Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ciarka
12. nov 2009

Ahojte babule,

Inak dodatocne Ami- obidvom tvojim chlapom zelam vsetko naj,naj k meninkam.

Megi- takze co takto tvojmu muzikovi k 40ke babo???

Izka- tak to uz ste s vahou predbehli aj nas to vam gratulujeme.Aj mi prezrad recept aky mas nato, nech aj Sabi prekroci 10kg. A k spaniu tiez gratulujeme nech to tak vydrzi.

Inak babule neboli ste niekto nedavno ockovani proti tetanu?

amadora
12. nov 2009

Ciarka ďakujeme 🙂 A proti tetanu, tuším že Maťka bola 😕

martina1982
12. nov 2009

Ciarka, ja som bola ockovana proti tetanu a co by sa chcela spytat?

Ami, tak to je mi luto ,ze si si nemohla pospat .

mm1 som rada ,ze ti je uz lepsie!!

amadora
12. nov 2009

no vidím že je tu zase rušný večer 😒

Maťka ďakujem, dúfam že v noci to bude lepšie a že sa nebudem musieť sťahovať do obývačky aby som nebudila chlapov 😔

inak svokrovci dnes neprišli a ráčili dať vedieť o 18:30 🙄 celé poobedie sme sedeli doma, ja som ešte vysávala, utierala prach, umývala sklá na obývačkovej stene nech je tu pekne keď prídu gratulovať (vysávala som po kolenách lebo som nevládala s tou mojou chrípkou) takže paráda 😠

danka.k
12. nov 2009

ahojte babulky.. od vcera som tu tusim ani nebola.. maly odmietol vecer spat tak sme sa s tatkom pri nom striedali kto ho uspi.. ked mal spat reval ze spat nebude a ked behal po obyvke reval ze chce spat.. nakoniec som ho o pol desiatej ukecala a zaspal 😀 😀

a poviem vam co sa mi dnes prihodilo: isla som si kupit spiralu do drogerky a prave tam prisla jedna teta kozmeticka, rozlozila vsetky malovacky a ze ci nechcem namalovat.. najprv som nechcela ale potom ma ukecala.. juuuuuj tak aspon jeden den som bola krasna. naposledy na svadbe.. ja by som sa mohla malovat kolko chcem nikdy by som sa tak pekne nenamalovala...

a teraz vas idem docitat 😉

bejca
autor
12. nov 2009

ahojte 😵

idem si vas precitat 😉

bejca
autor
12. nov 2009

Ami no teda ti svokrovci 😠 ja neviem co to teda ako je ale asi by som asi nieco povedala 😠 😠 😠 😠 😠 zelam ti skore uzdravenie a lez a oddychuj trosku 😵

DAnka no ale aspon si ho ukecala nakoniec 😉 a teda kde mame tie fotky co si si pokupila a ako si bola namalovana ??? 😉

amadora
12. nov 2009

Danka a dúfam že si sa aspoň odfotila akú peknú tapetu ti urobili na tváričku 😉

bejca
autor
12. nov 2009

Ami presne 😀

DAnka to tak dlho citas ?? 😕

amadora
12. nov 2009

Beji aj by som rada oddychovala, ale akosi nemám ako, tatko si išiel dnes po svojej robote na dvor a to že keď príde domov tak to môžem vyležať ostalo len pri sľuboch ☹

danka.k
12. nov 2009

beji este som nezacala... som stahovala tie foto a zabudla som 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
12. nov 2009

no ved to je to ze ked je narobeny tak tazko bude on nieco robit ☹ moj muz je tiez stale vonku a je uplne KO ked pride domov a veru tiez sa mu moc nechce robit .. ale co narobime ked musia take roboty robit ... uzdrav sa nam rychlo 🙂

bejca
autor
12. nov 2009

DAnkaaaaaaaaaaa ale ved to si neni ty na tych fotkach 😀 😀 😀 😀 😀 to co si susedu fotila 😀 😀 😀 😀

amadora
12. nov 2009

Beji asi sme sa nepochopili, on išiel robiť okolo domu vonku miesto toho aby pomohol radšej mne 😒

danka.k
12. nov 2009

ami skoda ze si tak daleko... by som ti majka vzala aby si si oddychla 😉

amadora
12. nov 2009

Danka si zlatá 🙂

bejca
autor
12. nov 2009

Ami no ja neviem ci bolo treba to co robil spravit alebo nie ....ale ak nie tak radsej mohol pomoct tebe ....

DAnka ty sa zasa moc neponukaj 😉 ty len slubujes 😀

danka.k
12. nov 2009

beji ty provokujes vsak.... juuuuj no obliekam sa a idem sa pozret na teba tym mojim pohladom 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
12. nov 2009

DAnka 😀 😀 😀

jaaaaaaaaaj dnes som dostala menzes 😝 nic sa mi nechce a je mi na pi... 😝 uz nech mi skoncia 😀

amadora
12. nov 2009

Danka super fotky, kočica 🙂 A aspoň pár fotiek kde vyzeráš nad 15 😀 To je závisť, nevšímaj si ma 😉 😀

Beji ja si myslím že robota nie je zajac a neutečie... myslím že prvoradé malo byť moje zdravie...

danka.k
12. nov 2009

mne uz pomaly konci nastastie..... a tiez sa mi nic nechce 😀 😀

bejca
autor
12. nov 2009

Ami jasne ze mas pravdu 😉 ale tak co ti poviem .... chlapi ........

DAnka no tak a teraz sup sup pracovat na surodencovi pre RAstika 😀

danka.k
12. nov 2009

juuuuuj beji... rada by som, len pan boh este asi nechce 😀

amadora
12. nov 2009

no dobre kočky, idem ja od vás, dobrú noc 🙂

danka.k
12. nov 2009

aminka dobruu nocku 😉

bejca
autor
12. nov 2009

DAnka ved to su tie veci .. u nas je to tiez take ..ale tak co uz narobime treba sa snazit 😀 😉

Ami dobruuuuuuuuuu 🙂

ja uz tiez idem kocky paaaaaaaaaaaa dobruuuuuuuuuu 🙂

danka.k
12. nov 2009

beji budeme sa 😉 a verim ze nam to vyjde a budeme zasa spolu rodit 😉 a aj tebe bruuuu

janette
12. nov 2009

Caute babule, dlho som tu nebola a uz sa par dni chystam Vam napisat, ze ak vsetko pojde ok, tak nas bude v polke juna o jedneho viac 🙂))
Zatial je vsetko ok a dufam, ze takto to aj ostane.

Bohuzial nereagujem na Vase prispevky, lebo nemam cas citat vsetko dozadu, dufam, ze ste ok a deticky Vam robia radost 🙂

Bejca, sorac za vcerajsok na fB, pepek bol na mojom laptope a nevedel ti odpisat po slovensky. Takze sorac ;)

mm1
13. nov 2009

ahojte babulky, pekné ránko......
nastastie ste toho vela nenapísali,tak som to precitala rýchlo..... 🙂

Ami prislo ti to uz??????? dufam, ze dnes to dorazí, ak este nie....

A BABULKY - INY DARCEK NEZ JE BABATKO, JO??????? pekne zapnite hlavinky a premýslajte.... Budem vám vdacná....

Inak vcera sme mali s mm vecer len pre seba, tak reku, ideme sa kuk do Auparku, ved Vianoce su za dverami, a ze este Tesco a Carrefour....

A nic okrem penoveho puzzle co sme chceli pre Natali sme nekupili...: Chcela som este ten Laptop, lenze ja blba, neskoro som sa zobudila a on nikde... Tak skusim poprosit nejaku kolegynu nech mi pozrie mimo BA. a bola som z toho smutna..... ☹

Lamala som muzika co mu mam kupit co by mu spravilo radost, ale on nic.... klasika... aj to ma naserinkalo.... 😠
Lebo ja fakt neviem, co mu kupit...... ach jaj.

mm1
13. nov 2009

a toto som dnes dostala do mailu.....

PRE MAJITEĽOV MOBILNÝCH TELEFÓNOV

Nasledujúcu informáciu berte celkom vážne (overené na PČR), možno niekomu zachráni účet za telefón.

Ide o to, že Vám niekto zavolá na mobil a predstaví sa ako \" PROVIDER\" Vodafone, T-Mobile alebo Eurotel a potom Vás požiada o vyťukanie kódu 09 a vysvetlí, že ide o overenie správnej funkcie telefónu. Podvodníci majú k dispozícii prostriedky, vďaka ktorým spolu so zadaným kódom prečítajú Vašu SIM kartu a potom si vytvoria jej kópiu s Vaším číslom a všetky ich volania budete mať na účte Vy. Súčasne sa objavuje aj vírus, ktorý zničí SIM kartu a poškodí telefón. Tento vírus poznáte tak, že sa Vám ako prichádzajúci hovor zobrazí na displeji \"A\", \"C\" alebo \"E\". Rada znie hovory nezdvíhať a v prípade, že Vás niekto požiada o zadanie kódu, okamžite zavesiť.

Pretože sa podvody začali praktizovať vo veľkom meradle, odovzdajte správu čo najviac ľuďom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre