Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
28. aug 2009

beji proste do konca roka budes v tehu a budes 😵
a ami bude mat krasny domcek 😵 a ja este neviem co presne chcem musim si rozmysliet 😀

skolara
28. aug 2009

no kocky idem ja do sprchy a potom snivat do postele. Hej uz viem o com ze Vinie konecne prespi celu noc 😀 😀 😀

bejca
autor
28. aug 2009

no neviem ci kazdy ale Nikolka sa vzdy smeje a vzdy sa ma opyta ze a kedy akoze budes velka ?? co ti nestaci mat 181 cm 😀 😀

Skolara dik skus zistit 😉 a ja ti zelam to co si rozmyslis 😀 😉 a tebe dakujem ze mi prajes 😵

skolara
28. aug 2009

inak ja som po precitani knihy Tajomstvo fakt sla raz spat a intenzivne som myslela ako vinie prespi celu noc a ja sa vyspim a ona fakt vstala az o piatej rano po prvykrat 😀 😀 😅

amadora
28. aug 2009

Skolara ďakujem, si zlatá 🙂

No idem aj ja chrapkať, dobrú noc 🙂

amadora
28. aug 2009

tak ja idem spať s tým že Majko prestane byť nervózny a zajtra bude ako slniečko 😀

skolara
28. aug 2009

beji s tymi 181 cm to nema chybu 😀 😀 zlata Nikolka ale to si len vysoka a kedy budes velka tak to je asi fakt indi vindi 😉

skolara
28. aug 2009

ami neboj zajtra bude Majko ako cukricek a bude horuco 😵 Mozes zacat fukat bazen 😎

bejca
autor
28. aug 2009

no aj ja sa uz chystam 😀 takze dobru nocku a Vionka spinkaj az do rana pekne 😉 cary mary 😵 a ozaj uz sa nekojite .... ci este hej ??? a Ami zelam aby bol Majko ako slniecko 😵 cary mary 😵 a este carujem ze Petko bude spinakt aspon do 7,45 😀 😉

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bejca
autor
28. aug 2009

Skolara 😀 no to je tiez pohlad nazoru od nej aj od teba 😵 a velka asi nebudem nikdy ..... 😉 a ani nechcem byt stale chcem byt trosku taka " mala " ................ 😉

dobruuuuuuu uz naozaj 🙂

amadora
29. aug 2009

Dobré ránko!

No je 7:45, začarovaný Peťko by mal práve vstávať 😀 My sme spali do 7:30 🙂

Inak ďakujeme za včerajšie želania aby bol dnes Majko zlatučký, no uvidíme... to počasie nám veľmi nepraje, u nás je búrka tak neviem keď budeme zatvorení doma celý deň 😒

danka.k
29. aug 2009

my sme zas spali do osmej...

beji ako maly na obed spava, ale tieto dni naco.. 😀 😀 ale ked nechce, tak nechce, ja ho nutit nebudem..

ami a k tym tablektam.. moja maminka je sestricka a ta by ti povedala, necitaj letaky... tak asi tolko... niekedy je v tych letakoch popisane aj to co tam nema byt... ako nahle si to precitas tak si vsugerujes vsetky tie priznaky, a keby si to necitala tak nemas ziadny

amadora
29. aug 2009

Danka ja som si zato hľadala na nete niečo o nich ale našla som len dve skúsenosti a obidve boli negatívne, tak fakt neviem 😒

My sme zase jedovitý dnes 😔 Ale aspoň tatko prišiel domov keď prší tak poobede hádam niečo vymyslíme kam pôjdeme aby sa nenudil a hádam bude spokojnejší.

ronit
29. aug 2009

cafte, amadora vsak napis mne, ja odpovedam skor ako 3 pracovne dni 🙂

bejca
autor
29. aug 2009

ahojte 😵

tak mamina spala do cca 5,35 😝 a uz sa len prehadzovala 😒 😠 a myslela na debiliny 😠 a Petko spinkal do 7,35 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 tak si asi aj dnes pocarujem aby sme obaja spali do 7:45 😀 cary mary 😵

Ami no tak vy ste super spinkali a ako citam tak carovanie aby bol ako slniecko vesely nepomohlo ..ale snad uz je lepsie 😵

Danka vy sa mate s tym spankom 🙂 a ja to chapem ze niekedy sa im nechce ale tak ja ho ulozim o tej danej hodine a lezim pri nom a nakoniec zaspi 😉

Ronit vitajte 😵 ako sa nam mate ?? dufam ze dobre 🙂 posielame Hanke pusinky 😵

ronit
29. aug 2009

ahoj dakujem, mame sa dobre vsetko ok, hanka uz vselico rozprava, mali sme horucky tyzden, idu nam asi stolicky vsetky, malo sem chodim skor na FB ale zachytila som Amin problem tak nech ma kludne konzultuje,

bejca
autor
29. aug 2009

no vy sa mate ked kecate 😉 my len japonstinu s hebrejcinou 😀 ale nieco sem tam pochopim obzvlast ked púri tom ukazuje co mysli 😉 ale sme zdravucky klop klop to je hlavne 😉 nam idu este dva ocaky a potom uz len tie zadne stolicky ..... vam posielame cmuk aby rychlo zubaky vysli a som rada ze uz je Hanka zdravucka a horucky presli 😵

bejca
autor
29. aug 2009

a ja zasa na FB len sem tam kuk a idem prec ja som " doma " stale najviac tu 😉 😵

bzucinka2
29. aug 2009

ahojte, no mam co robit, kym vas docitam 😀

skolarka, muzik sa pyta, ci nie je volny aj vedlajsi pozemok, ze niet nad dobrych susedov 😀 😀 😀

ami, no ja neviem, asi by som sa spytala inej dokiny , napriklad nasej ronit, a mozno tym ze ti dali minidavku, to nie je take nebezpecne ako pri silnych davkach, tak ale stresujuce to je iste ☹

ronit ahooooj, je uper ta opat vidiet 🙂 obcas nakukni k nam aj castejsie 🙂

bejca
autor
29. aug 2009

no idem lahnut aspon trosku k Petkovi 😉

paaaaaaaaaa vecer pridem kuk 😵

pekny den vsetkym aj ked uprsany 😅 😉

bzucinka2
29. aug 2009

a hanka je aka velka kocka uz 🙂

jaj este som chcela, ze my sme dnes urobili spiaci rekord, volal mi ocino, ze maly sa o 6,30 zobidil, nieco povedal obratil sa a opat zaspal a spal do 10,45, asi odpadnem, snad nebude chory 😒

ronit
29. aug 2009

dakujem pekne za mile privitanie 🙂

danka.k
29. aug 2009

bzuci tak to maly paradne spal 🙂

beji aj my presne pouzivame taky isty jazyk ako vy 😀 😀 😀 ale dobre kym nerozpravaju, budu neskor papulovat 😀 😀

danka.k
29. aug 2009

a ozaj: my dnes na obed spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime, to bude asi tym dazdom 😉

amadora
29. aug 2009

Jéj, Ronit, ahoooooooooooj 🙂 🙂 🙂 Super že ste sa tu s Haničkou ukázali a ďakujem za ponuku na konzultáciu, si zlatá 🙂

No my sme spali cez obed poslabšie, vonku bol hrozný vetrisko tak sa na to budil. Stále neviem čo ideme robiť do večera. Nápady? 😀

Bzuci Alexík oddychuje bez vás a ty že bude chorý 😉 😀

Beji mi tiež rozprávame len japonsky zatiaľ 😀 Ale už nejaké tie japonské slová chytáme aj my s tatkom 😀

tami712
29. aug 2009

ahojte 🙂
ami minule si tu písala, že pri tvojej mamine je niekde veľkosklad hračiek. Môžeš mi napísať kde presne ? 😕
a jasné poraď sa aj s inými, či užívať tie lieky alebo nie 😉
a veru aj mne by sa nejaké zišli, lebo aj mňa veľmi často tá hlúpa migréna trápi 😒

a veru to dnešné počasie je na figu 😝 no my ešte spíme náš pravidelný 3-hodinový spánok a potom tiež neviem, ale ešteže je doma ocinko, ten už sa s Emou nejako prehrá 😀 /dnes mi lezie poriadne na nervy - ocko, nie Ema/ 😠 😠 😠

ciarka
29. aug 2009

Ahojte babule,
Ronit-vitaj a prid castejsie

Ami-uvidis co ti odpisu na nete a Ronit a rozhodnes sa.

Tami-a preco ti muzik lezie na nervy?

Inak ja mam vela upratovania,len sa mi nechce,tatik aj Sabi spia,tak ich este nechcem rusit,mam dobru vyhovorku.

Chcem povysavat,doutierat prach,urobit palacinky,riad spratat,umyt dlazky,a nic sa mi nechce.Vcera sme cely den boli v Senci,konecne po 5 mesiacoch mame tie umelecke fotky.A ja som odsoferovala cestu domov,som na seba hrda,sice mam vodicak dlho,ale moc nejazdim,mam strach.Ale zvladla som to vcera.Chcela by som sa do toho nejak prinutit jazdit.No a potom sme tam boli u kamaratky,ma maleho o 3 mesiace starsieho tak sme pokecali,a potom ako sme prisli domov sme isli na ihrisko,stretli sme sa tam s kamaratkami,tak sa Sabi znovu vyblaznila.No a krasny den za nami.

No a dnes je hnusne pocasie a este sa mi nic nechce.No a tom snivani a pozitivnom mysleni asi nieco bude.Treba verit ze vsetko bude dobre a bude.Ja momentalne neviem,co bude dalej,nemam predstavu co vlastne chcem,ci dalsie babo al.pracovat.Tak asi budem snivat o tom nech ma osvieti co dalej.

amadora
29. aug 2009

Tami v BB, časť Selce. Ak by si tam chcela ísť tak ti opíšem presnejšie kde to je. My sme tam už veľa vecí pokúpili, ale niečo majú aj drahšie. Treba pozrieť.

S tými liekmi uvidím, napísala som Ronit a rozhodnem sa 😒

Ciarka krásny deň ste mali teda 🙂 A mne sa v tomto počasí tiež nič nechce, akurát som doupratovala po dlhom nútení sa. Ráno som upratala, navarila a potom som nechala všetko tak, malému som nanosila hračiek z dvora a reku nech rozťahuje keď je škaredo,aspoň sa prehrá. Ale už som to spratala teraz a pôjdeme niekam von trochu sa povoziť. 🙂

danka.k
29. aug 2009

nas maly tiez nevie co by robil, ked je von skaredo. tak si vymyslel ze si da stolcek ku skrinkam a bude behat po skrinke 😀 😀 😀 ked som ho videla som myslela ze ma porazi.. som hned nevedela ci sa smiat alebo ho kricat 😀

tak ho radsej tato zobral ku starkym

amadora
29. aug 2009

Danka no ja by som ani nekričala, ani sa nesmiala, mňa by museli kriesiť 😅

Kočky nemáte niektorá dáky fajný recept na krém na tortu? Lebo nechcem robiť stále tie isté, chcem skúsiť niečo nové. Ale nie dáky veľmi príkry, skôr niečo také svieže, ale nemusí byť ovocné. A ešte by som potrebovala recept na krém na zdobenie torty, taký ten klasický biely maslový 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre