Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
24. nov 2009

no kedze som tu sama ako prst ☹ tak idem spat 😉 a to mi znovu ale 20 minut neisiel PC 😅 😝

tak dobruuuuuuuuuuuu

bejca
autor
24. nov 2009

jeeeeeeeeeeej a my budeme v casopise 😀 aha pozrite :

http://www.dkk.sk/index.php?show=57&detail=zp-k...

idem kuk ci to tam uvidite 😉

bejca
autor
24. nov 2009

no takze tam nabehne hlavna stranka no a pod nou su tame mini obrazky tak si kliknite na ten co je pod nim cislo 23 a hned hore prva fotecka je Petkoooooooooo 😉

a dobruuuuuuuuuuuuuuuu

amadora
25. nov 2009

Dobré ránko!

Beji ja som tu každý večer, ale nebudem si písať sama keď tu nikto iný nie je 😒 A po tej 22:00 už ani nepozerám lebo to už idem pomaly spať...
Peťko je zlatučký, super, malá hviezda 🙂
A dobrú chuť želať nemusíš, jesť nebudem...

Všetkým Katkám želáme k dnešným meninám len to najlepšie 🙂

amadora
25. nov 2009

Ozaj, chcela som sa opýtať či niekto nevie, z čoho sa vlastne ráta výška materskej? Kmotrovci plánujú niekedy v lete bábätko, ale vyzerá to tak že niekedy okolo leta možno príde kmotra o prácu a skončí na úrade práce. Ovplyvní to dáko jej materskú?

bejca
autor
25. nov 2009

ahojte 😵

dobre ranko 😉 my sme dnes spali do 8 mej 🙂 super 😉

všetkym Katkam vsetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAJ 🙂 posielame pusinky 😵

Ami no ved ja som si vedoma ze tak neskoro vecer tu je malo kto ale aj som pisala ze som bola happy ze som ten moj srot rozbehla ..akosi som ho startovala vyse hodiny 😠 takze nemozem za to ze az tak neskoro nabehol .......a dakujem za pochvalu Petka 😉 s tou MD ti ja neviem poradit 😅

amadora
25. nov 2009

Beji však ja viem že si to písala, len som vravela že sa míňame, ja tu síce som ale nemám si s kým písať 😅

bzucinka2
25. nov 2009

ahojte, tak po dlhom dlhom case sa opat ozyvam 🙂
co mate nove, nejake nove tehulky sa nam uz objavili co som tu nebola? 🙂 neda sa mi citat vsetko do zadu, tak ma poinformujte trosku 🙂
ja som bola vyse 2tt v nemocke, ale vysledok veskery zadny, tak som posledne dni zaklamala, ze mi je uz fajn len aby ma pustili domov a grckam pekne dalej ☹ takze grcalky nebojte sa nie ste v tom same 😉

bzucinka2
25. nov 2009

beji krasna fotka, tak petulko je uz medialna hviezdicka 🙂

amadora
25. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Bzuci 😵 teším sa že si už domka, aj keď teda klamať 😅 ale verím ti že keď sa to nezlepšilo ani tam tak radšej budeš grckať domka, aspoň pri svojich chlapoch 😉

martina1982
25. nov 2009

Ahojte ,

Vcera som sme neprisla lebo Stevko zle vecer zaspava ☹ bolo 21:30hod. ked zaspal ☹ isla som sa osprchovta poupratovla som a isla spat .

Bzucinka ahoooooooooooooooooj vitaj domka 🙂 uz si aj troch pribrala ?ci len chudnes ?

Mm1 ten kolacik vyskusam 🙂

KATKAM VSETKO NAJ K MENINKAM !!!Moja babka ma dnes meniny aj narodeniny 🙂

Beji , Petko model nas 😉 Fotky pridam ked budu 😉

martina1982
25. nov 2009

V sobotu ideme do Michloviec 🙂 tesim sa budeme tam tyzden.V piatok si idem zobrat mobil 🙂

Dnes som si bola dat urobit obocko so Stevkom jemu som nedala ,ale on tam sedel v kociku a pustal si pesnicky z mobilu 😀

amadora
25. nov 2009

Tak na obede u starkej bolo super, nakoniec som sa vyhovorila že som niečo pokazené zjedla a bolo mi zle a mala som hnačky tak starká nenaliehala aby som jedla 😅 Ale nabalila mi obed aj koláče domov že na večeru, čomu sa náramne potešil môj mužík 😀 Čo ja schudnem on priberie 😀

Maťka a prečo si taký súkromník a nedala si urobiť aj Števkovi? 😀 A aký mobil budeš mať?

Ja som sa dnes pustila do upratovania, umyli sme okná na spálni a verande, poprala som záclony, prezliekla periny, vyriadila chodbu... ak postíham tak ešte čo to porobím dnes kým nie je mužík v robote.

martina1982
25. nov 2009

Ami , no vidis ja som taky sukromnik 😀 Prv som rozmyslala nad Nokiou ,ale si zoberem LG teraz su strasne drahe tie telefony 😕 Inac ja som tiez dnes prezliekala pradlo a aj poumyvla a povysavala a vecer sa chystam na kupelnu 😀 este som som aj poprala deky z detskej izby .

martina1982
25. nov 2009

Ami ,inac si sa dobre vyhovorila,ze si zjedla nieco zle 😀

amadora
25. nov 2009

Maťka aj ja práve periem deky, ale z obývačky 😉 Viac asi dnes nestihnem ale tak porobím po troche aj pri Majkovi, však zase toho nie je veľa, nejdem to preháňať...

Kočky mám ďalšiu objednávku na tortu... obidve na 5.12. 😅

bejca
autor
25. nov 2009

ahojte 😵

bola som tu aj cez obed ale mi zasa padol PC a to som toho teda popisala 😅

a hlavne

Bzucinka VITAJTE domaaaaaaaaaaaaaa a mrzi ma ze ti stale neni dobre ☹ daj mi aspon na tyzden to vracanie aby si si oddychla a trosku sa dala " dokopy " 😵

a idem citat 😵

bejca
autor
25. nov 2009

dakujem Vam za pochvalu Petka 😵

MArtinka Stevkovi povedz ze mu odkazuje teta Bea aby pekne spinkal vecer aby mamina mohla s nami aspon par riadkov popisat 😉 a ze mu posielam pusinku aby sa mu dobre spinkalo 😉 v Michalovciach si to uzite 😵 a teda ty si dnes bola super aktivna tolko prace porobit 😉

Ami no vyhovorku si mala dobru 😉 a muzikovi sa ani necudujem ze sa potesil veceri 😉 a ako citam tak aj ty si sa dnes super cinila a porobila kopu prace 😵

ja som vcera len umyla zem viac sa mi akosi nechce 😅 ale budem musiet aj ja zacat co to robit k Vianociam ....ale ked man to v takom teple nebavi 😅 keby mrzlo tak si poviem ved uz budu vianoce takto mi to vobec nepride a som radsej vonku 😅

nejaky debili nad nami stale nieco prerabaju - aj viem kto a aj viem co - spravili im sprchač a nieco im tam pomrvili a nejde im to 😅 - tak teraz znovu buraju a robia nanovo 😠 ako je mi ich luto ale !!!!!!!!!! cele doobedie nic ani tuk a o 12 tej idem dat Petka spinkat oni zacnu buchat a trieskat 😠 ledva zaspal o 12,30 .... no a potom ako keby so zbijackou zacali nieco robit a to sa Petko zobudil s placoim 😒 o 13,20 a uz nechcel spat ☹ takze uz teraz spinka ale teraz znovu zacali buchat nez zaspinkal a teraz stale nieco ako keby ošupovali ci co ... no proste stale tu je take šuchanie .... nech to uz spravia ☹ 😔

danka.k
25. nov 2009

ahojte babulky.... nestiham vas citat, este mame oca doma.... ale od zajtra som vasa 😉

ale zistila som ze bzuci je uz doma tak teda vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
😉

bejca
autor
25. nov 2009

Ami gratulujem k objednavkam 😵

Danka uzivaj si ocka 😉

bejca
autor
25. nov 2009

no idem ja teda hajat 😵

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

danka.k
25. nov 2009

takze som vas precitala:

ami paradna vyhovorka 😀

beji aj segra sa dnes stazovala, ze cosi prerabaju susedia nad nimi.. je z toho na nervy lebo dcera jej ma 40 stupnove horucky 😠 ☹

martinka aj ja som si brala pred mesiacom LG dotykovy 😉 ty si ides tiez dotykovy?,

a skolara tu uz dlho nebola ci hej???

amadora
25. nov 2009

Ahojte, dnes som tu nebola lebo sme konečne dostali DVD zo svadby kmotrovcov tak sme pozerali 🙂

Beji no chcela som sa činiť aj viac ale bolo aj iné na pláne okrem toho, ale tak som rada že som už aspoň začala s tým upratovaním.
S tými susedovcami ti nezávidím, viem ako ja tŕpnem keď sme u našich s malým, v paneláku všetko počuť a keď ešte niekto prerába tak ma tiež šľak triafa 😒 Tak nech rýchlo porobia 😉
A ďakujem za gratuláciu k objednávkam 🙂

danka.k
25. nov 2009

ami a ake to maju byt torty??

veva55
25. nov 2009

ahojte po dlhej dobe,
dufam, ze sa mate dobre, citat vas nestiham, takze ani nereagujem ☹
my mame zase tazke obdobie, vecer nevieme zaspat, trapime sa kazdy den tak do 11 vecer, potom ked uz spi, kazdu chvilu sa budi, mrnci, place.....dnes som spala asi 2 hodiny za celu noc. snad pride opat lepsie obdobie, lebo ma asi slahne. darceky uz mam skoro vsetky pokupene, zvysok co nemam, poriesim tento vikend, nech mam pokoj. robim to tak kazdy rok, ze v novembri si vsetko pokupim, aby som sa vyhla davovym psychozam. tak dobru noc vsetkym.

martina1982
25. nov 2009

Danka, ano ten dotykovi si idem zobrat si s nim spokojna?

Beji, odkazem Stevkovi 😉 dnes ma tak nasral nechcel vcer spat tak sommu povedala ako chces tak som ho dala do postielky nechala zasvietene svetlo a odisla strasne plakal a aj sa dovracal ☹ potom mu hovorim ideme spinkat tak si lahol na postel a zaspinkal.bolo mi ho strasne luto ☹ som zla mama ☹ .Susedia nech cim skor prerobia co maju ,aby Petko mohol v klude spinkat.

Ami gratulujem k objednavkam 🙂

martina1982
25. nov 2009

Veva je mi luto,ze Adamko zle spinkava mozno mu idu zubky .Ty si sikulka ked mas nakupene darceky pre vsetkych.Nam este par chyba.

Inac co babka objednala tie oteplovaky z quelle tak este neprisli.Babka tam volala ,ze ich nemaju na sklade.Ale ,ze ich urcite poslu.Ja si myslim,ze nie lebo v Nemecku skrachovalo Quelle .Tak musim pozriet nieco v Michalovciach.Este ,ze nie je sneh 🙂

amadora
26. nov 2009

Dobré ránko!

My večer zaspíme dobre, aj v noci dobre búva, len ráno má vždy plný noštek (asi máme sucho v izbe alebo čo, neviem čo s tým) tak vstáva skoro. Ale tak nevadí, snáď to nebude trvať večne...

Danka, Maťka, ja mám tiež LG dotykový, už pár mesiacov a som s ním veľmi spokojná zatiaľ 🙂

Danka jedna má byť futbalová lopta (tú si objednali vtedy keď to hasičské auto len nevedeli presný termín oslavy) a druhú budem robiť takú okrúhlu s kvetmi modro-bielu , čo som robila mojej švagrinej pred rokom, je na FB v albume.

Vevi držíme palce nech sa vám to spávanie dá rýchlo do poriadku 🙂

Maťka vôbec nie si zlá mama, nemôžeš za to že sa Števko povrackal, ale tak je dosť veľký aby zaspal sám a nerobil cirkusy, ja by som spravila to isté 😉 A ďakujem ti 🙂 Inak ani nám tá súprava z Quelle neprišla ešte, ani nám nič nedali vedieť či príde či nie, tak tiež neviem čo s tým 😒

martina1982
26. nov 2009

Ahojte,

Ami, on sa z toho placu povracal ho natiahlo ☹ Dakujem za odpoved na ten telefon 😉 tak si ho pojdem zobrat.Tesim sa s tebou ,ze mas objednavky na torty.

amadora
26. nov 2009

Maťka ja viem, ja som to pochopila, ale ty za to nemôžeš! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre