Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
22. aug 2009

ahojte, my ideme ešte len teraz kúpať, boli sme u svokrovcov. dúfam že tu ešte budete, potom hneď prídem 😵

bejca
autor
22. aug 2009

halooooooooooo ja uz dlho hore nebudem 😅

amadora
22. aug 2009

som tuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

bejca
autor
22. aug 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

amadora
22. aug 2009

U svokrovcov bolo super, malí sa zase pekne hrali (im asi záleží od nálady akí sú k sebe) aj sa kŕmili navzájom chrumkami, no zlatí boli 🙂 A svokor otvoril to vínko čo doniesol, márnosť, my so svokrou sme si stále dolievali do toho colu lebo bolo hrozne silné a také... neviem, nie som zvyknutá na značkové vína, také zemité alebo aké. Ale inak mám perfiš náladu teraz 😀 Majkovi sa o 21:00 ešte nedriemalo ale reku musíme už domov a doma sa už nevedel dočkať postele 🙂

Beji on minule nechcel spať u starkej čo bol rád že je tam a nechcel o nič prísť, tak za to.

danka.k
22. aug 2009

ami to vinko muselo byt super... 😉

amadora
22. aug 2009

Dala som do albumu fotku tých tenisiek. A tie dva kolieska čo sú na boku a je v nich napísané T a 1 pri náraze o zem blikajú 🙂

bejca
autor
22. aug 2009

super tesim sa ze ste sa mali tak dobre 😵 a mali museli byt uzasny 😵 vinko ani ja niekedy nemozem take " nove " alebo ako to povedat nase slovenske su ine 😉 co sa starkej tyka uz si spominam ze si to pisala 😉 ale neboj uz snad bude vediet kde je a nebude taky " zvedavy " 😉 😵

danka.k
22. aug 2009

jeeeej ake krasne tenisky 😉 😉

amadora
22. aug 2009

Danka bolo a máme doma ešte 2 fľaše 😀 No ak budú naďalej v tej firme voziť vína tak sa z nás stanú alkáči 😀

Beji aj ja som rada, dobre nám bolo 🙂 A my Slováci sme asi zvyknutí na "lacné" vínka 😅 A dúfam že si zajtra pospí aspoň tú hodinu u starkej. A pôjdeme pozrieť aj starkého s priateľkou (aj keď na to sa až tak neteším) a brata so švagrinkou a ešte po nákupoch, tak sa teškám 🙂

bejca
autor
22. aug 2009

jeeeeeeeeeeej kraaaaaaaaaaasne tenisky 😵 Majko bude fesak 🙂

amadora
22. aug 2009

ďakujemeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

bejca
autor
22. aug 2009

neboj vsetko zajtra dopadne super 😵

amadora
22. aug 2009

no hádam hej. len keby ten deň chcel byť dlhší, lebo to vždy ideme na skok a rýchlo obehať celú rodinu, prípadne obchody a už je večer a letíme domov. a na spolužiačky a kamošky už nemám vôbec čas a taaak by som ich už chcela vidieť!

inak svokor požičal aj tatkovi oblek na svadbu lebo jeho je mu už malý 😅

bejca
autor
22. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaj no tak ono to vacsinou tak byva 😅 co narobime ..... ale hlavne ze budete s rodinou 😉

amadora
22. aug 2009

to hej, teším sa nich a som zvedavá ako si brácho so švagrinkou porobili zase domček 🙂

bejca
autor
22. aug 2009

no tak to ti verim ze si zvedava 😉 aj ja by som bola 😀

bejca
autor
22. aug 2009

no uz ledva pozeram 😅 idem ja sprchenzi a hajenzi 😉

pa pa a dobru nocku vsetkym 🙂

amadora
22. aug 2009

A chcem ísť aj do Deichmannu pozrieť Majkovi dáke topane na jeseň a na svadbu a do Tesca pokúpiť veci na pečenie (starké vymysleli že kmotrovcom napečú 200ks penového, 100ks laskoniek a penovú tortu a plus ja tortu 😀 )

Danka má mužíka doma, čo? Už je ťuťu muťu 😉

Ja by som si mala zacvičiť a ísť do sprchy a zmyť si vlasy ale vôbec sa mi nechce 😝

amadora
22. aug 2009

ok, tak idem teda... dobrú noc 🙂

amadora
23. aug 2009

Ahojte!

Noc bola super, ráno som normálne vstala skôr ako moji chlapi 😀 Vypijeme si kávičku, oblečieme sa a fičíme do BB. Ozvem sa až večer. Peknú nedeľu všetkým 🙂

danka.k
23. aug 2009

ami ano tatko bol doma... 😀 teda nie bol ale je.... najblizsie tri tyzdne... boze tak sa tesim strasne

nas maly sa dnes rozhodol vstat o stvrt na sedem 😠 ale hral sa s tatom tak ja som spala do deviatej.. mna uz nepotrebuje ked ma tata

ami dufam ze nakupis daco, ja sa na to tesim zajtra 😀

bzucinka2
23. aug 2009

ahojte
ami, krasne tenisky bude tazky blikaci frajer 🙂 a pekny dnik ti zelame, nech vsetko dobre dopadne 🙂
danka, no pekne, len nech si tatko uzije a ty si aspon oddychnes 🙂
my sme tiez u nasich,m tak ma maly nepotrebuje a hra sa sam a aute 😀 babina moze upratovat, lebo on jej tam vsetko prehadzuje 😀

jerry
23. aug 2009

čaute hviezdy, ešte ste na nás nezabudli? 😉
všetky Vás srdečne pozdravujeme, a občas 😅 si na MK spomenieme. Super, že stále fungujete. Ja pc tak možno raz za mesiac, No hlavne že sme zdravé ako repy. Boli sme na výlete v Bojniciach a v Štiavnici, fotky možno do vianoc stihnem dodať 😅
Tak bozkávame a myslíme na koníčkárky

bejca
autor
23. aug 2009

helouuuuuuuuuuuu 😉

vidno ze je nedela 😀

Jerry super ze si sa ozaval myslim na vas casto ze ako sa mate a pod 🙂 dufam ze ste stale s ocinkom a vsetko je oki 😵 a aj my posielame pusinky 😵

Ami dufam ze ste mali krasny den 😵

Danka no teda ty sa mas 🙂 aj ja by som prijala keby som si dlchsie pospala ale ja ked sa zobudim a aj by nahodou muz isiel s Petkom hore tak ja by som uz nezaspala 😅 tak ty si to uzi 😵

Bzuci tak aj vy relaxujete u rodicov 😵 supeeeeeeeeer 😵

my sme dnes spinkali do 7,30 😀 tak som si to vcera vecer zelala 😉 a dufam ze aj dnes tak budeme do rana cca 7,30 spinkat 😉 😀 neni som narocna ja viem 😀 poobede sme si cela rodinka 1,5 hodinku pospali potom sme isli na to stretko na pizzu s kamosmi 🙂 posedeloi pokecali deti pohrali 🙂 a hlavne sme sa napapali mnam pizza bola dobra 😉 no a potom sme isli do tesca na nakup mali tam zlavy na oblecenie pre deti -30% tak som kupila Petkovi 1 vestu teplu 😉 2 tricka s dlhym rukavom a 1 miikinku vsetko uz na 2-3 roky tak snad nam to dllllllho vydrzi 😉

danka.k
23. aug 2009

beji no takto som si to ja s tym spankom zariadila 😀 😀 sice aj ocko by si rad pospal ale maly si ho musi uzit 😉

a super nakup si urobila 😉

bejca
autor
23. aug 2009

aj Nicky tu dlho nebola a kopu dalsich mamiciek 😉 obcas ma tak napadne ze ako nas byvalo vela a aj ked si pozrem nas spolocny album tak tam tach mamiciek bol a deticiek .......................😅

tami712
23. aug 2009

ahojte 🙂
aj my sa hlásime 😀
užívame si ocka, Viktor je ešte v tábore, dnes sme mu trošku prerobili izbu, tak bude mať prekvapko keď príde 🙂

beji aj ja som v Maďarsku v Tescu Eme nakúpila veľkosť na 2-3 roky - zimnú vetrovku, zateplené nohavice, a tričká s dlhým rukávom, ale vôbec si nechce dať vyskúšať vetrovku, tiež dúfam že jej to vydrží dlhšie 😉

jerry aj ja som na vás minule myslela, že ste sa dlho neozvali 😕 😉

danka.k
23. aug 2009

beji toto uz neries.. nechcu nemusia nikoho nemozme nutit..a ked im nechybame my preco by mali oni nam... vedia kde sa mozu vratit

tami aj ty si urobila super nakupy... 😉

a ami sa dnes maju vratit ci spia v BB?? akosi mi uniklo

bejca
autor
23. aug 2009

Tami no tak Viktor sa ma načo tesit 😉 a u nas nemali ani zimne veci a ani vetrovky este ... dufam ze nieco najdem aj ja za " dobru cenu " 😉 a ako manzel ??? dufam ze uz lespei 😉

DAnka no som v celku spokojna 😉 lebo to bude mat na dlho snad 😵 a za celkom dobru cenu ja som spokojna s tymi tesco vecami su z cistej bavlny takze je to dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre