Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
5. jan 2010

no ved aj u nas len povysýpa a hotovo ...keby saj ja a s niecim hra ale nie ... vsetko potom ma pod nohamy ..teda aj ja ...

amadora
5. jan 2010

veď to aj ja hovorím že by mi nevadilo keby si vyberie hračky a hrá sa s nimi, tak ich potom upracem, nie je problém. ale keď ich len rozhádže tak ma to fest vytočí

bejca
autor
5. jan 2010

nejeduj sa 😉

idem ja hajat 🙂 dobruuuuuuuuuu 😵

Danka tz si kde yasa stratena ??? 😉

amadora
5. jan 2010

dobrú Beji 🙂

bejca
autor
5. jan 2010

Jerry a vsetky Andrejky vsetko naaaaaaaaaaaajk meninkam 😵

a niekto ma narodeninky to viem isto len si neviem spomenut kto 😅 takze vsetko naj 😵

cmuky cmuky cmuk 🙂

amadora
6. jan 2010

Dobré ránko!

Beji tak ti to vyšlo s tým snehom 🙂

amadora
6. jan 2010

No u nás sa toľko snehu nakydalo že sme nemohli vyjsť hore ulicou ku nám keď sme išli z obchodu. Všelijako muž skúšal ( ja by som si ani nepípla v tomto ) ale len sme sa šmýkali hore dole. Aspoň Majko mal z toho ohromnú srandu. Nakoniec sme museli nasadiť reťaze aby sme dáko vyšli. A to máme nové zimné gumy s poriadnym dezénom!

Majko mi pomáhal vyložiť nákup ako vždy a vybral paštiku v črievku a začal ju oblizovať. Tak mu hovorím aby to nepapal že je to špinavé. A on šups s tým do drezu! Keď špinavé - treba umyť 😀

Inak je hrozný závislák na pukancoch 😅 Vždy mi donesie vrecko s pukancami že mám urobiť a už trieli k mikrovlnke. Keď ich tam dám beží doniesť misku na pukance a potom sleduje mikrovlnku ako to tam puká. A keď sú hotové a vysypeme ich do misky tak uteká zase k peci aby sme zahodili papierové vrecko a potom rýchlo na gauč ku telke a čaká kedy ich budeme papať 😀

bzucinka2
6. jan 2010

ahojte
tak ja neviem, ami, mne doniesla tlacivo kamoska a tiez som sa cudovala, ze preco na matriku???ved v telke vraveli, ze to staci aj doma napisat jednou vetou a poslat im to 😖
ami, aj u nas je to s rozsypanim hraciek tak, v izbe to vyzera ako po vybuchu, ale uz sa nestresujem, ze by som to kazdych 5 minut upratovala, len 2x doobeda a cca 2-3x poobede 😀 😀 😀 a na pukance pozor, aby nevdychol tu supku z nich, citala som strasidelny pribeh kolko problemov to narobilo 2-rocnemu chlapcekovi, tak my pukance radsej este nie 😉

bejca
autor
6. jan 2010

ahojte 😵

tak my sme vstali okolo 7,40 😵 v poslednej dobe vacsinou vstavame okolo 8 mej 😉 sem tam aj po 8mej 😀 navarila som a isli sme sa sankovat , gulovat a stavat snehuliaka 😉 toho mi hned zhodil 😀 sanky ho nebavia radsej beha a chyta sneh 😵 a nahana deti xixixixxi teraz spinka uz hodinku a nieco pojdem ho zobudit lebo vecer zasa nebude chciet spat 😉

Ami teda Majko aky sikulka 😵 a co sa tyka takych veci ako pukance, kesu oriesky , arasidy a pod.. tak ani ja nedavam bojim sa 😅 radsej palicky 😉

Bzuci ani ja uz tak casto neupratujem podobne asi ako ty 😉 a inak nadherne ti tie tyzdne pribudaju 🙂 😵

aja7
6. jan 2010

Ahojte 😉

citam, ze sa vytesujete zo snehu 😀 aj my, ale sanky ho nebavia, podobne ako Petka 🙂

Ami, keby som sa mala rozculovat vzdy, ked Adamko len tak pre nic za nic vysype svoje vedierka s hrackami, tak som nastvana permanetne cely den🙂 Ja ich necham tak a upracem 1x ked ide spat a 1x vecer 😉

A ked beha, len ich odkopavam 😀

Inac sa cudujem, ze Majko papa pukance, fest nebezpecna zalezitost 😕 Adamko sa mi dusil arasidom cca pred tyzdnom, ukradol z kosika a odvtedy ziadny arasid u nas nenajdete. Myslela som, ze umriem od strachu v tej chvili, az obordovel!!! uf... 😔

amadora
6. jan 2010

Ja som sa ako dieťa dusila jablkom. Ale jablká Majkovi dávam 😉 Myslím že dieťa sa môže dusiť všetkým, to je len zhoda okolností. Aj hračky malé môže zhltnúť alebo hocičo čo nájde niekde na zemi.

A ja sa nerozčulujem zakaždým keď rozvláči hračky, ale proste niekedy mi to príde von krkom keď mám toho veľa a keď navyše vidím že to rozhádže len z romaru.

ciarka
6. jan 2010

Ahojky, prijemny sviatocny den zelam.

No ja upratujem hracky ako Ajka- 1krat ked ide spat a 1krat vecer.
Ami,Bejci- u nas je to tak isto,len prekoti tu debnicku s krackami a ide dalej.Bordel v celej izbe,potom dalsu debnicku kde je len lego-to kym spracem a este ma take safari skladacky a kocky,toto ked naraz vysype to nemam kade chodit.

No my sme pukance mali,ale to sme boli na navsteve ,bezne ich nedavam,to mala asi len jden krat,tiez sa bojim tej supky a arasidy tiez len ked pride navsteva,je to aj dost slane,ona si to sice rozhryzie dobre,kedze ma vsetky zubadla, ale aj tak jej to nedavam. Ale ked vidi navstevu tak pisti, ze to chce.

danka.k
6. jan 2010

no ide mi len tato jedna strana, viac stran mi neche prehodit takze som citala len tuto jednu....

u nas su pukance na dennom poriadku ako u Majka.... a orechy nejedava.. to mu nechuti.. aj ked ma v bonboniere tak ho cely vypluje 😀 😀

a hracky upratujem tiez len ked ide spat.... a najnovsie sa nehra s hrackami ale iba s hrnacami.. cize ked idem varit nemam do coho a on mi ich nechce ani dat 😀 😀

amadora
6. jan 2010

Tak už spinkáme a ja upratujem výbuch 😀 Večer sme sa boli sánkovať, aspoň na niečo je ten náš kopčisko ulicou dobrý 🙂 Majko sa tak chichúňal, hrozne sa mu rátalo. 😵

Inak u nás nie sú pukance na dennom poriadku, napríklad tieto dva dni mal (ale aj to si on zoberie za dve hrste a dosť) a predtým sme nemali ani nepamätám. Ale ľúbi ich 🙂 A oriešky mu tiež nechutia.

Premýšľam že zajtra s ním pôjdem ku doktorke. Aj keď muž s tým nesúhlasí a ja si už tiež pripadám ako cvok, ale tie jeho sople mi nedajú pokoj 😒 Má ich s malými prestávkami už pár mesiacov, aj keď výtery aj vyšetrenie u ORL bolo ok, tak si myslím že niečo nemôže byť s kostolným poriadkom a že by to mal stále zo zubov? 😕 Možno má dáku alergiu alebo tak...

mm1
7. jan 2010

Pekné ránko kočenky.....
Idem si vás prečítať.....

mm1
7. jan 2010

Co ste ma za tieto dve strany potešili nie je ten bordel ale to , že nie sme sami, čo sa s hračkami nehráme....
Ona max. popúšťa tie svoje hudobné hračky, alebo tak ako u vas povyťahuje hračky a necha tak, ale inak nezáujem...
a ja upratujem tak, že keď ideme až spinkať.... Jednak keď prídem z roboty, tak na také nemám čas ( varím na druhý deň, prípadne operiem, ožehlím, zotriem dlážky a tak...... a zdá sa mi to zbytočné....) takže ráno keď sa princezna zobudí, majú všetko upratané.......... 🙂
Pukance ani oriešky tiež nepapáme....- soletky zbožňujeme..... 🙂

Dufam, že ste mali všetci včera pekný deň..... my sme na chalupe vytiahli sánky.... najskôr sa viezla, ale po cca 1/2 hodke ju to prestalo baviť, tak lietala po snehu a potom chcela hopa......! čo ja odmietam, tak truc, ale nakoniec si vydupala, a išli sme na koňa, síce som prišla skoro o krk, ale bola celá šťastná bez seba.... 🙂

amadora
7. jan 2010

Dobré ránko!

No zdá sa že tá včerajšia prestávka na koňovi priniesla svoje ovocie a niečo s tým spravili konečne a nevlečie sa to tak 🙂

mm1
7. jan 2010

dnes mám na stole toho zasa kopec... zasa bude veselo... uffffff 😒

amadora
7. jan 2010

no tak sa pokúsim dať na vás a budem upratovať hračky len keď pôjde spať cez obed a potom večer 😅 problém je v tom že možno keby má detskú a tie hračky rozhádže tam tak mi to tak nevadí ako takto keď ich má v obývačke a sú pod nohami a na očiach 😒 ale tak musím to dáko vydržať aj keď ma veľmi láme 😀

náš tatko išiel na poradu do práce, tak čakám že príde s tým že už čoskoro pôjde preč ☹ ja chcem ešte sviatky!!!

mm1
7. jan 2010

ami, nemá to zmysel upratovat stale... a ani Natali nema zatiaľ detskú....len taky kutik sme jej vyhradii na hranie....

ozaj čo kupujete drobčekom k 2 rockom????????

amadora
7. jan 2010

Jaj Megi ja by som chcela toľko vecí 😀 Premýšľala som nad tým hovoriacim psíkom, trojkolkou a magickou tabuľkou 🙂 A tuším ešte niečo ale našťastie som zabudla 😀 A tiež premýšľam akú tortu mu spraviť 🙂

amadora
7. jan 2010

Ozaj, kamarátke idú 4.2. operovať dcérku, mladšiu od našich drobcov ☹ Že má veľmi veľké krčné aj nosné mandle, nemôže dýchať ani papať 😒

minitrouble
7. jan 2010

ahojte 🙂 chceli sme len oznamit tym ktorych to zaujima (bejci napriklad 😝 😅 ) ze uz sme 4ia - vid foto v albume 😉 🙂
vsetkym pekne zasnezene dni prajeme 🙂

amadora
7. jan 2010

Nie som síce Bejca 😝 😅 ale krásne fotky, vidno že Romi má radosť zo sestričky, je to zlatučké 🙂

Ja som začala špiniť a bolia ma kríže takže mrška sa hlási...

Inak sa vytešujem, som práve Majkovi spravila dva teplučké šáliky z modrej dekoviny 😵

minitrouble
7. jan 2010

ami - vdaka za pochvalu 😉 🙂

mm1
7. jan 2010

mimi: GRATULUJEME...:: STE KRASNUCKI.... KRASNE FOTECKY......
Romi je podarena a tiez sa asi tesi zo zivej babiky 🙂🙂

ami ake saliky????
a inak hovoriaci psik bol dobry tip na Vianoce.... Natali sa teraz hra stale len s nim, a to ona sa s nicim nehra, okrem kocika, kde ho teraz vozi, alebo tych hudobnych hračiek.... takže psíka odporučam.....

o trojkolke sme rozmyslali i my, ale co ak ju to nebude bavit.... a magnet tabulku mame z kauflandu, celkom rada sa s nou hra a tiez tam hraju zvieratka melodie.

jerry
7. jan 2010

ahojte ženy
čo Vás niečo povyťahovalo? ani nepíšete? kde sa túlate?

mini gráááátulujem k bábike , nádherné kočky máte doma (aj ja mám také 😀 ) prajem veeeeľa zdravíčka a dobrého mliečka a nech sa Ti čím skôr podarí nájsť si systém fungovania 😉

akosi divne mi hučí a vrčí pc dúfam, že sa nejde posr.... 😠

ostala som doma sama, božské ticho navôkol, vychutnávam si to, deti išli s tatom ku svokre a brácho s "príslušenstvom" tiež niesu doma. Lucka dnes bola po dlhej dobe zasa vo škôlke, ked prišla domov hodili sa s Tinkou okolo krku a Tinuška sa tak tešila a pišťala. No úžasné sú tie moje kočky. Ako to tak píšem začínajú mi chýbať 🙂

Včera som ukončila "skulturňovanie" kúpelne u môjej "drahej" 😝 svokry. Vymaľovala som na pledozeleno vyumývala poličky, vyhádzala storočné fľaštičky ešte s označením Kčs, vydrhla kachličky na ktorých bola storočná zažraná mastná špina. Nieje to síce ešte stopercentné ale oproti tomu čo to bolo som na seba hrdá 😀 bol to výkon.
Hrozí mi že cez víkend sa budeme sťahovať 😖 mám z toho husiu kožu.

amadora
7. jan 2010

Megi no normálne šály na krk 😅 A trojkolku nebudú mať len na jeden rok, keď ich to nebude baviť hneď teraz tak potom 😉

Jerry pár dní dosť štrajkoval kôň takže to tu bola bieda 😉 A držíme palce k sťahovaniu 🙂

Majko má od včera mániu hádzať všetko do koša prípadne chce do pece - našťastie ju nevie otvoriť 😅 alebo do drezu - to je ten najlepší prípad. Práve sme lovili z koša čiapky a rukavice a šály 😀 😀 😀

jerry
7. jan 2010

tak to je na nervy ked štrajkuje kôň 😀 to mi môžete veriť ako chovateľke všelijakej hávede 😉

naša Tinuška zasa jeden čas hádzala do koša lyžičky aj s kelimkom od jogurtu. A raz zasa bráško "prehádzal" celý barák ked išiel do roboty, nevedel totiž nájsť kľúče od kamionu. a potom ich nakoniec predsa len našiel v Anabelinej kabelke 😀

my sme trojkolku nekupovali, lebo Lucka bola dosť veľká tak dostala ku druhým narodkám malý bicykel. Prvé leto sa bicyklovala len trošku, tošila radšej dozadu ako dopredu a nevedela sama brzdiť. Takže tá trojkolka by jej bola lepšia len škoda, že kolená by asi mala kdesi pod bradou 😀

spapulka
7. jan 2010

narodeninove darceky, to je teda na zamyslenie...je toho straaasne vela a bobec neviem, pre ktory sa rozhodnut...my by sme chceli kuchynku,riady, vysavac,spotrebice, tancujuceho teletubies, psik bude , ale zivy...no to az ked sa narodi 🙂 a este kopec veci do izbicky...pekne stolicky so stolikom....a PC, ked ho niekde najdem........
jerri, prijemne skulturnovanie a stahovanie, vobec nezavidim....a to Kčs je pecka!to nevyhadzuj, to archivuj 😀

ozaj, ja upratujem priebezne, lebo by som nepresla do kuchyne a nemala by som si kde sadnut v obyvacke, ale robime to spolu s Diankou, takze je to uzitocne....
a pukance nepozname, ani oriesky...no DRU tycinky je nasa droga 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre