Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
4. nov 2009

Megi som si teraz našla na skype tri napísané a hneď zmazané príspevky od švagrinej, tak som jej písala že čo to malo byť a ona že mi písala a si myslela že ju ignorujem. Reku nie, ale nemám čas, tak nie som pri PC aj keď ho mám zapnutý. Tak sme začali kecať a mi písala že práve pozerá rôzne spôsoby pôrodov, že nevie čo ju to napadlo... tak nech mi nikto netvrdí že netúži po dieťatku už...

mm1
4. nov 2009

ami, ja nevravím, že netúži. ja vravím, že sa im to jednoducho nedarí a skrývajú sa za to.....

amadora
4. nov 2009

nie Megi, tak som to nemyslela, myslela som to tak že nech mi ona alebo brat netvrdia že ešte nechcú bábo keď už premýšľa o spôsoboch pôrodu 😉

mm1
4. nov 2009

aha tak.... no mozno to tvrdia len preto, ze sa im to nedari,,,,, neviem......

amadora
4. nov 2009

ozaj, bola som v tom Quelle shope, tak všetky termosúpravy už majú vypredané a nové zásoby budú až v januári - to mi už budú na dve veci 🙄 ☹

mm1
4. nov 2009

hmmmm....:( čo teraz????? čo máš najbližšie? aké mesto???? že by si si tam cinkla.....

amadora
4. nov 2009

Megi ak som to dobre pochopila tak oni to už nemajú vôbec v Quelle, nie len u nás

mm1
4. nov 2009

Ami tak skús cez MMB objednať....hmmm? viem, že je to risk, či to bude Majkovi dobré, ale i tam máš nárok na vrátenie tovaru do určitej lehoty... to vyplýva zo zákona.....

amadora
4. nov 2009

Megi skúsila som tú súpravu objednať z netu, zatiaľ mi to nenapísalo nič v tom zmysle že ju nemajú, tak uvidíme či to príde... je to síce 4 eurá navyše ako poštovné, ale čo už... a ak dačo tak jej to pôjdem do toho shopu otrieskať o hlavu že mi povedala že nemajú a prišlo mi to 😀

danka.k
4. nov 2009

ami ja som si myslela ze oni su uz zobraty... tak podla toho co si napisala tak isto ona po babatku tuzi ale on asi este nechce.. ktovie

a uz aj u nas snezi.. predpoved im nevysla 😢 😢 😢 a doobedu bolo este krasne slnecno

danka.k
4. nov 2009

a este som vam zabudla povedat.. maly mi zaspal vcera o pol siestej takze som cakala ze sa zobudi o piatej rano a naspaty... a on moja laska sa zobudil az 7:45 kraaaaaaaaaaaaaaaaaasavec 😉 dufam ze aj dnes tak bude spinkat

amadora
4. nov 2009

Danka asi a možno z toho je nervózna že brat to odkladá, ona sa tvári že súhlasí a teraz my sme povedali že ideme sa snažiť o druhé... ktovie...
A gratulujeme k spánku 🙂 Aj ja som rada že sme dnes dobre spali ráno, som zvedavá ako bude dnes spať lebo cez obed veľa nenaspal tak hádam podrichme 😀

danka.k
4. nov 2009

my uz dva dni sme zasa bez spanku 😀 a dnes som ho nechala behat bez plienky a vravim mu ze ako sa bude pytat cikat.. a on na mna ze ciiiiii... a samozrejme ze ciii povedal ze ked sa vycikal na teplaky 😀

amadora
4. nov 2009

no aký šikovný 😀 😀 😀

Majko mal dnes zase dáky nervný deň 😒 A ja som toho navyše mala veľa, boli u nás kamaráti pomáhať mužovi s tým prístreškom tak som varila guláš, desiatu som im robila, popri tom som si celý dom vyriadila, povysávala, kúpeľňu vyumývala a stokrát riad... no mala som toho dosť už večer 😝

danka.k
4. nov 2009

ja si musim poklopat ale maly je v poslednej dobe dost kludny.. ziadne nervy...

amadora
4. nov 2009

záááááávidím 😒

bejca
autor
4. nov 2009

ahojte 😵

tak dnes kedze je hore od cca 13 tej tak zaspal supeeeeeeeer 😵

idem citat 😵

danka.k
4. nov 2009

beji tesim sa s tebou 😉

amadora
4. nov 2009

Beji paráda 🙂

bejca
autor
4. nov 2009

DAnka dik 😵 a teda spaca mas super 😵

Ami uz sa netrap s bratom 😉 vy si z muzikom rozumiete a vy si rozhodnete 😉 som zvedava ako ti to dopadne s tou supravou 😉

Megi teda klobuk dolu aka si ty sikulka a teda pre detsky domov juuuuuuuuj 😵 mas moj obdiv 😵

aj ja zavidim kludne dieta 🙂 teda mna dnes pekne vynervacil 😝 az mi je hamba ☹ chuda male ja potom tak hucim ako pavian 😝 som ale hnusoba 😠

amadora
4. nov 2009

Beji ďakujem a som aj ja zvedavá ako to dopadne s tou súpravou 😒 A hnusoba som aj ja, ja tiež veľakrát tak hučím už po ňom, aj mu pocápem po zadku a potom mi je ľúto ☹ Ale niekedy to človeku prerastie cez hlavu keď sú takí celé dni...

bejca
autor
4. nov 2009

presna ako pises ☹ a aj ja mu dam po ritke ☹ a to v mudrych knihach ako len pisu ze mame byt rozhodni a zasadovi ... ale ja som asi nejaka divna ked sa nedokazem ovladat ☹ alebo ako to napisat .. potom ma to trapi a mrzi a nadavam si v duchu a este aj ked si spomeniem ze este jedno babatko tak potom co budem robit .... ach yo .................. 😔 😒

amadora
4. nov 2009

Beji joj presne akoby si opisovala moje pocity... ale presne do bodky!!!

danka.k
4. nov 2009

baby my najnovsie praktizujeme to ze ak zacne zuri tak ho zabavim niecim inym a on sa ukludni.. a normalne sa zabudol zurit 😀 😀 😀

amadora
4. nov 2009

Danka ja som už skúšala všeličo ale iba čo ešte viac zúri a tým priamo úmerne aj ja 😅

bejca
autor
4. nov 2009

Ami presne 😅

amadora
4. nov 2009

mala by som ísť do sprchy ale nechce sa mi ani dýchať...

danka.k
4. nov 2009

maly sa nam stale hadzal o zem a tak sme na neho zacali ze rastik zaspal.... a toto na neho platilo strasne.. no neviem tíí vasi drobci vas asi strasne skusaju 😀

bejca
autor
4. nov 2009

ja ako kedy ... zalezi aj ci som v pohode alebo nie - ked som nejaka podrazedna tak to sa teda neviem akosi ukludnit ☹ dajme tomu ze z 10 x vybuchnem 3 x vtedy 😝 no hamba mi co vam poviem ☹ asi sa prihlasim niekam do nejakeho kurzu sebaovladania alebo co 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre