik do dveri a ah jo pootoci.
Bej co vlastne chces vediet. Vsetko co potrebujes je napisane v zakonniku prace. A je to tak ako to tu uz niekto spominal. Presny vyklad je nastup po materskej dovolenke je na povodne miesto pocas rodicovskej alebo po rodicovskej dovolenke je na hocijake miesto. To je podla zakona ale malo by to byt aj o ludskom pristupe len bohuzial nie vsade sa to da. A viem ze to nas... cloveka.

alex21
14. aug 2009

bzuci ten obrazok som uz dva krat zlozila a vzdy sa mi tam ukazali niejake hieroglyfy a moj muz to okomentoval, ze je to html subor. Ale je to na prd.

Este k tomu ako sa meme. Eli uz nepisti za kazdu blbost ale stale ma nadchu a soplosi. Ja som na tom omnoho horsie. Vcera som bola u doktora lebo okrem ineho ma strasne ale fakt strasne bolelo hrdlo. A ked ja uz idem doktorke tak to fakt musi byt. No a povedala mi ze ma vraj mam v hrdle afty a preto ma to tak boli. Ani sa necudujem ze tie deti tak plakali ked jedli. Ja mam pocit ako keby som prehltala ziletky. Ale zato som hladna furt a jem aj napriek tomu. Cize chudnutie sa aj tak nekona. A co je horsie tak dnes sa mi porobili na prstoch ruk a aj noh take drobne pupaciky. Ked chodim tak ako keby som stupala na spendliky a ruky neviem ani poriadne zovriet. Ked mam nieco urobit v teplej vode tak ako keby som ich dala do ohna. Vyzera to tak ze sa mi tam spravia malicke pluzgieriky. Z coho to mam netusim a doteraz som nikdy nebola na nic alergicka a chora som byvala raz za 10 rokov. A dnes som s tym nemohla ist ani doktorke lebo som nemala komu nechat Elisku.

bejca
autor
14. aug 2009

Alex aj my vybereme klucik a aj dame naspat a tiez ho toci 😉

a co sa tyka roboty .. uz kaslem na to .. uvidim co povie riaditel na buduci tyzden .....

alex21
14. aug 2009

spapulka nechce sa mi robit vyklad z casopisu. Je tam aj test podla ktoreho si mozes otestovat ako je na tom tvoje dieta ci uz je sposobile na nocnik alebo nie. A je tam aj viac dobrych clankov. Napr. mne dost pomohol aj o nadche. Myslim, ze toto cislo sa oplati kupit. Ale zas ako pre koho. Niekto mozno toho vie viac ako v casopisoch.

bejca
autor
14. aug 2009

prave som sa ta chcela opytat ako sa mate a ty si uz odpisala ... no teda neni to bohvie co ako citam 😅 zelame skore uzdravenie a prosim ta z coho si dostala afty ??? asi si bola vycerpana a oslabila sa ti imunita ... a teda uzdravte sa co najskor 😵 tie pupaciky ... no vobec netusim co by to mohlo byt 😅 hovori sa ze ked je zena tehu tak sa aj take nieco robi a vraj to strasne svrbi 😅

bejca
autor
14. aug 2009

no idem ja hajat 🙂 dobru nocku 😵

alex21
14. aug 2009

lekarka vravela ze je to vírusového pôvodu tak som to mohla chytit aj na tej pohotovosti ked dom bola s tym postipanim.
A tehu som urcite neni lebo okrem toho vsetkeho mam este aj menzes. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre