Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

veva55
5. nov 2009

ja sa pridavam k ami, ked robim krem, tak vzdy ten pudingovy, len trosku inak- 1l mlieka, 2 ZK+vanilkovy cukor a 200-250g masla + praskovy cukor k maslu.
ziadne ine kremy nelubim a aj nasa rodina ma najradsej tento. a to mame v rodine jednu "cukrarku" (svagrina, co pecie na vsetky oslavy) a tie jej kremy sa na ten moj ani nechytaju, lebo ona ich robi bud margarinove alebo slahackove, cize su take tazke, bleee. ale ako pise ami, kolko ludi, tolko chuti.

amadora
5. nov 2009

ja tiež neľúbim veľmi sladké krémy a také sýte torty potom, radšej mám také šťavnaté a tento krém je taký akurát 🙂

veva55
5. nov 2009

potom este jeden krem zboznujem, tiez tam ide 1 ZK, polka masla a tvaroh, + troska priesvitnej zelatiny, aby to tak dobre stalo, na vrch sa moze dat ovocie....mnam mnam

mm1
5. nov 2009

no baby, dnes peciem.... tak dufam, ze vsetko sa mi podari tak ako ma... a co som vymyslela, poviem, zajtra....
ale tiez budem robit pudingovy nakoniec....

martina1982
5. nov 2009

Ahojte

Dakujem za typ na kremy svokor bude mat 22.11 narodeniny tak mozno nieco vykuzlim 🙂 inac som nasla toto na varenu modelovaciu hmotu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8082

vcera sme boli v materskom centre Stevkovi sa strasne pacilo ,tak som rada pojdeme aj v piatok. .Aj my nervacime .Tiez to robim ako mm1 ,ze privriem dvere na izbe a on pride za mnou uz kludny 😀

amadora
5. nov 2009

Vevi to znie tiež dobre 🙂

Megi držíme palce 😉

Maťka nám sa tiež páči v MC, len teraz v tomto chrípkovom období sa tam s ním bojím ísť 😒 A inak aj ja som ho zvykla do chodby zavrieť a nech sa vráti keď sa ukľudní len teraz je tam zima tak nechcem 😅

martina1982
5. nov 2009

Ami, inac aj na mna mamina kricala ,ze nech tam teraz nechodim ,ze je chripka ☹ Co hovoris na tu modelovaciu hmotu?

amadora
5. nov 2009

Maťka no my sme po poslednej návšteve MC dostali tie soplíky takže teraz sa tam bojím chodiť 😒 A s tou hmotou, čo ja viem, treba skúsiť a uvidíš ako sa ti bude páčiť 😉 A tá tvarohová zebra vyzerá super, mňam, určite skúsim!

ciarka
5. nov 2009

Ahojte kocky....

Takze nie sme sami, u koho prevlada nervacenie.
Megi- u vas to len teraz zacalo, ze sa nechce prebalit a obliect, u nas je to hadam uz od maleho babatka. Sabi vzdy nervacila a nervaci pri obliekani a prebalovani. No a vetrovku tu neznasa a ani ist si sadnut do kocika.To tiez nema rada. No a takisto sa velakrat nastve ani sama nevie zaco a lehne si na zem na brusko a ruci a rozhadzuje rukami a nohami, inokedy sa vystrie ako luk,prehne dozadu. A je to na dennom poriadku.

Beji- a co sa tyka odnaucania od plienok tak vy nie ste posledni, my sme daleko po vas. Nasa si nechce ani sadnut na nocnik, teda iba ked ma dobry den tak si sadne, ale to je vsetko, nevycika sa. Ja neviem kedy mi dospejeme do toho stadia, ze bude cikat na nocniku. A ked vidi kamoskinu malu ako ide cikat, tak vzdy sa pozera ze ako cika aj jej hovorim, ze pozri ako cika, aj ty budes a ona nic.

Este tak od veci, nedavno tusim bejci, ale nie som si ista tu davala nejaky clanok, nieco v zmysle, ze ako utierat dievcatkam (susurku), ze ju mozu mat zalepenu, al. nieco take a zabudla som si to precitat a rada by som. Ak mozte hodte sem link. Dakujem.

megi- a tiez ta obdivujem zato vysivanie. Ja na take nemam talent. A nech sa torticka vydari.

A ja tiez kolko krat na Sabi nakricim, aj po ritke dam, ked uz dlho jeduje tak tiez sa neviem ovladat.

A kolko krat chodite von v takomto pocasi????

Bzucinka- tebe zelam nech ta uz drobcek netrapi, aby si uz mala klud. A ta nemocnica asi nemala vyznam. A teda tiez beriem sluzbu za teba pri tom grcani. A ozvi sa ako sa mate. Drzte sa a snad uz bude len lepsie a lepsie. a tatini ma pochvalu ze tak pomaha. A vobec nemusis mat vyupratovane, keby si videla u nas. Ja kaslem na neporiadok a sedim tu za PC a vegetim.

amadora
5. nov 2009

Dobre to padne vedieť že nie sme sami kto má doma nerváka a kto to občas nezvládne a vybuchne 😅

S tým cikaním, ja sa teším z každého vycikania sa do nočníka, 99% keď ho tam posadím sa vyciká ale sám sa nepýta. Ale veď na to príde a kým pôjde do škôlky má ešte rok 🙂 A ja si tak hovorím že keď sa rozkecá konečne tak to bude aj jednoduchšie s ním aj s tým pýtaním sa 😅

Inak baby, mne keby teraz neskončila mrcha tak si myslím že som v tom... ja mám také neuveriteľne divné chute... včera večer o 21:00 som si robila parené buchty, za tým pukance - ktoré mimochodom neznášam, dorazila som to čokoládou. Dnes na obed guláš, potom som si do hrnčeka nasypala granko a jedla ho lyžičkou, za tým som si otvorila kyslé nakladané kukurice, potom som si dala pár plátkov šunky a slané tyčinky... je mi zle 😝

danka.k
5. nov 2009

no my sme dnes zas spali skoro do osmej 😀 horsie to bude so zaspavanim dnes vecer pretoze moje dietatko zaspalo o pol tretej v kociku a ani sa nezobudil ked sme prisli domov a vyberala som ho.. a este stale spi... takze dnes sa spat asi nepojde 😀

amadora
5. nov 2009

no svokor zase hviezdi 🙄 mužovi volal bratranec že nám zohnal drevo na kúrenie... pozerám na neho ako puk, reku prečo 😕 a že svokor mu kázal... akože mám sto chutí povedať fajn, tak nech si ho potom aj zaplatí 😠 my drevo máme na pol zimy a zvyšok sme chceli dokúpiť po vianociach keď nebude toľko výdavkov... bože čo sa zase starie???!!!

jankapardon
5. nov 2009
bzucinka2
5. nov 2009

ahojte,
meggie super, to vazne by si urobila, super, ja ti aj zaplatim, tak na rok s tebou pocitam, ale ty si zapis do diara, ze na rok potrebujem dve 😀
beji, tak pri alexikovi mi bolo grcno cely cas 😝 a cikanie na nocnik riesim ako ami, nechce mi tam poriadne ani sediet, tak ho nenutim a zacneme na jar 🙂
ami, dobre chute 😀 a nie si predsa tehu??? 😅 😅 😅
ciarka dakujem, neboj doma by som najradsej prespala cele dni, len aby som necitila nevolnosti, ale inak robim, len co treba, cely tyzden som nevarila, postarali sa maminy, ale v sobotu uz asi bude treba 😉

bejca
autor
5. nov 2009

uz som tu 😉 ahojte 😵

idem si vas citat ak stihnem 😀

den sme mali celkom fajn len teda jeduje sa stale ... aj sa fackuje , skriabe robi gumenneho panaka ... no ale bolo vcelku fajn 🙂 hlavne neprsalo 😵

tak idem hadam stihat kuk co ste popisali 😵

amadora
5. nov 2009

Tak môj drahý ocinko sa až do večera trápil s tým prístreškom ale je hotový 😵 Už len namoriť drevo keď vyschne a bude...

Inak Majko bol oproti včerajšku dnes ako anjelik, strašne bol zlatý, počúvny, krásne sa hral, nosil mi knižky a čítali sme si spolu, tulkal sa, no paráda 🙂

Bzuci keď som mala teraz mrchu tak predpokladám že nie a dúfam že tie chute rýchlo prejdú lebo fuj fuj ako mi dnes bolo po tom všetkom čo som zjedla 😀 A super že ti maminky pomáhajú a môžeš si trochu oddýchnuť 🙂

bejca
autor
5. nov 2009

Ami no presne ako pises handerna babika 😀 dufam ze pristresok ste zmakli super 😵 a tehu mozes byt aj po mrche 😉

Izka jeeeeej no tak eda aj ty mas doma taku " jedosku " 😉 a ty mas uz asi nervy zo zeleza po 4 detoch uz 5 zvladas lavou zadnou 😉

Vevi no tak na tvojho maleho " dablika " asi nemame ani jedna 😉 co sa tyka PC asi si myslim Vevi ze este len " uvidime " co nam tie nase deturence vymyslia a ko nas budu pocuvat za cca 10 rokov 😅 😕 😒 a ten krem s tvarohom mi prosim presne napis 😵 dakujem 🙂

Megi u nas to je s obliekanim podobne 😅 a aj kuse ale zasa iba mna 😀 teda vacsinou 🙂 😉 a prosim ta nevysivaj tolko budu ta ocka boliet 😉

co sa tyka torty ja robim len pudingove plnky 😉

MArtinka super ze sa vam paci v MC 🙂 ja nechodim nikam 😅 len sem tam nejake to stretko s kamoskami a ich detmi 😉

dnes rano u nas bola kamoska s Julinko / 1 rok / tak sa pohrali a bolo fajn 😵

Ciarka no tak mne na serbel by isiel v pohode a cikat aj ide ked ho dam len teda som sa zlakla ze sme uz posledny s plienkou 😉

DAnka ten vas spanok len zavidim 😀 a ako vecer ?? uz spite ?? 😉

Bzucinka super ze si sa ozvala 🙂 dufam ze ti je o kusok lepsie 😵 posielame cmuky 😵 a teda ti nezavidim ze ti bolo cele tehu zle 😅 chudiatko moje 😕 drzim palceky aby ti bolo uz lepsie 😵

amadora
5. nov 2009

Beji zmákli, teda tatko zmákol, je to môj šikulko 😵 S tým tehu, nemyslím si že by som bola 😅

amadora
5. nov 2009

toto sa mi páči https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... myslíte že to zoženiem aj niekde v obchode alebo niečo podobné?

bejca
autor
5. nov 2009

no teda muzik je sikulka 😵 ma pochvalu 😵 a nikdy nehovor nikdy 😉 alebo nemysli ??? 😉

amadora
5. nov 2009

Beji ďakujem 🙂 A teda uvidím či tie chute neprejdú a potom... 😀

bejca
autor
5. nov 2009

no je to pekne 😉 videla som take tusim v draciku a aj tu :

http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/...

a to tehu nooooooooooooooo my si pockame 😉

danka.k
5. nov 2009

beji dik za opytanie.. zaspaaaaaaaaaaaaaaaaal 😀 ale strasne dlho to trvalo 😀

bejca
autor
5. nov 2009

inak mne sa zda ze aj ja som take mala 😉

amadora
5. nov 2009

Beji ďakujem, pozriem 🙂 A aj my sme také mali v jasličkách 😉

Ahoj Danuška 🙂

danka.k
5. nov 2009

aj my sme mali take v skolke 😀 😀 😀

ami ahoj

amadora
5. nov 2009

okrem toho linku čo si dala som to nenašla nikde a tam to je ešte drahšie ako to predáva ona 😒

bejca
autor
5. nov 2009

DAnk ano teda super 😵 ale zaspa 😀😉

Ami kuk aj v draciku 😉

bejca
autor
5. nov 2009

..tam malo byt ale zaspal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre