Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
26. nov 2009

ahojte 😵

my zaspavame tak ze sedim pri nom a musim ho znovu drzat za ruku pri tom ale uz som to tu spominala 😉 takze u nas samostatne zaspavanie znovu nehrozi 😅 uvidime mozno casom sa zasa da do starych kolaji 😅 😉

noc sme mali nic moc o cca 4 tej bol hore ale do cca 5,30 ... ale tak potom sme spali do 8,05 😀

co sa tyka dotykoveho displejamy mame taku kameru a prave teraz mame ten displej pokazeny ☹ musim to dat opravit 😅 nech mozem na vianoce natacat 😉

Danka chuda sestra teda ti poviem este aj horucky 😅 posielame pusinky aby boli cim skor fit 😵

Ami dik 🙂 hadam spravia cim skor a veru tu v cinziaku je vsetko pocut .. tak ale co uz narobime 😒 tesim na fotky tort 😉

Vevi ty si sikulka ze uz budes mat vsetko kupene 😉 a Adamkovi povedz ze mu teta Bejca odkazuje aby posluchal maminu lebo mu jezisko nic neprinesie 😉 posielame cmuk aby sa vam spanok znovu polepsil 😉

MArtinka podla mna teraz supravu kupis aj za celkom dobru cenu v obchode budu vypredaje 😉 a si super maminka 😉 😵 netrap sa ze sa povrackal to nemuselo byt z toho ze plakal ... nas Petko v poslednej dobe tiez cez den vygrckal trosku ale skor si myslim ze si pchaju prsty do pusinky a potom sa vygrckaju 😉 a ty si uzasna mama 😵 cmuuuuuuuuuuuuuk 🙂 a tebe dakujem hadam uz dokoncia ten byt 😵

amadora
26. nov 2009

Beji aj my sme boli od cca 5:00 viac-menej hore, už sme len tak polihovali a o 6:30 sme vstali 😒
Čo sa týka súpravy, my budeme musieť cestovať zase niekam do väčšieho mesta aby sme dáku našli lebo u nás som pozerala a nemajú nič 🙄

Ja som si poriadila, dala prať, povysávala a ideme sa trochu prejsť vonku 🙂

martina1982
26. nov 2009

Tak nam zomrel havko volal sa Renko mal 18 rokov ☹ 😢 sme ho pochovali ☹

martina1982
26. nov 2009

Dala som aj foto do albumu mozte kuk je to z leta fotka

amadora
26. nov 2009

Maťka to ma hrozne mrzí ☹ Viem ako ti je, nám naša Džinka zomrela pred dvomi rokmi v auguste, akurát som čakala Majka a hrozne ma to zobralo, aj keď tiež to už bola stará pani... ale Renko mal nádherný vek na psíka a určite krásny psí život a teraz sa niekde s našou Džinkou naháňajú po psom nebi 😉
Tá fotka v albume nie je 😕 asi ti ju vymazali...

Inak som fajne naštvaná, mi to nedalo a volala som do Quelle, už sú to tri týždne čo som posielala objednávku. Dovolala som sa na 5 pokus, stále ma zrušili! A ženská mi povie že tovar sa nebude posielať, zariaďte sa inak! Som rýchlo položila lebo by som jej tak nadala že až, to nevedia dať aspoň vedieť, keby si nezavolám tak môžem čakať až kým napadne sneh 🙄

bzucinka2
26. nov 2009

ahojte, ami, danka, matka, beji, dakujem za mile privitanie 😉
beji, keby to islo, urcite by si mi pomohla, ale vdacna by si mi asi nebola 😀
my zaspavame tak, ze ho polozim do postele, dame si pusu, macikom tiez dame pusu, potom mi este jednu cmukaciu posle vzduchom a zatvorom dvere a je tvrdy 😉
matka s tym psikom ma to mrzi, ale ako pise ami, dozil sa krasneho veku 🙄
ami parada, asi by ma tiez vystrelo 😠
no idem upratovat dalej pomalinky 😉

martina1982
26. nov 2009

Ami, dakujem 🙂 urcite sa tam nahana s tvojou Džinkou on bol zaletnik 🙂 cela dednina mala mlade od neho 😀 A to nedaju ludom vediet ,ze s tym nemaju pocitat 😠 Inac nechapem preco Renka vymazali 😠 vsak som tam nedala nic zle ☹ 😢Dala som foto na FB

Bzuci, ticho zavidim ako pekne zaspavate ja sa toho nedozijem asi .Ja s nim musim lezat kym nezaspi .aj teraz som ho dala do postielky lebo vymyslal daval mi prsty do oci a vsetko robil len ,aby nespal .Tak este nespi .

Beji , dakujem

martina1982
26. nov 2009

Ami, inac svokra dostala katalog quelle a hovorila ,ze naco to posielaju 😠

Ja to nevidrzim ☹ Stevko je v postielke raz je ticho a potom strasne place ☹ Nemozem tam ist ked som ho uz t ☹ am dala ☹

martina1982
26. nov 2009

oprava : nevydržim 😀

amadora
26. nov 2009

Maťka viem ako ti je, mne je ešte stále za ňou smutno, aj teraz pred vianocami na ňu veľa myslím, ona sa vždy tešila lebo mala pod stromčekom vždy maškrty a chodila škrabkať po balíčku kým sme jej ho nerozbalili 😀 Aj keď prídem k našim tak vždy čakám že mi vybehne oproti... ale potom si poviem že mala krásny dlhý život a až do konca sme boli pri nej a bola šťastný psík 🙂 Aj Renko určite bol 🙂

Aj mne vymazali fotku z albumu, asi by ich to zabilo 🙄

Z Quelle si viac nič nikdy neobjednám 😠

A s tým zaspávaním, moja, treba len vydržať! Aj suseda mala problém s malou, nikdy jej nechcela zaspať, tak som jej povedala že nech jej dá pár dní a že určite sa to naučí. Jeden, dva dni hrozne plakala malá, suseda vraví že ona to nezvládne. Ale vydržala to a na tretí deň jej už malá zaspávala pekne sama 😉
My tiež tak zaspávame, ideme do izby, vypije mliečko mne v náručí (alebo skôr si z neho cucne, tak 100ml) dám mu pusu, dám ho do postieľky, pohladkám po chrbte, zakryjem, pohladkám po vláskoch, zapnem babyfon a idem preč. A on spí...

martina1982
26. nov 2009

Ami , Dzinka musle byt zlatunka ked skrabala na balicek 😀 Ani ja uz nebudem objednavat z Quelle ja som sa na to spoliehala 😠 Tak Stevko zaspal o 13:30 hod.On uz asi tyzden zaspava poobede sam a stale tak place ☹ len uz aj vecer vymysla ☹ ma aj lampu zapnutu .Neviem co mam robit .

amadora
26. nov 2009

Maťka len treba vydržať, on na to príde že to nie je nič hrozné zaspávať sám 😉 Keď dlhšie plače tak choď k nemu, pohladkaj ho, povedz mu že ho ľúbiš a že si hneď vedľa, ale že musí búvať a zase choď preč. Len ho neber na ruky a nebuď tam dlho...

Ja som sa bláznila s mužom a ako som mu sedela na kolenách tak ma prehol dozadu a ruplo mi v chrbte, vyrazilo mi dych a hrozná bolesť v celom chrbte až dopredu do rebier. A na to mi ostalo špatne od žalúdka ako na vracanie, neviem čo to má byť ☹ Tak len ležím a dúfam že to prejde 😒

bejca
autor
26. nov 2009

ahojte 😵

precitala som vsetko dufam ze stihnem aj odpisat lebo sa mi stale vypina PC ☹

bejca
autor
26. nov 2009

Ami skore uzdravenie a neblaznite sa tolko 😉 a ti nasi chlapi su teda rovnaki v tom spani 😅 to Quelle je teda uplne uzasne 😠 asi by ma vystrelo 😒

MArtinka havinka mi je luto ☹ nebud smutna a ako Ami pise isto prezil krasny a vesely zivot u vas 😵

Bzuci tyzden by som to vydrzala 😉 neboj 🙂 a neupratuj tolko lez a oddychuj 🙂 krasne zaspava Alexik posielam mu pusinky 😵

nas Beny si tiez najde darcek pod stromcekom a pekne si aj papier roztrha a rozbali si darcek 😉

bejca
autor
26. nov 2009

no uz asi vsetky ste pri muzickoch tak si to uzivajte 😉 ak sa mi podari nastartovat PC tak sa zasa ukazem 😅 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

amadora
26. nov 2009

Beji ďakujem ti 🙂 A nežartuj s tým PC!!!

izka
27. nov 2009

ahojte.
vôbec nestíham, len som tak dnes nakukla. možno v sobotu popíšem viac.

ami, len tebe ohľadom tých homeo. to je síce akože na predpis, ale u nás to v každej lekárni bez problémov objednajú a nič sa nevypytujú. iba musíš vedieť presný názov a riedenie = číslo CH. ale na tom homeokompozite Spigelon číslo nie je a výrobca je HEEL. ak by si ešte niečo potrebovala, píš mi ip, lebo nemám kedy čítať.

eme sa ešte stále tlačia spodné očné zuby, tak máme besné noci. jedujeme sa veselo pri každom obliekaní. normálne nervy chytá, len čo ju chcem obliecť. hrôza, len holá by behala. už aj po riťke schytala , však mám len jedny nervy a hlavne, ak sa niekde ponáhlam, najviac štrajkuje 😠

chlapci mi idú zajtra na majstrovstvá slovenska - jojo v plávaní a filip vo viacboji, tak ráno musím rezňov narobiť, nech nie sú hladní.
tak cez víkend budeme doma len 4 ženy a v sobotu ideme všetky na záverečný venček z tanečnej. eme som krásne šaty kúpila, len tie si chcela obliecť a tancovala o dušu. tuším bude hviezda večera 😉

a minulú nedeľu som bola s kikou prvý raz v SND na deň otvorených dverí. poviem vám, zážitok som mala. po dlhej dobe aspoň nejaká kultúra. dobre mi to padlo.

všetky vás pozdravujem, majte sa krásne. 🙂

amadora
27. nov 2009

Dobré ráno!

Ja som v noci vypla na 4 hodiny konvektor nech nemáme v spálni tak teplo a tým pádom taký vzduch, Majko konečne dobre spal, nemal plný noštek. A o 5:00 začal štekať náš pes ako besný, tak vstala aby som ho upozornila a zapla kúrenie a na to sa zobudil Majko a keď že videl že aj tato vstáva do roboty tak na čo on bude spať, nie? 🙄 Takže od 5:00 buntošíme.

Izka ďakujem ti, len ja mám taký hokej z tých homeopatík, napísala si mi asi 4 druhy a teraz neviem ktorý kúpiť 😀 Inak sa tak dobre číta o tej vašej rodinke, máš úžasné deti a sa mi páči taká veľká rodina 🙂 Chlapcom držíme palce a v sobotu sa dobre zabavte 😉

amadora
27. nov 2009

Ozaj kočky, Majko mi má zase soplíky 😕 Ja to nechápem, týždeň - dva má soplíky, potom na pár dní zmiznú a znova. Zatiaľ nemal ani raz iné príznaky, ani kašeľ ani teploty, len tie soplíky, viac - menej také len voda kde tu pod nosom. Žeby mu išli tie posledné štyri stoličky? Alebo je to nejaké divné prechladnutie alebo čo? Neviem či s ním ísť ku doki s tým či čo, ale už som z toho nešťastná ☹

avemaria
27. nov 2009

ami my sme tak isto natom jak si pisala ty.ja som ani u doki nebola kupila som do nosa kvapky ale v spreji.tak som zvedava ci to pomoze.

martina1982
27. nov 2009

Ahojte ,

Tak mam uz mam ten LG mobil 🙂 ja som mala stale nokiu tak si musim zvyknut .

Ami ,Majko moze mat kludne zo zubkov sopliky .My uz mame tu stolicku viac vyrastenu ,ale ked nieco Stevko je a ho to zaboli tak vypluva jedlo.

Izka , uzite si to a chlapcom drzim palce !!!Emke nech sa uz prerezu tie ocaky ,aby ste mohli spinkat pokojne.

Beji , nech ten Pc vydrzi ,co by sme tu robili bet teba ☹

martina1982
27. nov 2009

Inac vcera si isiel lahnut tato so Stevkom po hodine to muz vzdal. stale len plakal mama mama ,tak ma muz zavolal a ked som prisla za Stevkom Tak zaspinkal pekne len uz bolo 21:30 ☹

martina1982
27. nov 2009

Ami ,vsak zavolaj doky ohladom Majka.

Dnes vecer budem balit uz sa strasne tesim do Michaloviec.

ciarka
27. nov 2009

ahojky, ja narychlo za chvilu odchadzame prec na vikend aj so znamymi s detmi, tak sa Sabi vysanti.papa

martina1982
27. nov 2009

Ciarka ,uzite si to !!! 🙂

amadora
27. nov 2009

Avemaria my dávame nasivin sprej a niekedy tú morskú vodu, každý deň berie multivitamíny, papá ovocie, ja už neviem čo mám ešte robiť, som z toho normálne na nervy ☹

Najhoršie je, že nemám ani ako ku doki ísť lebo muž chodí teraz autom keď dochádza každý deň, tak jedine ak náhodou bude v pondelok doma alebo príde skôr z práce 😒

Maťka, Ciarka užite si víkend 🙂

danka.k
27. nov 2009

cafte babulky.. som vam slubila pred vcerom ze stvrtok som vasa... ale nemohla som... moje dietatko bolo vcera take sikovne ze este vecer o siestej sme boli na pohotovosti.... skakal poobede u nasich a smyklo sa mu z gauca.. samozrejme reval, dali sme ho spat, ked sa zobudil som ho obliekla a sli sme domov na kociku.. prisli sme domov a dieta len revalo a aukalo ked chodil.. tak hybaj na pohotovost... nastastie to nebolo zlomene, asi len narazene, ak by sa to zhorsilo sme mali dnes prist.. nastastie to preslo... takze som uz nemala ani chut zapinat vecer book a maly aj tak nechcel spat.. dnes uz nastastie spi

danka.k
27. nov 2009

no precitala som vas len tak zbezne, mam total blbu naladu, takze sa mi moc ani nechce...

matka a akej farby?? ja mam biely 😉

ami ved my musime mat vsetko rovnake, tak preco nie aj mobil 😀 😀 😀

a aj ja som bola tehotna ked nam zabilo psika.. sme ho mali asi 6 tyzdnov ☹

ciarka uzite si vikend 😉

beji pocitacu odkaz ze ak sa pokazi tak si to s nim osobne prideme vybavit 😀

amadora
27. nov 2009

Danka teda, aspoň že sa Rastíkovi nestalo nič horšie, chudiatko malé 😕 Posielame mu pusku!

My sme inak boli poobede na nákup, v lekárni a v drogérii a tam sa predavačkám tak páčil malý, behal tam a vyberal všetko z regálov a ešte za to dostal od nich takú krásnu knižku leporelo od Pampers 😀

A potom sme boli u babky, Majko si našiel ohromnú zábavku, trhal servítku a potom tie trhance dával ockovi do rúk a zase mi ich bral a tak dookola, zabával sa s tým hodinu 😀

danka.k
27. nov 2009

ami takze na vianoce treba kupit balik servitok 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre