Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
26. feb 2010

no teda, tak dúfam, že ATB zaberú a konečne sa vystrábite z tých chorobok 😉

No veď i my tak, ale teraz sme každý deň na ihrisku, takže som rozmýšľala čo tam.... ale dnes sme dali také hrubé tepláčiky... no vyzerá, že asik bude pršať tak tam asi dlho nevydržia

amadora
26. feb 2010

Megi u nás leje od rána a poriadne 😝 Bordel mám doma ako v tanku ale už to nechám asi na poobedie a idem si ľahnúť. Nejako ma chytila depka, asi aj z toho počasia 😒

A susedovci aj v tom daždi s niečím musia trieskať keď mi malý spí 🙄 😠

amadora
26. feb 2010

tak som teraz študovala na nete a že je to bežný priebeh u angíny že niekoľko dní vysoké horúčky a keď tie zmiznú tak sa objaví kašeľ a nádcha. len som sa dočítala tiež že sa to zvykne často vracať ☹ už teraz ma to desí ak by sme mali toto absolvovať častejšie 😒 nemáte niektorá skúsenosti? mali ste niekto angínu (myslím detičky)? dá sa tomu nejako predchádzať?

mm1
26. feb 2010

my nie Ami.....nepomôžem.... 😒

ja viem radiť len v hnačkách....... 😒

moniqe3
26. feb 2010

ami: no dúfam, že ATB pomôžu a neublížia..ale doki určite vie čo robí..
no aby toho nebolo málo aj u nás. tak ma začalo bolieť ucho.. tak som si kúpila v lekárni kvapky a malá sa mi vyhádzala od tých všetkých kvapiek ..tak som ráno hneď všetko vysadila aj doki mi povedala a dávame iba Mucosolvan že však už vykašľávame.. no a stále mám hnusnú hnisavú nádchu je mi zle na vracanie, bolí ma hlava, je mi na odpadnutie... a ešte aj muž ráno, že niečo na neho ide.. lenže on nemá ten nadštandart ako ja alebo niekto iný on musí makať a ísť do roboty.. len už 4 mesiace si varí sám.. bez neho môžeme reštiku zatvoriť..:( ach yo.

teraz ani nepočujem čo mám v obidvoch ušiach nakvapkaný tampón..

bejca
autor
26. feb 2010

Ami no tak dufam ze ant zaberu a uz budes rychlo fit a neboj Majko to isto uz nedostane a uz bude len dobre 😵 ja ti neviem poradit anginu smenemali 😅

Megi ja obliekam tensiu ciapku , pancuchy , tenke teplaky a body , tricko tensia mikinka a na to normalne ten overal zimny co mame ...radsej nech mu je teplejsie ako chladno 😉 alebo mu dam pancusky , tenke teplaky a mame take oteplene sustaky a znovu to iste body , tricko tensia mikinka a na to bunda 😉

u nas prsi tiez 😝

a my sme vonku denne aj s Benym od cca 14 tej do cca 16 tej a niekedy aj do skoro 17 tej ak neprsi ....a potom prideme domov napapame sa a ideme von este vencit okolo 18 tej do cca 19 tej 😉 takze sa cudujem ze po tolkom venceni neni unaveny a nespi ako dudek 😕 😀 😉

amadora
26. feb 2010

baby ďakujem vám 🙂 už nech prejdú tieto dva týždne a nech idem na sono či je bobátko po tom všetkom ok 😒 a to moje druhé bobátko nech už má od choroby na dlho dlho dlho pokoj 😒

Moni vám sa tiež darí moja ☹

bzucinka2
26. feb 2010

meggie, co ze 110? nam je este 92 velka 😅
ami nekupujeme novu vybavu, ale sedacku co ide po vajicku bude potrebovat drobca, lebo Alexkovi ju este nemozem vziat, on ma sedacku do 36 kg, takze ju este bude pouzivat az az 🙂 a kocik hlboky bude mat po bracekovi a potom sportovy sme kupili 🙂 a mrzi ma, ze si aj ty chora, tak nech vam to rychlo zmizne 😒
beji nepofotim, ale pohladam na nete, lebo teraz je to v pivnici zabalene este 😉
monika, ak mas doma cajovnikovy olej kvapni si do ucha a daj vatu, mne to vzdy na usi do rana pomoze 😉
my teraz uz neobliekame overal, dam pancusky a rifle, alebo mencestraky, body a bundu s ciapkou a salom, ak je pod 10 stupnov, tak aj svetrik pridame 😉

bzucinka2
26. feb 2010

http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-neonato-piu..., ten modro cerveny, ale za polovicnu cenu - no nekup to 😀
http://www.babytrend.sk/cam-autosedacka-ciao-lu... - tu cislo 825, ale tiez za polovicnu cenu 🙂

bzucinka2
26. feb 2010

kde vsetky ste??? 😨
teraz ked som mala cas, lebo maly nechcel ist so mnou domov od nasich, tak tu nikoho 😅 pekne mi zakyval, ze mami papa a kaslal sa na mna, ale nic to , ved zajtra tam ideme aj tak na tu oslavu, tak to je uz jedno kde sa vyspinka 🙂

amadora
26. feb 2010

Bzuci perfektne ste nakúpili, ty kokso tie ceny 😕 Tú sedačku by som brala aj ja 🙂 A ďakujeme pekne, dúfam že budeme čím skôr zdraví 🙂

Normálne sa desím noci, chytil ma taký fajn tuberácky kašeľ, ach jaj 😖

bejca
autor
26. feb 2010

Monika no teda mate to doma " vesele " 😅 skore uzdravenie vsetkym a Viki letia pusinky chudiatko malinke musi ju teraz vsetko skriabat :( a co mate aky problem v restike ?? preco muz vari sam ??

Bzuci uzasne ste nakupili za super ceny 😵 a krasne veci teda 😵 Alexik musel byt podareny 😵

Ami to ma mrzi ze ta chytil taky kasel ☹ uzdrav sa nam uz 😉 aj s Majkom 😵

bejca
autor
26. feb 2010

takze dobru nocku vam 😵

amadora
26. feb 2010

Beji ďakujeme, už by bolo veru načase 🙂

martina1982
26. feb 2010

Ahojte ,

Tak muzicek mi doniesol domov notebook 🙂 tak som Vas prisla kuk je mi smutno za Vami ☹

Bejuska , poslala som ti vcera ten kupon na sunar 😉Petko sikulko ked chodi uz tak na nocnik .My budeme asi posledny co budme mat plienku

Chce niekto kuponiky z tesca na mlieko Beba ?poslem 🙂 sa mi zda , ze jedno kupis a druhe zadarmo

Ak som si precitala tak AMI a MAJKO , MONIKA a VIKI skore uzdravenie Vam prajem nech ste uz konecne fit.

Ami pohladkaj brusko 😵 gratulujem k nocnikovaniu.Pipik je uz ok?

Bzuci , dobre ste nakupili no nekup to 😀

martina1982
26. feb 2010

Vcera som robila plienkovu tortu pre svokrinu kamosku.

Zajtra je Eross v Kosiciach tak by som isla .

martina1982
26. feb 2010

Viktorovi a Frederikovi vsetko naj k meninkam co som tu nebola a dalsim oslavencom dodatocne vsetko naj 😉

amadora
27. feb 2010

Dobré ránko!

Maťka ďakujeme veľmi pekne 🙂 A klop klop hádam je už pipík ok 🙂

Dnes je zase počasie 😝

amadora
27. feb 2010

Alexíkovi všetko naj k meninám 🙂

martina1982
27. feb 2010

Ahojte

Aj ja sa pripajam Alexikom vsetko naj k meninkam !!!

amadora
27. feb 2010

Na Markíze dávajú prasiatko Babe, Majko sa hrozne vytešuje z toľkých zvieratiek 🙂 A krochká, havká a cicia keď prasiatko papá 😀 Ohromný je 😀

amadora
27. feb 2010

my sme boli v lekárni a na nákup, medzitým vyšlo slniečko tak ma to krásne dobilo energiou 😵 kúpila som si niečo na ten kašeľ a objednala som malému nejaký sirup na imunitu 🙂 a v Lidli sme si kúpili hroznienko, drahé síce ako sviňa, ale všetci traja teraz potrebujeme vitamíniky 🙂

ronit
27. feb 2010

dakujeme oneskorene velmi pekne za gratulacie

ciarka
27. feb 2010

babulky vsetkym chorym skore uzdravenie,

My ideme za hodinku oslavovat,tak som zvedava ako to dopadne!!!Co Sabi nato povie. Rano sa jej pacila vyzdoba, behala s balonikmi po byte, tak sa tesila.

Moniqe3- chudatka obidve, vyliecte sa cim skor.
Ami- aj vy sa rychlo vyliecte.
Bzuci- pekne ste kupili, no a nekup to ked to je za polovicu.

Viete mi poradit co je dobre na kaslik????Sabi kasle uz tyzden, davala som jej solmucol,nepomahal, tak sme boli u zastupujucej doki a dala nam sirup. Ale kasel ma rovnaky, taky vlhky a aj v noci nas budi. Ci nemate nejake babske recepty co je dobre, alebo nieco overene co zaberie. Dakujem pekne.

Bzuci-aj vy si uzite oslavu.
Ronit-aj my gratulujeme, len neviem k comu. Nie som v obraze.

amadora
27. feb 2010

Ciarka ďakujeme pekne 🙂 A s kašľom teraz neporadím, my s ním tiež bojujeme obaja 😒 Aj keď Majko našťastie zakašle tak 2x za deň a aj pekne búva 🙂 Ja som si dnes kúpila Hedelix tak dúfam že zaberie.

Inak baby, dnes mi poobede tŕpne podbruško na pravej strane, vystrašilo ma to, čo to môže byť? 😕 Na chvíľu to tŕpne, potom prejde a potom zase 😒

moniqe3
27. feb 2010

ami: nič nerob a oddychuj...

ciarka: ja som už vyššie písala, že stopstusin je najlepší keď je suchý kašel a keď je že už dieťa vykašľiava tak jednoznačne mucosolvan junior.. sú najlepšie na trhu.

Neviem sa dočkať utorka...alebo teda pondelka.. pondelok budem mať 13DPO ovulke to by mohol už aj duch vidieť..no nie? 😎 😀

amadora
27. feb 2010

Moni akurát som ťa vyšpehovala v téme tehotenský test 😉 😀 tak budeme netrpezlivo čakať s tebou a som si na 100% istá že tam budú // 😉

ja som si dala magnézium tak to trochu zoslablo ale stále to cítim 😒 oddychovať sa snažím, ale viete ako je to...

moniqe3
27. feb 2010

ami: však viem..aj teraz keď som chorá tak mi všetci, že však si lahni a oddychuj..no jasné..a kto sa postará o Viki o domácnosť o poriadok a teraz si aj musím variť, elbo nechodíme na obedy...
ale ty kašli na všetko určite sa Majko vie aj sám pekne hrať..alebo si si ním sadni a čítajte si knížku.. aspoň takto aktívne oddychuj.

no tam teraz chodím občas... 😉

moniqe3
27. feb 2010

Alexíkovi prajeme všetko naj k meninkám. Veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky. 🙂 a nech poslúcha teraz maminku a verím, že bude ten naj surodenec akého môže nový braček mať.. 😉

amadora
27. feb 2010

tak som trochu kľudnejšia, kamoška z októbroviek mi hodila článok o 8tt a tam písali že niektoré ženy môžu pociťovať slabé kontrakcie po stranách maternice a že je to normálne 🙂

Moni snažím sa pokiaľ sa dá oddychovať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre