Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

izka
27. okt 2009

bzučinka, myslím na teba, nech je všetko v poriadku a nech ti je už lepšie.

ani si to neviem predstaviť, takto stále vracať. mne nikdy nebývalo zle. ani raz som nevracala.
presne ako bejca, len som okamžite začala priberať 😨 na mne každý hneď v druhom mesiaci videl, že som zas v tom 😀
nechápem, ako niektoré môžu utajiť tehotenstvo až do pôrodu 😕 ešte aj vlastná mama povie, že si to na dcére nevšimla, tak to fakt nechápem.

jaj skoro mi je až lúto, že už nebudem nikdy tehu 😢 teda aspoň dúfam 😀

no idem. všetky sa majte pekne a deťúrence, nech sú zdravé 😉 🙂

amadora
28. okt 2009

Dobré ránko!

No ja som sa dostala do postele až 23:30,spala som ako poleno a teda ešte by som dáku hodinku, dve pristala 😅 Dosť som rozbitá...

Bzuci, už na teba myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Izka Kike gratulujeme k úspešnému ukončeniu autoškoly 🙂 A ja som tiež už v druhom mesiaci musela nosiť tehotenské nohavice lebo som už mala poriadne bruško 😀

mm1
28. okt 2009

Ahojte babulky, dobré ránko.... 🙂
Ja ešte na jedno oko spím..... dnes v noci to bolo zaujímavé.... Natali zaspala okolo 9.15 ale asi som zalomila chvíľku pred ňou, pretože som sa zobudila o 2.20 na to, ako mi fúka do ucha.... 😀 no a ja vyspatá, tak som vstala, išla som jej uvariť čerstvý čaj na ráno, prevariť vodu na Bebku, oprala som v rukách, prečítala si časopis a boli 3.00 ale co ja mozem za to, že som už nevedela zaspať?????
a vstavali sme o 6.00!!!!!! ja že sa normálka vytratím do práce, ale princezna tiež vstala.... tak sme si boli spraviť raňajky, a potom som jej povedala, že idem do obchodu kupiť rohliky, tak mi nezabudla pripomenúť, že aj cucu mam kupiť. 😀 nachystala mi topánky a išla som do práce..... 🙂

K stretavke na bryndzakoch u Bei sa pridavam,. normalne si mi narobila chutky, aspon viem, co dnes uvarím, ked prídem s roboty... moji hladosi dnes majú žemlovku, ale zajtra budu bryndzaky....

Inak k papaniu. Ani Natali v poslednej dobe toho veľa nechce, a nie je to zo zubkov, lebo tie mame všetky. U nas totiž musi dostat do pusy prvu lyžičku a potom to už ide.... takze chce to len trpezlivosť pri Emke...

Bzucinka aj ja na teba myslím...... všetko bude OKI. 🙂

bzucinka2
28. okt 2009

dakujem , ze ste na mna mysleli tak som spat, fazulka ma 1 cm, som 7+1tt podla UZV, termin sa mi posuva na 15.6.2010 🙂 , srdiecko nam krasne bijo, tak sa tesim, dostala som aj tehu knizku a ten kufrik, v ktorom skoro nic nieje 😒 , 2 vzorky na pranie a kopec letacikov, takze ak ho niekto nedostal, nemusi lutovat 😉 zajtra nastupujem ale do nemocnice, lebo chudnem, dnes som sa zabudla odvazit a ja ze ved od pondelka to vela nebude, v pondelok som mala 1,5 dole a teraz sa postavim na vahu a ze dalsie kilo fuc 😖 este ze to nevie doki 😀 takze mi bude smutno za vami a hroooooooozne za malym 😢 , vsetkym tehulkam cakatelkam prajem, nech to tentokrat vyjde este sa ozvem

izka, aspon vieme preco ich mas krasnych 5, ja by som uz asi nezila, ak by mi bolo pri kazdom takto, je pravda, ze som na to uz zabudla, ale teraz sa mi paradne osviezila pamat 😀

mm1
28. okt 2009

Bzuci, tak som rada ze si OK aj s fazulkou....
viem, v nemocke to bude veeeeelmi ťažké, ale verím, že tam nepobudneš dlho..... a daju ta do poriadku.... a trosku si oddychnes, od toho tvojho upratovania...
S Alexikom to budete mat aspon taku skusku, ked budes v porodnici, aj ked verim, ze to bude tazke....

jankapardon
28. okt 2009

bzučinka drž sa, prajem Ti velmiiiiii kratky pobyt v nemocke, hlavne oddychuj tam, ja viem sa to lahko píše, ale držím palčeky aby si bola čím skor doma a hlavne aby to všetko bolo ok:.-)))
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martina1982
28. okt 2009

Ahojte ,len tak na rychlo Bzucinka drz sa moja!!!Aj muz sa narodil 15.6 😉 Ked dam Stevka spinkat pridem sem kuk ,ale este pred tym idem zehlit a najest sa 😀

skolara
28. okt 2009

ahojte
tak ami urcite pridam fotky len teraz sa musime naspat nastahovat do prerobeneho bytu a ten prach co tam je budem asi rok umyvat 😀 😀
Mati robim si statnicu z angliny. To nebudem mat titul len oficialny papier ze viem po anglicky ked to ovsem spravim ale do aprila casu dost 😀 😀
V Rozpravkove tak sa vola nas kutik to ide dobre. Mame deticky.Poobedia su rusnesie a o vikendoch ani nehovorim. takze zatial to vyzera nadejne.Klop klop.
Hned ako sa prestahujeme do naseho bytu tak pridam nase fotky. Chybate mi cmuk.
Cez vikend by som chcela s mm dat Vionku spat k nasim a chceli by sme ist na chatu s kamosmi. Tak uvidim ako to vyjde.Aspon na trosku by som rada sla.

danka.k
28. okt 2009

bzucinka som rada ze vam uz bilo srdiecko, ale na druhej strane mi je strasne luto ze musis do nemocnice.. dufam ze tam budes co najkratsie ☹

izka dcerenke gratulujem.. teraz vam treba auto pre nu kupit 😀

ami sup sup do postele k malemu spat a dospat to...

ja peciem babovku, mala som na nu chut, maly mi pomahal zlaty bol a teraz som ho dala spat a ak bude zas poobede zly tak uz fatk nebude chodit spavat na obed 😀

amadora
28. okt 2009

Bzucinka tak si ma potešila že je všetko v poriadku, že si počula srdiečko a aj knižku máš, ale to s nemocnicou ma hrozne mrzí 😒 Nie je to nič príjemné a viem si predstaviť že ti Alexík bude hrozne chýbať, ale určite tam nebudeš dlho a hlavne že budeš ty aj bzucinčiatko v poriadku 😵 A ak budeš mať povolené návštevy a budeš mať chuť tak daj vedieť, prídeme ťa pozrieť aby ti nebolo smutno 😉

Skolara budeme sa tešiť na fotky a super že máte detičky 🙂

Danka ani nevieš ako by som rada ale keď malý zaspí budem robiť ozdoby 😖

mm1
28. okt 2009

Ami a ako to vyzera s tortičkami 🙂 ?????

amadora
28. okt 2009

Megi teraz robím hasičské auto, zajtra bude hotové, dúfam že sa bude podobať 😅

ciarka
28. okt 2009

Bzuci, Tami, Beji dakujeme za gratulacie k meninam.

Inak ja vas citam kazdy den, len nie vzdy prispejem.

Izka- a aj si chripku dostala ked si bola ockovana? Inak ja byvam chora cca kazde 2 mesiace, a to teploty zvysene a bolesti hrdla co vzdy skoncim na ATB.

Inak ak mozem poprosit Bejci teba al. Tami poslete mi ten recept na brokolicovu polievku? A aj na nejaku strukovinovu. Ja som Sabi este nerobila ani raz strukovinovu polievku a ani ja ju nejedavam, lebo to nelubim asi preto. Dakujem.

amadora
28. okt 2009

Ciarka ono to že budeš zaočkovaná neznamená že chrípku nedostaneš ale keď tak by mala mať ľahší priebeh a skôr by si sa z nej mala dostať vraj.

danka.k
28. okt 2009

ami to nie je pravda ze by sa z nej lahsie dostala.. ona by ju nemala dostat, ale moj muz ju dostal vzdy... a isto to nebolo nachladnutiie.. ono je to rozne, zalezi hlavne od toho aku ma clovek imunitu

amadora
28. okt 2009

Ciarka, Danka:

Princípom očkovania je tvorba ochranných protilátok, ktoré zabraňujú vzniku samotného ochorenia, prípadne zmierňujú jeho priebeh a znižujú nepriaznivé dôsledky chrípky. Očkovanie taktiež znižuje chorobnosť a úmrtnosť na chrípku. Podľa aktuálnych údajov je chorobnosť na chrípku u dospelých o 5-6 krát nižšia ako u nezaočkovaných. Očkovanie má aj ďalšie priaznivé nepriame dopady, a to: znižuje sa predpisovanie antibiotík, znižuje sa počet hospitalizácií pre komplikácie, počet návštev u lekára v období epidémie, počet absencií u školopovinných detí, počet absencií u pracujúcich rodičov, počet respiračných ochorení, komplikácií a úmrtí u ďalších neočkovaných členov domácnosti. U starších osôb očkovanie proti chrípke prispieva k zníženiu hospitalizácie a úmrtnosti a zmierňuje jej komplikácie.

danka.k
28. okt 2009

ja tomuto neverim.. zatvara sa ovela viac skol, ovela viac ludi je pri lekaroch... tak neviem... 😀

bzucinka2
28. okt 2009

strasne vam dakujem babenky a hlavne tam idem s tym, aby mi to pomohlo, tak snad sa to aj podari 🙂 ami dakujem ti asi si vezmem mini net, tak vas budem kontrolovat ak sa bude dat 🙂
ami torticky nech sa vydaria, ty si sikulka, zvladnes ich 🙂
ciarka oni ta zaockuju proti urcitemu typu chripky, ale mozes dostat vraj iny druh a mas ju 😉 podla mna je to zbytocne ockovanie 🙂
ak ti este treba recepty, napis ip, poslem, myslim na polievku 🙂

danka.k
28. okt 2009

bzucinka neboj vsetko bude v poriadku.. daju ta tam do poriadku 😉 a maleho ides dat k vasim ci ocko sa bude starat??

bzucinka2
28. okt 2009

povodne mal byt u nasich ale mm sa rozhodol, ze si vyskusa MD, tak nech skusa 😀 a v pripade nudze ho moze vzdy zobrat k nasim 😉

danka.k
28. okt 2009

tak to je dobre.. nech si vyskusa 😀

bejca
autor
28. okt 2009

ahojte 😵

my mame celkom v pohode den za sebou som rada 🙂

Izka teda Emka aka sikulka a vymyselnicka 😵 neboj ak by sme prisli na navstevu isto ta nebudeme ohovarat 😵 😉 gratulujeme k vodicaku 😵 co sa tehu tyka presne ako pises v momente som ako v 6 tom mesiaci 😕 😅 😀

Bzucinka super tesim sa ze fazulka je v poriadku 😵 juuuuuuuuuuuuuuuj veeeeelmi sa tesim 🙂 a co sa pobytu v nemocke tyka 😅 verim ze ti to je tazko ale nebojkaj vsetko zvladnete v pohode a hlavne je ze potom vam uz bude dobre 😵 cmuuuuuuuuuuuuuk 🙂

Ami a kde je fotto torty ?????????????? 😕

Skolara som rada ze sa vam dari a verim ze aj sa bude 😵 drzim palce na statnice 😵tesime na fotecky a uzite si z muzikom vikend 😵

bejca
autor
28. okt 2009

Ciarka IP 🙂

danka.k
28. okt 2009

beji ami dokonci az zajtra ak som dobre citala 😉 😉 😉

bzuci a co by si povedala na to ze by sme sa vsetky dohodli a dotrepkali ta kuken do nemocnice 😀 😀

bejca
autor
28. okt 2009

Danka a ja ze uz dokoncila nejaku a teraz robi druhu 😉 😵

bejca
autor
28. okt 2009

DAnka a ako Rastik ?? zaspal v pohode vecer ?? 😉

danka.k
28. okt 2009

beji no cez den bol vraj dobry, mala ho starka a vecer bol taky rozsanteny ze mu to trvalo tristvrte hodiny.. ale tak aspon nereval.. takze celkom dobre

bejca
autor
28. okt 2009

no takze mu poobedny spanok nezrusis 😀 😉

my sme dnes spinkali poobede cca 2 hodky 😀

amadora
28. okt 2009

Bzuci tak sa len držkaj a mužíkovi tiež držíme palce a ak budete čokoľvek potrebovať tak dajte vedieť 😉

Danka nejde o to čomu veríme ale tak by to očkovanie malo fungovať, nie že chrípku nedostaneš vôbec, ale nemala by si, prípadne by si ju mala ľahšie prekonať.

danka.k
28. okt 2009

ami ale nefunguje to tak 😀

beji no neviem ci mu ho zrusim alebo nie... bude to podla toho asi ako sa rano zobudi a ci bude okolo obeda unaveny.. ale bla by som rada keby si aspon hodinu pospal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre