Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
20. aug 2009

ja som zehlila vcera tusim 😀

danka.k
20. aug 2009

beji lenze ty mas toho trochu... ale mne ked sa to kopi a kopi tak uz sa mi potom coraz viac nechce 😀 😀 😀

bejca
autor
20. aug 2009

no treba po troche a castejsie 😀 😉

Ami uz to neprehanaj s tym sexooooooooooooooooooooooom 😀

danka.k
20. aug 2009

beji treba... no ale chce sa mi 😀 😀

ami presne uz prestan.. ti budeme zavidiet 😀

bejca
autor
20. aug 2009

dnes ma Petkova kamoska 1 rocik 😵

bejca
autor
20. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no ak chces mensie kopy tak by sa ti malo 😀

A

M

I

I

I

I

I

I

danka.k
20. aug 2009

beji tak petkovej kamoske vseeeeeeeetko najlepsie... 😉

a ja mam narodky presne za mesiac 😀

aaaaaaaaaaa
mmmmmm
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bejca
autor
20. aug 2009

DAnka ze dakujeme 😵 no a teda ty to mas tiez za chvilku 😵

no ja som nejaka ako zbity pes 😅 idem do polohy lezmo a asi si vylustim par lusteniek sudoku 🙂 a mozno aj budem spat 😅

pa a dobru nocku 😵

danka.k
20. aug 2009

bejiii bru nocku... a aj ty si najprv zacvic ako ami 😀 ja budem cvicit az v sobotu

martina1982
20. aug 2009

Ja zehlim ako Bejca vzdy a po toske 😀 Potom ked toho je vela tak sa mi vobec nechce 😀

Ami ,cvicis ?????No urcite sexuje 😀 😀

Skolara ahooooooooooj tesim sa na Vas 🙂 Vionka musi Stevka naucit rozpravat 😀

Beji ,dala som varit hov.maso zajtra budem robit tu rajcinovu 😀

alex21
20. aug 2009

cafte

skolara aj ja chcem mat take pravidlo ze nerobit nic ked mala spi. Ale ja som rada ked za tych 20 minut zhltnem obed a v poslednej dobe ani to sa mi neda lebo mi spi na bruchu.

Ami nevies prosim kde bola ta tema o tom spani a ako sa volala. Neviem kde ju mam hladat.
A neprides zajta k nam co by sme sa isli spolu kupat. 😉

martina1982
20. aug 2009

aj my sa pripajame ku gratulacii Petkovej kamoske.

danka.k
20. aug 2009
amadora
20. aug 2009

Počujte vám sa len o tom sexe furt sníva 😀 😀 😀 No a tatko spí takže jedine ak za susedom by som išla 😀 😀 😀 Seriózne vážne som cvičila, už pár dní sa obmedzujem v jedle, leň raňajky a obed papám a od obeda nič, aj to čo jem tak polovičné porcie ako som zvykla a dnes som si našla na nete dáke videá s cvičením tak som sa do toho pustila. Síce ako sa poznám tak ma to rýchlo prejde ale snaha je 😅 A inak zajtra sa asi nepostavím z postele 😀

danka.k
20. aug 2009

ami ved my ti verime 😉 ale do vecera by si mohla daco lahucke zjest 😉 ja by som nevydrzala od obeda do rana....

amadora
20. aug 2009

Alex https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
A zajtra ideme do MC s tou babou odtiaľto z koníka 🙂 Ale ďakujem 😉

Danka budeš sa čudovať ale som si za tie dni zmenšila žalúdok a nejako ani hladná nie som. Len sa ešte musím donútiť viac piť, lebo to ja málo a pri chudnutí by som mala 😒 Inak môj ocino takto obmedzil jedlo a schudol za 2 mesiace 20kg!

skolara
20. aug 2009

ami to mne sex beha po rozume uz 5 tyzdnov nemam muza doma tak sa necuduj 😀 😀
ja som zase 2 kila pribrala ale ja jej aj vecer lebo som hladna. To bude tym kojenim.
Alex no tak ty to mas tazke. Ja len nechapem ako vydrzi Eliska hore cely den. 😅
A nebude to suvisiet aj s tym ze je na teba naviazana a proste nechce zaspat bez teba? Skusala si si lahnut s nou? 😕

danka.k
20. aug 2009

ami tak zajtra pekne stretko... 😉

skolara ze 5 tyzdnov nemas muza doma... to ako vydrzis?? moj je prec jeden den a nemozem sa dockat soboty

skolara
20. aug 2009

Martina neboj Vionka ho nauci svoje oblubene KDE JE? 😕
A kazdy den milion krat sa ta bude Stevko pytat kde je 15 clenov rodiny a kamaratov dookola az sa ti z toho bude hlava tocit. Vinie to robi cely cas 😀 😀
Kde je ujo Milan, katka, emma, babi, dedo........ a musim odpovedat

skolara
20. aug 2009

danka preco soboty 😅 😕 Myslis akoze vikendu nech je s Rastikom on a ty si oddychnes?
Ja to zvladam v pohode. Az sa normalne cudujem 😅 Asi je to sila zvyku.

martina1982
20. aug 2009

Alex ja ta tak strasne lutujem .Keby si bola na blizku tak by som ti pomohla .

Ami, budem ti drzat palce nech sa ti co najdlhsie podari cvicit 😉 ja sa uz 4mesiace nemozem donutit !!! 😠

martina1982
20. aug 2009

Uz sa tesim ked sa ma bude Stevko pytat ,ze kde je ??? 😀 😀

danka.k
20. aug 2009

skolara nie tak ze ja si oddychnem.. ale muz siel vcera prec a uz mi strasne chyba tak sa neviem dockat kedy pride.. a bude doma s nami tri tyzdne.. supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉

martina1982
20. aug 2009

Danka tak mozte sa dat do roboty robit babatko 😀

alex21
20. aug 2009

kocky dakujem niekedy precitam. Dnes uz nie lebo som unavena. V Piestanoch bolo super len som sa dost nachodila.
Ami inak ta obdivujem ako mozes od obeda nejest. ja ked som hladna tak som strasne zla 😝 a uz vecer by som to tu musela povrazdit co by ma vsetko vytacalo. 😅 😀 😀

skolara
20. aug 2009

danka to mm robi tak ze chodi pred na sluzobky a ked pride tak je vkuse doma. Minuly rok bol doma od novembra do Maja a to bolo skvele. Ako keby sme boli obaja nezamestnany na dovolenke. Strasne sa nam to pacilo 😵

skolara
20. aug 2009

Martina este to olutujes. 😀 😀

danka.k
20. aug 2009

martinka tak to sa dufam pustime 😀

skolara tak to ste mali dobre, ze od novembra do maja

martina1982
20. aug 2009

Idem sa osprchovat a buvat majte sa 🙂

Zajtra balim ,vecer ked Stevko zaspi prelozim ho do auta a ideme do Michaloviec.Chceme vyskusat ako bude v noci spinkat v aute .Lebo chceme ist na vikend do Chorvatska v septembri.

amadora
20. aug 2009

Tak už mám za sebou aj sprchu a môžem ísť hajať a snívať o blbostiach 😀

S tým hladom... veď viete že ja tu koľkokrát píšem o 22:00 že si robím hranolky 😀 Ja sa najlepšie najem keď malý zaspí večer a v kľude si sadnem ku telke. Ale potom vyzerám ako vyzerám a už mám nervy za to na seba 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre