Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

kacenkab
19. aug 2009

Cafte baby, no tak uz mame cele dva dni v jaslach za sebou, uuuuplne super, su tam z neho nadseni, dneska sa cudovali, jak sa vie nahlas chichunat, ze to u velmi malo deti videli, papa a spi tam v poho, ked pre neho pridem mam pocit, ze sa mu ani domov nesce, furt tam ma kopec roboty s hrackami, musim ho odtial tahat....ja viem ze to asi nebude vzdy uplne idealne, ked sa mu to tam uz okuka
ale zatial v poho...

kacenkab
19. aug 2009

Babenky, poprosim vas, keby ste vedeli o nejakej pouzitej autosedacke pre Jurka, baaaarsjakej, na pozicanie, alebo odkupenie za 20-30 euro dajte mi prosim vediet, veeeelka vdaka

kacenkab
19. aug 2009

Nestiham citat, ficim dalej, posielame vsetkym pusinky, nech ste fsecia zdravi, stastni a bohatiiiiiii..... 😀

aja7
19. aug 2009

Dakujem Vam vsetkym za gratulacie 🙂 mala je rozkosna, jjuuujj, tak by som chcela byt blizsie k nim 🙂

Napisem uz aj co to o nas, bejca sa pytala...Mame sa cca okej, az nato, ze Adamko od dovolenky riedko kaka, uz sme uplne vysadili mlieko aj mliecne vyrobky, uz tyzden je bez...Tiez kaka redsie, ale nie az tak. Hylak nezabral, kupila som mu probion, taky prasok, kaka len raz denne, ale riedsie. V porovnani ako kakal predtym, same tvrde boby, alebo gule, je to teraz des. Dr povedala, ze to mame riesit len probiotikami. Ach jo 😖

Ja som bola najskor seknuta, cca 3dni, potom som sa ako tak pozviechala a zrazu som mala podrazdeny pankreas, nenormalne bolesti...ked mi to preslo, dostala som crevnu chripku, vycistila som sa dokonale 😀 tak dufam, ze tymto som si vycerpala choroby uz do konca roka 😀

Adamko...fest zive dieta, rozumie vsetko, poslucha, povie len mama, mnam, hav, gaga (na vsetko co ma perie, aj sliepky) a Ada...a este Kuba vola "Bo"...tot vsjo...ale pri jeho neutichajucej energii som rada, ze este nehovori, lebo potom sa mu uz isto usta nezavru.

Spinka 2x po 1,5-2hodkach plus celu noc. Alex nezavidim ti teda to Eliskine nespanie 😖 Ja ho polozim, pusa, chyti si macka a odchadzam..Chvilku si porozprava a zaspi. Sem tam sa stane, ze spi len raz, ale to malokedy.

Dnes som strazila 2 deti, plus prisla Ada so svojim braskom od draheho exmanzelky, tak mam dost. Adamko sa hned prejavil (je medzi nimi rozdiel 2mesiace), bol neskutocne akcny, ale nakoniec sa aj vyobjimali 😀 Inac ich maly taky anjelik uz na pohlad, nasmu drobcovi srsi z oci huncutstvo 😀tak som zvedava ako budu vychadzat spolu v skolke a skole 😀Ved budu mat rovnakych surodencov 😀

Beji, drzim palec na dobre vysledky a hlavne aj na zajtra u sefa!!!!!!!!!!!!! Nandej mi to tam!!! 🙂

Kacenka, Jurko je teda pašák, ked takto v poho zvlada jaslicky. U nas by asi tiez nebol problem. Tak nech mu to nastalo vydrzi 🙂

Ked si najdem cas, pridam foto z dovci, dakujem vsetkym za pochvaly z FB 🙂 Tu mi zmazali tortovy album, ved neva, ak si chcete mrk, tak moja stranka.

Poctivo vas citam, presne ako tu niekto spominal, ze roman na pokracovanie 😀 prispievam malo, nestihacka, alebo nemam ani chut(ked som bola chora)

Vsetkym mamickam a detickam prajem este krasne letne dni, Majkovi fesnu druzicku na svadbe 🙂 Danke, Bzuci 2 ciarky co najskor, Beji samoska tiez, Eliske, nech ju kopne spankova muza, a este som zabudla na Stevka, skoda, ze sme sa nestretli v tom Sturove 😉

Ak som na niekoho zo stalic na MK zabudla, velmi sa ospravedlnujem! 🙂

Ja zasa niekedy pridem 🙂 som taky obcasnik 😀

aja7
19. aug 2009

Beji, preklep...tam malo byt nandej IM to tam 😀

bzucinka2
19. aug 2009

kacenka, tak to mas super, ze Jurko tak krasne zvlada jaslicky, gratulujeme 🙂 a ty co uz si sa rozbehla do prace?
o sedacke zatial neviem nic, ale skus popozerat tu na nete v bazarikoch 🙂

aji, no riadny roman si ozaj napisala, ale super, tesime sa 🙂 tak adamko je riadny spacik 🙂 a nech vam tie hnackove kaki rychlo prejdu 😉 dakujem samozrejme za priamie 🙂 a cakame na foto 🙂 idem hned kuk tvoje nove vytvory 🙂

amadora
19. aug 2009

No potom som si aj ja našla kliešťa na ruke a tiež čerstvo prisatého, ešte bol priesvitný 😖 A tesne predtým som malému pucovala kočík tak dúfam že ich nemá tam 😕

Bzuci ďakujem pekne 🙂 A tie Dudince závidím, my sme toho leta ani kúpať nikde neboli ☹

Kacenka ja si to ani len predstaviť neviem že by sme boli v jasličkách 😅 Super že to tak krásne zvládate!

Aji ďakujeme pekne a Adamkovi nech čím skôr prejdú tie hnačky 🙂 A teda ty si si prešla všetkým možným 😒

My zase nerváčime, ako v poslednej dobe každý večer, už na neho nemám nervy 🙄 To vidím že ideme mať zase noc... už robím krik, aj po riti dostane, nič nepomáha. Akurát v poslednej dobe keď nerváči tak ho vyšikujem do chodby a poviem mu nech sa tam vyreve a príde kľudný dnu a zatvorím dvere. Behom 10 sekúnd je dnu akoby sa nič nebolo stalo, úplne kľudný 😀

bzucinka2
19. aug 2009

ami, no aspon nieco na neho zabera 😉 a neboj snad ho to coskoro prejde 😉
a ty dnes nejak zbieras tych kliestov, co mato nema dostatok pracovnych nastrojov 😀 😀 😀

amadora
19. aug 2009

Moja obľúbená časť dňa, konečne spíme 😀 Som hnusná ale fakt posledné dni nevládzem z neho 😒

Bzuci ďakujem 🙂 A dáke tie kliešte sa v dielni vždy zídu 😀

danka.k
19. aug 2009

no my uz tiez spime.. tato nam o siestej odisiel do roboty a maly strasne reval za nim, tak som ho este zobrala von, prisli sme o pol deviatej a uz zaspal...

dnes som bola na nakupe, ze si idem nieco pekne kupit, ale v nasom uzasnom meste na mna nic nemaju 😠 ale aspon som tatkovi kupila tricko a malemu taku supravu - teplaky, mikina a vesticka za 4 euraciky. no nekup to 😀 ale ja si moje nakupy vynahradim v pondelok v martine..

no a idem vas precitat..

monique02
19. aug 2009

caute kocky 🙂

ajka sestricke gratulujeme a malej emke zelame hlavne vela zdravia a stastia do zivota 😉 a aj tebe vela zdravicka, nech uz ta tie hnusne choroby nechaju na pokoji

beji drzime palce aj na vysetrenia aj do prace 😉

ami tie klieste verim ze si z toho bola vystrasena, ja som mala 2 tusim juni a tiez mi nebolo vsetko jedno a drzime palce nech majko opat krasne spinkava 😉

bzuci super si nakupila a chcela som ti este podakovat za rady na dovolenku, fakt nam pomohli takze dakujeme 😉

pekny vecer vsetkym 🙂

danka.k
19. aug 2009

Ajka gratulujem k malej Emke 😉 a nemala to byt nahodou Nina??? asi sa mi len zda...

kacenkab super ze maly tak v poho zvlada jasle.. u nas by to nehrozilo... vsetky deti by tam dobil a doskriabal 😀 😀

ami dufam ze dnes uz bude majko pekne spinkat

a na viac sa uz nepamatam, tak sorry ak nereagujem

amadora
19. aug 2009

Danka tie nákupy ti závidím, ja som to nikdy nezažila 😅 A ďakujem pekne za ten spánok 🙂

Moni veru, je to taký divný pocit z tých kliešťov, človeka to znervózni. A tiež ďakujeme 🙂

Dala som mu čípok a ľahšie som ho obliekla, tak uvidíme či to pomôže a bude spať lepšie. Ak nie, zajtra spíme v obývačke a on nech si vrieska aj do rána ak bude chcieť 😠

bejca
autor
19. aug 2009

ahojte 😵

tak ja mam pozehlene 🙂 znovu na nejaky cas pokoj 😀 u dokiho v pohode popozeral tepny 🙂 tlak zilovy a pod.. vraj je to oki 😵 tak sa vytesujem 🙂 na zajtra dakujem vsetkym za drzanie palcekov 😵 na inspektorate mi nepovedali nic nove len to co viem takze nic moc 😒 no uvidime ako to dopadne 😅

Bzuci super ze ste si to kupko tak uzili 😵

KAcenka super ze Jurko tak zvlada jasle 🙂 nas to mozno bude cakat n decembri - zaucanie 😅

Ajka no teda mala si to " vesele " ale som rada ze ti je lepsie 😵 a Adamkovi zelam aby hnacka rychlo presla a bolo vsetko oki 😵 tesime na fotecky malej Emky aj z dovci 🙂 a dakujem za zelanie 2 ciarok 😀 😉

Ami aj u nas je take to nervacenie 😅 a aj ja sa tesim ked uz spinka 😉 je to hnusne ale co narobime aj oddychnut si treba 😉 a toho pijaka super ze si nasla tak skoro 😉 ja som tiez rada ze som dala Petka stepit 😉

a fakt som teraz taka akasi podrazdena myslim ze okolite situacie maju momentalne na mna velky vpliv a som dost podrazdena mozno inokedy by som ani tak nereagovala ako teraz 😅 potom mi ho je luto ☹

Danka no tak si pokupila tatkovi 🙂 a teda aj Rastikovi sa ti podarilo dobre kupit 😵 a ako pises Martin tras sa 😀 😀 😀

ja som chcela tiez Petkovi dnes kupit taku super supravu za cca 4 eura bunda +teplaky+tricko ale ja akonahle tam vidim nieco vmiesane ze to neni cista bavlna tak to nekupim aj ked je to neviem ako krasne 😅 ja som uz taka 😅

amadora
19. aug 2009

Beji super že ďalšie vyšetrenie je ok 🙂 A stále držíme palce aj na zajtra 😉

Majko je doobeda celkom fajn, väčšinou sa pekne hrá a potom ideme do mesta a tak, poobede keď sa vyspí tak ideme až do večera von, ale keď prídeme domov kým ideme kúpať je to najhoršie. To už ho nič nebaví, len vymýšľa a nerváči za každú blbosť 😒

danka.k
19. aug 2009

beji tak to mas pravdu: Martin tras sa 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
19. aug 2009

Ami ty to opisujes presne ako u nas 😅 aj Petko je presne taky 😅

Danka 😉 ved to poznam 😀

ja som si dnes kupila dve podprsenky 😵 jedna za 10 euro 🙂 no nekup to 😀

bejca
autor
19. aug 2009

inak prave si robim francuzsku manikuru 😀 lava ruka uz je este pravu 😵

amadora
19. aug 2009

Ja potrebujem podprdu s odopínacími ramienkami do tých spoločenských šiat, len u nás v číňaku majú len B-čka a v butiku dám za jednu 20 euro 😝

alex21
19. aug 2009

ahojte
dakujem vam za povzbudive slova. Uz ma to celkom preslo. Dnes sice Eliska spala len v manduci 34 minut Za ten svet som ju nevedela zo seba striast. Potom sa prebrala a dalsich 30 minut sa chcela este nosit. Ak mi nahodou spadlo oplecko tak mi ho zachytila a dala hore aby tam mohla este byt.

bzuci vyhrala si 😀 Ked buduci tyzden prides do TT tak zajdes aj do SC a zoberies si Eli a das mi Alexika. Staci na mesiac nech si oddychnem. 😀

Ajka sestricke gratulujem a obom zelame vela zdravia. Ako som to zacala citat som myslela ze ty si tehotna a vytesujes sa a potom som docitala ze si teta.

Kacenka Jurko je super ked to tak zvlada. A musim sa ti podakovat za recept. Dnes som robila leco s cukinou podla tvojho receptu a s Eli sme si davali jedna radost. Bolo to super.

Ami ak si sa este nekupala tak prid ku nam. Spravte si vylet a pojdeme sa na jazera alebo do aquaparku okupat. Teraz ked je pekne tak chodime na jazera. Dnes sme sa tiez boli cvachtat. Zajtra ideme na vylet do Piestan a v piatok ideme zas na jazera.

Ak sa zadari tak v pondelok bude v SC STRETKO. 😵 Kto sa pridááááááááá.

Uz zas neviem co som chcela ale musim ist lebo ma muz vyhana.
Tak sa tu majte.

skolara
19. aug 2009

ahojte zienky domace
no aj ja som sa dnes rozbila. Vinie som nakupila vybavu na jesen a zimu. Kupila som jej cez net asi 7 nohavic a 8 vrhov. A este svokra kupi oteplovaky, vetrovku, hrubu ciapku, botasky a sme pripravene na zimu 😅
Kupovala som to v usa cez net a manzel donesie.
Ami no dobre ze si nasla toto ciciaka. Inak existuje aj homeo ktore podas po ustipnuti a borelioza sa nerozvinie tak ja sa spolieham na to.
Beji super ze mas cievy ok ale nerozculuj sa zbytocne neprospieva to krase a ani cievam.
Danka super nakup. A ako pise Bejca Martin tras sa 😀
ja som zleniveta este stale sa mi tu povaluju hracky 😅 Ale zase cely den lietame kade tade tak nie som na seba az taka prisna 😅
Ajka blahozelame k neterke nech je zdrava.
Inak my noci nic nove mala sa budi a krici mamaaaaaaaaa mlieeeeeeeecko daaaaaaaaj tak este stale sa kojime.
Ona je asi rekordman v tomto v celom februari. Ale mne to az tak nevadi uz som si zvykla 😀

bejca
autor
19. aug 2009

Ami prid k nam 😉 a mas take ake len chces 🙂 a za ca 11 euro 😉

Alex myslim ze by si Eli nevymenila a ani na nejaky cas nikomu nedala 😵 😉 a muzik nech ta stale nevyhana 😉

amadora
19. aug 2009

Alex tak Eli je riadna potvorka prešibaná 😅 A juj, hneď zajtra by som išla, ja milujem vodičku 🙂

Skolara no dúfam že to očkovanie naše pomôže a hlavne že už žiadneho "pajeda" nenájdeme 😝

amadora
19. aug 2009

No som si chcela v BB skočiť do obchodov niečo popozerať ale kvôli svokrovi ideme až v nedeľu a to môžem ísť už jedine do ... 😒

bejca
autor
19. aug 2009

Skolara no teda ty si toho nakupila 🙂 ze 7 nohanic 😅 ja dumam ci nam budu stacit cca 3 je 😅 a teda stale sa kojite ?? no ale ved to je zdrave 🙂 a moc si nezvykaj 😉 nie ze sa budete kojit ale do 18 nast 😉

danka.k
19. aug 2009

skolara naco 7 nohavic? nie je to moc?? podla mna je to moc ked aj tak z toho za mesiac vyrastie.. ale nevadi hlavne ze bude peknucka 😉

ami ved v BB maju obchodne centra, ale ty asi nechces ist nakupovat tam vsak

amadora
19. aug 2009

Danka no majú ale tie ceny tam 😝 To môžem rovno skočiť u nás do butiku.

danka.k
19. aug 2009

ami no ved to som si aj hned myslela

bejca
autor
19. aug 2009

no manikura spravna 😀 vlasy spravene 😀 nohy tiez 😉 taze mozem medzi ludi 😀

amadora
19. aug 2009

Ale chcem skočiť do Európy do Deichmanu pozrieť Majkovi topánočky tak pozriem či nenájdem aj niečo pre seba za "rozumnáka" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre