Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
24. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeej Danka si precitala dnes a aj reagovala 😉 😵 😀 😀

bejca
autor
24. okt 2009

a dufam ze sa mi pdoari .. sice asi nie lebo pozeram ten film na Jojke 😀

dala som dve fotky este z tej torty 😉 ak chcete kuk 🙂

amadora
24. okt 2009

už som tu aj ja 😉

bejca
autor
24. okt 2009

no neni mozne mozno aj pokec dnes bude 😉

amadora
24. okt 2009

Beji tortička veru aj vyzerala mňam 😉 A Peťko musel byť hrozne zlatý ako gratuloval dedkovi, určite to bol pre neho ten najkrajší darček 🙂

danka.k
24. okt 2009

beji ja vzdy citam.. lenze dnes ste pisali malo tak som na vsetko nezabudla 😀 😀 😀 inokedy je toho vzdy vela popisaneho a ja vzdy zabudnem 😀 😀

bejca
autor
24. okt 2009

Ami dakujem 🙂 a fakt bola mnaaaaaaaaaam 😵 ale ved vdaka tebe 😉 ved od teba mam recept na plnku 😉

DAnka 😀 no ja si pisem do okienka odpovede a potom ked idem na dalsiu stranu skopirujem a odpovedam na vsetko 😉 tiez by som si vsetko nezapamatala 😅 😉

danka.k
24. okt 2009

beji ty si skopirujes.. ale ja si aj napisem a zabudnem skopirovat 😀 😀 😀

inak ten t-mobile mi max. lezu na nervy.. oktober a oni daju vianocnu reklamu.. trapne

bejca
autor
24. okt 2009

no tak to uz je iny problem 😀 😉

a s tou reklamou mas pravdu 😠

bejca
autor
24. okt 2009

strasne sa smejem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

DAnka a dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
24. okt 2009

čo tam po t-mobile, v tescu sú vianoce už mesiac 😝

danka.k
24. okt 2009

ami presne u minule som tam videla stromceky a ozdoby... traaaaaaaaaaaaaapny suuuu 😀

bejca
autor
24. okt 2009

no ale zasa Petko obdivuje a je happy 😀 staci mu len na stromky pozerat 😀

jerry
24. okt 2009

čaute hviezdy, a vy ešte nebúvate? 😉

danka.k
24. okt 2009

jerry cakame len a len na teba 😀 😀

ale ja idem od vas. tatko uz uspal maleho 😀

amadora
24. okt 2009

len potom to úplne stráca tú vianočnú atmosféru 😒

na mňa lezie dáka chrípka asi, dnes mi je celý deň šialene horúco, bolí ma celé telo, nohy sa mi podlamujú... akurát mi mužík uvaril vínko tak sa idem liečiť 😅

jerry
24. okt 2009

je to tak o dva mesiace máme vianocééééééé 😅 . V piatok som si už bola pokecať aj s ježiškom

danka.k
24. okt 2009

ja uz mam vianoce odbavene.. pre vsetych darky nakupene.. takze super.. prvy krat v zivote takto skoro 😀

jerry
24. okt 2009

ami dobrý recept, že vínko, ja som vsadila na homeopatiká, tiež som už od štvrtka na .... . najprv ma klepala zimnica potom mi bolo na uvarenie. A Tinuška je na atb 😒

no danka ty si teda kamoška 😨 , že na mňa čakáš a teraz zdrhneš 😠

bejca
autor
24. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaj kocky keby ste vedeli ako rada by som bola tak ako pred tymi 3 mi rokmi 😅 ale jasne ze nelutujem ze mam Petka to ani keby som mala 100 kg mi nebude luto 🙂 ale vtedy som sa aj dobre citila a tak ... no ale ved pockam na to ci sa podari druhe tehu a ak nie tak zacnem uz nieco so sebou robit 😵 aspon na tych 75 kg sa musim dostat 😵

amadora
24. okt 2009

ja mám kúpené pre mužíka a pre brata zatiaľ

danka.k
24. okt 2009

jerry este som tu.. mm ide fajcit von tak naco koncit 😀 😀 😀 😀

beji neboj ked bude tretie tak bude chudnut.. lebo ty budes zachvilu cakat dvojicky 😉 😉 😉

jerry
24. okt 2009

no do kelu 😠 šikovnica danka, a ja že zamachrujem, že už som začala riešiť vianoce 😉

danka.k
24. okt 2009

jerry 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
24. okt 2009

Danka no teda ty si sikulka 😵

Ami nie ze nam budes chorucka 😕 posielame uzdrvaujuce bozteky 😵

Jerry aj ja uz mam dost pre Petka pokupene a ostatnym len drogeriu 😉

danka.k
24. okt 2009

ja malemu moc kupovat nejdem.. kupila som mu ten notebook v tescu,muz bol proti ze naco 😀 tak som mu povedala kup mu co chces... ma kopu hraciek takze este nejake oblecko isto pokupime a tot vsio...

amadora
24. okt 2009

Beji aj ja si to veľakrát hovorím 😅 To že máme Majka by som nedala za nič, ale občas mi chýba ten život predtým čo sa týka nášho užívania si s mužíkom, žúrov s kamoškami keď po nás chlapi leteli a cítila som sa príťažlivá, aj mňa samej a môjho pocitu zo seba...

bejca
autor
24. okt 2009

Danka inak dvojicky mame v rodine 😉 takze nebosoruj !!! 😉

jerry
24. okt 2009

ja som už vraj dostala vianočný darček, povedal tata. V piatok sme kúpili sporák a parný čistič a ešte vraj dostanem televízor ( no bez toho by som prežila). a máme nové autíčko takže finančne vyžmýkaní parádne, vianoce budú asi skromnejšie, však pre hračky sa už aj tak u nás niekedy nedá chodiť. Kočky dostanú každá kočík, stále opatrujú bábiky . Tinka na otázku, že čo má v brušku vraví, že "bábo" 😀 Nebušila som, že tak skoro budem stará mama 😀

danka.k
24. okt 2009

beji dvojicky beji dvojicky 😀 😀 😀 moj muz je z dvojiciek 😀

jerry takze krasne vianocne darceky mas 😀 😀 😀 😀 a stara mama uz z teba bude no kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre