Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
10. jan 2010

jéj Beji tak budeme siiiiilno držať palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danka tak ho daj spinkať neskôr, Ema tiež dnes spala do 8.00 takže pôjde spať najskôr o 13.00 😉

danka.k
10. jan 2010

tami ale on ma vcerajsok nedospaty tak uz bol zly lebo sa mu chcelo spat..on takto vzdy saskuje ked ma ist spať s tatom.. ale uz je tam ticho tak asi spia a maminka ma kluuuuuud 😀

martina1982
10. jan 2010

Ahojte ,

Ja ako si nemam cas sem chodit ☹ nic nestiham .

Tami , super ,ze sa Emka pyta na cikat aj ja chcem ,aby nemal Stevko uz plienku ☹ on mi len hlasi ked prave cika do plienky .

Ami ,maminke skore uzdravenie.

Beji , budem silno drzat palce ,aby si bola tehu velmi ti to prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

U nas nic nove .Vcera sme sa boli kupat v Tur. Tepliciach.

Pozdravujem vsetky maminky a ich deticky.

Od januara som zacala zasa cvicit.Uz nebudem drzat diety ja sa potrebujem najest 😀

amadora
10. jan 2010

Maťka ďakujem ti pekne 🙂 A držím palce s cvičením!

ciarka
10. jan 2010

Ami-podaj spravy o mamine co zistili, a zelam jej nech je rychlo fit.

Bejci- a kolko ti meska menzes? Nerobila si si 2 test????Skus ho zopakovat.

amadora
10. jan 2010

Ciarka ďakujem ti 🙂 neviem nič nové, ešte sme spolu nevolali, len si píšeme lebo že má 3 spolubývajúce tak nechce vyrušovať. Ráno jej spravili dáke vyšetrenia, prijali ju na kožnom oddelení, dali jej infúziu a nasadili diétu. Že nevedia čo jej vlastne je. A ďalšiu infúziu majú dať v stredu tak tam asi bude dlhšie.

Myslím že Beja spomínala že robila aj ďalší test ale negatívny.

ciarka
10. jan 2010

Ani.nech mamine coskoro zistia co jej je,to je najhorsie ked nevedia co liecit.Potom bude dobre.

Som nepostrehla kedy si beja robila dalsi test,zavisi aj od stupania toho hcg hormonu,niekomu stupa pomaly.
Beji na ktory den meskania menzesu si si robila test?

ciarka
10. jan 2010

Tami- na teba som zabudla, nevadi ze tak blbo dopadla dovolenka,hlavne ze ste uz o.k. Na buduce bude snad lepsie.

amadora
10. jan 2010

akurát sme spolu volali. tak vlastne jej dnes ešte nerobili žiadne vyšetrenia keďže je nedeľa, musí počkať do zajtra. ale že si myslia že jej zlyháva imunitný systém. ale som trochu spokojnejšia keď som ju počula, že má milé spolubývajúce, aj na oddelení že sa už poznajú, pozerajú telku na chodbe a tak, bola celkom fajn naladená, tak sa lepšie cítim aj ja 🙂

Majko mi tu teraz vykrikoval "tam, tam" , obzerám jak blbá všade čo ten vidí a potom som zbadala že mačka nám nazerá do okna tak sa z nej vytešoval 😀

bzucinka2
10. jan 2010

ahojte
tami, bejci dakujeme za priania 😉
tami no hrozne ako zle vam to dopadlo, tak ale to sa neda asi ani predvidat ☹ ale tesim sa, ze sa emka rozkecala a hlavne ze sa tak krasne zacala pytat cikat, sikulka 🙂
ami maminke skore uzdravenie a hlavne nech zistia pricinu 😉
fotky nejake pridam, ale vela sme nefotili ☹ a inak sa aj nam pomaly rozvazuje jazycek, vcera vynimocne jedol chipsy, tak si aj tak krasne povie ze chipsy, ale zase sme sa zacali ucit slovko dva a alex a to sa mu teda vobec nechce 😀 rozkosne povie aj oci a kopec dalsich slov 🙂 oslava bola super, maly vecer odpadol, ale v priebehu vecera mna alebo ocina normalne tahal do detskej a chcel sa hrat sam, asi mu uz vadilo tolko ludi pokope 😀 ale z darcekov sa krasne vytesoval 🙂

danka.k
10. jan 2010

aj my sme vcera oslavovali ale asi to nikto ani nezaregistroval ☹ .. nevadi

bzuci ze vam oslava dopadla super a ze sa maly pusta rozpravat... aj nas si len tak vykecava stale, ale stale mu nerozumieme, iba par slov ale je to uz na dobrej ceste 😉 😉

tami a najblizsia dovolenka bude super ver mi 😉

danka.k
10. jan 2010

jaaaaaaaaaj a beji so mnou na stretku v terchovej nepocitaj

bzucinka2
10. jan 2010

danka, ale ja mu aj rozumiem -zvacsa 😀

danka.k
10. jan 2010

bzuci ja tiez ale ostatny nie.. a najlespie je ked oni si myslia ze mu rozumeju ale su uplne mimo 😀 😀

danka.k
10. jan 2010

bzuci a pekne fotocky 😉

danka.k
10. jan 2010

a kdeze ste dnes vsetky??

spapulka
10. jan 2010

a kde je bejka? co sa deje? 😕

danka a co si oslavovala? to si nam neprezradila, neviem k comu blahozelat?

ami, tak zajtra budete mudrejsi, dufam, ze bude vsetko ok 😉

danka.k
10. jan 2010

spapulka ja som to pisala.. ale nikto si to nevsimol.. 😉 😉 vsetci citali len vetu pod tym... v piatok 😀

amadora
10. jan 2010

Bzuci, Spapulka ďakujem pekne 🙂

Bzuci super že sa rozkecávate a tešíme sa na fotky 😉

Bejka aj včera prišla neskôr tak hádam sa ukáže ešte 😕 Ja som myslela že už tu nikoho nenájdem, som upratovala a popritom skúšam muža. Chudák bol dnes od 9:00-18:30 na školení a ešte má ísť zajtra a pozajtra na skúšky a dostal sa naučiť 140 strán a urobiť dáky test na domácu úlohu 😝

bejca
autor
10. jan 2010

tu sooooooooom 🙂

len mi blbne MK 😝 strasne , otrasne ako to stale toci 😠

my smev pohode , den vcelku fajn 😵 cez den Petko spal aj s maminou a tatinom + Benym skoro 3 hodiny tak jasne ze zaspal az teraz 😀

co sa tyka mna tak som pisala ze som mala posledny menzes 12.11. test prvy som si robila po Vianociach cca 29.12. a druhy po novom roku .... no a obidva negativne ... v stredu ifdem k dokimu co a ako .... uvidim .....tehu ale asi nebudem ☹

Ami maminke drzim palceky 🙂 neboj isto bude oki 😵

Spapulka tesim sa s vami a teda super ze ste uz vsetko videli a nebojkaj aj poradna bude oki 😵

Bzuci super ze sa vam oslava vydarila 😵 a teda fotecky nadherne 🙂 darcekov kopa a Alexik uzasny 😵

Danka ja som si spomenula na oslavu ale pisala som len na skype 😉

Martinka ja tiez nestiham MK a ani FB sem tam behnem pozrem a tu len preciatm a odpisem ako kedy uz sa mi stalo ze ani som nestihala 😉 hlavne ze stihas Stevkovi 😵

Ciarka no ved uvidim ako to dopadne 😉

danka.k
10. jan 2010

beji viem viem 😉 a aj mne ide kon straaaasne pomaly.. zdochyna asi 😀

amadora
10. jan 2010

Beji tak ste si pekne pospali 🙂 A v stredu na teba budeme myslieť tak či tak 😉 A ďakujem

danka.k
10. jan 2010

no kedze konik ide ako po masla tak ja idem off.. bruuuuu 😉

bejca
autor
10. jan 2010

fakt asi ta kobyla nejako " skapína " 😉 otrasne nieco .....

Ami dakujem 😵 a tedamuzikovi drzime palce 😉

Danka dobruuuuuuuuuuuu 🙂

bejca
autor
10. jan 2010

Tami a zabudla som gratulujem k super spanku 😉

bejca
autor
10. jan 2010

???? kde ste ???

no dobre tak aj ja idem hajat 😵 dobruuuuuuuuuuuu

amadora
10. jan 2010

Beji ďakujem, odkážem 😉 Kobyla je už asi stará paripa a pôjde do klobás 😀

A dobrú noc teda

mm1
11. jan 2010

Dobré ránko babule....

najskôr vybavím povinnosti a potom sa Vám vyžalujem ☹

Ami, maminke skoré uzdravenie,
Bei nech všetko dobre u gynďoša dopadne,
Bzuci Alexíkovi dodatočne všetko len to najlepšie...
Tami mrzí ma, že dovolka nedopadla podľa predstáv
Danka nepostrehla som, čo ste oslavovali, ale tiež dodatočne gratulujem.

Baby som strašne smutná. zistili sme, že Natali nevie vyrovnať palček.... má ho stále tak polozohnutý ale ten posledný článok čo ide k nechtíku nevyrovná.... A som zároveň naštvaná, že sme na to neprišli skôr....!!!!!!
Aj teraz sme na to prišli len tak, že sme sa hrali, že si obkresľujeme ruky....
ona to tam má akoby úplne stuhnuté... aj sme jej to skúsili masírovať, ale nič....
Akoby to väzivko tam nefungovalo,alebo ja neviem. ☹ ☹ ☹ ☹
Dnes chcem zavolať našej doktorke a vypýtať si papier nech nás pošle na ortopédiu....
ale bojím sa, že to budú musieť robiť operačne..... 😢

amadora
11. jan 2010

Dobré ránko!

Megi ďakujem ti... to s Natali... neviem čo povedať. Môj ocino má taký malíček lenže on si ho kedysi zlomil a preto ho má taký. Hlavne nerob paniku dopredu, možno ti povedia že to nič nie je alebo jej pomôžu úplne jednoducho niečím. A možno ti povedia že s tým nič netreba robiť. Každopádne budeme moc moc držať palce a myslieť na vás, daj vedieť ako ste obišli! A nehnevaj sa na seba že si na to neprišla, nie si robot, nemôžeš vidieť a vedieť všetko!

mm1
11. jan 2010

Ja viem Ami, ale beháme okolo nej 5 dospelí.... každú chvíľku je s niekým..... a nikto z nás si to nevšimol. preto si to vyčítam.... 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre