Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
4. jan 2010

A samozrejme všetkým oslávencom dodatočne všetko najlepšie 🙂 k ich sviatkom....
keďže som tu nebola, tak fakt dodatočne.... 🙂

amadora
4. jan 2010

Megi ale kde, ja som sa nevedela dočkať polnoci aby som mohla ísť spať 😀 Ale muža bolí hrdlo už dva dni tak som to asi chytila od neho 😒 Ale spravil mi na raňajky cesnakové hrianky 😝 tak dúfam pomôžu...

mm1
4. jan 2010

mňam pošli i mne jednu.......🙂

my sme bez Natali, zostala s našimi na chalupe, ale zajtra po robote pôjdem za ňou..... už sa jej neviem dočkať, som závisláčka.....

Ozaj to stretko Terchová.... pridávame sa, ak sa do toho nič nenaskytne.... boli sme už v Terchovej 3 x a strašne sa mi tam páči....

amadora
4. jan 2010

Megi s radosťou by som ti, ja také nemusím 😅

mm1
4. jan 2010

ja som mala jablčko na ranajky a kavu.... 🙂

danka.k
4. jan 2010

ami na bolave hrdlo pomaha bylinkovy caj zamrazeny na kocky ladu.... 😉

my dnesny spano od 18,34 do 8,56 😀 😀 hezkyyyyyyyyyyyyy

mm1
4. jan 2010

teda to ste dobrí spachtoškovia, Natali už vraj od 7.00 buntoší.....a zaspala o 19.45. a bola hore už 4.15.
Beba a potom spala ďalej....

amadora
4. jan 2010

tak som obišla ORL... čaká ma operácia nosovej prepážky ☹ akurát si robím tehu test a dúfam že je negatívny 😔 držte mi palce!

bzucinka2
4. jan 2010

ahojte, amiiii sup sem s vysledkami 😉 a preco chces negativny? 🙄

bzucinka2
4. jan 2010

no ta operacia hadam nie je nic vazneho a preco ti ju maju operovat? 😉
monik, super krasny darcek ste si s muzikom dali, tak ako pisali baby, nech sa vam ho podari postavit a do roka aj s babikami byvate uz v novuckom 🙂

bzucinka2
4. jan 2010

no ami, cakam na vysledok... 😅

amadora
4. jan 2010

negatívny... som rada, len ma mrzí že musíme snaženie prerušiť teraz na čas ☹

mm1
4. jan 2010

Amiiiii? aj ja čakám na výsledok!!!!!!!!!!!!!!!!
prečo operácia?????????? možno by sa odložila, ak by si bola tehulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahoj Bzuci, krásna 18 tt

mm1
4. jan 2010

ami????? ale prečo musíš ísť na operáciu??????? hmmmmmm???????????

bzucinka2
4. jan 2010

meggie dakujem, no pomaly to stupa 🙂

amadora
4. jan 2010

megi keby som asi by mi iné neostávalo ale bolo by to náročné tehotenstvo a neviem či by sme ho v zdraví zvládli... už pár mesiacov mám problémy s dýchaním, pravú dierku mám skoro úplne upchatú a fungujem len na spreji do nosa. za týždeň miniem jeden Olynth. a v posledných dňoch sa to zhoršilo, aj dnes v noci som sa zobudila na to že nemôžem dýchať a normálne sa mi točila hlava. v tehu by som spreje brať nemohla a mne tie slabé čo môžu aj tehuľky nezaberajú. navyše som bola anemická aj pri prvom tehu, teraz neviem či by dostávalo bábo dosť kyslíku takto ☹

mm1
4. jan 2010

jáj tak a to sa robí ale v lokálke nie???????? a kedy ti dala termín???? dufam, ze co najskor...
inak uz tretí den obcas pocitujem trpnutie ruky tak ako to bolo ku koncu tehu..... ale pripisujem to tomu, ze som sa rozvysivala.... a dufam, ze to rychlo prejde... nejdem zatial robit paniku.....

bzuci, no co, ved za chvilku si za polovicou....

amadora
4. jan 2010

megi nie, v celkovej anestéze vraj. ešte mi dali dáky sprej antibiotický, ten mám brať 10dní a potom prísť na kontrolu a dajú mi termín. že budem dáke 2-3 dni v nemocnici... neviem si predstaviť byť bez Majka ☹

jankapardon
4. jan 2010

Baby nedate mi nejaký tip na ubytko v Nízkych Tatrách....nakoniec sme sa rozhodli pre Nízke Tatry, ja som tam v živote nebola...a samozrejme ako vždy všetko na poslednú chvílu...pozerala som na nete Junior hotel v Jasnej ten vyzera super....dakujem

Ami sestre robili prepážku nosnu ..teda upravovali operačne, ona vtedy tiež nemohla dýchat len cez jednu a po operacii je to uplne super...aj sama hovorila že konečne sa vyspala a vstala nie zo suchým hrdlom....

jankapardon
4. jan 2010

Ami a Ty si ešte nebola bez Majka? Tak na dva dni....my sme si to už odskúšali u babky a mala som pocit, ked sme sa vratili, že sme jej ani nechýbali...bola rozkošná, aj babka hovorila, že sa len jašili a tak...niekedy zmena prospeje...držím pršteky aby všetko bolo ok 😵

mm1
4. jan 2010

Ami neboj, zvládneš to... a Majko ešte lepšie. dnes som volala Natali a telefonovali sme v štýle ahoj mami a už jej nebolo...... a Majko je veľký chlapík a mamina si aspon chvíľku oddychne......a vidíš, polepší sa ti.....

Jani, Nízke Tatry neporadím.... my sme boli na Táloch a tiež sa nám pačilo. Hotel Biela Medvedica.

ciarka
4. jan 2010

Jani-ja ti neporadim s tymi Tatrami...

Ami- moc sa este nespoliehaj nato ze je vysledok testu negativny,lebo ti to este nemusi ukazat,sprav si ho aj o tyzden,lebo tehu hormon HCG moze stupat pomaly a este sa to nemusi ukazat.To len pre info.Urcite ho zopakuj.Ale mozno je negativny.

ja som v tehu pribrala 20kg a aj som 20kg zhodila.este by som chcela viac....

Smatulka-aj teba tu vitame po sto rokoch,som rada ze si sa ozvala.

Bzucinka- uz si skoro v polke,myslim na teba,drz sa. A Alexik poslucha?

Monique- to s tym tehu u nas nechame na nahode. Uvidime co bude.Ale vam drzim palceky,nech sa o mesiac zadari!!!!A nech je aj domcek postaveny a babo pride do noveho.

spapulka
4. jan 2010

janka, skus toto
http://www.hotelchopok.sk/cennik/

trosku drahsi, krajsi, ale cena je s PP a je tam detsky kutik a maju vsetko, este aj plienky na plavanie na recepcii, my sme mali ist, ale nakoniec sme zrusili ☹

amadora
4. jan 2010

Jani ďakujem, veľmi si ma povzbudila 🙂 Kvôli tomu jednému sa aj teším na to že konečne budem fungovať normálne a nebude sa mi celá rodina smiať že som feťáčka závislá na spreji do nosa 😅 Inak je to kríza u nás keď mi sprej náhodou dojde, fakt to vyzerá na absťák a len behám a zháňam sprej alebo si dávam konské dávky Majkovho nasivinu 😀 Kto nezažil nepochopí, je to o držku...
A nie, ešte som nikdy od Majka nebola preč na viac ako pár hodín 😒 Cez noc už vôbec nie... musím ešte doriešiť s kým vlastne bude, či by sa mamine dalo ostať s ním doma...
A ubytko ti neporadím ale želáme peknú dovolenku 🙂

Megi ďakujem ti 🙂

Ciarka už som na to myslela že pre istotu pred operáciu testnem znovu.

mm1
4. jan 2010

Predtým som nezachytila že aj Spapulka je tehu.... tak srdečná gratulácia dodatočne 8 tt už pekne svieti...

Ami teraz som volala znova drobčekovi a ani sa neunuvala ist k telefonu, fakt to Majko zvládne... vidno to i na tom, že keď ste u Vanessky tak ťa ani nepotrebuje a hraje sa o dušu.....
Nati ma sem tam spomenie, ale to je tak asi všetko.......

amadora
4. jan 2010

Tak som volala s maminou, povedala mi že už aj spomínala v robote že pôjdem na operáciu tak že ona ostane s Majkom 🙂 Zlatá! Sme sa dohodli že ho zanesiem potom ku nej, lebo u nás by jej bolo ťažšie aj do obchodu a tak s drobcom, tak hádam bude mať Majko pekné prázdniny, on tam rád chodí. Len mne bude ťažko ☹ Ale hádam to všetci dáko zvládneme...

amadora
4. jan 2010

http://photopeach.com/album/10uqmgi?invitecode=... video o ľadových medveďoch - tam kde píšu že prijali troch nováčikov ktorí prešli krstom ľadovou vodou je môj brat, v červených trenkách a čiernej čiapke 🙂

danka.k
4. jan 2010

ami tak to mi je luto ze musis na operaciu.. neboj o majka bude dobre postarane, tak sa nemusis nicoho bat... 😉 a dlhodobe pouzivanie nosovych kvapiek nevedie k nijakemu ucinku...

bzucinka2
4. jan 2010

ami, kukaj vecernicek, ide kubko a matko 😀

bzucinka2
4. jan 2010

ami, super, ale ja by som tam nevliezla ani keby co bolo 😀 a neboj sa zvladnes to, ved su to len 2-3 dni, co je to oproti mojim 16 dnom v nemocke 😝
jani tiez neporadim 😉
ciarka jasne alexik je ako take slniecko a je na zjedenie hlavne ked pride ku mne a vypusinkuje mi cele brusko, pride ked ma uvidi sa prezliekat alebo len tak mi vyhrnie tricko a uz pusinkuje a vykrikuje babo, babo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre