Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
3. sep 2009

no tak my placeme ako kedy ...ale tiez to je dost casto 😅 a hlavne nervaci hned ako sa mu napriklad nieco nedari ... aj ked mu viackrat ukazujem co a ako ale on na cca 5x hned vsetko hodi o zem ako nahle sa mu to nedari a vresti asi maju take " blbe " obdobie ..a neboj aj ja som na netrvy a potom si hovori : " a to by som chcela druhe babo ... ako by som to potom zvladala ??? 😔 😒 ☹

danka.k
3. sep 2009

no ja urcite nesexujem 😀 😀

som zehlila, pridala par foto na fb a asi sa pojde do hajan

amadora
3. sep 2009

Beji len mne to blbé obdobie pripadá už dáke dlhé a už mám také myšlienky že čo ak to nie je obdobie, čo ak taký ostane 😒 A tiež si hovorím že má šťastie že tu nemáme jasle lebo by už bol tam a nech sa s ním jedujú cudzí a nie ja 😅

bejca
autor
3. sep 2009

Danka fotky su super a aj ja uz pojdem haji 😉 dobru nocku 😵

Ami no tak ja si tiez myslim ze to uz trva akosi dlho ale ved hadam sa to len zmeni 😉 😅 no ale veru si to neviem pri dvoch niekedy predstavit 😅 a potom aj dumam ze ako by to vlastne bolo ked teraz kolko lrat " stresujem " a nervacim 😅 😒 😔

no idem ja haji 😔 dobruuuuuuuuuuuuuuuu

martina1982
3. sep 2009

Ahojte

Tak my sme mali ist dnes do Chorvatska ,ale je tam uprsane pocasie tak sme doma ☹

Beji ,nam tu predkosku doky dala dole v tedy tiekla Stevkovi krv ja si myslim(nam je uz vydno zalud ked to stiahnem. ,ze je to uz ta blana co ma prasknut a bude to uz aj krvacat ako nam .Ale porad sa s doky.

Ciarka pekne fotkyaj ja by som take chcela.

Ami, nase deti maju asi teraz take obdobie .pises to ako keby si bola u nas doma zila (mslim to spravanie Majka je ako nasho Stevka

martina1982
3. sep 2009

U nas je burka ☹ bojim bojim

martina1982
3. sep 2009

uz asi tu nie je nikto ☹ papa dobru nocku 😔

amadora
3. sep 2009

Maťka to fakt aj Števko je taký? Bože dúfam že je to len obdobie a že to rýchlo prejde lebo niekedy už mám pocit že sa z neho zbláznim 😖 A s tým Chorvátskom ma to mrzí 😒

Môj muž si nedá povedať aby zajtra ostal s Majkom doma kým ja pôjdem do Levíc na tú MR, že pôjdu so mnou ak mi bude zle aby som nemusela šoférovať. Zlatý je len neviem ako mu tam drobec vydrží dáku hodinu alebo koľko tam budeme 😒

amadora
4. sep 2009

Dobré ránko!

No hladná som ako sviňa už teraz (koza som včera mala porušiť diétu a najesť sa ešte večer) a mám sucho v ústach a za kávu by som život dala... pomoooooooooc 😔 A nehovorím o tom ako som nervózna! A ešte aj prší vonku tak fakt neviem ako bude tatko s malým v Leviciach hodinu, ani v kočíku byť 😒 Toto bude radosť deň... myslite na mňa prosím!

Inak počasie nám vidím na tie oslavy asi nevyjde ☹ Dnes o 17:00 má spievať aj naša babka, to chceme ísť pozrieť, je na to hrozne hrdá, dúfam že nebude sklamaá 😒 A inak nám majú dnes aj drevené ihrisko postaviť v dedine! Konečne niečo pre deti tu, sa teším 🙂

bzucinka2
4. sep 2009

dobre ranko, beji dakujem z apochvalu a aj za hlasy🙂 uvidim ako sa bude dat hlasovat a mozno este pootravujem 😀
s tou predkozkou nam ide pekne dolu, pekne sa stiahne, ale take nejake cudo tam je napriek stiahnutiu 🙂

ami to je jasne ze drzime palceky o tom nepochybuj 🙂 neboj vyprsi sa a bude pekne a aj tvoja MR dopadne nad tvoje ocakavania 🙂 tfuj tfuj tfuj

baby maly mi este spi, ja odpadnem 😉 no len aby nebol hore len co toto dopisem 😀

bejca
autor
4. sep 2009

ahojte

tak my sme mali celkom dobru noc sem tam pokaslal a pomrnkal ale klop klop aspon sme spinkali 😵 a to od 19,40 do cca 7,30 😵 len teda pravda naco by som ja spala 😒 uz som od 5 tej hore ako isiel muz do prace 😔 no co uz ...😉

idem robit tu tortu len stale neviem aku 😅

pekny uprsany den vsetkym 😵

Martinka to s tym Chorvatskom ma mrzi 😒 co uz narobime ked uz je leto fuc ......... 😅 a dik 😉

Ami neboj vsetko bude oki 😵 nebud nervozna mysli na vsetko pekne co ta len napadne 😉 a neboj nejako sa tam chlapi prebavia zober hracky nejake a hotovo 😉 nasi chlapi to tam hodinu zvladli 😉 a super ze budete mat ihrisko 😵 babke drzime palce 😉

pocasie veru nepraje ani nam mame tie hody u svokrovcov 😒

Bzuci lern otravuj kludne 😉 a fakt si to krasne napisala 😵 a asi sa tym nasim drobcom dobre spinkalo koli tomu prsaniu 😉 a to " cudo " proti stiahnutiu sme tam a teda este tam aj mame aj my 😅 tak to bude asi ta blana 😅

babyyyyyyyyyyy co uz mate vacsich chlapcov kde ste ?????????????? 😉

amadora
4. sep 2009

Kočky ďakujem vám 😵

Bzuci ja som včera zabudla napísať že som zahlasovala 🙂 A dnes sa tešíme na foto torty a držíme palce nech sa podarí!

Beji super že ste dobre spali a hádam vám už bude dobre! A nech sa torta podarí aj hody nech vám vyjdu 🙂

martina1982
4. sep 2009

Ahojte,

tak mne dnes vytrhli zub ☹ 😢 lebo sa mi zlomil a nedal sa uz opravit.od dnes som si nasadila vapnik !!!15min mi ho trhala nechcel ist von .

Ami,asi maju take obdobie a Stevko je este taky ,ze pokazdom hadze .Drzim palce MR.Vsetko bude ok.

My sme vstali 6:30 to mi tak ani nevadilo lebo som mala na 7hod .budik.ked som isla k zubarke.

Aj u nas prsi

amadora
4. sep 2009

Tak pred hodinkou sme prišli domov, sme naobedovaní a môžeme zaľahnúť spať 😀 Vyšetrenie nič príjemné, hlavne keď mi pichli injekciu s kontrastnou látkou mi strašne začalo biť srdce a nedalo mi dýchať, už som chcela stlačiť ten zázrak čo mi dali do ruky pre prípad núdze nech ma vyberú von ale vydržala som a potom to prešlo. Bola som tam 30 minút. Chlapci to krásne zvládli, som na nich hrdá 🙂 Skočili kúpiť do bufetu niečo pod zub pre malého aj pre mňa a potom išli do auta, tam sa najedli a hrali sa s páčkami a vypínačmi v aute. Malý celý vysmiaty keď som tam prišla 😀 Celkovo má dnes prekvapivo fantastickú náladu, až ho nespoznávam. Akoby cítil že to dnes potrebujem ako soľ. Tak sme si skočili aj do Tesca na nákup a boli sme pozrieť hore v dedine na prípravy na slávnosti a išli sme domov. Už máme postavené tie preliezky, sú bombové, sa vytešujem 🙂 Jaj, už len nech sú výsledky ok... ☹

Maťka ty máš pech na tie zuby 😕

skolara
4. sep 2009

ahojte

Co mate noveho?
Ja dokopy nic. Stale to iste do okola 😀 Vionka je dobra, velmi nemrnci ale tiez ma niekedy svoje dni.Ale v poho da sa to zvladnut. To nie je nahodou obdobie vzdoru teraz co nasi drobci prezivaju?
Bzuci ako torta?
Ami dufam ze vysledky budu super.
Bzuci ja som zahlasovala vcera a hod sem ten link este raz nech mozu aj ostatne.Neotravujes vobec.
Beji neboj predkozka bude ok. Kamoskinmu malemu vcera nadrezovali. Neviem preco ale ja by som este nedala ja by som pockala. Ja sa v pipikoch nevyznam 😀 😀 😀
Inak ked uz sme pri pipikoch 😀 😀 😀 uz o 4 dni mi pride manzeeeeeeeeeeeel 😀 😀 😀 sa tesim ludia po mesiaci a 3 tyzdnoch jooooooooooooj fajne. Hlavne pre Vinie lebo jej chyba.
U nas prsi na nervy ale uz to bude len horsie a horsie ved ide jesen.
A Martinka ty sa z tymi zubami mas ty kokso. Skoda chorvatska ale lepsie tak ako tam byt a vonku by prsalo.
Inak Ada ta kamoska tehotna je uz na 6 cm otvorena a furt este beha 😀 😀 tak to je fakt sranda. Ja som lezala na stole v bolestiach aby som sa otvorila na 6 cm.
a tvoja sestra ako?

bzucinka2
4. sep 2009

ami dakujem 🙂 neboj sa nejak to chlapi zvladnu
beji, dakujem, ze ti nevadi otravovanie, snad sa bude dat hlasovat a dakujem aj za pochvalu 🙂
cez obed spal 2 hodky a potom az vecer, v stredu zaciname opat plavat 🙂 sa tesiiim 🙂 kym spal tak som dokoncila tortu, kedze nie je teplo v pohode sa to dalo a s k2 hmotou sa tiez pracuje suprovo 🙂 s vytvorom som spokojna, uz je aj pofotena, ale foto hodim az vecer, teraz sa najeme a pojdeme trosku von 🙂

bzucinka2
4. sep 2009

nejak som nedocitala a odoslala 😅
ami no vidis majko vie prekvapit ked to najmenej ocakavas a super, ze mate preliezky, majko sa bude vytesovat 🙂
skolarka, si zlata 😉

bzucinka2
4. sep 2009

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...
mne sa este neda hlasovat, skusim neskor a este raz vdaka 😉

amadora
4. sep 2009

Bzuci v pohode 😀 A ďakujem 🙂 Super že sa torta podarila, tešíme sa na fotky.

amadora
4. sep 2009

a zahlasované 🙂

ciarka
4. sep 2009

Martinka,Beji dakujem za pochvalu fotiek.

Ami-zvladli ste to super.Sikulkovia.A vysledky kedy budu? Inak o Majkovi ked hovoris tak ako o Sabi.Ale ja sa tiez obavam,ze to nie je vzdor.Ona to ma od narodenia co sa revu tyka.Pri kazdom prebalovani,obliekani a vyzliekani ZASADNE REVE.Uz mi to fakt lezie na nervy,Aj jej spievam,pekne hovorim a nic nepomaha.

Bzuci-chudnutie ako? Vcera som bola na aerobiku,bolo fajn.
A ami ty sa pridavas k chudnucim?

amadora
4. sep 2009

Ciarka ďakujeme pekne 🙂 A čo sa chudnutia týka, ja som začala asi pred tromi týždňami po večeroch cvičiť a snažím sa menej jesť (nie vždy sa mi to aj darí 😅 ) tak uvidíme, ale zatiaľ som počula že som schudla a mi to hovorili ľudia čo nevedia o tom že sa snažím chudnúť tak hádam na tom niečo bude 🙂

bzucinka2
4. sep 2009

tak foto hodene ako som slubila 😉

ciarka, neviem ako chudnutie, lebo ked si predstavin nasledovny mesiac, tak je po chudnuti mamina narodky, ja meniny, kamoska narodky, kamoska meniny, ocino a brat meniny, mm narodky, tak to bude vsetko spat 😝 a ty si na tom ako?

bejca
autor
4. sep 2009

kocky rychlo pisem ak nahodou mi padne PC 😝 nejako mi blbne tak ak sa nahodou niekedy dlchsie nebudem ozyvat mam PC v prdeli ☹ a asi potrva nez kupime nieco nove 😒 😔 ☹ ako to bez vas vydrzim 😅

bejca
autor
4. sep 2009

v prvom rade :

W AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA W bzuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je uplne uplne uplne ze padam na rit 😕 😨 uzasne nadherne 😉 🙂 😵

martina1982
4. sep 2009

Bzuci wauuuuuuuuuuu krasna torta nemam slov 🙂

Skolara hruza s mojimi zubami ☹ Adke drzim palce.dufam ,ze sestra porodi na moje meniny .

Ami, super ,ze ste to tak zvladli.Drzim palce ,aby vysledky boli ok.

My sme si dnes 3 hod.pospali 🙂

Beji ,je mi luto ,ze sa pc blbne ☹ budes nam chybat

amadora
4. sep 2009

Bzuci prvé čo ma napadlo keď som uvidela tortu bolo "ty kokso!" 🙂 Je perfektná, Ajka má vážnu konkurenciu! A ja s chudnutím budem na tom tiež biedne budúcu sobotu, už sa teším na tie tri chody a kopu koláčov 😀

Beji to nie, to nám nerob, čo my tu bez teba 😕

My sme chceli ísť poobede na tie oslavy ale pršalo tak to bolo zatiaľ len v kultúrnom dome také posedenie pre rodákov, tak sme nakoniec zobrali kmotru a išli sme do cukrárne na koláčik. Majkovi som tam kúpila za 1 euro také cukríky s autíčkom asi 5cm na zotrvačník, mal veľkú radosť z neho a všetkými cukríkmi nakŕmil krstnú mamu (chudiatko už jej išli ušami ale nevedela mu odolať) 😀 A potom sme sa ešte zastavili u kmotrovcov doma, to prišiel už aj kmotor domov, naliali sme si za pohár vínka, pokecali sme, malý sa vyhral, super bolo 🙂 A som sa nasmiala lebo vymysleli super plán... na našej svadbe môj muž musel tancovať najprv sám, potom s metlou a nakoniec s kmotrou na rukách. A kmotra sa mu pomstila a teraz bude kmotor na ich svadbe tancovať s kmotriným bratom a mojím mužom aby kmotre vytancovali črievičku tak náš tatko má "radosť" 😀

amadora
4. sep 2009

Maťka ďakujem 🙂

bejca
autor
4. sep 2009

no uz som pridala aj ten moj " vytvor " 😅 necakajte nic vynimocne ............

idem si vas precitat 😉

bejca
autor
4. sep 2009

Martinka to mi je luto ze ti museli trhat zubok 😅 posielame cmuky cmuk 😵 a dakujem ze budem chybat 😉 ale ved snadtento moj stary haper 😝 este nieco vydrzi 😅

Ami super krasne ste to zvladli 😵 a neboj vysledky budu isto oki 😵 drzime silno prsteky 😵 a podobne pocity som mala aj ja 😅 😝 dakujem ze aj tebe budem chybat 😉 ale zatial som tuuuuuuuuuu 🙂 a teda aj super poobedie ste mali 😵

Skolara 😀 😀 sa smejem ako kobyla 😀 sa tesisi na pipika coooooooooooo 😉 veru veru ti verim ze sa uz tesite obidve 😉

Bzuci no asi sa ta popytam presne na tu hmotu lebo je to uzasne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre