Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
10. júl 2009

Stevko uz zaspinkal o 20hod. stale ma horucku ☹

Kde ste vsetky ?

Ciarka dakujem.

Moni super ,ze ste sa na koniec dohodli na dovolenke.

bejca
autor
10. júl 2009

ja som tuuuuuuuuuuu 😉 a Stevkovi cmuk , nam to zacalo teplotami a potom az afty 😝 no a drzali sa nas cca 10 dni 😝

martina1982
10. júl 2009

Beji som rada ,ze ste mali krasny den.On mi nic nechce jest .Tak aspon mlieko a cajik.Aj jemu isla krv.

martina1982
10. júl 2009

Beji my sme boli vcera na pohotovost lebo sa poobede zobudil a mal teplotu 38,5 v ritke a doky ho popozerala a nic az dnes som objavila tie afty ☹ mal tam len jeden a teraz tam ma ich plno a jeden na spicke jazyka ☹

bejca
autor
10. júl 2009

Martinka take pomixovane spapka ked mu to das take redsie 😉 my sme tak papali aj vyzivu papal aj ked plackal ale zjedol 😵

bejca
autor
10. júl 2009

aj my sme mali vsade celu pusinku aj bradicku ... neboj prejde to 😉 a na tie vonkajsie sme davali ten imazol kremopastu 😉

martina1982
10. júl 2009

Beji on ked ma zbada s lyzickou tak strasne place. ☹ som z toho nestastna.ale skusim to .zajtra urobim spenat a zem.kasu. uvidim ci bude jest

martina1982
10. júl 2009

aj teraz strasne plackal ☹

martina1982
10. júl 2009

ami ,Danka kde ste ????? a dalsie babenky

bejca
autor
10. júl 2009

super nove foto v pase 😵 len tam nic nevidim 😀

bejca
autor
10. júl 2009

kludne mu to skus dat do poharika a so slamkou 😉

martina1982
10. júl 2009

Beji ,diky ale dala som nove foto .Detko mu dal dzusik cez slamku pit jablkovi nechcel ho asi mu kysle mu asi robi zle.uz nech to mame za sebou

bzucinka2
10. júl 2009

ciarka boli sme na 15 mesacnom, leo pred dovolenkou povedala doki ze radsej nie, tak sme boli az teraz na tom povinnom 🙂
🙂
ami nebj sa, hlavnee aby im dobre bolo 🙂

monik, a super, tak nech vam ten kos vyjde aj so super pocasim 🙂

beji no krasny den ste zase mali, v dobrom zavidim, ale buduci tyzden hlasia hic tak aj my sa asi niekam vyberieme 🙂

martina1982
10. júl 2009

Ahoj bzuci 🙂

Az teraz som si precitala ,ze "DETKO" 😀 malo bty dedko 😀

bejca
autor
10. júl 2009

Martinka kysele im vadi ale treba mu davat 🙂 to je dobre na tie afty ani to nemaju radi 😀

Bzuci no len aby bolo tak krasne ako hlasia 😅 akosi im uz prestavam verit 😝 my pojdeme na tu dovcu do Terchovej a ked tam bude takto tak ma slahne 😠

bejca
autor
10. júl 2009

Nikolka ma masiruje tak idem ja sa oddavat super pozitku 😉

pa pa a dobru nocku 🙂

martina1982
10. júl 2009

Beji dobru nocku Ty sa mas 😉

Ami a Ty si kde ?

danka.k
10. júl 2009

ahojte moje.. sme stale u nasich, domov sa chodi len spat tak nemam moc na vas cas... ale to sa niekedy napravi... 😉

martinka dufam ze stevkovi je uz lepsie...

a veva sla kam na dovolenku?

amadora
10. júl 2009

No už ste všetky preč 😒 Prepáčte, nečítam vás, len narýchlo píšem. Náš starký si skypoval s priateľkou takže som mala odrezaný prístup ku PC 😀

Neuveríte kam putovali naše mačiatka... do Innsbrucku 😕 Normálne si pre nich prišli manželia z Rakúska! Tak som rada, keď precestovali toľký kus cesty, určite sa o nich budú dobre starať. 🙂

bzucinka2
11. júl 2009

ahojte 9,30 a som tu prva 😨

ami no parada to sa teda riadne previezli 🙂
co sa dnes chystate varit? ja ako premyslam tak premyslam nic ma nenapada, asi urobim prekladanu kuracinku 😒
matka caves ako afty, stale sa drzia ako kliest? ☹
ozaj a nemate nejaky super repept na cukinu?

amadora
11. júl 2009

Ahojte!

Naši chlapi išli na hríby tak si s Majkom bačujeme sami 🙂

Ja mám navarené od včera, slepačiu polievku a zemiakový paprikáš.

Bzuci ja cukinu plním a pečiem. Spravím si niečo ako lečo, na oleji a cibuľke udusím papriku, paparadajku, párky a vajíčka. Cukinu si prekrojím na 4 časti, po dĺžke a ešte na polovicu. Vieš ako myslím? A potom to lečo dám dnu a dám piecť. A ešte pred koncom na to položím plátkový syr. A môžeš k tomu podávať pečené zemiaky. Našim to chutí 🙂

bzucinka2
11. júl 2009

ami, dakujem, odpisem a vyskusam v pondelok, nasla som aj placky so syrom, tak mozem skusat, ked uz mamina tolko nasadila 🙂

martina1982
11. júl 2009

Ahojte,

Bzuci, afty nic moc ma ich uz plnu pusu ked mu ich vytieram tak strasne place a plno krvi mu tecie ☹ teplotu mame stale ☹ uz nech je tomu koniec .Potom aj ja ti hodim recept sem len nechcem sramotit ked Stevko spinka.

Ami ,no vidis bude o maciatka dobre postarane.Recept odskusame.

martina1982
11. júl 2009

Ciarka vsetko naj k narodeninkam 🙂

ciarka
11. júl 2009

Jej Matka ty ako to vies,ze mam narodky????DAAKUJJJJJJJJJJEEEEEMMM velmi pekne.

Pochvalim sa- Dnes som si od muzika nasla na tlaciarni odkaz,ze ma miluje a mam prekvapenie v kuchynke a tam som nasla milku s malinkymi cokoladkami a tam dalsi odkaz ze dalsie prekvapenie mam v spajzi a dalsie ma este caka a pojdeme aj na veceru.Tak sa tesim.

Matka-a Stevka mi je luto,zelam mu,aby to rychlo preslo.Snad to uz bude coskoro fajn.

Bejci-no ano vizera to tak,ze pojdeme do Chorvatska,najprv sme mali na Slovensku byt,ale znami nam dali takyto napad,nech ideme s nimi do Chorvatska.Tesit sa este nechcem predcasne,lebo sa vselico moze stat.Uvideme.No a tie fotky ti poslem,naozaj aj bzucke,este z Terchovej.

martina1982
11. júl 2009

My sme boli so Stevkom na pohotovosti lebo nechcel vobec pit a ani jest ☹ dala nam sirup Pikovit a na potieranie aftov Kamistad-gel to mu tak srpne a vobec neplace .Uz sa aj Stevko usmieva .

Ciarka,dakujem .Narodky viem ,ze mas z FB.Takeho mas romantika muzika,ticho zavidim.

izka
11. júl 2009

ahojte holčinky, idem vám rýchlo napísať novinku.

môj brat, čo som vám raz o ňom písala, aké má problémy so synom, sa ide ženiť !
a čo je najlepšie - berie si slovenku z bratislavy. taká som rada, že hádam si dá do poriadku aj vzťah so synom.

ale aby to nebolo také ideálne, svatbu im naplánoval astrológ na 7.11.09. už minule sa ženil v novembri a bolo to pekne na prd, všetci sme mrzli, vrátane nevesty a nakoniec sa po roku rozviedli . neznášam zimu a človek aby vláčil kopu oblečenia. no hneď ma prešla radosť. najprv to malo byť v septembri a to sa mi zdalo ideálne. ani horúčava, ani zima, jednoducho akurát.
ale nedá si to vymluviť. on strašne verí na všelijaké tieto šarlatánske veci. žije v ášramu, nechápem čo tam robia 😕 bol dva razy v indii tiež v ášramu. tam sa asi celé dni modlia 😕 už by mohol dostať rozum

bejca
autor
11. júl 2009

ahojte 😵

Ami no super maciatka sa budu mat super 😵 a co hriby nasli chlapi ?? 🙂

Bzuci ja robim len klasika nastruhat osolit trochu vegety udusit a zahustit so smotanou k tomu varene vajicka 🙂 Petko to ma rad aj ja 🙂

Martinka tesim sa ze Stevkovi pomohli na pohotovosti a ze sa uz aj usmieval 🙂 dufam ze uz bude len lepsie 😵

Ciarka vsetko najlepsie k narodeninam a uzite si to 😵 muzik je zlaty 😵

Izka ten tvoj brat je nejaky " zamotany " 😅 ale prajem mu len to naj 😉

martina1982
11. júl 2009

Beji ,aj ja dufam ,ze uz bude lepsie.

Izka ,prajem bratovi ,aby mu to vyslo a dal si do poriadku vztah so synom.

NAKYP Z CUKINY
4 hrnčeky cukiny na kocky nakrajat
1/2 hrnčeka cibule
1/2 hrnčeka oleja
3 vajcia
4 parky obyčajne
2 hrnčeky polohrubej muky
1 polievkova lyžica vegety
1/2 prašku do pečiva + pridat majoran ,sol ,
1 šlahačkovu smotanu

Z bielkov si vyslahame sneh a vsetky suroviny zmiesame spolu a vylejeme vsetko do pekaca asi po 15 min. dame slahackovu smotanu. pecieme asi 30min.

martina1982
11. júl 2009

Este som zabudla vymastit trocha pekac .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre