Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
29. jan 2010

Spapulka pekne si nakúpila, Dianka bude mať radosť 🙂 A super vtipy 😀

mm1
29. jan 2010

no uvidím.... ale ten sporáčik by som chcela......tak hádam do 21.2. niečo nájdem.....

Ami v tescu mali chlapčenské rifle za 2 ečka...

amadora
29. jan 2010

Megi určite pôjdem do tesca nakupovať, aspoň väčšinu oblečenia zvykneme tam kupovať, majú pekný výber aj dobré ceny, hlavne body sa oplatia 🙂

Škoda že mamina je PN, u nich pri robote je veľkosklad hračiek a majú tam kopec vecí za perfektné ceny, by som ti pozrela kuchynku 😒

mm1
29. jan 2010

AMi veď ja to nepotrebujem hneď... a netráp sa tým... isto niečo nájdem....... 🙂
a ozaj, ako sa cíti?????

amadora
29. jan 2010

Akurát som s ňou volala, bola na kontrole u obvodnej, chúďa išla taxíkom tam aj naspäť, aby jej topánky neošúchali tie nohy, aj to vraví že jej to riadne rozdráždilo, lebo jediné čo obuje sú botasky a keď mala čižmy tak ich ledva obula aj vyzula teraz 😒

Ja som to očkovanie vzdala, je tu 30cm snehu, to nerisknem s malým v aute a ak nevyjdeme do kopca ísť s ním boľavou nôžkou peši 😒 Tak pôjdeme budúci týždeň. A do obchodu poobede keď prejde pluh - dúfam!
A náš pes somár leží na tom snehu, nie aby išiel do búdy. Tak som na neho robila krik nech ide na miesto, chudáčik nechápal prečo, ale išiel 😅

spapulka
29. jan 2010

ami, ake ockovanie? 😕 my uz nijake nemame minimalne do skolky...

mm1
29. jan 2010

hmmm krik na psa, to je dobré.... 😀
inak aj ty máš pocit, že teraz sa tie naše deti nejak povytiahli... akurát som minule pozerala, že ja jej pomaly musím dávať 104 a niektoré také už i nosí....

amadora
29. jan 2010

Spapulka písala som to vyššie, proti kliešťovej encefalitíde 😉

Megi ani mi nehovor, my sme na jeseň kupovali všetko nové a teraz mu je to malé už 😝

mm1
29. jan 2010

no my sme to poistili a pod stromček pokupovali väčšie veci...... aspoň niečo teda......
akú máte teraz veľkosť?

amadora
29. jan 2010

aj my sme kupovali veľkosť 92, niektoré 98 😒 keď na tie čísla sa nedá spoľahnúť 😠

mm1
29. jan 2010

no vo veľa veciach sa fakt nedá spoľahnúť na číslovanie....a ešte keď si spomeniem, koľko mám vecí na leto, pokupovaných vo výpredaji, tak sa teraz modlím, aby nám to do leta bolo dobré!!!!! ☹

amadora
29. jan 2010

no my sme nosili veci čo sme mali ešte slušnú vôľu, ale nedúfam že nám to ešte bude 😒

danka.k
29. jan 2010

no u nas je cca dobreho pol metra snehu 😠 😠 😠 boze kym sa to potom zasa roztopi 😠

mm1
29. jan 2010

no toho sa bojím i ja... či nám to bude v lete a všetko sú to nové veci, čo s tým potom, ak nie... porazí ma.... 😠

amadora
29. jan 2010

no ja sa utešujem už len tým že však bude pre druhé 😅

amadora
29. jan 2010

bože keď si predstavím zase odhadzovať sneh keď malý zaspí... neceeeeeeeeeeeeeeem 😀

bzucinka2
29. jan 2010

ahojte, nejako ste sa rozpisali 😉
tak vase deticky su riadne velke, my mame 85 cm a 12kg 🙂 a nosime 86 a pomaly zaciname 92, ale tie este vhrname 🙂
ami, aj my sme kliesta odlozili, lebo sopli teraz kazdu chvilku a ja ho chcem dat zaockovat uplne zdraveho 😉

danka.k
29. jan 2010

my neviem kolke meriame a vazime 13,5 kg....

ami tak to odhadzovanie ti nezavidim ☹ ☹

amadora
29. jan 2010

Bzuci veď aj ja radšej neskôr, však aj my sme boli chorí, ešte týždeň to počká 🙂

Danka ani ja si ho nezávidím 😀

Inak ja som vám ani nespomínala, keď bol teraz muž doma minulý týždeň volal dáky chlap, muž bol práve na dvore, tak som zdvyhla... vraj potrebuje mužove údaje kvôli žiadosti na poľovnícky lístok 😕 Som ostala úplne v šoku, o ničom som vôbec netušila. Nakoniec mi muž povedal že mu svokor vybavuje lístok, že povedal že on mu ho aj zaplatí 🙄 Ide ma z toho poraziť lebo svokor ho musí mať ako svoju kópiu. Školu študoval tú istú ako on, zamestnanie má to isté ako on ( a veľmi ho nahovára aby robili aj v tej istej firme - čo by znamenalo že by manžel chodil na mesiac preč, čo tam po tom že by nebol s rodinou, hlavne že by bol s ním, nie? ) a teraz aj toto... dosť čo má manžel zamestnanie také že je s nami málo, ešte mi ho aj ten čas čo bude doma ťahať do hory ☹ Ale to presne vidím, len raz mu skúsi povedať že do hory nejde, tak bude mať vykričané že na čo mu to platil keď teraz do hory nechce ísť. Lenže môj muž musí ockovi spraviť všetko po vôli ☹ Som mu nechcela nič hovoriť, lebo sme boli len dva dni spolu a nechcela som sa za ten čas ešte aj hádať, ale hrozne ma to škrie...

amadora
29. jan 2010

ó, nebodaj ide pluh 🙄

danka.k
29. jan 2010

ami a tvoj muz je jedinacik?? teda ak neratam tu jeho malu sestricku... no ma to tazke s tym ocom... ked urobi tak je zle a ked tak je tiez zle... nedokaze sa asi postavit ocovi vsak???? jasne ze pomahat treba, ale on ocividne ho odlucuje od vas..

mm1
29. jan 2010

tak už som späť... zasa poletuje sneh.... bola som si niečo dokúpiť k tej mojej mánii.... 😀

danka.k
29. jan 2010

moje dieta mi upratuje kuchynu 😀 😀 😀 preklada mi korenicky, dufam ze ich neotvori... a mysli si ze ho nevidim 😀 😀

bzucinka2
29. jan 2010

u nas uz dopoletoval... 😀
ami to si musi asi vyriesit s otcom hlavne on, ty mu mozes asi len povedat, ze ta to skrie a si z toho smutna, ze zakazdym skace ako otec piskne, jasne ze si treba pomahat, ale nie takto ☹ aj u nas si pomahame vzdy ked treba, ale nie na ukor rodiny a nevraviac o tom, ze tvoj mm cele dni doma ani nie je ☹

amadora
29. jan 2010

baby len teraz neviem o akom pomáhaní si hovoríte 😕 muž to veľmi dobre vie aký mám na to názor a hovorila som mu to miliónkrát že sa mi nepáči že jeho otec nám riadi život a že on si svoj názor nepresadí. ale jemu to proste nevadí že je jeho otec taký a ako on hovorí "rád to pre neho spraví" 😒 ja beriem že nech má svoj koníček a tak, ale síce má horu rád, aj veci okolo poľovníctva, ale nikdy nebol taký že by sa za každú cenu trhal tam, aj keď má voľno tak ide sa prejsť raz za rok, radšej je doma s nami alebo porobí okolo domu. a zrazu mi budú tvrdiť že bez toho nevie žiť a musí to mať? lebo si to zmyslel svokor... 🙄

mm1
29. jan 2010

no aj moja mama si myslí niekedy že som ešte dieťa...a môže mi plánovať program.... ale vždy ju tak nejako uzemním....

bzucinka2
29. jan 2010

ami, tak to je potom tazke, ked si mu to uz hovorila 😒 pripadne mu skus povedat, ze ako by sa asi citil on, ked pride domov a ty budes za kazdym letiet radsej k mamine, aby si jej pomohla a rada to pre nupravdaze aj ty spravis, potom uz nebudete spolu vobec, to by sa mu pacilo? ☹

amadora
29. jan 2010

Bzuci ja som mu to už skúšala povedať toľkými spôsobmi... aj som mu vravela že ako by sa cítil opačne, že síce má našich rád, ale keby musí s nimi žiť a oni by sa nám do všetkého starajú, že by sa mu to tiež nepáčilo. Uznal mi to. Ale aj tak s tým nič nespraví. Proste on to berie tak že má už iba ocina a tak to radšej bude on neho všetko trpieť, že on si už zvykol že je taký. Ale s týmto poľovníctvom ma už úplne dorazil, on si ho radšej kúpi keď mu môj muž povedal že si ten lístok spraví keď bude mať čas a peniaze, že to nesúri. 😒

mm1
29. jan 2010

ami tak to máš naozaj ťažké.........

amadora
29. jan 2010

Fu kočky, som mŕtva! Sneh odhádzaný z dvora a ešte som musela aj okolo auta po cestu lebo tam bolo 30cm a neprešla by som tade s autom, takže pekne tú hromadu na šírku auta spredu aj zozadu, ruky sa mi trasú ako alkáčovi a kríže si necítim 😝 A viete čo je najkrajšie? Že dve minúty na to ako som to spravila tadiaľ znovu prešiel pluh 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre