Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
3. feb 2010

ani nehovor, veď náš tato sa ani domov nedostane 😅

mm1
3. feb 2010

no už som späť, ani psa by som von nevyhnala.

spapulka
3. feb 2010

to vam tam zasa snezi? nam tu zasa fuka o dusu a rano bolo este -7 😖

skolara, tak mozno v auguste zarobite, no predpokladam, ze aj skor 😉 a s tymi nadavkami, to uz aj Dianka opakuje, no ak po nej nieco chcem, napr. aby namiesto sama nehovorila mala, tak to nie, ale pici, to jej vvyjde z ustociek tak spontanne a krasne, ze az...alebo bože, bože 🙂

mimkao, tak moje brusko uz tiez nezapnem do nohavic, uz tiez beham v tehu rifliach, neviem si predstavit tvoju maternicu po 4 detoch, pisu, ze ma byt ako grapefruit, tvoja je urcite ako melon 😀

ami, samozrejme, ze tie homeo nemali, musime ist do inej special lekarne 😠

spapulka
3. feb 2010

Ami, nerobila si ten test trosku skoro? inac, ja som robila prvy test asi po 8dnoch od ovu a bol negat, ale ked mi meskala mrcha prvy den, uz tam bola ciarka, slaba ale bola...

martinka, dakujeme 😉

Salma Hajek bude urcite podctena , ze ma menovkynu z CR, ci SR? no ale tie hviezdy uz rozum potratili 🙂

my uz s obliekanim problemy nemame, boli, ale uz ju to preslo a skor ju zaujima, ako sa obliect sama, sranda ju pozorovat...ale niekedy chyti riadne nervym ked jej to nejde 😀

amadora
3. feb 2010

No koláč na figu, ach 😝 😠

Spapulka nemali? 😕 A u nás v takom zapadákove som čakala že mi povie že to musí objednať a mali 😅
A test som si robila 9 dní po styku. Asi trochu skoro, no nevydržala som 😀 No veď uvidíme... ale teda potešila by som sa takému valentínskemu darčeku 😉

amadora
3. feb 2010

tatko je už na zlatých pieskoch 😵 😵 😵

mm1
3. feb 2010

babulky, tak ja neviem vobec co na Valenťasa.... my to nejako neslavime... 😒

mimkao
3. feb 2010

Spapulka 😀 nooo, to si ešte asi zopár týždňov počkám, dokiaľ bude ako melón... 😀

amadora
3. feb 2010

Megi tak keď neslávite tak čo sa trápiš 😉 Alebo tak nejakú Milku srdce a je to 🙂

mm1
3. feb 2010

no my máme tt pred tým výročie... a to pojdeme do divadla..... 🙂

mm1
3. feb 2010

baby neviete o niekom, kto by chcel detské topánočky.... Natálke sú už tie červené z protetiky na jar malé a to sme ich nosili cca 1 1 /2 mesiaca... je to 23 a chcela by som za to 11 ečiek predať....
sú to tieto:

Angela červené....

http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html

amadora
3. feb 2010

megi skús dať inzerát tu na MK 🙂

no ja som urobila aj jednu ovečku na tortu pre Majka, teda ak sa to podobá na ovečku 😀 a dúfam že sa mi nerozpadne 😅

martina1982
3. feb 2010

Ami , co budes robit Matka a Kubka ?My budeme mat krtka na torte 🙂 Chcela som vlacik ,ale na koniec som dala krtka urobit.Daj foto oveciky 🙂

Bzuci , Ty si minule tu pisla ,ze tvoj Alexik ma rad krtka aj nas Stevko doma mame aj manusku krtka kupili mse ju v tescu .Ale mu ho moc nepustam schovla som dvd lebo sa tam vobec nerozprava. Inac ma aj oblubenu rozpravku Pingu a tam sa tiez nerozprava .To mu pustam ked mam nieco na robote 😀

ciarka
3. feb 2010

Beji. zlata si, no praveze uz rezignujem s upratovani, niekedy nato kaslem, ked som unavena. A aj tak nemam energiu.Ja neviem co sa deje....Ale slnko mi chyba!!!

Ami- vysledok testu sa este moze zmenit.
Moniqe3- drzim palceky,nech sa zmeni vysledok, daj vediet.

Obliekanie je u nas horor. Vzdy nervaci, robi aj handerneho panaka, vsetko mozne. Tiez ma to uz nebavi sa s nou natahovat.Nech je teplo a dam 2 veci na nu a ideme.

Mimkao- teba obdivujem 4 deti obliect,vsak by ma asi slak trafil.To mas aky system nato? Ked jedno doobliekas tak posles von?

Spapulka- aj ja keby som mohla poprosit, tiez by som aspon link chcela na nejake detske rozpravky. Sabi ma tiez rada take, kde sa tancuje a spieva.

amadora
3. feb 2010

Maťka áno, chcem spraviť Kubka a Maťka, dúfam že sa to bude nejako podobať 😅 Ale tak aspoň to bude z lásky 😉 A foto máš tak, ovečka a ihličnaté stromy - ak sa to podobá 😀

Ciarka to by bolo fajn keby sa zmení 🙂 A ja tiež stále plačem nech je už leto 😀

martina1982
3. feb 2010

Ami , jeeeeeeeeeeeeeeej krasna ovecka a aj stromceky 😵 😵 😵

Stevko vstal cely percurany aj madrac 😠 ☹

bzucinka2
3. feb 2010

mimkao, co ty uz nosis tehu oblecko, ja som len dnes zacala aj to len preto, ze tak snehuje a tie co som nosila nohavice doteraz sa mi prali a rifle bedrove som uz nechcela 😉
matka, tak mi 2x denne 1/2 hodku a dost, on by pri tom sedel cele hodiny a to nechcem a on sa na tom rehoce a rozprava si alebo mu komentujem ja 😉

amadora
3. feb 2010

Maťka ďakujem 😵

Ja som pri Majkovi nosila tehu rifle hádam hneď po druhom mesiaci 😀 Už v prvom som pribrala 4kg a normálne rifle ma tlačili na brucho 😀

mimkao
3. feb 2010

Bzuči, hej, nosím, bo už ma omrzeli bedráče a normálne nohavky mi už začínajú vadiť na bruchu.

spapulka
3. feb 2010

ciarka, no link, ja neviem ,my to mame ponapalovane...skus : Tancujeme s Míšou v googli, potom mame bambulku, to sa tiez spieva, a vobec, skoro v kazdej rozpravke je nejaka pesnicka, co si spieva, skus rozpravky zadat do youtube, tam mame oblubene napriklad Monkey see, monkey do...tiez deticky tancuju, ale v anglictine

aj ja nosim tehu nohavice, pre mna je nepochopitelne, ze niekto nosi az od 5 mesiaca, no zalezi asi od formy postavy, ale je blbe chodit po svete s rozopnutym zipsom a ked sa postavis, tak sa zapinat, hlavne teraz v zime....ja by som ani bedrovky nemohla, proste mne brucho rastie uz nad chlpikmi 🙂

spapulka
3. feb 2010

ami, uz mam ten sprey, u nas v lekarnach mame vsade homeo, ale len take zakladne, no mame jednu, kde maju skoro vsetky homeo lieky, tak ta to isti 🙂

mamonia
3. feb 2010
amadora
3. feb 2010

Spapulka tak držím palce nech ti pomôže tak ako mne 🙂

My už máme ocka doma, jaj to je radosť 😵 Aj sme sa s ním trochu previezli na kamióne, ste mali vidieť Majka ako mu oči žiarili a chichotal sa a teraz sa stále bláznia a rehocú, no niet krajších chvíľ na svete 😵

A mňa zase ako každý deň začalo bolieť brucho 😝

spapulka
3. feb 2010

Ami dik 😉

amadora
3. feb 2010

tatko doniesol Majkovi také autíčko Ferrari a mne dózu s čajovým pečivom 😵

bejca
autor
3. feb 2010

ahojte 😵

nejdem teraz citat ale neskor mozno stihnem .....idem objednat fotky 😉 na mna stale boli brucho 😅 a Petko malo dnes papal ☹ ale vecer vypil mliecko s ryzoveho odvaru 🙂 a uz spinuska 😵

Ami super ze mate tainka doma a pekny zazitok ste mali a super darceky 😵

ja som tehu veci tiez nosila co nasjkor lebo normalne som neobliekla 😀 ja som bola ako balon hned pomalu v druhom mesiaci 😀

danka.k
3. feb 2010

ami tak ty si uz uzivas tatka 😉 😉 my este dnesna noc a je pri nas.. a sobota pleeeeeeeeeeeeeeeees. 😉 😉

mm1 ja na valentina dostanem vonavku zajtra mi pride jupiiii a muzovi som povedala nech si tiez objedna 😀 aj tak sa mu jeho uz mina

dnesne obliekanie - prehovaranie pol hodinu.. nezaberalo nic ani ze ide po neho dedo.. nejako sommu obliekla nohavice a sveter a zvysok si dal obliect dedovi.. a ked sme sli od nasich tak som sa ho nesmela ani obliect. dedo ho musel obliekat 😀 😀

no a my nadavat nenadavame...a si preto ze nehovorime 😀 😀 ale uz vieme povedat traktror - tak tak tak 😀

mm1
4. feb 2010

AHojte babulky, pekné ránko......
tak u nás keď je dedko doma... tak musí robiť všetko dedko. dedko prebalí rituľu, dedko oblečie, dedko obuje...proste všetko robí dedko..... 😀 😀
s dedkom idem na nákup, s dedkom idem von, s dedkom idem pozrieť pipiny na chalúpke, s dedkom idem papať, s dedkom idem tancovať... 😀 😀

a nenadavame zatial ani my, aj ked nas dedko si občas zahreší, tak uvidíme.... 🙂

ale včera bolo moje srdiečko ako anjelik, spolu sme varili na dnes - brokolicová polievka, masko na šampionkoch a ryža.... pol ryže spapala... strašne ma rada ryžu.... 🙂 asi od tých ryžových odvarov...
potom sme sa hrali, potom čítali knižky, spievali sme... a išli sme spať nacuckané úplne na seba... milujem tie chvíľky.... 🙂

amadora
4. feb 2010

ahojte 🙂

Beji dúfam že dnes je vám lepšie 🙂

Danka super, užite si ples cez víkend 🙂

Mne včera mužík povedal, že mi chcel dať k narodeninám zväčšiť obrúčku (po pôrode ju nedám na prst ☹ ) ale že on nebude mať kedy ísť do BB do zlatníctva, tak že keď tam pôjdem tak si ju mám dať. Moje zlato, tak ma potešil 🙂

Inak som zistila že Majko už dlhší čas "hovorí" slovko páči keď niečo podáva. Len včera som si tak uvedomila že vždy keď mi niečo podáva hovorí niečo ako adí 😀 no, skoro sa to podobá 😀

mm1
4. feb 2010

no Nati tiež tak začala... to je super znamenie... začala so slovíčkami s č - páči, stačí, a nič... a potom ostatné....
teraz zasa skúša Ď - poď, choď
a včera som ju učila že šošovička.... lebo si myslí, že šošovičky čo máme obe na ruke na rovnakom mieste že je to bobo...
tak sme si spievali "šošovička, hrášok, fazuľa, fazuľa a tak ďalej... tak večer to už skoro vedela.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre