Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
11. dec 2009

Ami určite sa podarí.....

babuľky tak padám..... v pondelok tu Ami nie som......

píšeme si až v utorok..... 🙂 🙂 🙂

tak pápá a pekný víkendík.... 🙂

ciarka
11. dec 2009

mm- neodpovedala si mi na tie trhy co som pisala...

a inak znamej sa tiez vcera narodilo dievcatko Terezka a predstav si megi ze v Ba na Kramaroch......

A my chodime ako kedy aj s kocikom aj bez von.

Ami- tak nech sa vam podari co najskor urobit surodenca.

Beji-skore uzdravenie.

Bzuci- zavidim ti tie kila.

ciarka
11. dec 2009

babule,este som sa chcela spytat,tie kt. ste robili vianoc.kalendare,do kolkych dni prisli?????Dakujem.
Lebo rozmyslam ci sa mi to este oplati spravit.

aja7
11. dec 2009

mm...dakujem 🙂

ami, ja som teraz prave dokoncila moju 68. tortu a stres som mala VZDY pri KAZDEJ! aj pri takych, ktore som uz robila viackrat. Citim taku velku zodpovednost, ked si davam za to zaplatit, nech to aj vyzera a chuti🙂))) Neboj, bud z toho vyrasties, alebo to rozdychas 🙂

bejca
autor
11. dec 2009

ahojte

fakt ma mrzi ze nestiham citat , ale piisete dost 😉 urcite ste mi zelali skore uzdravenie dakujem vsetkym 🙂 no mam sa stale na figu , potim sa ale teda teplotu nemam ... zato Petko uz ma a aj kasel aj sopilky ☹ dnes sme boli u doiki ... v noci som skoro vobec nespala ... dufam ze sa nam coskoro polepsi ... paaaaaaaaaaaaa

bzucinka2
11. dec 2009

izka, ja ziram co tu pises 😠 to nemyslis vazne, ze sa milostpan rozculuje ze je obed neskorsie a ranajky nevladzes, prepac, ale to je co za egoistu, tak ma 5 krasnych deti a pomoc ziadna??? 😠 asi by som ho kopla do zadnej casti, u nas napriklad pravidelne robi ranajky muzicek a ked mi je velmi zle je ochotny aj navarit a to bez problemov 😵 no moja, to ti nezavidim a ani sa ti necudujem, ze zacinas rozmyslat o rozvode, ja by som ho asi rozdrapila od zlosti a just mu nenavarila 😠
ami jasne zastavte sa, o tom ako mi je ani nejdem pisat, lebo to potom vzdy zakriknem a vsetko sa zmeni 🙂 vcera som ti posielala 3 linky na fusaky, prisli ti? 😉
ajka krasne torty a na tej krstinovej si robila aj to babatko, ved to vyzera ako zive, uzasne, kam sa ne teba niekto hrabe 🙂
ciarka, za normalnych okolnosti by som bola na seba hrda, ale nie za takychto, ale aspon sa bude lepsie chudnut hadam potom 😀 mne pridu kalendare buduci tyzden, pisali 3-7 pracovnych dni na fotolabe 🙂

bzucinka2
11. dec 2009

a chorym skore uzdravenie a vela vela cmukacikov posielame 🙂

amadora
11. dec 2009

Megi, Ciarka, Aji ďakujem 😵

Beji moja tuho na teba myslíme, rýchlo sa nám vylieč aj ty aj Peťko, cmuk 😉

Bzuci ani včera večer ti nebolo lepšie? Včera som zvracala za teba, nepomohlo? 😕 😀 A linky mi neprišli žiadne. Ak si mi to posielala mailom tak mi to príde neskôr, neviem prečo ale tvoje maily mi chodia s oneskorením niekoľko dní

danka.k
11. dec 2009

bejuska tak skore uzdravenie tebe aj petkovi poslielame 😉

amadora
11. dec 2009

zase nikto nikde ☹

bejca
autor
11. dec 2009

ahojte 😵

kusok som stihl aprecitat 😉

Megi nadherny kusok si ulovila 😵

Ajka kokos ake troty 😵 waaaaaaaaw nadhera 🙂

MArtinka gratulujeme k zubku 😵

Ami neboj stresar si neni torticka bude uzasna 😵 ty si sikulka na jednotku 😵

Bzuci aj mne chodia tvoje emaily neskor mas zle nastaveny datum 😉 posielame pusinky vsetkym 🙂 a babtko je nadherne 😵

a VSETKYM DAKUJEM ZE NA NAS MYSLITE 😵

zabudla som napisat ze ma Petko aj teploty .. ☹

danka.k
11. dec 2009

bejuska to si pisala 😉 chudacik petko.. nech coskoro klesnu

ami tu sooooooooooooooooom 😀

amadora
11. dec 2009

no takto sa mi to páči 🙂

Beji mrzí ma že vám je obom zle ☹ A ďakujem ti za povzbudenie, si zlatá 🙂 Cmuuuuuuuuuuuuk

amadora
11. dec 2009

Danka, písala len že má kašlík a soplíky, nie aj teplotku

danka.k
11. dec 2009

ami a aka to bude torta?

amadora
11. dec 2009

Danka mala by to byť futbalová lopta

danka.k
11. dec 2009

ech tak to bude fest tazke.. ako urobis tu loptu?? ja by som sa do toho nepustila 😀 😀 😀 lebo by som nevedela co a ako urobit.. ale ty si sikulka

bejca
autor
11. dec 2009

vy ale tvorite zaujimave torty 😉

a pisala som to tam tak blbo o tej teplote za ja uz nemam ale Petko ma .... ale to je uz fuk 😉

a aj doki mi dala take zvlaste tabletky ..akosi sa stale citim chora a to uz od stredy jej aj antibiotika .... a dala mi nejaky prasok proti zapalu a bolesti ...no paralen mi vzdy zabral lepsie ...dumam ci nezacnem brat paralen od zajtra a ten prasok vyradim ....

a to som chcela piect ☹

bejca
autor
11. dec 2009

* nie jej ale jem ... a sedim nic nerobim a som spotena ako bulo 😝 otrasne nieco aj vlasy sa mi potia tusim .... 😅 😕 🙄

danka.k
11. dec 2009

beji daj si radsej paralen ak ti bolo lepsie. naco sa mas zbyotcne trapit?

amadora
11. dec 2009

Beji držím palce aby ti už zajtra bolo lepšie a Peťkovi tiež 🙂

Danka upiekla som si to v okrúhlej miske a dotvarovala punčovinou 🙂

Bože tak hrozne som sa rozčúlila tu v jednej téme, až mi je do plaču! Jedna baba tam písala že bola 6x na potrate, tak som sa pýtala či sa nechránili a ona napísala že nikdy nemali čas niečo použiť 😕 A že má 2 deti a finančne by to nezvládala tak to dá radšej preč kým to nie je vyvinuté ako čo v TV vidí tie vraždy novorodencov 🙄 Nemám slov...

bejca
autor
11. dec 2009

Danka no ja by som rada ale ked ja tak nerada sa miesam do toho ked mi doki da tabletky ..ale vzdy mi davala nasa stara doki paralen a toto je taka nova doki a dava take nove lieky vselijake .... uvidim ako mi bude rano a asi naozaj nasadim ten paralen ...

bejca
autor
11. dec 2009

Ami nerozculuj sa zbytocne ... ja tiez poznam vela bab z okolia co ked som im hovorila ze sa nam nedari a kolke roky a ze ako by sme chceli tak mi ich vela povedalo " no boze ja som uz bola tolkokrat na potrate " mne vtedy dojdu slova a na to sa neda nic povedat to su take " kravy " a ona je tuplovana lebo sa jej cudujem ze nebere antikoncepciu ....

danka.k
11. dec 2009

ami ja by som take ani necitala. neznasam take zeny 😠 😠 😠

tak ta torta bude super 😉

beji a co ste pokusne kraliky??? 😀 😀 ak vies ze ti pomoze tak si ho daj

bejca
autor
11. dec 2009

inak sa cudujem odkial vy mate tolko tych foriem a vselicoho na tie torty .. ja by som asi skrachovala keby mam vsetko kupovat 😅 😉

bejca
autor
11. dec 2009

Danka no asi hej 😉 😀

danka.k
11. dec 2009

beji ja mam len tri formy... a aj tak nepouzivam 😀 😀

bejca
autor
11. dec 2009

Tami Ip 😉

amadora
11. dec 2009

Beji ja mám jednu jedinú formu na torty, obyčajnú okrúhlu 🙂 Toto som piekla v antikorovej miske ktorú som si kúpila za necelé 2 euro v Kauflande

Mňa to tak naštvalo lebo ona vôbec nepochopila to čo som jej chcela povedať že je jednoduchšie sa chrániť (veď preboha tá minúta na nasadenie gumy je vždy 🙄 ) ako potom to dieťatko zabiť! A ona bude vypisovať ešte také kraviny aké by to bolo drahé a aká je ona dobrá mama že to robí preto aby tie dve mali všetko na svete. Jaj zadrhla by som ju keby sa mi dostane do rúk 😠

danka.k
11. dec 2009

ami zbytocne sa nad takou rozculujes... jej nikdy nevysvetlis 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre