Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
26. aug 2009

Dobré ránko!

Tak ste na mňa včera brali ohľad a veľa ste nepopísali 😀

My sme mali super poobedie, tatko ugriloval výborné dobrotky a drobci vytiahli celý arzenál hračiek 🙂 Len večer už sme ich museli "rozdeliť" a ukončiť to lebo boli takí blázniví že to zaváňalo úrazom. Behali popod vŕby, prúty sú až na zem a oni behali rovno cez ne a ako im to šmátralo po tváričkách tak sa hrozne chichúňali a naháňali cez to. Dvakrát sa pod tým zrazili tak že len tak odfrnkli obaja na zem a ešte im to bolo smiešne 😀
A večer prišli kmotrovci a naši chlapi sa zase docapkali 😀 Oni sú ohromní, nepijú, ale keď sú spolu tak to je samé "kmotor nazdravie" a my sa len šúľame na nich potom akí sú smiešny 😀

Beji prestaň s tými rečami, si úžasná mama aj manželka 🙂

bzucinka2
26. aug 2009

dobre ranko, tak som zase sama, maly spal do 7,15, normalne som nechapala, mame uz 14 zubkov vonku a teraz si ho zobral ocino a isiel tento rok na posledne prazdniny 🙂

ami, krasny dnik ste teda mali, viem si ich predstavit ako sa nahanali a zrazili, museli byt bombovi 🙂

ja sa dnes chystam komplet poupratovat byt, tatko v praci, maly na prazdninach, tak sa mozem realizovat a potom pokracujem v ruzickovani 😀

bejca
autor
26. aug 2009

ahojte

Alex vasi to teda mali tiez " vesele " ale fajn ze si nasli robotu a su teraz spokojni 🙂

no a muz tam je tiez od skoncenia skoly takze on si nevie predsatvit inde robit 😅 a aj ja uz zacinam rozmyslat co teda potom budem robit lebo u mna je velka chyba ze neviem rec 😅 a mne to ale ani do hlavy nejde ☹ ja som taka duta na tie jazyky ☹

Ami mali ste krasne poobedie tesim sa s vami a dufam ze bude vela fotiek 😉 posielame huncutom pusinky 😵

a dakujem vam Ami , Bzuci za podporu 😵

Bzuci no ja som vcera rano vsetko upratala tiez 🙂 ale teda dnes by som to uz asi nevladala momentalne som naozaj na rozpadnutie 😅

izka
26. aug 2009

ahojte, dnes som tu výnimočne takto začasu 😎
kojím emu a mám pauzu.

ami, krásne ste si to užili a hlavne detičky museli byť zlaté 🙂 a vaši chlapi tiež 😉

bzučinka, tak to máš fajn, že malý takto prázdninuje. aj ja najradšej upratujem, keď som sama, ale to skoro nikdy niesom, čiže sa nemám kedy realizovať 😀 . a šikulka si, ako ti idú tie ružičky. všetky ste tu aké cukrárky.

beji, ja som na tom s jazykmi tak isto 😠 my sme tá generácia, že ani v škole sme sa nič moc nenaučili a von sme nemali možnosť cestovať 😝 aj som chodila na kurz, ale keď to nepoužívam v praxi, tak zabudnem. ja stále len začínam pri deťoch. tie prvé lekcie viem dokonale, ale pak už im nestačím 😅

izka
26. aug 2009

ozaj, už sme sa s mužom udobrili. sám za mnou prišiel a asi ho mrzelo, že to prehnal. však sme mali včera 19. výročie sobáša 😉 dary neboli, ale aspoň toto sa cení.

musím bežať. zákazníci vyvolávajú, tak musím robiť.
pekný deň želám. pa pa.

bzucinka2
26. aug 2009

bejci, nemas za co dakovat, ved na to sme predsa tu 😉

ja mam byt vydezinfikovany, ze aj ciarka by mohla prist 😀 ozaj a kde je vlastne ciarka a sabinka, uz tu strasne davno nebola 🙄

izka, aj ja som s jazykmi tak ako ty, rok som denne chodila na kurz a kedze ho nepouzivam, je to fuc ☹ a super, ze sa muzik prisiel ospravedlnit, aspon si uznal vinu a este ked ste aj vyrocie mali 🙂 tak aj ja gratulujem k vyrociu a prajem vela dalsich spolocnych rokov 🙂

amadora
26. aug 2009

Tak my sme doobeda obišli Levice, bola som na kontrole u neurologičky, objednala ma na budúci štvrtok na tú MR (našťastie v LV a nie v NZ tak som rada že sa tam nemusím trieskať) a povedala že mávam bolesti veľmi často a nie je riešenie aby som stále brala tabletky proti bolesti, tak mi na pol roka nasadí dáky "stabilizátor" 😒 Sú to vraj dáke lieky čo sa používajú aj pri epilepsii a podobne a mali by mi tú bolesť stabilizovať aby som nemusela časom vôbec brať lieky. Že by mali migrény úplne prestať a po pol roku by sme tieto lieky pomaly vysadili. Len vraj sa mi z nich bude zo začiatku driemať tak ich mám brať prvý týždeň len pred spaním a potom začať aj ráno. Vôbec z toho nemám dobrý pocit a mám strach aj z toho vyšetrenia. O mesiac mám ísť potom na kontrolu že budú aj výsledky aj uvidíme ako mi zaberá ten nový liek ☹

Ďakujeme všetkým a veru super bolo včera 🙂

Bzuci Alexík má super prázdniny a ty tiež 🙂 A na čo vlastne robíš toľko ružičiek?

Beji ja som sa učila 12 rokov NJ a 5 rokov AJ a aj tak by som si netrúfla už pracovať v robote kde by som ich musela používať lebo som z toho vyšla 😒 A fotiek veľa nie je ale večer pridám 😅

Izka dobre že ste sa udobrili a všetko naj k výročiu 🙂

bzucinka2
26. aug 2009

ami, neboj sa dobre to dopadne, hlavne nech ta ta hlava prestane boliet 😉 a ruzicky potrebujem na tortu pre maminu 🙂

martina1982
26. aug 2009

Ahojte
Tak dnes sme sa stertli so Skolarou.Vionka krasne rozprava.Bolo nam dobre sme sa prehrali.Prisli sme domov spinavy ako prasiatko.

Precitala som si len poslednu stranu .

Ami, tak to je mi luto ,ze bude bart take lieky ,ale urcite ti pomozu a drzim palce na MR.

izka ,gratulujem k vyrociu.

Bzuci ,tak to mas super ,ze je Alexik na prazdninach .Co bude mat mamina?

Beji ,uz nebud smutna vsetko bude ok!!!!

Vcera som sa stretla so spoluziackami a ich detickami.bolo super.

bzucinka2
26. aug 2009

matka , mamina bude mat narodky, tak nieco vymyslam 🙂

bzucinka2
26. aug 2009

a vcera som vam popri tom vsetkom zabudla napisat,, poobde sme boli my a este kamoska s malym vonku a ze pojdeme do parku a tam ich pustime hrat sa na travicku, obzrieme sa okolo nikde ziadna mlaka, mozu ist 🙂 o chvilku vidime ako kamoskin maly sedi a ani sa nehne a nas bezi ako o dusu prec, tak kamoska isla pozriet ci sa mu nieco nestalo a krici, prines vreckovky, moj sedi cely v blate, ja ze coooo, ved nikde nebola mlaka (bola, len my sme ju nevideli), tak som jej hodila utierky a bezala chytit maleho, on sa asi tak smial, ze jemu sa este podarilo prehebnut a ako som ho chytila na ruky, tak som bola cela od blata ja, lebo on mal spinave sandalky a ponozky 🙂 tak sme sa vela vonku nezdrzali a isli sme domov, drobci s holymi nozickami a s radostou si ich vetrali 😀 a potom sa este hrali v piesku pri cinziaku, prave nam ho pokopali , tak moj plaval v piesku ako na plazi a jej si daval samou radostou piesok na hlavu 😀 😀 😀

amadora
26. aug 2009

No my sme sa zobudili a išli sme do ZM na skúšku šiat aby vedela ako mi ich má skrátiť. Ukazovala mi aj tie Majkove nohavice ako ich skracuje, mala už urobenú jednu nohu, spravila mu tam manžety, no úžasný bude 😀 Potom sme sa ešte zastavili u babky (dala nám bedničku jabĺk, bože čo s tým zase ideme robiť 😖 ) a u svokrovcov a potom domov. Sme dnes mali cestovný deň, unavená som akoby sme chodili pešo 😅

Bzuci ďakujem 🙂 A maminka bude mať okrúhle?

Maťka tak vám bolo super tieto dni! A tiež ďakujem 🙂

Inak bráško a švagrinká dnes majú druhé výročie 🙂

bzucinka2
26. aug 2009

ami, braskovi gratulujeme 🙂 nie nebude mat okruhle, ale zasluzi si 🙂

bzucinka2
26. aug 2009

a ak sa mi bude chciet, tak aj svokrovi spravim o tyzden 🙂

danka.k
26. aug 2009

ahojte babulky.. tak mi uz konecne spime, susedky mali zasa disco, bola tam aj neter tak som jej pisala nech to stisia.. no o pol hodinu si to asi precitala..

cely den sme boli u nasich, maly sa vybehal..

idem vas precitat, var stiham kym pride ocko domov

danka.k
26. aug 2009

bzuci museli ste byt krasni ked ste boli zablatení 😀

ami majko bude najvacsi fešak na tej svadbe.. zenich sa moze schovat...

martinka super ze ste sa stretli so skolarou 😉

a na ostatne nereagujem, lebo som akosi zabudla 😀

skolara
26. aug 2009

ahojte
ako sa mate?
No stretko s Tinou bolo super. Stevko je zlatunky. Taky maly macko 😵 a riiiiiadne tazky.
No velmi sa spolu nepohrali az ku koncu lebo kazdy mal svoj vlastny svet. 😀 😀 Ale ku koncu to uz bolo super.
Bzuci ze sa ti chce s tymi ruzickami babrat. Ja som na take antitalent. Mamka sa potesi. 😵
Moj pernik co som piekla skoncil v kosi. Asi 7 kolac v kosi. Ja uz nechapem co robim zle 😖 😀
Bzuci a na ako dlho je drobec na prazdninach? 😕 to je super ze mu az tak nechybas.
Beji bude dobre neboj 😉
AMi no s tymi liekmi to nie je velmi prijemne. Neda sa najst nieco alternativne? Ci sa bojis skusat. Si dost mladucka na take problemy a take lieky. 😨

bejca
autor
26. aug 2009

ahojte 😵

Izka super ze ste sa udobrili 😵 a teda gratulujem k vyrociu 🙂 my budeme mat 13 rokov za chvilku co sme spolu zacali chodit 😅 a veru ako pises aj ja som sa ucila nemcinu a vobec nic z nej neviem my sme boli taka " blba " generacia ..... a ked sa bude Petko ucit tak neviem ako to zvladneme este ze mame netere a synovcov snad pomozu 😀 😉

Bzuci fakt dakujem 🙂 a si mi vykuzlila usmev na perach 😀 ze by aj Ciarka mohla prist 😀 u nas by asi infarkt dostala 😉 ale ved ja by som jej dala rukavice + dezinfekcne prostriedky a moze sa postit do prace 😀 😉 a teda veselo ste mali vonku 😀

Ami zlatko MR sa neboj a uvidis ze aj vysledky budu oki 😵 no a tabletky ak chces zostat tehu by som nebrala 😅 - moj nazor 😉 ale zasa ak si myslis ze ti isto pomozu tak jasne ze ber 😉 no a na fotecky cakame 😵 ja idem na kontrolu v septembri a som zvedava co mi povie 😅 inak ma napadlo ze ked som bola tehu tak ma ani hlava nebolela a ani migrenu som nemala 😅 braskovi gratulujeme 😵 a uz sa tesim na fotky aky bude Majko krasny aj ked on je krasny vzdy 😵

MArtinka dakujem a dufam ze to bude tak ako pises 😉 a teda super ze ste mali stretko a snad ste aj fotoili 😉 tesime na fotky 😵 a sestricka s miminkom a maminka sa ako maju ?? 😵

DAnka no potesi mat takych susedov 😅 ale aspon to stisili potom 😉

Skolara dakujem 🙂 a nepec nic nove skus nejaky polotovar ja obcas kupujem v tescu taky pernik a treba postupovat podla navodu a je mnam 😀 ak chces presne info tak IP 😉

amadora
26. aug 2009

Konečne som sa ku vám dostala, lebo tatko okupoval net. Som mu dnes vravela že keď budú dáke peniažky navyše tak by sme mohli kúpiť ešte jedno auto, dáku staršiu kraksňu pre mňa, lebo keď je svokor doma a zoberie si auto a môj muž ide do roboty tak my sme s Majkom odrezaní od sveta. Tak mi hneď pozeral na nete dačo čo by mi kúpil. Mi to prišlo také zlaté od neho 😵

Bzuci tak to je jasné že si zaslúži 😉 Ja len za to keď robíš toľko ružičiek že či ideš robiť dáku špeciálnu tortu.

Danka ďakujem 🙂 Nechcem aby bol krajší ako ženích, ale pre mňa bude určite ten najkrajší na svete 😵

Skolara ver že ja tiež nechcem skončiť na liekoch a už vôbec nie na takých ktoré majú dáko stimulovať mozog 😒 Nevieš ako ma to trápi. Ale ti poviem že žijem roky s migrénami, trpela som ich lebo mi žiadne bežné lieky nezaberali. Ale bolesti boli stále častejšie a silnejšie a nikomu to neželám (teraz som mala cca 25 záchvatov za 3 mesiace). Tak som sa rozhodla ísť k lekárke a začať to riešiť. Predtým som skúšala aj bylinky ktoré mi namiešala dáka bylinkárka. Nepomohlo to ani trochu. Chcem normálne žiť a nie si stratiť toľko dní odpísaná bolesťou. Nechcem brať lieky, ale ak mi pomôžu, chcem to skúsiť... asi sa to nedá pochopiť kto to nezažije 😒

skolara
26. aug 2009

ami ja ti nic nehovorim.Ja ta chapem. Ja len ze to vyzera na velmi silne lieky. Mozno by som skusila ineho lekara aky ma on na to nazor. Predsa je to tvoje zdravie tak skus viacerych. Aspon ja by som skusila ineho lekara na second opinion. (druhy nazor).
Beji ten bol chutny len mal nedopecenu konzistenciu zvnutra. ale ja ho este spravim a bude dobry mnam a basta. Ine neprichadza do uvahy 😀

amadora
26. aug 2009

Beji ďakujem 🙂 A s tým tehu... tie tabletky mám brať pol roka a my sa o bábo chceme snažiť až keď bude mať Majko 2 roky takže to je ok. A ja som migrény tiež nemala keď som bola tehu, vraj ani v menopauze ich mať už nebudeme 😀

A Skolara ja robím kávový perník, je rýchly a ľahký a hlavne výborný, ak chceš pošlem recept 🙂

skolara
26. aug 2009

ami ked este raz nevyjde ten recept tak skusim tvoj 😉 tento znie super ale ja mam supermodernu ruru na pecenie s 8 funkciami a tak to aj vyzera.
Na kazdu funkciu jeden zniceny kolac 😀 😀 ale raz sa to naucim 😅

skolara
26. aug 2009

Ami ja s tymi liekami na teba vobec neutocim. Len never kazdemu lekarovi ze ti chce to najlepsie. Proste niektori a je ich vela supnu prve osvedcene lieky a hotovo a nepozeraju na pacienta. TY si mlada a tvoje telo by si mohlo dajak poradit s tymi migrenami aj bez takych silnych liekov. A mozno je problem aj inde v tele, a ten spusta tie migreny. Chapes co chcem tym povedat? 😅 dakedy pisem jak talian 😅

bejca
autor
26. aug 2009

Skolara ja ho prerezem na polovicku potrem z dzemom a na vrch za tepla nastruham cokoladu 😵 a je mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ze preco som stale mobidick 😀 😉

Ami neni za co 🙂 a asi som uz v menopauze lebo uz som cca 3 mesiace nemala migrenu 😀 😉

amadora
26. aug 2009

Skolara viem že to myslíš dobre, len ti to vysvetľujem z môjho pohľadu 🙂 Ona vravela že sa nemusím báť vedľajších účinkov okrem tej ospalosti a že mi dáva len takú "detskú" dávku, slabučkú. Myslím že je to dobrá odborníčka, aj môj muž ku nej chodí a dala mu ten chrbát do poriadku,aj v nemocnici robí na oddelení. Inak aj Bzucinkovci ju poznajú a Bzucinkin muž ju tiež chválil, tak dám na jej názor.

A s tou rúrou držím palce 😉

bejca
autor
26. aug 2009

no niekedy tie super moderne rury su na ... 2 veci 😅 😉

skolara
26. aug 2009

no ja som som ho natrela dzemom a poliala cokoladou. Mne chutil len nebol dopeceny 😀 😀 ja som pribrala 2 kila za 4 dni 😀 😀 Vcera som si o pol jedenstej varila spagety 😀

amadora
26. aug 2009

Beji alebo si tehu 😀

skolara
26. aug 2009

Beji na hovno 😀 😀
Ami tak drzim s liecbou palce 😵 😉 bude dobre
idem sa ja hodit do sprchy lebo dnes mi na ihrisku chlapcek spliechol lopatku plnu pieska rovno do tvare a otvorenych ust 😖 fuuuj este teraz mi chrumka v ustach.
Viete kolko ho boloooooooooooo 😀

skolara
26. aug 2009

ty kokoooooooos zabudla som vam napisat smiesnu prihodu, ktora sa moze stat len mne. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre