Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
16. okt 2009

danka, urcite su aj tvoje torticky super a hlavne mna a s tymito hmotami sa fakt skvelo robi, nie je s tym ziadny problem 🙂
dnes sa u nas zastavila ami, majko sa tak krasne vie hrat s autickami, ze som nechapala, cely cas co tu boli sa prehral s nimi, skoda len ze nas maly uz spal, ale malo to vyhodu, nebral majkovi kazdu hracku co chytil do ruky 😀

my sme dnes kupili na jarmoku ciapku, sal, rukavicky, ale len take co premoknu raz dva, ine take nepremokave nemali, tak porzriem este po obchodoch, drevennu stolicku (ta sa mu pacila, aj domov si ju chcel sam niest a polozil ju v chodbe, sadol si na nu a nastrcil nozicku-mami vyzuj ma) 🙂 , sladkosti, maly batoztek-havka, pyzamko malemu a nejake drobnosti pre ocka 🙂 zatial co mamina poobede nakupovala, maly bol s dedom, doobeda sme boli spolu, ale velmi sa mu nepacilo takemu naobliekanemu, tak ale musi si zvykat, teplejsie uz asi tento rok nebude 😒
brrrrrrrrrrrrrrrr, ze sneh, fuuuuuuuuuuuuuuuuj, nemusim ani ja 😅

amadora
16. okt 2009

Som sa práve dozvedela že som od ružových kukláčov vyhrala zástavu s logom 😀

bejca
autor
16. okt 2009

TAmi dakujeeeeeeeeeeeem 🙂 toto http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/... tam su navliekacie 😵 super 😉

Petko totiz navliekal na snorku z topanky tie casti z vlacika co mali dierku 😀 tak ma to napadlo ze by som mu to pod stromcek mohla kupit 😉

Ami ved aj nas Petko tak zacinal kecat sem tam slovo a teraz vsetko opakuje 😅 dnes muz ako sme isli na aute jeden blb mu vybehol a muz hovori : debil sprosty .. a Petko .. debi sporty 😅 takze uz budeme davat pozor na " hubu " 😉 zachvilku aj vy 😀 a dakujem 🙂 a ako si to zistila ze si nieco vyhrala 😕

Bzuci no teda super ste nakupili 😵 a ani my nemame ziadnu nepremokavu ciapku . co uz .. ale ved snad nebudeme nejako moc vonku a mimo domu ak bude prsat vacsinou sme poblizku domu alebo na aute 😉 a myslim ze aj vy 😉

amadora
16. okt 2009

Beji no už aby to bolo, neviem sa toho dočkať 🙂 A písala mi to na FB Monika Vikinková že či som si to všimla, sme v ich funclube a žrebovali tam rôzne ceny 🙂

bejca
autor
16. okt 2009

TAmi super link pacia sa mi tam tie hracky 😵 tieto asi objednam

http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/...

a mozno este nieco k tomu 😉

tami712
16. okt 2009

beji no to je super, to by sa asi aj Eme páčilo, len musím pozrieť koľko je poštovné 😕

bejca
autor
16. okt 2009

musim pozret aj ja 😀 a este mu objednam toto :

http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/...

bejca
autor
16. okt 2009

postovne je 2,50 a ak zaplatis prevodom na ucet tak 1 euro 😉 tusim 😅 😉

bejca
autor
16. okt 2009

a kde ste vsetky znovu ?????? ☹

tak idem spat ...

dobruuuuuuuuuu

amadora
17. okt 2009

Dobré ránko!

Mňa včera mužík doslova vysánkoval z PC lebo si sťahoval mapy do navigačného 🙄 Horšie ako malé dieťa s novou hračkou 😀

Bzuci Majko ťa včera s tým spaním nepočúvol, zase buntošil ráno o 6:00 😝

bzucinka2
17. okt 2009

ahojte, tak ja som sa vyspala super, mm mi urobil ranajky , aj maleho nakrmil 🙂 a potom sme sa doteraz valali v posteli a maly so mnou, nosil mi knizky, citali sme si, pekne si ku mne lazkal a zakryl sa, no podareny bol tiez sa mi dnes nic moc nechce, idem len vyvesat pradlo a pustit druhu pracku a to bude asi na dnes vsetko stale plavam na lodi, no parada 😝

beji, nie ciapku ale rukaivice chcem nepremokave, asi som to blbo napisala 😀 a ta babika je super, ta sa aj mne paci, mozno objednam aj ja 🙂

ej ej majko, teta sa ma pocuvat 😉

a u nas dnes prsi, hroza ☹

amadora
17. okt 2009

No ja som si ráno vyriadila lebo včera som mala ako po výbuchu keď sme prišli tak neskoro a len sme rýchlo chystali kúpanie.A potom sme išli do mesta na nákupy. Kúpili sme malému detský stolík (od babky dostal stoličku tak už má súpravu) tak sa z neho vytešujem, dnes aj obedoval tam, taký bol podarený 🙂

Len sa mi zdá že ho bolí nožička alebo čo, lebo strašne bol uplakaný poslednú pol hodinku pred spaním, som myslela že sa mu drieme, ale potom som si všimla že stále dvíha ľavú nožičku 😕 Aj sme mu ju prezreli, postláčali, ale nič. Ale aj on si ju chytal, tak neviem, dúfam že nič vážne ☹

bzucinka2
17. okt 2009

ami,mozno len na nieco stupil, tak ho zabolelo, posielame cmuk nech uz neboli
boze ja som dnes ako lekvar, nic dom poriadne neurobila, len vylihujem 😝

amadora
17. okt 2009

Bzuci keď sa vyspinkal už bolo dobre 🙂 A ty si to vylihovanie teraz môžeš dovoliť, tak si ho uži 😉

Ja akurát pečiem taký trochu improvizovaný koláčik tak som zvedavá ako to dopadne 😅

veva55
17. okt 2009

pekny vecer prajem, dnes ste sa tusim flakali 😀
u nas nic nove, pusina vyzera byt ok, ale nejak od rana kychame a trosku soplime, snad to nie je zaciatok choroby.
ami, aj ja rada skusam co sa tyka kolacov, aj si ma navnadila na nieco, ale nemam cas, tak idem urobit lepene bebe kesy s takym pudingovym kremom 😉

bzucinka2
17. okt 2009

ami, tak to ale treba vysvetlit malemu, ako naschval chce po mne skakat a lozit 😅 a nenecha ma samu ani na chvilku 😉 a kolacik bude urcite mnam 🙂
vevi, to je tiez super dobrota 🙂 a tesim sa, ze je pusa uz ok a posielame cmuk, nech vas choroba obide 😉

amadora
17. okt 2009

No tak koláčik sa hádam podaril, tatko kúsok koštoval a povedal že "nebíčko v papuľke" 😀 Zvyšok necháme na večer, prídu kmotrovci a ideme trochu posedieť pri vínku 🙂

My tiež dnes soplíme, normálne ma chytá panika keď si predstavím že mi bude chorý a ja s ním budem sama doma 😒 Jemu vyčistiť nos alebo nakvapkať kvapky je drina a ťažký boj, to nehovorím o odsávaní - nehrozí ☹

bzucinka2
17. okt 2009

ami, cmuk, nech vas tiez choroba obide a zdaleka, ale nech nejde cez levice 😀

bejca
autor
17. okt 2009

ahojte 😵

uz som tu bola ale Petko stale mrkoce a nechce spat .... tak snad konecne zaspi a ja mozem precitat co ste popisali 😉

bejca
autor
17. okt 2009

Ami posielame pusinky aby sopliky presli a Majko bol zasa vymyselnik ako vzdy 😵 😉 uzite si krasny vecer pri vinku 😉

Vevi aj Adamkovi letia pusinky a tesim za pusinka je uz oki 😵

Bzuci no toho sa aj ja obavam ako to bude ak by som bola tehu lebo Petko tiez stale po mne lozi , kope , skace 😅 no neviem neviem 😅 ale verim ze miminko vsetko zvladne v pohode ved aj ine maminky maju male deticky 😵

bejca
autor
17. okt 2009

no kedze som tu asi znovu sama 😅 😔 tak sa pochvalim co som uz kupila Petkovi pod stromcek :

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6772446

dve pyzamka 🙂

podobnu stavebnicu len to neni lego a stala 9,90 euro :

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

a taky ako keby "kosik " s naradim : skrutky , kladivko ,šroubovak a pod ....😉

dve tricka Nike uz na leto a to je zatial vsetko 🙂 ale isto daju babky peniaze ze Bea kup tak podelim 😉

bejca
autor
17. okt 2009

baby ozaj nechcete niktora kupit muzovi nahodou kozennu penazenku ??? moj muz si vzdy kupi a neni spokojny 😅 😒 a ani teda lacna nebola ... / 1000,- sk / a teraz si kupil druhu tiez nie moc lacnu 😠 no a ani ta sa mu nepaci ale tak zasa akosi nebude hadam len penazenky kupovat 😠 😒 tak ak by ste chceli niekto ponukam ;) aj odfotim a dam do albumu v pripade zaujmu 😵 dakujem

a musim muzika pochvalit 🙂 okno po prerabke / co nam menili a teraz nam fucalo 😝 / tak ho konecne ostierkoval opravil a namaloval 🙂 takze uz mam umyte vsetky okna 😀 a aj zaclony porobene tak sa tesim 🙂 a na chodbe co mame taky nejaky zvod vody ci co 😕 😅 tak tam boli strasne fugy a zrejme od spodnych susedov sa k nam šírili zaujimave pachy 😝 tak to konecne zasilikonoval a snad nam uz nebude " vonat " v byte 🙂 😀 takze super tesim sa len teda este par veci treba porobit dufam ze do vianoc stihneme 🙂 😉

bejca
autor
17. okt 2009

no uz som sa tu dost vykecala uz budem ticho 😉

danka.k
17. okt 2009

caute babule dnes akosi nebolo cely den casu tu prist...

nemam cas vas ani citat, ale musim vam povedat co sa ten nas zbojnik naucil: bracho ho naucil hovorit grg, prd, tralala ciganka sa po.... 😀 😀 na somariny by ho bolo

beji a sikovny muzikcek 😉

a este som zahliadla ze ami vyhrala zastavu tak gratulujem 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
17. okt 2009

DAnka dakujem 😵 a teda ty mas sikovneho bracha a RAstika 😀

amadora
18. okt 2009

Dobré ránko!

Tak je to tu, sme chorí ☹ Večer skončil tak že Majko začal plakať lebo mal plný noštek a nemohol spať, tak som sa rozlúčila s kmotrovcami a išla som si k nemu ľahnúť, dali sme kvapky a potom pekne spinkal so mnou. Muž ešte trochu s nimi posedel a potom ostal spať v obývačke aby nás nerušil. Celú noc som ho kontrolovala bubáčika môjho 😒 A dnes večer ide tatko do toho Francúzska a môžeme sa trápiť sami...

Bzuci, Beji, ďakujeme za pusinky 🙂

Beji krásne veci si pokúpila Peťkovi na Vianoce! To bude radosti 😉

S tou peňaženkou, náš tatko aj hovoril že by sa mu zišla druhá, len hoď foto či je to jeho "štýl" 😅

Danka tak Rastík sa učí samé užitočné a potrebné veci 😀 😀 😀

bejca
autor
18. okt 2009

ahojte 😵

tak my mame vcelku nepokojnu a umrnkanu noc znovu za sebou .. ja neviem co mu to je ☹ teraz spinka ale zobudim ho za chvilku aby vecer lepsie spinkal 😅 snad .....

Ami posielame pusinky aby nadcha odisla a vsetko bolo oki 😵 fotky hodim a dam link 😉 ak budes mat zaujem daj vediet 🙂 a dakujem za pochvalu 🙂 tatkovi zelame stastnu cestu 😵

bzucinka2
18. okt 2009

ahojte aj my spinkame a cakam mm na obedik, vraj doje zo vcera marhulove gule s tvarohom a na zajtra som m u pripravila plnenu papriku a sosovicova polievka sa dovara 🙂
beji krasne veci si pokupila parada 🙂 a mm sikulko, tak ho este dokop do tych ostatnych drobnosti a vianoce mozu prist 🙂 a co sa tatkovi nepaci na penazenke, ved je peknucka 😉
danka, krasne veci sa naucil 🙂
ami neboj sa, zvladnes to ine ti aj tak neostava a tatko bude coskoro zase domka, neboj 😉

bejca
autor
18. okt 2009

Bzuci no veru dufam ze dokonci 😉 a dakujem za pochvalu 🙂 co sa penazenky tyka on je veeeeelmi preberavy na penazenku .. a vidis aj si sam kupi a aj sa mu nepaci ..... ale ved si kupil druhu tak ma 😉 ale teda co s touto netusim 😅 hadam sa mi podari ju predat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre