Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
10. okt 2009

no neviem ........ale snazila som sa skus kuk do albumu len teda nencakaj nic vynimocne 😅

bejca
autor
10. okt 2009

len mi tie debilne fotky stale nejdu otocit 😠 takze vsetky 3 su bokom 😉

amadora
10. okt 2009

Beji vyzerá to super! 🙂

bejca
autor
10. okt 2009

nooooooooo je to tam sice na figu vidiet 😅 ale DAKUJEEEEEEEEEEEEEM 🙂

amadora
10. okt 2009

nemáš za čo 🙂 ja mám strašne rada zmenu ale už neviem od radosti čo by som si na tú moju hlavu vymyslela 😀

bejca
autor
10. okt 2009

jaaaaaaaaaaaj ani nehovor ani mna nebavi stale to iste mat na hlave 😝 tak stale vymyslam 😅 este ze tie moje vlasy su take trpezlive 😀 ja uz som bola aj cista blond .. aj hrdzava .. no tusim vsetko mozne som uz mala 😀

a tuto bundu by som chcela Petkovi kupit ... neviem sa rozhodnut ci hej ....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6772340

amadora
10. okt 2009

Beji krásna, aj keď cena sa mi zdá moc 😒

Tak mužík je už tu, utekám za ním 😵 😵 😵 Dobrú nôcku všetkým

bejca
autor
10. okt 2009

dobru nocku a uzite si to 😉

a dakujem za pochvalu 😉

bejca
autor
10. okt 2009

no takze ked uz isla Ami spinkat za muzikom 😉 tak som zostala sama a to sa mi tu nechce byt samej 😅 tak idem hajat aj ja 😉

paaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
11. okt 2009

Dobré ránko!

No sme si dnes dobre pospali do 8:00 🙂 Len zase prebudenie do toho úžasného počasia 😝 Kedy už bude jar? 😅

Tatko išiel zaviezť svokra do BA, tak s malým sa ešte ani nevideli 😒 Ale tak za nejaké 2 hodiny príde a už budeme spolu 😵

A včera sme preberali druhé dieťatko 😉 Mám veľa pochybností a obáv ale som sa rozhodla že po novom roku poviem doktorke nech mi vysadí lieky na migrénu a ideme na to. Veď nejako bude, nesmiem sa tým toľko zaoberať už dopredu, budeme to riešiť potom 🙂

bejca
autor
11. okt 2009

ahojte 😵

aj my sme dnes spinkali podozrivo dlho do cca 7.45 😉 ale pocasie je aj u nasuzasne 😝 budeme musiet kupit nove gumaky lebo tie co sme mali su nam male 😅

Ami super ste sa rozhodli drzim palceky 😵 len som sa ta chcela opytat ci uz nemavas teraz tie migreny ked beries tie tabletky ??

amadora
11. okt 2009

Beji ešte mávam ale oveľa menej a slabšie. Uvidíme či za tie dva, tri mesiace to bude ešte lepšie ale nie.

bzucinka2
11. okt 2009

ahojte babenky 🙂
tak mne doprala pracka, idem ju vyvesat a potom idem e za malym a k nasim na obed 🙂
ami super, tak od januara si snazilka, sa tesiiim, hoci nebudeme teda rodit tentoraz spoolu ale aspon medzi nimi nebude az taky rozdiel, teda ak sa vsetko u vas a u nas dobre skonci 🙂 tesiiiim sa uz teraz, januar je tu coby dub 🙂
beji, super uces, farbu nevidiet a le strih je suprovy 🙂 a tam bundicka sa mi zda dost draha 😒

fuj, toto pocasie je desne, ble 😝

danka.k
11. okt 2009

ami super ze si sa takto rozhodla 🙂 .. ja po dnesnom dni som si neni ista ci dalsie chcem ☹ ☹ ☹ muz ma tak nasral ze uz som maleho aj seba obliekla ze odchadzam prec 😢 😢 😢 ale maleho mi potom vzal a nechcel mi dat.. a bez neho som nechcela ist... 😉 😉

beji aj my musime kupit gumaky a aj prsiplast... 😉

bzuci no sup sup za malym 😉

danka.k
11. okt 2009

no a este ked sa dari tak sa dari, dala som na obed dusit masko a dusilo sa az moc moc do cierna 😀 😀

amadora
11. okt 2009

Bzuci ďakujem ti, si zlatá 🙂 Aj ja sa na to už hrozne teším 🙂 Keby nemám tie tabletky tak idem do toho aj hneď 😉

Danka a čo sa stalo? 😕

My sme boli v obchode na nákup a tatko chcel ísť ešte na cintorín zapáliť sviečky a potom sme išli domov navariť obed, napapali sme sa a ideme oddychovať 🙂

bzucinka2
11. okt 2009

danka a co sa stalo, to su chlapi, aj ja som sa raz tak zbalila, ale maly spal, tak som ho nechcela budit 😖 snad sa to aj u vas vyriesi 😉 drzim palceky
ami tak mate oddychovy dnik, uzivaj si muzika 😉

amadora
11. okt 2009

Bzuci ďakujem, užívam, plnými dúškami 😵 Ozaj, budúci víkend je u vás jarmok som počula (neviem či dobre 😅 ). Ktoré dni to presne máte?

bzucinka2
11. okt 2009

stvrtok poobede, piatok , sobota a v nedelu uz nic moc 😉

danka.k
11. okt 2009

baby mi spolu ako rodina nedokazeme fungovat... proste ja som bola zvyknuta na to ze sme rano ci vecer proste vzdy sa jedlo spolu ako rodina... muz s nami jest nechce... rano som chystala ranajky a maly stale do plynu mi chodil robit.. tak som ho poprosila ze nech mi ho nachvilu zoberie... mate vidiet vysral sa na mna.. prislo mi to strasne luto a potom mi povedal ze iba narusam rodinnu atmosferu... stale si mysli ze ked som ja na materskej dovolenke tak ze doma iba lezim, je mi z neho nanic.. :(((((((

amadora
11. okt 2009

Bzuci tak sa hádam stretneme ako minulý rok 🙂

Danka to ma mrzí 😒

My sme poobede využili chvíľku keď prestalo pršať a išli sme sa prejsť s kočíkom ku babke. Malý s ňou tancoval kolo mlynské a najviac sa mu páčila časť urobilo bác, on sa len na zem hádzal 😀 Potom sme išli domov, zobrali auto a išli k druhej babke ale tá nebola doma, len ujo s tetou a s dcérami, tak sme chvíľu posedeli a išli sme domov. 🙂

A každú chvíľu čakáme prírastok do rodiny 😵 Ak si pamätáte čo som tu spomínala sesternicu mužovu čo je tehotná, čo tak dlho nemohli otehotnieť s druhým lebo mala boreliózu. Tak už je na sále, na 3cm otvorená 🙂

Ideme kúpať...

martina1982
11. okt 2009

Ahojte ,
Teraz by som si chcela aj s Vami pista no nemozem sestricka ma poprosila ci jej neupeciem lineceke na krstiny tak som piekla z dvojitej davky.Vo stvrtok budem piect take tvarohove pagace.

V piatok som isla kupit Stevkovi cizmicky len neviem co mu bolo nechcel si ich dat obut a robil tam cirkus no hroza tak sme nic nekupili ☹ bola som s nim sama .

Ami, som rda ,ze Majko je ok.Tesim sa s Tebou ,ze sa budete pracovat na babatku 🙂

Danka , nebud smutna aj man muz stve ja sa mu vyhrazam ,ze sa rozvediem.Aj dnes ma nastval mal nastarosti Stevka a kade chodili tak robili bordel ,po celom byte boli hracky .

Beji ,ty si kocica 🙂 Ta bunda sa mi zda byt draha za taku cenu kupis aj novu vetrovku.

U nas od piatka vecera prsi ☹

Bzuci , ako sa citis? Aj ti nevolno?

bejca
autor
11. okt 2009

ahojte 😵

tak Petko konecne zaspinkal 😅 jaaaaaaaaaj tie zaspavania su horsie a horsie .. len krici na mna alebo place akoze 😒 no neviem co to ma v poslednej dobe 😅 a cez den teda nervy stale riadne a len vsetko rozhadzuje a hadze o zem a uz aj sam seba chce hadzat aj vonku o zem .... no uzasne nieco ..... 😔

Ami som rada ze migreny su slabsie a dufam ze zmiznu potvory 😉 mali ste super dnik 😵 a sesternici drzime palceky 😵 juuuuuuuuuuuuj 😉

Danka je mi to luto ☹ ale myslim ze kazda z nas asi uz par X balila " kufre " ... ja hovorim ze len pevne nervy na niektorych muzov 😔 drzim palceky 😉

Bzuci dakujem za pochvalu 😉 a ako maly ?? isto bol cely happy ze je uz s vami 😉 obedik bol dobry ?? 😵

martina1982
11. okt 2009

Ami ,aj Stevko ma rada kolo kolo mlynske ked robime a Drzim plalce sesternici muzovej nech je vsetko ok!!

Stevko ma sopliky ☹

Inac co mam bratranca tak si idu adoptovta jedno 3 mesacne babo dievcatko .Nemozu mat deticky uz boli aj 2 krat na umelom a nic tak sa rozhodli ,ze si adoptuju.A zajtra ma prist malicka na 3 dni k nim 🙂

bejca
autor
11. okt 2009

Martinka ta bunda je nova 😉 a dakujem za pochvalu 🙂 ty si teda sikulka ked sestricke na krstiny pecies 😵

bejca
autor
11. okt 2009

Martinka Stevkovi pusinky letia 🙂 a bratrancovi drzim palce aby im to vyslo 😵

u nas si jedny tiez adoptovali babatko - chlapceka a dostali ho ked mal cca 5 dni 😉 ale teda velmi dlho cakali na neho 😅

martina1982
11. okt 2009

Beji ,aha tak som si nevsimla ak sa Ti paci tak ju kup Petkovi 😉 Ked ma sestricka poprosila ,co by som pre nich neurobila 🙂 Este som urobila pre ninku plienkovu tortu 🙂

amadora
11. okt 2009

Tak ja som akurát uložila Majka.

Beji ďakujeme 🙂 A u nás je to s tými nervami to isté, niekedy mám pocit že po ňom celý deň len hučím čo som z neho už na prášky čo mrnčí a nerváči za všetko. Už aj muž na neho dnes robil krik lebo hádzal autíčka o zem. 😠

Maťka ďakujeme 🙂 A nech vám soplíky rýchlo prejdú.

Inak dúfame že budú bábätko aj sesterka v poriadku lebo už 2 dni prenášala a dnes išla do nemocnice preto lebo sa necítila dobre a bábätko sa dáko nehýbalo 😒

bejca
autor
11. okt 2009

jeeeeeej no ty si sikulka 🙂 tak sa Ninka potesi 😉 😀 a sestricka tiez 😵

co sa bundy tyka tak dala akciu tam stoji 16 euro a za taku sumu kupim aj inde 😉 je to na 2-3 roky tak bude snad aj na rok 🙂 a objednala som mu ju 😉

bejca
autor
11. okt 2009

aha :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6824298

ak by ste chceli aj vy mozte si objednat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre