Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
10. sep 2009

idem zehlit ☹ tak sa majte .pridem este nakuknut 😉

amadora
10. sep 2009

Maťka a sestrička je ešte pokope?

danka.k
10. sep 2009

ja som malemu kupila nohavice ze od 12 do 18 mesiacov ale su mu velke 😀

amadora
10. sep 2009

ja mám náladu úplne v ... z toho ☹ idem do sprchy a potom spať, dobrú noc

ak sa tu zajtra neukážem tak torta je zničená a ja zavesená v záhrade na hruške 😔

martina1982
10. sep 2009

Ami, este je pokope 🙂

Danka ,ja uz asi budem musiet kupi na 2 rocne 😀

martina1982
10. sep 2009

dozehlene ,osprchovana a idem spinkat 😔

izka
10. sep 2009

ahojte. ja zasa prvá 😀

martinka, šikulka si. aj ja som žehlila, ale to ja každý večer 😅 sestričke želám, nech šťastne porodí a nech už to má čím skôr za sebou. ja som prenášala všetky deti aj 10 dní, tak viem ako sa cíti a hlavne ako sú všetci okolo nervózni, kedy už to bude, že ? 😉

izka
10. sep 2009

Beji, uži si oslavu a šťastlivú cestu.
to idete naším smerom. ja som si hneď všimla, že používaš také výrazy, čo tu sa tak rozpráva 😉
my tam vozíme pečivo a mali sme na šípku prevádzku, takže to tam trocha poznám.

aj my máme v sobotu oslavu. už som aj šaty pre emu kúpila tu na MK a tá keď ich zbadala, hneď kričala, že pééknéé a chcela si ich obliecť a celý deň v nich behala a každému sa chválila a ukazovala a pak ani vyzliecť, len s veľkým plačom 😀 takže spokojnosť najvätšia.
a to som bola v šoku, lebo ona ešte nikdy sa nechcela obliekať, vždy nasilu. no asi sa jej nič nepáči 😀 taká malá a už si bude preberať 😅

izka
10. sep 2009

ami, tortička krásna. veľmi vkusná. dúfam, že prežije to kúrenie 😀 tiež by ma asi porazilo 😉
neviem, ako u vás, ale u nás je ešte stále poriadne horúco, takže kúriť by ma ani nenapadlo 😕 😕
ach tí muži! 😅 dobre ti chcel a ty to ani neoceníš 😀
želám príjemnú zábavu na svatbe a teším sa na fotos 😉

izka
10. sep 2009

vevi, havinovi želám, aby sa vám vyzdravel.

som rada, že adamko sa troška umúdril stáva sa z neho dobrunký chlapček 😉 držím prsty, nech mu nerobia bobo a ak áno, nech sa to rýchlo zahojí.

je to zložité u tých chalanov. ja som to dala na starosť mužovi, ten si tomu rozumie. jeho bratranec je urológ a ten im to spravil rýchlo okolo roka. ani z toho nemali traumu a chytro na to zabudli. viem, že takým väčším to pak musia rezať v narkóze.

tým vás nechcem plašiť a strašiť, ale ja som za to, stiahnúť to aj nasilu čím skôr, lebo si to ani neuvedomia a rýchlo zabudnú. samozrejme ja by som to tiež nedokázala a bolo mi ich ľúto, takže jedine u doktora.

izka
10. sep 2009

ami, oneskorene všetko najlepšie k výročiu. mali ste aký magický dátum 😉 tak veľa šťastia a lásky a zdravé detičky.
podobne aj vevi blahoželám. hlavne adamko, nech už je dobrunký a muž nech poslúcha a je viac s vami a druhé bábätko, nech je kľudné zlatínko 😉

majte sa krásne. ahojte.

amadora
11. sep 2009

Dobré ránko!

Moje dieťa sa rozhodlo vstávať o 5:30 😝 Roním krvavé slzy 😅

Torta vyzerá ok, mám pocit že je o málo mäkšia ale rozmočená nie je, poťah je tvrdý, maslo tiež, neriešim 🙄

Izka ďakujem pekne za pochvalu torty aj za gratuláciu k výročiu 😵 A vy sa tiež zabavte v sobotu na oslave a odfoť nám malú parádnicu v nových šatočkách 😉 Ja sa stále pozerám na tú malú vestičku Majkovu 🙂 Také je to rozkošné! A smiešne, lebo mám zavesené vonku pri sebe moje obrovské šaty a vedľa toho Majkovu pidi vestičku pod ktorou sú skryté aj nohavice 😀

bzucinka2
11. sep 2009

dobre ranko, baby mne maly esttr stale spi, uz mi je to divne o 6,30 mrnkol a spal dalej, az mam z toho divny pocit 😕
ami super, ze je torticka v poriadku, enrada by som ta videla na tej hruske 😉

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...
dakujeme
mne s pc tiez islo len raz a notebooku ide stale, diivne ☹

amadora
11. sep 2009

Bzuci odhlasované 🙂 A super, už si piata 😵

bzucinka2
11. sep 2009

ami, dakujem, tento moj este stale spi, ale uz sa aspon pohol 😀 dnes uz neviem ci bude vobec spat 🙂 a mne stoji robota, nechcem ho zobudit, takze zatial neperiem, nepeciem a nevarim 😉 mm uz chodi, ze je hladny, tak som ho vyslala do obchodu 😀

martina1982
11. sep 2009

Ahojte

Izka ,dakujem za sestricku.

Ami,super ,ze torticka drzi po kope.

Bzuci , Alex tak dlho spinka 😕 .Dnes pojdem k muzovi do roboty tak skusim zahlasovat od neho 😉

mm1
11. sep 2009

ahojte, bzuci, mne sa neda zahlasovať 😠

skolara
11. sep 2009

ahojte kocky
my sa mame dobre. Mame doma ocka tak si uzivame.
Tina moja kamoska uz porodila 9theho Karolinu Leonu za pol hodinu ty kokso. Rychly porod nie?
Tak dufam ze aj tvoja sestra to bude mat take lahke.
Inak dnes som bola na koznom a chcela mi dat dajake silne atb ale ja ze nie lebo kojim tak on ze preco kojim take velke decko 😖 taky klatik a dala mi divny pohlad a pokrutila nechapavo hlavou. A potom to do kedy planujete kojit? drzim tonom. Ja ze dokedy si to bude mala vyzadovat( to som do nej naschval rypla 😀 ) a odpovedala som jej ze sa s nou na tu temu odmietam bavit ze je to medzi mnou a mojim dietatom. KRAVA.
Muz mi povedal ze som mala povedat ze preto este kojim lebo je KRIZA 😀 😀 😀 😀
arogantna krava to bola 😝
ami super ze sa torta neroztopila. No teda tvoj manzel je cislo 😀 takto vam zakurit.
Bzuci ty kokooooos ty mas doma spachtosa 😀 super

bzucinka2
11. sep 2009

baby, tak maly spal do 12,00, zobudil sa hladny ako cenkovej deti hadam aj na 35 strane 😀 a musel byt teda hladny, lebo zjedol chleba so syrom a onteda pecivo nemusi 🙂 ale nie je vo svojej kozi, tak dufam, ze to budu len zuby alebo pocasie, ma trosku zvysenu teplotu, tak uvidim do vecera a je ako take lepidielko, chvilku sa hra uplne potichucky si skladal kocky sam v izbe a potom prisiel a tulil sa, moje zlaticko a neuverite aj teraz uz40 minut spi a ja ze bude hore do vecera 😒

skolarka, mna by tam viac ta doki nevidela a presla by som k inej 😠 to co sa stara do toho do kedy ju budes kojit, ved je to tvoja osobna vec, ked ti to vyhovuje 😖 ja mam kamosku a jej mala bude mat v novembri 2 roky a stale sa tiez koja 😉

danka.k
11. sep 2009

ami super ze je torta ok 😉

bzuci tak dufam ze to budu zuby a alexikovi nic nebude...

skolara doktorku si mala kopnut do riti alebo opytat sa jej ci zavidi 😀 😀

izka tak zajtra peknu oslavu prajem 😉

ami moj maly sa tiez zobudil o pol siestej, a do siestej sa valal po postely a o siestej ma vyhnal urobit mu mlieko a spal do pol desiatej 😀 a my s nim samozrejme 😀 😀

boli sme mu pozriet postel, rozhodli sme ssa ze kupime poschovku rovno takze v pondelok pojde muz kupit 😉

izka
11. sep 2009

Ahoj bzuči, ak si tu, poslala som ti IP. súrne potrebujem odpoveď.

bzucinka2
11. sep 2009

izka prepac, nebola som tu doteraz, maly sa zobudil a boli sme pozriet tu akciu zachranarov v meste trosku, co aj v spravach spominali, bolo tu a este je kopec zachraniek, teraz prave bol ohnostroj a hukaju ako dive, ale maly spi asi ako polienko, lebo aninemukol 🙂 vrtulnik sme nestihli, lebo spinkal, ale aj tak sa mu pacilo a hned zacal napodobnovat sireny tenuckym hlaskom huhu a ked sme boli vo vytahu, mame tam zrkadla, v nich hladame vzdy alexa a on mi vravi , ze ale a ukazuje do zrkadla, skoro som ho zjedla 🙂

amadora
11. sep 2009

Tak my sme boli na zanáškach, doniesli sme si domov plnú tácku koláčikov a fľašu vína a fľašu domácej a poriadne sme sa tam napráskali 😀 Bolo super, aj deťúrence sa vybehali, vybláznili. Moja torta mala u všetkých obrovský úspech, som na seba hrdá 😵 😀 Horšie je že nevestu začína bolieť hrdlo tak dúfajme že nám do zajtra neochorie 😒

Bzuci hlasujeme poctivo 😉 A Alexík bol teda dnes ako anjelik 🙂

Skolara "milú" pani doktorku by som asi vypoklonkovala niekam, čo ju do toho dokedy chceš kojiť, to je tvoja osobná vec 🙄 Mala si jej povedať že mužovi aj milencovi sa páčia tvoje plné veľké prsia tak budeš kojiť čo najdlhšie 😀

bejca
autor
11. sep 2009

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalooooooooooooooooooooo

tusim tu chybam ked uz hodinu nikto nic 😀 😀 😀 😀

nejdem citat prepacte 😅 mozno v nedelu 😅 uz sme doma Petusko uz spinka 🙂 vsetko popisem asi az zajtra vecer alebo v nedelu neviem ako sa mi podari 😉 ale bolo uzasne a to je hlavne 😵 len teda kratko 😅 ale co narobime ....

Ami vy si to zajtra uzite 😵 tesim na fotecky 😵

amadora
11. sep 2009

Bejuška som rada že bolo super 🙂 A ďakujem, dúfam že si to užijeme, tuho na nás myslite zajtra prosím 😉 Ja som akurát dostrihala tatka, nachystala som oblečenia na zajtra, idem sa osprchovať, zmyť si vlasy, urobiť si nechty a môžem ísť spať 🙂

bejca
autor
11. sep 2009

no tak som si vas predsa len prebehla 😉

Martinka no aj mna mrzi ze len takto sa nam dalo tiez by som vas rada vidiet 😵 ale ved snad na buduce 😉 a prosim ta nezehli tak neskoro 😵

Ami tesim sa ze torta bolo oki a " prezila " tepelny naval 😀 😉 a este radsej som ze mala super uspech o com som nepochybovala nakolko bola uzasna 😵 nevesta dufam bude oki 😵

Danka ja uz kupujem vsetko na 2 az 3 roky 😀 super ze idete kupovat poschodovu aj ja som chcela ale akosi pri nasom Petkovi by som sa skor bala ze bude stale liezt hore a ublizi si 😅 tak az ked dostane " rozum " 😀 😉 a ak ovsem sa podari druhe 😅

Izka dakujem 😵 vsetko prebehlo super tak som rada 😵 a Emka musela byt uzasna s ymi satickami 😵 vy si to zajtra tiez uzite a vela fotte aby sme aj my mohli popozerat 😉 a hlavne zavidiet 😀 😉

Bzuci mne hlasovat nejde 😠 😒 a Alexikovi letia pusinky dufam ze len mu chybal spanok a bude oki 😵 a teda zavidim aj ja by som aspon cas od casu prijala dlchsie spinkat 😵

Skolara dobre si tej krave povedala a veru co ju potom dokedy ty mienis kojit !!! moja doki ma prave vzdy podporovala kojit co najdlchsie pokial sa da ... nechapem ju kravu ......a Ami to presne napisala co si jej mala povedat 😀 😉

amadora
11. sep 2009

Beji ešte raz ďakujem 😵

bejca
autor
11. sep 2009

no a teraz my :

rano sme isli s Petkom do mesta kupili sme zaclonu 😵 Petkovi som kupila k tym teplakom aj mikinku 😵 a este isiel na 4 kolotoce 😀 a isli sme domov ...doma sme sa napapali Petko isiel spinkat a maminka pozasivala zaclonu + oprala + zavesila 😀 a ked Petko vstal ani nedychal 😀 natahoval ju mojkal tesil sa vypytal sa hopa 😀 a ukazovala som mu ze aj na stene ma take a aj na zaclone 😵 juuuuuuuj zlaty bol 🙂 no a potom sme boli vencit Benyho , prisli sme domov napapal sa / vyzivu / obliekli sme sa prisiel tatinko dali sme mu pernikove srdce " pre ocinka z lasky " 🙂 a hned ho tahal do detskej izby a hned mu ukazoval co ma 😵

no tatik sa osprsil , obliekol a vyrazili sme 🙂 ja som zistila po ceste ze nemam dudinku 😅 tak co uz ... ale zvladli sme cestu super prisli sme na cas - ale zda sa mi ze na nas trosku cakali 😉 tak sme pogratulovali a napapali sme sa vsetci , Petko bol zlaty najprv trosku len tak pokukoval ....potom prisiel k jednej mojej tete co este jedla a zacal jej " kradnut " z taniera 😀 ze mnaaaaam jej hovori a zobral jej kukuricu 😀 no a potom znovu . tak mu teta dala zemiacik opeceny tak si zobral a aj ten zjedol a potom jej zasa isiel brat z taniera tu kukuriocu 😀 a pritom od as odisiel ze uz nechce a ma dost 😀 potom zistil ze tam ma kamosa s kamoskou - bratrancove deti - no ti sa nahanali , vyskali hrali sa z autickami a pod... no ani som nevedela ze ho tam mame 😵 sestranica sa o neho starala a len za nim chodila a aj so svojim kamosom ho " opatrovali " no uzasne 🙂 tak my s tatom sme pokecali a pospominali .. jaaaaaaj no fajne to bolo 😵 a nakoniec vidim Petko nieco ma v ruke a papa .... pozrem a on taky kolac penovy - ten cierny princ ci ako sa to vola 😅 a cely ho zjedol - pytam sa ho kto ti to dal ?? a on : " PEPE " cize sam si zobral z taniera zo stola a pekne aj sam spapal 😀 zjedla by som ho 😀 teta nas nabalila tiez z kolacikmi mnam uz som aj par zjedla 😀

no tak uz som sa vykecala 😀 a mozem ist spat 😀

dobru nocku 🙂

krasny den zajtra vsetkym 🙂

my sa ideme prezrat a vykolotocovat este 😀 😉

paaaaaaaaaaaaaa

bejca
autor
11. sep 2009

Anmi neboj vsetko super dopadne 😵 jaaaaaaaaaaaaaaj len si to uzite 😵

paaaaaaaaaaaaaaaaaaa a neni za co 😉

izka
11. sep 2009

ahojte. my sme dnes mali slivkový deň 😅

ráno som išla pozbierať popadané slivky, emka mi pri tom výdatne pomáhala 😝 stále chcela zabíjať osy a včely, čo sa na nich pásli, tak som mala nervy, že ju poštípu 😠

pak odbehla za ocinom, ktorý opravoval auto. to ju velice zaujíma 😀 keď si on lahol, tak aj ona sa pchala popod auto, všetky šrófy a náradie chytala, hlavne to najšpinavšie 😠 nakoniec objavila výfuk, samozrejme ho musela chytať, čierna bola jak cigánča. muž jej pod hadicou umyl ruky a to sa jej zalúbilo a hneď bežala znovu napchať prsty do výfuku 😀

ja som medzitým pozbierala slivky, lebo mi ich bolo lúto nechať zhniť a tak som robila gule - bzuči, nakoniec som vajce nedala a robili sa mi skvele, aj boli skvelé 😉
pak som ešte začala variť lekvár a len pred chvílou som ho dokončila 😵 taká som rada, že som sa do toho pustila.
medzitým som šaty na zajtra poprala a požehlila, tak sa tešíme. to bude taká malá svatba. nakoniec som si kúpila šaty cez MMB a som spokojná. fajn cena a ešte krajšie než na obrázku.

no idem spratať kuchyňu. všetkým krásnu sobotu.

ami, užite si svatbu a hlavne nevesta, nech je v poriadku.

skolara, najlepšie ti povedal tvoj muž, som sa zasmiala 😀 ja tiež stále kojím, len u mňa sa tomu nečudujú, lebo sú zvyknutí, že buď kojím, alebo som v tom 😉
kašli na také reči, však to je tvoja vec.

beji, som rada, že ste sa tak skvele zabavili, len škoda, že tak narýchlo. prečo to mali v piatok ? a peťko je úžasný, ako sa sám obslúžil, no čo bude čakať ?

bzuči, dúfam, že malý nebude chorý, že sa len potreboval vyspinkať. aj nám by sa občas zišlo 😉

čaute, idem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre