Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
6. aug 2009

vmbfnfmjn mc,,,, dddngkhfuhtrd ervu uyh y x ujnjuujhhijbghgfzcfzgfzgvzubuzghubugugzftc bj.ô§
bgggcdr b,lp-
§ tčťn

pozdrav od Petka 😀 😵

bejca
autor
6. aug 2009

a dnes vecer budem zehlit 😝 tak neviem ci sa mi podari prist kuk 😅

amadora
6. aug 2009

U nás je dnes dosť škaredo 😒

bzucinka2
6. aug 2009

dobre ranko 🙂

ami aj som sa trosku pobavila, ale v tom momente by somho asi pretrhla, no chlapi 😖 dufam, ze majko je v poriadku a nic mu nie je 🙂 za topanocky dakujem uz teraz, aj mne sa velmi pacili, na jesen ako stvorene 🙂 a tieto mensie predam a bude 🙂 aj vy ste si ich kupili? lebo aj cena bola super 🙂

beji ja robievam aj tie kupovane kase, do krupice zvyknem primiesat aj rozmixovane ovocie a ma ovocnu kasu, chleba, minule mal puding s piskotami, aj prazenicku s ockom papal a tak 🙂 a dakujeme petkovi za pozdrav 🙂cmuk

no ja som stale bez mrnosa, tak som sa vyspinkala do ruzova a premyslam co s nacatym dnom okrem prania, lebo vcera som prezliekala postele, tak dnes periem odusu, tak snad nebude prsat, nech to vonku preschne 🙂a ozaj vecer mi volala mamina, ze zavolaj do aquaparku, zabudla som si tam plavky, no sikulka je ta moja mamca 😀tak som volala a nastastie ich nasli aj maminine aj synovcove, tak ich ususili a odlozili, tak bude treba niekedy pre ne ist 😀 😀 😀

kacenkab
6. aug 2009

Ahojte, prisla som vas kuk.... 😉

ako sa mate dnes?

Trosku som pocitkala, co riesite. Nic sa mi nesce a mala by som si prekladat nejake veci, mam napisat clanok do roboty, tak hladam podklady.... 😝 😅

Beji tak ma napadlo ku tej veceri:
ja robievam ako keby leco: len namiesto papriky nastruham cukinu, takze po poriadku: na cibulke podusim osupanu a pokrajanu paradajku,trosicku vody, potom tam supnem nastruhanu cukinu, podusim este, ale len maaaalicko, lebo sa rychlo rozpada, rozmiesam vajicko a je to. Ochutis podla toho ako zvyknes, ja len osolim trosku. A niekedy som mu tam aj postruhala kinder parok, ked sme mali bezmasovy obed. A pokrajala som mu ku tomu kusok chlebika. 🙂 😎

Alebo este ze: uvarim cestovinku, v smotane na varenie rozpustim trosku bambina (nemalo by to vriet), fuknem tam tie cestoviny (ja ich musim dost uvarit a s vidlickou este pomagat, lebo Jurka furt pri vacsich kuskoch napina a vracia) a postruham tam kinder parok... 🙂 😎
- tu sa da namiesto cestovin pouzit aj uvareny zemiak

tiez mu davam krupicovu kasu, alebo puding, ale len cisty, lebo ked som mu tam dala aj piskoty, povracal sa mi,
bolo mu to nejak tazke, a este polievkuuuu hocjaku, vacsinou zeleninovuuuuuu, baaarskedy to ma aj na obed aj na veceru... 😉 😎

amadora
6. aug 2009

Ozaj Bzuci, Alex, ako zajtra,hm? 😕

Bzuci no zatiaľ našťastie vyzerá byť v poriadku. A veru topánočky krásne, celkovo tam mali výborný výber. My sme nekupovali, doslova všetku hotovosť čo sme pri sebe mali sme naškriabali na tie pre vás 😀 Ale chceme tam ísť ešte niečo kúpiť 🙂

danka.k
6. aug 2009

my dnes budicek rano o 3... je u nas neterka a maly sa s nou chce stale hrat... zaspal potom az o pol 6 a spal este do 8..

beji nas maly na veceru papa to co bolo na obed alebo daky chlieb... ale samozrejme vsetko to musi dorazit mliekom 😀

ciarka
6. aug 2009

Babulky ahojte,bzuci ty si uzivaj volna,a dokedy si be z Alexika?

Ja beriem Atb,ale je uz lepsie.
V sobotu ideme na tu svadbu,tak sa uz trosku tesim.Vcera som bola na nechty,v sobotu idem na uces.

Inak nasa ma take obdobie,ze si byberie topanky z botnika a obuje si ich,a premava sa v nich po byte,neviem po kom to ma.Este sa mi ju nepodarilo odfotit.

No a mame pokrok s kupanim,odkedy sme boli na dovolenke tak uz neplace pri kupani a dokonca sa tesi!!!!!!!!!!!!!Mozno je to pre vsetky z vasdivne,ale ja sa z tohto pokroku naozaj tesim.Lebo asi 3 mesiace vzdy uz pri napustani vane revala a cely cas vo vani a teraz sa tesi a ja z nej.

A este jedna novinka,neplace pri merani teploty,dokonca sa tesi ked pipne.To sme pritom tiez plakali!!!!

No este by som bola rada keby sa to zlepsilo s jedenim,to my neriesime co s vecerou,ona neveceria.Naposledy asi o 17.00 a to troska,su niekedy svetle dni ked si da o 20.00mlieko.Ale pudingy,kase ona nemusi.Ani krupicne,ani z obchodu.Ona najradsej suchy rozok,al.suchy chleby,sucha ryza a sucha cestovina.To su jedla,kt.moze a este to mlieko a stavy,inak ovocie-akurat jablko a polievky-zeleninve-dokola to iste.

No a s nocnikovanim-uz sme pokrocili v tom zmysle,ze si sadne nan aj vyzlecena,chvilku sedi a ide prec.Aj povie obcas cikat,ale ked ju dame tak nic.Ake ste ucili deticky na nocnik???Sme uz posledne co to nevedia???

ciarka
6. aug 2009

Ospravedlnujem sa za chyby.Rychlo pisem a necitam.

Danka.k-to si mala budicek,mna by porazilo.

Inak este som zabudla,mala sa na dovolenke rozrecnila.Boli sme so znamymi a oni maju 2 rocnu,tak cosi podchytila.Povie napr. klucik-kucik,ako sa volas?-Abinka,Miska,ovecka,havko,macko,kocik,hacat,Matko-to je krsny,Katka.Krsna a povie to zrozumitelne.Alebo zoberie telefon a da si ho na ucho a povie Abinka

danka.k
6. aug 2009

baby a mam pre vas jednu novinku.. zatial nic nie je iste, ale myslim ze to jasne je... od nedele mi to meska takze asi budeme mat v aprili druheeeee 😉 😉 😉 😉

amadora
6. aug 2009

Danka!!!!! Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Až mi zimomriavky naskočili... veľmi vám to želám!

danka.k
6. aug 2009

dakujeeeeeeeeeeeem ami 😉

tami712
6. aug 2009

ahojte 🙂
ďakujem všetkým za mužíka, domov prišiel včera ubolený, nemohol spať, ale nadopoval sa tabletkami, tak už potom trochu aj pospal 😒 a aj teraz ho to bolí, ale vraj to nejaké 2-3 dni musí bolieť, takže musíme vydržať. A malá sa ho normálne včera bála keď ho uvidela takého poviazaného 😀

danka tak supééééér, držím palčeky 😵 😵 😵 😵

bzuci no tebe je hej keď si takto oddýchneš od malého, to je super 🙂

ciarka tak super že Sabinka vám robí radosť 😵 😵 my sme stále s rozprávaním na tom istom mieste, vie fakt len pár slovíčok, alebo lepšie povedané prvých dvoch písmeniek zo slov. Ale minule ju ocko naučil nové slovo - "had" 😀

danka.k
6. aug 2009

tami dakujem a ocko isiel ako domov?? sam soferoval???

aj my sme so slovickami kusok nad bodom mrazu... ved naco rozpravat ked nie je o com 😀 😀

tami712
6. aug 2009

danka nie viezol ho kamarát, to by nezvládol hneď po narkóze 😒

danka a ešte si si nerobila test???? 😕 😕 😕 😀

danka.k
6. aug 2009

nerobila som si... ale povedala som muzovi nech mi kupi a v sobotu doniesol.. ale bud.piatok pojdem k doky

danka.k
6. aug 2009

baby ale nikomu ani muk zatial... a hlavne mi negratulujte na FB tam to niektorí ludia nemusia vediet 😀 😀 😀

martina1982
6. aug 2009

Ahojte ,

DANKA GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 🙂 Drzim palce

Ciarka ,Sabi je teda vyrecna super.

Beji ,aj mi Petka pozdravujeme ,Stevko mi ten pozdrav precital 😀

Tami ,tatkovi skore uzdravenie.

bzucinka2
6. aug 2009

ami zo stretka asi nic nebude, ale ak budes v lv, tak ti aspon prachy dam, normalne mam vycitky, ze si naskrabala pre nas 😢 😢 😢 mohla som ti poslat na ucet, prepac ☹

danka, gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 tesim sa s vami, mozno sa aj nam uz podari 🙂

ciarka, tak sabi je riadne ukecana a neboj sa, ani my este necikame na nocnicek, tiez len posedime a o par minut cikame na zem, ale aspon mi hlasi, ked cika alebo kaka, ze bleeee 🙂 pre maleho som chcela ist v piatok, ale pojdeme asi az v nedelu, lebo v sobotu ideme na akciu a musel by ist s nami a tym padom by sme isli po hodine domov, aby mohol ist spat, takze ho tam nechame, my sa zabavime a potom uz bude s nami 🙂

amadora
6. aug 2009

Danka a prečo si neurobíš test keď ho máš doma?

Tami mrzí ma že tatko sa takto trápi, ale hádam bude čím skôr ok, držíme palce 🙂

Čo sa týka rozprávania a podobných vecí... mne je už niekedy smutno že sme tak pozadu za všetkými ☹ On sa proste nechce učiť. Keď mu niečo rozprávam tak absolútny nezáujem, ani na mňa veľakrát nepozrie. Malá švagrinká vie toho oveľa viac aj ukázať aj povedať a niekedy ma to fakt zamrzí 😒

Bzuci čo si šiši?! Sa netráp takými blbosťami, som rada že sa nám podarilo vám ich kúpiť a hotovo, na inom nezáleží 😉 My sme zajtra chceli ísť do LV len kvôli tomu stretku tak neviem 😒 Ale musíme sa aj tak niekedy dohodnúť aby som ti doniesla naspäť tie šaty aj tie topánočky pre malého.

danka.k
6. aug 2009

ami nemam ho doma.. muz je v blave a pride az v sobotu

ami mojej segry syn tiez nic nechce ukazovat.. ale oni sa to vsetko naucia.. maju cas 😉

danka.k
6. aug 2009

no a maly mi uz davno spi, neterka sla domov a normalne mi je tu teraz strasne smutno.. sice tu bola jednu noc ale aj tak je tu akesi ticho ☹ asi mi presibava 😀

skolara
6. aug 2009

ahojte
Hlasim sa po dlhej dobe ziva a zdrava 😀
ako sa mate? my sa mame dobre.
Vinie dnes povedala celu vetu 😵 Mama kde je lala( lala je na vychode babika 😀 ). Take to bolo zlate.
Ona uz vela keca. Cely cas sa jej usta nezatvoria. ALe prislo to tak nahle zo dna na den.
Teraz lezi v postielke a place trosicku lebo uz zaspava sama a niekedy chce aby som prisla ale nie je to naozajstny plac tak nejdem.
Beji s tymi vecerami neporadim Vionke nema rada krupicu ani puding. Aj ked dnes som jej kupila spaldovu krupicu a na obale pise ze spalda ma mat jemne orieskovu chut tak mozno snad jej zachuti a ked nie tak to neva zjem ja.
Ciarka na svadbe vam bude super a budes kocka hmm nechty a vlasy no teda 😉
Danka ste to planovali alebo sa to len sup stalo?
Inak kocky tie homeopatika na streptokoka zabrali a stacila jedna gulka a o tyzden v nose nebol 😵 to len aby ste vedeli ze sa to da aj bez atb. pre buducnost.Podla mna je to dobre vediet.
Tami nech je manzelovi cim skor lepsie chudak.
Bzuci neprovokuj s tym oddychom 😀 😀 😀 ale nie fakt super ze ti ho mama zobrala. Dufam ze si neupratovala alebo nevarila ale sa len sladko povalovala 😀 😀
Musim si aj ja naplanovat taky den s mojou mamkou ale ona vacsinou po 3 hodinach vola ze uz ma dost 😅 😅

danka.k
6. aug 2009

skolara planovali sme to

skolara
6. aug 2009

jaaaaaj danka ja som zabudla napisat ze blahozelam to som fakt planovala ale som sa zakecala dalej sorry 😅 😝

danka.k
6. aug 2009

skolara v pohode 😀 a dakujem ti 😉

skolara
6. aug 2009

hej beji ja na veceru uz dlho davam to co jej chutilo na obed. Ked jej nieco velmi chuti na obed tak sa jej spytam ci to chce na veceru a ked povie ano tak to ma a ked nie tak ma nieco ine ako napr. chlieb s appetitom,syr, paradajku, uhorku a taak. Dnes chcela vianocku s dzemom.
Danka ja si to neviem predstavit mat 2 deti ale keby ze som otehotnela tak by mi to prislo super a tesila by som sa. Tak to nechavame s manzelom na nahodu a nic neplanujeme.
Inak tie knihy, od stphenie Meyer SUMRAK, NOV, Zatmenie a Breaking Down(neviem ako sa bude volat slovenska verzia tej poslednej lebo este nevysla po slovensky ) fakt odporucam.Ja som normalne nemohla cakat do sept. kym vyjde posledna po slovensky tak som si objednala po anglicky.
To aj preto sem tak menej chodim priznavam 😅 Nemozem sa od tych knih odlepit.
😝 😀

amadora
6. aug 2009

Tak my sme zabúvali len teraz lebo ešte tu boli kmotrovci a malý ich strašne zbožňuje 🙂

Danka jaj tak, nepochopila som to 😅 Je to také vzrušujúce 🙂 Teším sa keď budeš dávať foto z utz a tak, ako to budeme prežívať s tebou 🙂

Ja stále rozmýšľam či ísť do práce a potom druhé alebo to potiahnuť naraz 😒 Fakt asi každý deň nad tým dumám... ale asi sa začiatkom budúceho roku začneme pokúšať o druhé ak všetko dobre pôjde 🙂

skolara
6. aug 2009

ami podla mna je lepsie 2 deti jedno po druhom. 😉 ale nam sa to proste musi stat samo lebo inak sa neodhodlame 😎

danka.k
6. aug 2009

ami aj ja si myslim ze hned po sebe je to lepsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre