Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
22. jan 2010

Ahojte, práve mi písala Megi:

" Tak máme za tým, malá odchádzala mne na rukách,lebo bola hore, ešte spravila tetám papa, normálka z nej nikto nechápe - žiadna slzička, nič, haji na mne ale nespinká " 🙂

tami712
22. jan 2010

ahojte 🙂
júj tak super že Natálka s maminou to už majú za sebou 🙂 🙂 🙂 už len aby sa rýchlo zotavila Natálka a ručička bola v poriadku 😵

a beji no tak to nie je bohviečo s tou mrchou ☹

amadora
22. jan 2010

ahojte, tak sme doma, už aj naobedovaní. obišla som teda "ohromne"... dnes tam bola doktorka, nie doktor čo minule a tá ma riadne zdrbala za ten Olynth, že už som ho mala úplne vysadiť (zabijem sa keď mám stále plný nos?) a že mám len ďalej užívať ten sprej čo mi dali, že možno na jar mi to prejde! 🙄 a ak nie tak mi dajú druhý sprej, prípadne potom tá operácia... akože super! tak ja by som bola rada keby nemusím ísť na operáciu, ale jeden ti povie tak, druhý tak a potom sa z toho vyznaj. a ona že to môže byť sezónna alergia a plus tá prepážka tak mi to robí šarapatu. tak som sa rozhodla že v pondelok pôjdem k obvodnej nech ma pošle na alergológiu (suseda vravela že je dáka nová alergologička u nás milá) a ak mi zistí dáku alergiu nech mi ju ona lieči čím uzná za vhodné. A ak nič nezistí alebo mi to nebude pomáhať tak pôjdem znovu na ORL a už im rovno poviem nech na mne neskúšajú kraviny a rovno ma operujú :-/

inak Majko bol hrozne zlatučký, aj v čakárni sa pekne hral s autíčkom a u doktorky som si myslela že sa bude driapať za mnou alebo bude plakať ale nie, pekne stál pri sestričke kým ma doktorka tak vzadšie vyšetrovala a sestrička s ním debatila, on sa na ňu usmieval a na mňa ani nepozrel 🙂 a keď sme prišli domov tak bol taký pochabý, behal, pišťal, smial sa, hádzal sa mi okolo krku, no úplne mi zlepšil náladu slniečko moje 🙂

bzucinka2
22. jan 2010

ami, pekne to majko zvladol, asi pochopil, ze musi aj on trosku vydrzat 😉 a tu dokinu nechapem, mala si jej hned povedat, ze si si prisla zajednat termin ako ti ten doktor povedal, takto sa ti to bude len a len natahovat ako guma v gatiach ☹ a maly musel byt podarenucky, slniecko malicke velicke 🙂

no pomaly sa uz triafate do mien 😉 tesim sa 😀

megie, super, ze to natalka tak super zvladla, uz nech sa jej to len zahoji a bude fajn, tesim sa s vami 😉
beji, no hroza s tou mrchou, snad uz ta dalsia neopavazi prist vobec a ked tak nacas 😒

amadora
22. jan 2010

Bzuci ja som jej to hovorila dvakrát 😒 Povedala mi na to že mám ďalej užívať sprej a keď mi to do jari neprejde tak ho prípadne vymeníme... 🙄 Ale sa na ňu kašlem, pôjdem ku alergologičke a nech mi spraví vyšetrenia či ozaj mám nejakú alergickú nádchu a keď nie, tak s tým papierom od nej pôjdem naspäť na krčné a jej to tam tresnem o hlavu že nech ma nelieči na kraviny a robí to čo má robiť 😠 A ak tú nádchu mám, tak nech mi ju lieči alergologička, nie krčná. Akože ja by som bola rada keby to bola len tá nádcha a nemusím ísť pod nôž.A spreje na alergie sú tuším aj dáke špeciálne čo môžu aj tehotné. No ale uvidíme, čo povie a podľa toho sa zariadim. Určite nemienim čakať do jari či sa bude niečo diať 😝
A Majuško je dnes taký zlatý celý deň, by som ho spapala 😵

bzucinka2
22. jan 2010

ami mas pravdu, uvidis po vysetreni 🙂 dnes je asi dobre ovzdusie, lebo aj alexko dnes nic hrozne nenapachal 😀 a hlavne isiel sam pekne do postielky spinkat aj naobed a aj teraz vecer 😨

bzucinka2
22. jan 2010

a nespapaj ho, koho by si potom mala 😀 ale ja som ho cely den bozkavala a tulila si ho 🙂

amadora
22. jan 2010

aj my sme si s Majkom užívali jeden druhého, stále sme sa dnes bláznili a tulkali 😵 milujem také chvíle 😵

amadora
23. jan 2010

Dobré ránko!

Bože ja som sa dnes zobudila dáka unavená, neviem sa rozkývať 😝

Moje malé zlatíčko už druhý deň ukazuje na ockovu fotku a vykrikuje "tam, tam" 😒

amadora
23. jan 2010

Písala som Megi a odovzdala som jej všetky vaše odkazy a pozdravy. Odpísala:

"Ahojte kočky, ďakujeme, Nati sa cíti výborne - vymýšľa o 106. Tak ma tu preháňa že až. Domkov pôjdeme až v pondelok, dovtedy tu ja zošediviem. Všetci ju tu poznajú! 🙂 "

tami712
23. jan 2010

ahojte
tak super že Natálka je OK, už nech to len nejako s maminkou vydržia 😒 😉

našla som nejaké tipy na valentína 😀
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=123837

amadora
23. jan 2010

Tami perfektné 😀 😀 😀 Bzuci, čo takto tie sladké slipy miesto saténových spodkov? 😉 😀

amadora
23. jan 2010

Ozaj, Bzuci, mužíkovi želáme všetko najlepšie k meninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody v rodinke 😵

amadora
23. jan 2010

malý, ale pre mňa o to krásnejší a cennejší pokrok... Majko dnes povedal nášmu psovi "hajo" 😵

jankapardon
23. jan 2010

jej tami.....super!!!!! dakujem za tip!!!!!
mne sa ľubia tie plavky ala Borat 😀 😀 😀 😀 ,
ružová rubikova kocka.....
a ešte niečo, ale to si už nechám pre seba 😵 😵

tami712
23. jan 2010

Janka nie je začo 😀 no tie plavky sú fakt super 😀
a že by si mala rada čokoládu ? 😕 😀 😀

ami super a Majko sa určite rozkecá 😉 🙂 Ema už riadne papuľuje a opakuje všetko, Viktor ju dnes naučil - do riti a pipík 😀 😝

amadora
23. jan 2010

Tami no samé podstatné veci ju veľký brat učí 😀 A ďakujem za Majka 🙂 Večer ešte keď sme sa tulkali mu hovorím urob moja mama a on hovorí že "oja" 🙂 Ale to vidím že keď sa vytešujem že sa mu podarilo niečo povedať tak zase bude mesiac zaryto mlčať 😒

tami712
23. jan 2010

ale neboj, Ema si tiež dlho vravela len svoje hatlaniny, ale teraz už fakt všetko opakuje a hlavne sa vie strašne zlostiť keď nie je niečo ako chce ona 😝 😝

jankapardon
23. jan 2010

aj mi už kecáme o dušu...tiež všetko opakujeme, najviac sa mi pači to jej š...č....napr. mašaž( po kupkaní )

amadora
23. jan 2010

ako vám len závidím 🙂 inak už by som mala ísť spať lebo Tami v prvom momente som prečítala že Ema si tiež dlho vravela len svoje hovadiny - miesto hatlaniny 😀

alex21
23. jan 2010

ami ako ti mohla BT ukazat ovulku ked si nemala teplotu vysiu ako 36,2. Ovu ti ukaze ak teplota stupne min. o 3 stupne. Napr. ja som mavala cca 15 dni 36,4 dalsi den 36,7 dalsi 36,9 to som vedela, ze ovu prebehla a 36,9 sa drzalo cca 12 dni a potom klesla na 36,7 a vtedy som vedela ze na druhy den bude mrcha. Dalsi den som mala 36,4 a prisla mrcha.
A to ze Majko nehovori, si nic nerob. Eli nehovori takmer nic Majko sa aspon snazi a uz zopar slov vie. Eli vie mama, baba, dede, tata, sem, tam a najnovsie vie havo. Viac nevie nic.

amadora
23. jan 2010

Alex už mi to z toho grafu zmizlo že som na tom mieste mala označenú ovulku 😕 Mňa to tiež prišlo divné, navyše keď mi ovuláciu ukázalo deň po tom čo mi skončila mrcha. Ale možno ten program prehodnocuje počas mesiaca viac možností, neviem... ale myslím že budem mať ovuláciu teraz v najbližších dňoch, zajtra alebo pozajtra. Som neverila že mi to tak pomôže spoznať vlastné telo a to si robím graf len prvý mesiac 🙂
A Majko tiež nehovorí, len zhruba tie isté slová ako Eli. Akurát dnes ma prekvapil tým hajo a oja 🙂 Bolo by od neho pekné keby to zopakuje aj keď príde tato aby o to neprišiel 😉 😅

alex21
23. jan 2010

ami v akom programe robis. Ja som si pisala do menst. kalendara a raz som robila aj v programe na nete ale uz neviem ako sa to tam davalo a ani aky to bol. No a ja som to mala nariadene od lekara aby som vobec zistila ci mam ovu. Toto bol najjednoduchsi sposob.

amadora
24. jan 2010

Dobré ránko!

Alex robím si to na www.wunschkinder.net

bzucinka2
24. jan 2010

ahojte
ami dakujem odkaz som mm odovzdala 🙂
oslava prebehla uplne super, dnes som trosku nevyspata, ale tak nejak to uz rozchodime 🙂 hlavne ze sa skoro vsetko pojedlo a vsetci sa prijemne citili 🙂 maly sa ani raz nezobudil, hoci tu bol hluk, az rano slniecko moje 🙂 my uz tiez celkom pekne kecame, minule ma prekvapil slovom dzem, dnes to bol citron 😉 velmi sa z neho tesim 🙂
ami a ty nesmut, este raz budeme radi, ked nebudu kecat 😀
tami super stranka, tiez sa mi tam celkom pozdavaju nejake veci 😉

amadora
24. jan 2010

Ja viem kočky že vám sa to hovorí že veď raz mi aj veľa bude keď začne rozprávať, ale keby to bolo vaše dieťatko čo jedno z posledných ešte vôbec nerozpráva tak by vás to tiež trápilo 😉

Bzuci tak super že ste pekne oslávili 🙂

bzucinka2
24. jan 2010

ami netrap sa, ja poznam jedneho chlapca, ktory zacal rozpravat az v 3 rokoch, ale hned 3 jazykmi, ono si to majko mozno vsetko uklada na hardisk a potom ta ohuri celymi vetami 😉 nesmut, neboj, on sa rozkeca, ved aj s plienkami je to predsa rozne 😉

amadora
24. jan 2010

Ja viem Bzuci, ale mám pocit že on sa rozkecá najskôr o rok 😀 A on je hrozný lenivec, loziť, chodiť začal medzi poslednými a s rozprávaním a plienkami je to to isté. Už mám pocit že ja robím niečo zle 😔

danka.k
24. jan 2010

ami ved nas rastik tiez nerozprava.. len tie jeho hatlaniny... nieco sice zopakuje ale aj to musi mat naladu inak naco kecat.. vsak rodicia rozumeju aj japoncine 😀 😀 😀

amadora
24. jan 2010

no náš tvrdohlavo odmieta opakovať aj tie najjednoduchšie slová 😠

my sme mali dnes celkom pekný deň, doobeda sme boli vonku a poobede sme išli na nákup a odtiaľ k babke, malému sa ani domov nechcelo a babka bola taká šťastná že sme tam boli 🙂

zajtra si idem ku obvodnej pre papier na tú alergológiu a ak budem stíhať tak tam rovno skočím, dúfam že nebude mať veľa ľudí

inak ani neviem či som vám písala ako sa nám darí, v piatok malý vyliezol na stoličku v kuchyni a tresk na zem aj s ňou, neviem čo robil, ja som už len ten buchot počula 😝 aj my srdce hádam zastalo, ale on ani nemrnkol, len asi 5 minút mi kríval, ale som ho prezrela a nemal nič našťastie. no a včera sa bláznil na gauči s ovládačom na TV v ruke a vypálil si po oku tak má monokel 😅

a ozaj, svadobnú tortu pre ocina piecť nebudem, milosť pani si želá svadbu v utajení a nedajú nám vedieť ani termín 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre