Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
17. nov 2009

Ami no tak uvidime ak s tym PC 😅 a ci hodim fotky neviem lebo ak nenastarutej tak asi tazko 😅 a ani neviem ci sa mi bude dat nejake stiahnut kedze mam uplne plny disk 😕 a dakujem za zelanie 😵 inak ty si uz ako ?? uz ti je lepsie ?? dufam ze hej 😵 som rada ze MAjusko je oki a ze uz nema sopliky 😵 posielame pusinky 😵

alex21
17. nov 2009

Beji ani ja neviem, ale kedze vy ste tu castejsie tak som myslela, ze mi vy poviete.
Pekne sa vyliec a tesim sa na foto torty. 😉

alex21
17. nov 2009

Ami aj ty si chora. TAk aj tebe skore uzdravenie.
Beji a treba kupovat novy neda sa tento opravit. Uz som ti pisala, ze keby si chcela tak muz sa ti nanho pozrie.

danka.k
17. nov 2009

baby moje dieta nechce spat.. uz som z neho taka zuriva... 😠 😠 😠 😠

amadora
17. nov 2009

Beji ďakujeme 🙂 A s PC držím palce!!! Mne je už asi tak tri dni ok, ďakujem za opýtanie 🙂 A Majko je pre mňa záhadou, celý deň nemá soplíky, len raz alebo dvakrát má mokro pod noštekom alebo dnes cez obed mal plný noštek. Tak neviem čo z toho bude...

alex21
17. nov 2009

Danka to poznam. Ja som si na to zvykla uz nezurim, proste som to prijala a prisposobila som sa tomu.

bejca
autor
17. nov 2009

Alex ja chcem iba notebook a nie velky PC lebo potom chcem prerobit Petkovi izbu 😉 ale dik 😵 a dakujem snad sa mi uz polepsi 😅 🙂

DAnka no tak raz aj RAstik moze vymyslat 😉

Ami no tak super ked ti je uz dobre 😵 som rada 😵 a MAjko asi len skusa a caka ako budes reagovat 😉 srandujem 😉 neviem potom co to moze mat ... ale obcas aj Petko tak ma sopliky 😅

amadora
17. nov 2009

Alex už nie, ale ďakujem ti 🙂

Danka kľud, on zaspí 😉

Beji možno to bude aj počasím, asi je to normálne že je trochu soplavý, hlavne že nie je horšie 🙂

Pridala som fotky 😉

danka.k
17. nov 2009

ale my na toto nie sme zvyknuty... a to som sa chcela ucit... no houby... zurit ma radsej bude.. 😠 😠 😠 no maximalne ma vytocil....

alex21
17. nov 2009

No tak beji, vyberte dobry notebook aby si sem mohla chodit. A inak som ti zabudla zablahozelat k vyrociu svadby. Zelam ti aby sa co najskor podarilo druhe mimco. 😉

danka.k
17. nov 2009

baby idem od vas... idem asi s nimi spat alebo co.. neviem

danka.k
17. nov 2009

bruuuuu vsetkym

alex21
17. nov 2009

Ami vraj Majka knizky nezaujimaju. Ved pekne citaju ti tvoji chlapi. 😵

amadora
17. nov 2009

Danka verím ti, ja som nervózna len čo sa len babyfon ozve 😅 Aj dnes si chcem hlavu zmývať tak už teraz som nervózna, nemám to rada keď som sama s ním a idem do sprchy, just vtedy bude buntošiť 🙄

bejca
autor
17. nov 2009

Ami mozno aj tym casom 😉 a fotecky su super 🙂

DAnka nejeduj sa 😉 ja viem ze sa to lahko pise a asi by aj mna slak trafil ale skus sa ukludnit 😉

Aex dik 🙂 a ty si pamatas ze sme mali vyrocie 😅 som to tu ani nespominala 😉

bejca
autor
17. nov 2009

DAnka dobruuuuuuuuuu 😵

a ozaj baby vase deti piju cajik bylinkový ??? napriklad lipovy ???

a co sa tyka notebooku dajte nejake tipy aky je dobry 😉

alex21
17. nov 2009

Beji na datum 11.11. sa neda zabudnut 😀 😉

Eli nepije ziadne caje ani nikdy nepila. Ona ich nechce.

amadora
17. nov 2009

Danka dobrú 🙂

Alex ešte donedávna ho nezaujímali, len pred časom sme začali čítať 🙂

Beji ďakujeme 🙂 A fakt, veď vy ste mali výročie, čo si nám nepripomenula 😉 Všetko najlepšie aj ja želám 😵 A my pijeme len kúpenské čaje. A notebook my sme kupovali už používaný,s programami a všetkým, podľa mňa je to lepšie 🙂

bejca
autor
17. nov 2009

Alex no tak ja mu robim tie Hipp alebo sirup lubi 😉 ale tak napadlo ma ked si ja teraz robim Lipovy s medom ze ci by mohol aj Petko taky pit 😅 a veru 11.11. jaaaaaaaaaj tak to leti ako besne 😅

amadora
17. nov 2009

Beji podľa mňa kľudne, tým mu nemáš ako ublížiť 😉

bejca
autor
17. nov 2009

no ja mam kamosa co mi bol robit aj tuto sunku 😝 asi si zistim od neho a isto aj my natiahne sem vsetko teda tam 😀 a snad aj nieco poradi 😉

dakujeeeem vam 😵

Ami dakujem 😀 co budem pripominat 😉

alex21
17. nov 2009

Ja som skusala hiip aj tie co ste tu spominali ze su najchutnejsie ale nechcela ani ten. Len mi trcia doma a je mi tu luto vyhodit. Asi ho zacnem robit muzovi 😀

bejca
autor
17. nov 2009

Ami no ved mu dam ochutnat a uvidim 😉 ja len ze ci bylinky este nie su pre nich moc nejake silne 😅

Alex no ja ten hipp pijem aj sama 😉 mne chuti 🙂 a aj mojmu muzovi som ho robila 😉

amadora
17. nov 2009

Alex ja robím klasické granulované čaje z obchodu, bez cukru. To spravím do krčahu a pijeme ho obaja 🙂

alex21
17. nov 2009

Ja ovocne caje vobec nepijem, dakedy som v robote pila len bylinkove ale teraz pijam caj len ked som chora. Takze Eli ma ani nevidi pit nejak caj takze ani ona nepije. My sme vodove. My pijeme vodu.

bejca
autor
17. nov 2009

no tak ja tiez pijem caj len ked som chora 😀 inak kavu alebo mineralku ale teraz vacsinou sirup s vodou 😉 ale Petko pije stale len ten hipp , lucku alebo sirup s vodou 😉

bejca
autor
17. nov 2009

kocky co budete zajtra varit ????

amadora
17. nov 2009

ja tiež väčšinou pijem malinovku ale teraz v zime som sa naučila na čaj, radšej kvôli bublinkám 😅

alex21
17. nov 2009

Kocky idem od vas. Musim este nieco popozerat a porobit a uz je dost hodin. Zas pojdem spat o pol noci ako vzdy. 😝
Bola som vas pozriet 😎 , viete ze zijeme 😀 tak sa tu majte pekne. 😉
Dobru 😉

bejca
autor
17. nov 2009

Alex dobru 😵

a ved uz aj ja pojdem 😉

Ami no bublinky su svine 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre